czwartek, 14 grudnia 2017 r.

Puławy

Maturzysta uczył się na dopalaczu, trafił na detoks

  Edytuj ten wpis
Dodano: 10 maja 2010, 16:52
Autor: (greg)

Do puławskiego szpitala trafił nastolatek z objawami zatrucia. Okazało się, że jego przyczyną było przedawkowanie leku na kaszel. W jego składzie znajduje się min. substancja pochodna narkotyku – metaamfetaminy.

Matura 2010 biologia: ODPOWIEDZI, pytania i ARKUSZE

Syrop na kaszel bije rekordy popularności wśród młodzieży przygotowującej się do egzaminów maturalnych. Jego przedawkowanie może skutkować jednak nawet śmiercią.

Cały artykuł na MM Puławy:
Maturzysta wkuwał na dopalaczu i trafił do szpitala
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
~chlopakZsasiedztwa~
LOL'ek
aga
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

~chlopakZsasiedztwa~
~chlopakZsasiedztwa~ (10 maja 2010 o 22:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
od kiedy Tusipect jest dopalaczem??
Rozwiń
LOL'ek
LOL'ek (10 maja 2010 o 19:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
eh tak to jest jak ktoś się naczyta głupot w internecie:D i pije dużo T...
Rozwiń
aga
aga (10 maja 2010 o 17:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A mieli tego nie sprzedawać bez recepty...w zeszłym roku był identyczny przypadek, maturzystka która wspomagała się tym lekiem zasłabła podczas egzaminu
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!