czwartek, 22 marca 2018 r.

Puławy

Mieszkańcy posprzątali las w Puławach (wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 1 maja 2011, 10:24
Autor: (pab)

Sprzątanie lasu w Puławach (Paweł Buczkowski)
Sprzątanie lasu w Puławach (Paweł Buczkowski)

Kilkanaście osób wzięło udział w sobotnim sprzątaniu lasu w Puławach. Przy okazji sprzątania redakcja MM Puławy rozdała gadżety ufundowane przez organizatorów akcji ekologicznej "Drzewko za butelkę".

WIDEO

W akcji wzięło udział kilkanaście osób, oprócz uczniów również mieszkańcy miasta którzy o akcji dowiedzieli się z mediów. - Jestem z Puław i od zawsze tutaj bywałam – w lesie, w parku i nigdy nie było tak jak teraz. Naprawdę boli mnie to, że jest taki bałagan – mówi Katarzyna Ponikowska, jedna z uczestniczek sprzątania.

Na zakończenie akcji rozdaliśmy nagrody w naszym konkursie przeznaczonym dla osób sprzątających las. Gadżety ufundowane przez organizatorów akcji "Drzewko za butelkę" redakcja MM Puławy postanowiła przyznać: Katarzynie Ponikowskiej, Grzegorzowi Szafrankowi, Dariuszowi Szczepańskiemu i Karolinie Fijoł.

Sprzątanie lasu w Puławach - więcej zdjęć z akcji
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
AA
DariuszL
tonowsed world
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

AA
AA (1 czerwca 2011 o 08:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.
Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.
Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne.
Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów.
W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Rozwiń
DariuszL
DariuszL (13 maja 2011 o 17:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Witam. Popieram organizowanie tego typu działań i jednocześnie mam pytanie: Do kogo się zgłosić w celu zorganizowania podobnej akcji i jakie są koszty organizowania takich akcji np. cena wywozu worka 50 litrów śmieci lub kontenera 1m3 śmieci posegregowanych? Jeśli możecie, to podajcie namiary na kogoś, kto pomoże mi zorganizować podobną akcję nad Wisłą.
Z góry dziękuję.
Rozwiń
tonowsed world
tonowsed world (1 maja 2011 o 11:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#000080"][size="4"]Przede wszystkim porządek trzeba zrobić poprzez przyjęcie fundamentalnych zasad prawidłowej organizacji, logistyki i finansowania do polskiej gospodarki odpadami komunalnymi - a niestety nie wszyscy to jeszcze rozumieją..[/size][/color]. - [url="http://samorzad.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_samorzad.pap.pl&_PageID=2&s=depesza&dz=wiadomosci_centralne&dep=89009&data=&_CheckSum=-606377511"][color="#FF0000"][size="4"]kliknąć[/size][/color][/url]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!