Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

8 maja 2010 r.
14:55
Edytuj ten wpis

Kto pali papierosy w urzędach

0 11 A A

Sprawdziliśmy, jak w praktyce wygląda respektowanie ustawy antynikotynowej w puławskich instytucjach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Marszałek Bronisław Komorowski podpisał niedawno nowelizację ustawy antynikotynowej. Na jej mocy nie można cieszyć się z błękitnego dymka w urzędach, szkołach i innych placówkach oświatowych, zakładach opieki zdrowotnej, miejscach zabaw dzieci, środkach transportu publicznego. Palenie jest dozwolone w restauracjach, ale tylko w wydzielonych częściach. Jak to wygląda w Puławach?

Cały artykuł na MM Puławy

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 maja 2010 o 08:39
w prokuraturze w Pułąwach palą w pokojach, zwłaszcza Pani Kierownik...
Avatar
Kaacha / 10 maja 2010 o 11:13
Powinny być palarnie. Nie można dyskryminować palaczy.
Avatar
bg / 9 maja 2010 o 08:19
~gość~ napisał:
co do radiowozów to miałem okazję parę razy się przejechać i też zauważyłem... wyłączając osobówki i abstrahując od ludzi jakich się czasem tym wozi nie sądzę, że ktoś zatrzymany jest w stanie narzucać tyle śmieci, tak napluć... dziwi mnie, że ci panowie, którzy na co dzień tym jeżdżą sami ten śmietnik robią; widocznie im to nie przeszkadza jaki pan taki kram...


A ciekawe gdzie ty dresiku tak sobie parę razy jeździłeś radiowozem...
rozwiń
Avatar
WERTE / 8 maja 2010 o 23:26
W LUBLINIE TO SAMO. BRAK OSOBY NADZORUJĄCEJ A URZĘDNICY CHODZĄ JAK ŚWIĘTE KROWY I NIERAZ NA ZAKUPY WYSKAKUJĄ W CZASIE PRACY.
Avatar
Gość / 8 maja 2010 o 23:10
Ustawa ustawą, a w Krasnymstawie na oddziale pulmonologicznym wszyscy kopcą jak stare parowozy (łącznie z ordynatorem) i nikt nic z tym nie robi. W końcu dla takich chorych to sama"przyjemność" wąchania.
Avatar
~gość~ / 8 maja 2010 o 22:17
co do radiowozów to miałem okazję parę razy się przejechać i też zauważyłem... wyłączając osobówki i abstrahując od ludzi jakich się czasem tym wozi nie sądzę, że ktoś zatrzymany jest w stanie narzucać tyle śmieci, tak napluć... dziwi mnie, że ci panowie, którzy na co dzień tym jeżdżą sami ten śmietnik robią; widocznie im to nie przeszkadza jaki pan taki kram...
Avatar
polcjant / 8 maja 2010 o 19:53
Bo co wlnono WOJEWODZIE to nie tobie smrodzie!Praca jest nerwowa i czasem trzeba puscic dymek.
Avatar
Samo / 8 maja 2010 o 19:31
Tak samo jest w Lublinie policja kopci gdzie popadnie, a o radiowozach nie ma co mówic poprostu smród, i to są ludzie którzy swoim zachowaniem powinni dawać przykład, a co widzimy charknie gdzie popadnie, z petem w gębie, jeszcze niech nasr...ją w radiowozie bo po co wychodzić. Ciekawe ile minie czasu aż ktoś się za to weźmie. brak słów.
Avatar
Gość / 8 maja 2010 o 18:52
a ta ustawa już obowiązuje i mogą wlepić mandat???
Avatar
Gość / 8 maja 2010 o 18:08
Zauważyłem to samo. W Komendzie w Puławach palą gdzie popadnie i nic sobie z tego nie robią.
Avatar
Gość / 11 maja 2010 o 08:39
w prokuraturze w Pułąwach palą w pokojach, zwłaszcza Pani Kierownik...
Avatar
Kaacha / 10 maja 2010 o 11:13
Powinny być palarnie. Nie można dyskryminować palaczy.
Avatar
bg / 9 maja 2010 o 08:19
~gość~ napisał:
co do radiowozów to miałem okazję parę razy się przejechać i też zauważyłem... wyłączając osobówki i abstrahując od ludzi jakich się czasem tym wozi nie sądzę, że ktoś zatrzymany jest w stanie narzucać tyle śmieci, tak napluć... dziwi mnie, że ci panowie, którzy na co dzień tym jeżdżą sami ten śmietnik robią; widocznie im to nie przeszkadza jaki pan taki kram...


A ciekawe gdzie ty dresiku tak sobie parę razy jeździłeś radiowozem...
rozwiń
Avatar
WERTE / 8 maja 2010 o 23:26
W LUBLINIE TO SAMO. BRAK OSOBY NADZORUJĄCEJ A URZĘDNICY CHODZĄ JAK ŚWIĘTE KROWY I NIERAZ NA ZAKUPY WYSKAKUJĄ W CZASIE PRACY.
Avatar
Gość / 8 maja 2010 o 23:10
Ustawa ustawą, a w Krasnymstawie na oddziale pulmonologicznym wszyscy kopcą jak stare parowozy (łącznie z ordynatorem) i nikt nic z tym nie robi. W końcu dla takich chorych to sama"przyjemność" wąchania.
Avatar
~gość~ / 8 maja 2010 o 22:17
co do radiowozów to miałem okazję parę razy się przejechać i też zauważyłem... wyłączając osobówki i abstrahując od ludzi jakich się czasem tym wozi nie sądzę, że ktoś zatrzymany jest w stanie narzucać tyle śmieci, tak napluć... dziwi mnie, że ci panowie, którzy na co dzień tym jeżdżą sami ten śmietnik robią; widocznie im to nie przeszkadza jaki pan taki kram...
Avatar
polcjant / 8 maja 2010 o 19:53
Bo co wlnono WOJEWODZIE to nie tobie smrodzie!Praca jest nerwowa i czasem trzeba puscic dymek.
Avatar
Samo / 8 maja 2010 o 19:31
Tak samo jest w Lublinie policja kopci gdzie popadnie, a o radiowozach nie ma co mówic poprostu smród, i to są ludzie którzy swoim zachowaniem powinni dawać przykład, a co widzimy charknie gdzie popadnie, z petem w gębie, jeszcze niech nasr...ją w radiowozie bo po co wychodzić. Ciekawe ile minie czasu aż ktoś się za to weźmie. brak słów.
Avatar
Gość / 8 maja 2010 o 18:52
a ta ustawa już obowiązuje i mogą wlepić mandat???
Avatar
Gość / 8 maja 2010 o 18:08
Zauważyłem to samo. W Komendzie w Puławach palą gdzie popadnie i nic sobie z tego nie robią.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów
film

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów 0 0

Truskawki dojrzewają błyskawicznie, a producenci nie nadążają ze zbiorem. Dlatego jeden z nich wpadł na oryginalny pomysł. Klienci, którzy chcą tańszych owoców mogą zerwać je sobie sami.

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0

Kochasz jazdę na rowerze? Zarejestruj się na stronie internetowej 25. Święta Roweru. Start 24 czerwca w Lubartowie.

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce 1 1

Do dwóch potrąceń przez kierujących samochodami doszło w poniedziałek rano w Lublinie. W jednym przypadku poszkodowany jest rowerzysta, w drugim piesza dziewczynka.

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem 3 0

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem, które pojawić mają się po południu w części woj. lubelskiego

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem 0 0

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który w miejscowości Przytoczno (pow. lubartowski) zderzył się z Oplem.

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie
20 czerwca 2018, 18:00

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Najstarszy festiwal filmowy w Polsce Etiuda&Anima po raz kolejny zawita do Lublina w formie repliki. Już 20 czerwca o godz. 18 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) zobaczymy najciekawsze festiwalowe produkcje.

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych 5 2

Znaleziony martwy, chory dzik w miejscowości Wygnańce (pow. chełmski) był zawieszony wysoko na drzewie – taką plotkę podają miejscowi rolnicy i myśliwi. Kłopot w tym, że stanowczo zaprzeczają temu służby weterynaryjne.

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu 1 0

ROZMOWA Z Jackiem Sarną, organizatorem gali Thunderstrike Fight League 14 „Akpol Night” w Kraśniku

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć]
galeria

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć] 0

Islandia jest jak z innej planety. Wulkaniczne plaże, gejzery, pola lawy i niezwykłe wodospady. Kto był tu raz, z pewnością będzie chciał wrócić.

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia]
galeria

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia] 7 2

Do wypadku doszło rano w Żyrzynie na drodze krajowej nr 17. Dachował samochód marki KIA.

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej 0 0

Trolejbusy, które dzisiaj kończą trasę na pętli Mełgiewska WSEI będą mogły pojechać o wiele dalej, aż do zajezdni MPK.

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup 2 0

Duża dawka sportowych atrakcji czeka w tym tygodniu kibiców koło stadionu Arena Lublin. I nie chodzi tylko o wielki ekran z meczami mundialu. Na stadionie zagrają młodzieżowe drużyny z najlepszych akademii piłkarskich, a tuż obok popatrzymy na eliminacje do Mistrzostw Polski w ulicznej koszykówce.

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin
18 czerwca 2018, 19:00

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 18 czerwca o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się pokaz spektaklu Krzesiwo w wykonaniu Grupy Teatralnej DYNKS.

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym 2 8

32-letni kierowca audi przekroczył w terenie zabudowanym prędkość o 92 km/h. Policjanci apelują o rozwagę. Na drodze odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również za innych użytkowników dróg - przypominają

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!