Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

6 maja 2010 r.
21:27
Edytuj ten wpis

Lech Wałęsa nie przyjedzie do gimnazjalistów

0 27 A A

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla nie przyjedzie do Puław na uroczystość nadania Gimnazjum nr 3 imienia Polskich Noblistów. Nie będzie go jutro, raczej nie odwiedzi uczniów 26 maja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Lecha Wałęsę do Puław zaprosili byli radni Zbigniew Śliwiński i Waldemar Rejmak oraz gimnazjaliści wraz z opiekunami. Goszcząc u byłego prezydenta samorządowcy wręczyli mu certyfikat honorowego obywatelstwa miasta Puławy (tytuł odebrał w jego imieniu Henryk Wujec – red.).

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~tofik~ / 20 maja 2010 o 09:32
nik napisał:
Dlaczego w informacjach o wręczaniu dyplomu i odznaki Honorowego Obywatela pomijana jest informacja o pełnym składzie oficjalnej delegacji Miasta Puławy do Lecha Wałęsy tj. Małgorzaty Gorgol-kierowniczki Biura Rady oraz Leszka Gorgola - radnego, który to wszystko zorganizował!!!
Niech puławscy dziennikarze będa trochę bardziej dociekliwi. Jako dowody zdjęcia na stronach internetowych Lecha Włęsy oraz w dyspozycji Biura Rady Miasta.
Drodzy dziennikarze poprawcie się!!!!
rozwiń
Avatar
ken / 17 maja 2010 o 10:27
Po prostu PALANT. Tam gdzie nie ma korzyści to nie jedzie.
Avatar
areon / 10 maja 2010 o 06:31
Jak widać po waszych wypowiedziach - ludzie tacy jak Wałęsa, zamiast łączyć - dzielą.... Wasze wypowiedzi to potwierdzają i nic tego nie zmieni. To wystawia ewidentnie jednoznaczną ocenę Panu Wałęsie jako osobie publicznej...
Avatar
lektor / 7 maja 2010 o 18:30
~KINOL~ napisał:
WOLAŁEM ZA TAMTYCH MÓWIĆ PO CICHU NIŻ ZA TYCH GŁOŚNO ,BO CI PO POLSKU NIE ROZUMIEJĄ .WEŹMY TAKIEGO SIKORSKIEGO -ON COŚ ROZUMIE PO POLSKU SKORO PÓŁ SWOJEGO ŻYCIA MÓWI PO HEBRAJSKU ? O WAŁĘSIE NIE MÓWIĘ, BO TEN OD KOŁYSKI POSŁUGIWAŁ SIĘ JĘZYKIEM ZASŁYSZANYM W ZATRUDNIAJĄCYM GO KÓŁKU ROLNICZYM.
Ty żebyś sie całe życie uczył to po polsku ledwo zdanie potrafisz sklecić.
Avatar
też pamietajacyl.70-80 / 7 maja 2010 o 15:59
[quote name='pamietający lata70-80' date='7.05.2010, 09:22:00' post='280453']
Żeby nie ten prostak tak przez Was opluwany to nie bylibyście tacy odważni w swoim pisaniu.
[/qu Jego przywiezli, żeby przelazl przez plot.Ten pan wybil sie na plecach robotników.Ci dzieki którym tu piszemy zginęli, a pan się byczył na internowaniu w Arlamowie.Prawdziwie walczący siedzieli w prawdziwych więzieniach.
Avatar
~KINOL~ / 7 maja 2010 o 15:30
pamietający lata70-80 napisał:
Żeby nie ten prostak tak przez Was opluwany to nie bylibyście tacy odważni w swoim pisaniu.

WOLAŁEM ZA TAMTYCH MÓWIĆ PO CICHU NIŻ ZA TYCH GŁOŚNO ,BO CI PO POLSKU NIE ROZUMIEJĄ .WEŹMY TAKIEGO SIKORSKIEGO -ON COŚ ROZUMIE PO POLSKU SKORO PÓŁ SWOJEGO ŻYCIA MÓWI PO HEBRAJSKU ? O WAŁĘSIE NIE MÓWIĘ, BO TEN OD KOŁYSKI POSŁUGIWAŁ SIĘ JĘZYKIEM ZASŁYSZANYM W ZATRUDNIAJĄCYM GO KÓŁKU ROLNICZYM.
Avatar
KLUK / 7 maja 2010 o 15:18
nik napisał:
Dlaczego w informacjach o wręczaniu dyplomu i odznaki Honorowego Obywatela pomijana jest informacja o pełnym składzie oficjalnej delegacji Miasta Puławy do Lecha Wałęsy tj. Małgorzaty Gorgol-kierowniczki Biura Rady oraz Leszka Gorgola - radnego, który to wszystko zorganizował!!!
Niech puławscy dziennikarze będa trochę bardziej dociekliwi. Jako dowody zdjęcia na stronach internetowych Lecha Włęsy oraz w dyspozycji Biura Rady Miasta.
Drodzy dziennikarze poprawcie się!!!!

WSTYD MI ZA GORGOLI-FE

WSTYD MI ZA GORGOLI-FE rozwiń
Avatar
5E2D9A / 7 maja 2010 o 14:29
youtube.com/watch?v=hucjMVPjclY
Avatar
Gość / 7 maja 2010 o 14:27
[url="######www.youtube.com/watch?v=hucjMVPjclY"]######www.youtube.com/watch?v=hucjMVPjclY[/url]

polecam dokument o TW BOLKU
Avatar
ws / 7 maja 2010 o 14:05
Nie dawaj na stołówkę tylko zbieraj na Palikota. Kto nie trafi w niego jajem ten pedał.

edziu napisał:
Mój kolega kupił wczoraj 50 jajek- już teraz wiem do czego mu były potrzebne.. no ale teraz to chyba tylko stołówka skorzysta..
Avatar
~tofik~ / 20 maja 2010 o 09:32
nik napisał:
Dlaczego w informacjach o wręczaniu dyplomu i odznaki Honorowego Obywatela pomijana jest informacja o pełnym składzie oficjalnej delegacji Miasta Puławy do Lecha Wałęsy tj. Małgorzaty Gorgol-kierowniczki Biura Rady oraz Leszka Gorgola - radnego, który to wszystko zorganizował!!!
Niech puławscy dziennikarze będa trochę bardziej dociekliwi. Jako dowody zdjęcia na stronach internetowych Lecha Włęsy oraz w dyspozycji Biura Rady Miasta.
Drodzy dziennikarze poprawcie się!!!!
rozwiń
Avatar
ken / 17 maja 2010 o 10:27
Po prostu PALANT. Tam gdzie nie ma korzyści to nie jedzie.
Avatar
areon / 10 maja 2010 o 06:31
Jak widać po waszych wypowiedziach - ludzie tacy jak Wałęsa, zamiast łączyć - dzielą.... Wasze wypowiedzi to potwierdzają i nic tego nie zmieni. To wystawia ewidentnie jednoznaczną ocenę Panu Wałęsie jako osobie publicznej...
Avatar
lektor / 7 maja 2010 o 18:30
~KINOL~ napisał:
WOLAŁEM ZA TAMTYCH MÓWIĆ PO CICHU NIŻ ZA TYCH GŁOŚNO ,BO CI PO POLSKU NIE ROZUMIEJĄ .WEŹMY TAKIEGO SIKORSKIEGO -ON COŚ ROZUMIE PO POLSKU SKORO PÓŁ SWOJEGO ŻYCIA MÓWI PO HEBRAJSKU ? O WAŁĘSIE NIE MÓWIĘ, BO TEN OD KOŁYSKI POSŁUGIWAŁ SIĘ JĘZYKIEM ZASŁYSZANYM W ZATRUDNIAJĄCYM GO KÓŁKU ROLNICZYM.
Ty żebyś sie całe życie uczył to po polsku ledwo zdanie potrafisz sklecić.
Avatar
też pamietajacyl.70-80 / 7 maja 2010 o 15:59
[quote name='pamietający lata70-80' date='7.05.2010, 09:22:00' post='280453']
Żeby nie ten prostak tak przez Was opluwany to nie bylibyście tacy odważni w swoim pisaniu.
[/qu Jego przywiezli, żeby przelazl przez plot.Ten pan wybil sie na plecach robotników.Ci dzieki którym tu piszemy zginęli, a pan się byczył na internowaniu w Arlamowie.Prawdziwie walczący siedzieli w prawdziwych więzieniach.
Avatar
~KINOL~ / 7 maja 2010 o 15:30
pamietający lata70-80 napisał:
Żeby nie ten prostak tak przez Was opluwany to nie bylibyście tacy odważni w swoim pisaniu.

WOLAŁEM ZA TAMTYCH MÓWIĆ PO CICHU NIŻ ZA TYCH GŁOŚNO ,BO CI PO POLSKU NIE ROZUMIEJĄ .WEŹMY TAKIEGO SIKORSKIEGO -ON COŚ ROZUMIE PO POLSKU SKORO PÓŁ SWOJEGO ŻYCIA MÓWI PO HEBRAJSKU ? O WAŁĘSIE NIE MÓWIĘ, BO TEN OD KOŁYSKI POSŁUGIWAŁ SIĘ JĘZYKIEM ZASŁYSZANYM W ZATRUDNIAJĄCYM GO KÓŁKU ROLNICZYM.
Avatar
KLUK / 7 maja 2010 o 15:18
nik napisał:
Dlaczego w informacjach o wręczaniu dyplomu i odznaki Honorowego Obywatela pomijana jest informacja o pełnym składzie oficjalnej delegacji Miasta Puławy do Lecha Wałęsy tj. Małgorzaty Gorgol-kierowniczki Biura Rady oraz Leszka Gorgola - radnego, który to wszystko zorganizował!!!
Niech puławscy dziennikarze będa trochę bardziej dociekliwi. Jako dowody zdjęcia na stronach internetowych Lecha Włęsy oraz w dyspozycji Biura Rady Miasta.
Drodzy dziennikarze poprawcie się!!!!

WSTYD MI ZA GORGOLI-FE

WSTYD MI ZA GORGOLI-FE rozwiń
Avatar
5E2D9A / 7 maja 2010 o 14:29
youtube.com/watch?v=hucjMVPjclY
Avatar
Gość / 7 maja 2010 o 14:27
[url="######www.youtube.com/watch?v=hucjMVPjclY"]######www.youtube.com/watch?v=hucjMVPjclY[/url]

polecam dokument o TW BOLKU
Avatar
ws / 7 maja 2010 o 14:05
Nie dawaj na stołówkę tylko zbieraj na Palikota. Kto nie trafi w niego jajem ten pedał.

edziu napisał:
Mój kolega kupił wczoraj 50 jajek- już teraz wiem do czego mu były potrzebne.. no ale teraz to chyba tylko stołówka skorzysta..
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 6 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 4 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0