piątek, 19 stycznia 2018 r.

Puławy

Kto wystartuje do Rady Miasta Puławy? Kandydat spasował

Autor: rs

Robert Sosik nie będzie startował w wyborach na radnego miasta Puławy. Jedynym pewnym kandydatem do startu w wyborach jest na razie Paweł Matras, asystent posła Krzysztofa Szulowskiego z PiS.

W ostatnią niedzielę listopada mieszkańcy okręgu 8 wybiorą jednego z dwóch kandydatów, który w puławskiej radzie miasta zastąpi Zbigniewa Śliwińskiego (złożył mandat i został dyrektorem Domu Chemika). Kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców „Przyjazne Włostowice” będzie Paweł Matras, który przed dwoma laty startował bez powodzenia do rady z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W tym roku również może liczyć na wsparcie partii. Rekomendację dla Matrasa ma wystawić klub radnych PiS, jak i poseł Krzysztof Szulowski. Ten ostatni jest jednocześnie pracodawcą kandydata, u którego w biurze Paweł Matras pełni funkcję asystenta.

Trochę mniej wiadomo o kandydacie Porozumienia Samorządowego Prawicy Puławskiej. Początkowo ugrupowanie prezydenta Janusza Grobla poparcia miało udzielić Robertowi Sosikowi, wiceprezesowi Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Teraz”. Nieoficjalnie, jednym z warunków postawienia na tego bezpartyjnego kandydata miał być jego nieoficjalny „transfer” do PSPP połączony z odcięciem się od środowiska skupionego wokół Sławomira Kamińskiego. Rozmowy z młodym nauczycielem muzyki zostały jednak zerwane. – Nie będę startował w tych wyborach. Nie doszliśmy do porozumienia – przyznaje Robert Sosik.

Kandydatem PSPP podobno ma to być za to jeden z młodych puławskich przedsiębiorców związanych z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży „Miłość”. Nazwiska obu kandydatów, zgodnie z wyborczym kalendarzem poznamy już oficjalnie do 18 października.

Czytaj więcej o: Rada Miasta Puławy Puławy
odpowiedzialny wyborca
odpowiedzialny wyborca
.
(16) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

odpowiedzialny wyborca
odpowiedzialny wyborca (19 października 2016 o 14:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Najlepszym kandydatem to chyba będzie Działacz Społeczny Paweł Matras który od dawna pomaga skutecznie mieszkańcom Włostowic.
Rozwiń
odpowiedzialny wyborca
odpowiedzialny wyborca (17 października 2016 o 21:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Najlepszym kandydatem to chyba będzie Działacz Społeczny Paweł Matras który od dawna pomaga skutecznie mieszkańcom Włostowic.
Rozwiń
.
. (3 października 2016 o 18:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
, napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy pan So..ik nie był najpierw przybocznym posła Karpińskiego, później Pana Kamińskiego? Czy nie za często ta nowa gwiazda puławskiej plityki zmienia sztandary? Spieszy się chłopakowi do najwyższych zaszczytów? Nie zginie ten kraj jak będą tacy młodzi, ambitni działacze "nowego pokolenia", którzy będą gotowi śpiewająco zdradzić wszystko i wszystkich dla własnego, dobrze rozumianego interesu. Brawo Panie Robercie;-)
ale jestes ograniczony intelektualnie, nawet z umiejetnoscia czytania ze zrozumieniem jest u ciebie ciezko
Może i tak, ale może mam rację?
Rozwiń
Gość
Gość (3 października 2016 o 14:17) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Szkoda, że nie będzie kandydata niezależnego. Mądrego, sprawnego człowieka, który sam odpowiada za swoje decyzje i który je sam podejmuje dla dobra mieszkańców. Matras - kombinat prezesa Jarczyńskiego, nic dodać nic ująć. Kandydat PSPP - lepiej, żeby miłość do bliźniego wyrażał na co dzień dokumentując to tym co robi osobiście, a nie poprzez propagandę stowarzyszeń katolickich.
Rozwiń
tamarin
tamarin (3 października 2016 o 10:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ciekawe czy kandydat od Grobla jak wygra to czy za jakiś czas nie zrzeknie się mandatu gdy ,,Wygra" konkurs na dyr. miejskiej intytucji.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (16)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!