Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

20 kwietnia 2015 r.
19:31
Edytuj ten wpis

Motocykliści oddawali krew w Puławach

Autor: Zdjęcie autora rs
0 12 A A

Ponad 20 litrów krwi udało się zebrać podczas sobotniego spotkania motocyklowego w Puławach. Mimo deszczu, na Placu Chopina pojawiło się kilkudziesięciu miłośników jednośladów, których zjednoczył szczytny cel.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Motocyklową imprezę pod nazwą Moto-Serce zorganizował klub Brave Knights MC Poland. Właściciele pięknych maszyn zaprezentowali je mieszkańcom miasta, promując przy tym bezpieczne postawy na drodze, a także oddając krew.

Przy budynku Urzędu Miasta zaparkował czerwony autobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, a chętnych do tego, by podzielić się swoim życiodajnym płynem nie brakowało. W sumie w ciągu całej akcji zebrano ponad 20 litrów. Do Puław przyjechali motocykliści z całego kraju.
- Przyjechaliśmy z Dęblina. Ja harleyem a kolega dużym skuterem. Chcemy oddać krew, a przy okazji spotkać się z kolegami, porozmawiać. Są tutaj nasi przyjaciele z Garbowa, Lublina, Radomia, motocykliści trzymają się razem - mówi Marcin Jaraszek, który regularnie wspiera akcję Moto-Serce.

Organizatorzy pikniku przygotowali wiele konkursów dla dzieci, były pokazy akrobacji i sporo dobrej zabawy. Niestety spacerom wokół zabytkowych sokołów, amerykańskich harleyów i wielu japońskich chopperów nie sprzyjała pogoda, która w ostatnią sobotę przez większość dnia była bardzo kapryśna.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
123 / 26 kwietnia 2015 o 10:27

A ja mam w du*** takie komentarze, będę sobie jeździł i robił imprezy, bo mi się tak podoba i wisi mi czy mnie lubicie czy nie

Widzisz, sam się pięknie podsumowałeś. Robisz co chcesz, masz w du#ie resztę społeczeństwa. Wasze akcej dobroczynne nie płyną z chęci czynienia dobra - to do was nie pasuje - to tylko czysta, wyrachowana, zimna polityka (np.: lobbing za tym, żeby nie zmieniać prawa, które powinno być wobec was dużo surowsze).

Avatar
zz / 25 kwietnia 2015 o 10:56

Jaki ma sens rozmowa z tępym bandytą, który co kilka sekund naraża czyjeś życie jadąc na jednym kole przez Centralną w Puławach?

Pasja, poczucie wolności, adrenalina te farmazony bełkoczecie w nieskończoność.

Powtarzam nikt nie lubi motocyklistów.

Organizujesz akcje oddawania krwi? Brawo! Tylko to nie ociepli wizerunku i odbioru społecznego reprezentowanej przez ciebie grupy. Organizuj takie akcje, a motocykl zostaw w garażu wtedy nikt nie zarzuci ci lansowania się.

A ja mam w du*** takie komentarze, będę sobie jeździł i robił imprezy, bo mi się tak podoba i wisi mi czy mnie lubicie czy nie

A ja mam w du*** takie komentarze, będę sobie jeździł i robił imprezy, bo mi się tak podoba i wisi mi czy mnie lubicie czy nie

rozwiń
Avatar
123 / 24 kwietnia 2015 o 08:22

Jaki ma sens rozmowa z tępym bandytą, który co kilka sekund naraża czyjeś życie jadąc na jednym kole przez Centralną w Puławach?

Pasja, poczucie wolności, adrenalina te farmazony bełkoczecie w nieskończoność.

Powtarzam nikt nie lubi motocyklistów.

Organizujesz akcje oddawania krwi? Brawo! Tylko to nie ociepli wizerunku i odbioru społecznego reprezentowanej przez ciebie grupy. Organizuj takie akcje, a motocykl zostaw w garażu wtedy nikt nie zarzuci ci lansowania się.

Avatar
frustrat / 23 kwietnia 2015 o 17:08

Czytam,patrze i przecieram oczy ze zdziwienia.

Kilku sflustrowanych gości piszę jakieś brednie nie mając pojęcia co pisze.

Wstań od kalwiatury zrób coś podobnego, a wtedy będziemy pisać o Tobie i Ciebie oceniać.

Łatwo jest siedzieć i smarować za kompem.

Akcja polega z tego co wiem na promowaniu honorowego krwiodastwa, a nie na lansowaniu się na niej. Takich jak ty co oddają krew jest wielu, ale takich co jej nie oddają wcale jest jeszcze więcej. A takie akcje mają zachęcać ludzi do tego.

Co do chłopaków motonitów to chyba spotykają się gdzieś w Pułąwach.

Podjedź do nich i powiedz im  to co napisałeś w twarz, zobaczymy czy będziesz taki figo-fago.

Nie sflustrowanych tylko sfrustrowanych.

trowanych tylko sfrustrowanych.

rozwiń
Avatar
Janek / 23 kwietnia 2015 o 17:04

Czytam,patrze i przecieram oczy ze zdziwienia.

Kilku sflustrowanych gości piszę jakieś brednie nie mając pojęcia co pisze.

Wstań od kalwiatury zrób coś podobnego, a wtedy będziemy pisać o Tobie i Ciebie oceniać.

Łatwo jest siedzieć i smarować za kompem.

Akcja polega z tego co wiem na promowaniu honorowego krwiodastwa, a nie na lansowaniu się na niej. Takich jak ty co oddają krew jest wielu, ale takich co jej nie oddają wcale jest jeszcze więcej. A takie akcje mają zachęcać ludzi do tego.

Co do chłopaków motonitów to chyba spotykają się gdzieś w Pułąwach.

Podjedź do nich i powiedz im  to co napisałeś w twarz, zobaczymy czy będziesz taki figo-fago.

Czytam,patrze i przecieram oczy ze zdziwienia.

Kilku sflustrowanych gości piszę jakieś brednie nie mając pojęcia co pisze.

Wstań od kalwiatury zrób coś podobnego, a wtedy będziemy pisać o Tobie i Ciebie oceniać.

Łatwo jest siedzieć i smarować za kompem.

Akcja polega z tego co wiem na promowaniu honorowego krwiodastwa, a nie na lansowaniu się na niej. Takich jak ty co oddają krew jest wielu, ale takich co jej nie oddają wcale jest jeszcze więcej. A takie akcje mają zachęcać ludzi do tego.

Co do chłopakó... rozwiń

Avatar
Co za gość / 22 kwietnia 2015 o 13:59

Nikt nie lubi motocyklistów. Dlatego takie akcje. Chcą podreperować sobie wizerunek, ale bez sukcesu. A wystarczy tylko być kulturalnym na drodze, przestrzegać przepisy i nie traktować dróg publicznych jak prywatnego toru wyścigowego.

Avatar
Motor Lublin lcs / 22 kwietnia 2015 o 10:26

Zważaj sobie koleś na słowa bo w sieci nie jesteś anonimowy i możesz sie zaraz o tym dowiedzieć!

Zważaj sobie koleś na słowa bo w sieci nie jesteś anonimowy i możesz sie zaraz o tym dowiedzieć!

Grozisz bandyto?

KAPUCHA czy KONFIDENT ? co za kraj ? ech....mogą ci dać namiary !! będę czekał..

Avatar
123 / 22 kwietnia 2015 o 10:17

Zważaj sobie koleś na słowa bo w sieci nie jesteś anonimowy i możesz sie zaraz o tym dowiedzieć!

Grozisz bandyto?

Avatar
Gość / 21 kwietnia 2015 o 16:22

No i co z tego, że motocykliści oddawali krew?

Ja i moi koledzy z jednostko oddajemy regularnie - ale nie chwalimy się tym, bo to przecież nie o to chodzi!

Motocykliści żeby nie wiem jak się próbowali lansować i nie wiem jaką propagandę siali - i tak słusznie pozostają w oczach społeczeństwa en masse bandą przygłupów i bezmózgów, na którą to opinię zarabiają sobie dzień w dzień!

Niech te d e b i l e na motorach zaczną zachowywać się jak biali ludzie a nie jak prymitywy z jaskini - to nie będzie potrzeby lansować się na honorowe krwiodawstwo...

Zważaj sobie koleś na słowa bo w sieci nie jesteś anonimowy i możesz sie zaraz o tym dowiedzieć!

Zważaj sobie koleś na słowa bo w sieci nie jesteś anonimowy i możesz sie zaraz o tym dowiedzieć!

rozwiń
Avatar
polucjant / 21 kwietnia 2015 o 00:21

No i co z tego, że motocykliści oddawali krew?

Ja i moi koledzy z jednostko oddajemy regularnie - ale nie chwalimy się tym, bo to przecież nie o to chodzi!

Motocykliści żeby nie wiem jak się próbowali lansować i nie wiem jaką propagandę siali - i tak słusznie pozostają w oczach społeczeństwa en masse bandą przygłupów i bezmózgów, na którą to opinię zarabiają sobie dzień w dzień!

Niech te d e b i l e na motorach zaczną zachowywać się jak biali ludzie a nie jak prymitywy z jaskini - to nie będzie potrzeby lansować się na honorowe krwiodawstwo...

Ot - mądrego to i przyjemno poczytać!

Ot - mądrego to i przyjemno poczytać!

rozwiń
Avatar
123 / 26 kwietnia 2015 o 10:27

A ja mam w du*** takie komentarze, będę sobie jeździł i robił imprezy, bo mi się tak podoba i wisi mi czy mnie lubicie czy nie

Widzisz, sam się pięknie podsumowałeś. Robisz co chcesz, masz w du#ie resztę społeczeństwa. Wasze akcej dobroczynne nie płyną z chęci czynienia dobra - to do was nie pasuje - to tylko czysta, wyrachowana, zimna polityka (np.: lobbing za tym, żeby nie zmieniać prawa, które powinno być wobec was dużo surowsze).

Avatar
zz / 25 kwietnia 2015 o 10:56

Jaki ma sens rozmowa z tępym bandytą, który co kilka sekund naraża czyjeś życie jadąc na jednym kole przez Centralną w Puławach?

Pasja, poczucie wolności, adrenalina te farmazony bełkoczecie w nieskończoność.

Powtarzam nikt nie lubi motocyklistów.

Organizujesz akcje oddawania krwi? Brawo! Tylko to nie ociepli wizerunku i odbioru społecznego reprezentowanej przez ciebie grupy. Organizuj takie akcje, a motocykl zostaw w garażu wtedy nikt nie zarzuci ci lansowania się.

A ja mam w du*** takie komentarze, będę sobie jeździł i robił imprezy, bo mi się tak podoba i wisi mi czy mnie lubicie czy nie

A ja mam w du*** takie komentarze, będę sobie jeździł i robił imprezy, bo mi się tak podoba i wisi mi czy mnie lubicie czy nie

rozwiń
Avatar
123 / 24 kwietnia 2015 o 08:22

Jaki ma sens rozmowa z tępym bandytą, który co kilka sekund naraża czyjeś życie jadąc na jednym kole przez Centralną w Puławach?

Pasja, poczucie wolności, adrenalina te farmazony bełkoczecie w nieskończoność.

Powtarzam nikt nie lubi motocyklistów.

Organizujesz akcje oddawania krwi? Brawo! Tylko to nie ociepli wizerunku i odbioru społecznego reprezentowanej przez ciebie grupy. Organizuj takie akcje, a motocykl zostaw w garażu wtedy nikt nie zarzuci ci lansowania się.

Avatar
frustrat / 23 kwietnia 2015 o 17:08

Czytam,patrze i przecieram oczy ze zdziwienia.

Kilku sflustrowanych gości piszę jakieś brednie nie mając pojęcia co pisze.

Wstań od kalwiatury zrób coś podobnego, a wtedy będziemy pisać o Tobie i Ciebie oceniać.

Łatwo jest siedzieć i smarować za kompem.

Akcja polega z tego co wiem na promowaniu honorowego krwiodastwa, a nie na lansowaniu się na niej. Takich jak ty co oddają krew jest wielu, ale takich co jej nie oddają wcale jest jeszcze więcej. A takie akcje mają zachęcać ludzi do tego.

Co do chłopaków motonitów to chyba spotykają się gdzieś w Pułąwach.

Podjedź do nich i powiedz im  to co napisałeś w twarz, zobaczymy czy będziesz taki figo-fago.

Nie sflustrowanych tylko sfrustrowanych.

trowanych tylko sfrustrowanych.

rozwiń
Avatar
Janek / 23 kwietnia 2015 o 17:04

Czytam,patrze i przecieram oczy ze zdziwienia.

Kilku sflustrowanych gości piszę jakieś brednie nie mając pojęcia co pisze.

Wstań od kalwiatury zrób coś podobnego, a wtedy będziemy pisać o Tobie i Ciebie oceniać.

Łatwo jest siedzieć i smarować za kompem.

Akcja polega z tego co wiem na promowaniu honorowego krwiodastwa, a nie na lansowaniu się na niej. Takich jak ty co oddają krew jest wielu, ale takich co jej nie oddają wcale jest jeszcze więcej. A takie akcje mają zachęcać ludzi do tego.

Co do chłopaków motonitów to chyba spotykają się gdzieś w Pułąwach.

Podjedź do nich i powiedz im  to co napisałeś w twarz, zobaczymy czy będziesz taki figo-fago.

Czytam,patrze i przecieram oczy ze zdziwienia.

Kilku sflustrowanych gości piszę jakieś brednie nie mając pojęcia co pisze.

Wstań od kalwiatury zrób coś podobnego, a wtedy będziemy pisać o Tobie i Ciebie oceniać.

Łatwo jest siedzieć i smarować za kompem.

Akcja polega z tego co wiem na promowaniu honorowego krwiodastwa, a nie na lansowaniu się na niej. Takich jak ty co oddają krew jest wielu, ale takich co jej nie oddają wcale jest jeszcze więcej. A takie akcje mają zachęcać ludzi do tego.

Co do chłopakó... rozwiń

Avatar
Co za gość / 22 kwietnia 2015 o 13:59

Nikt nie lubi motocyklistów. Dlatego takie akcje. Chcą podreperować sobie wizerunek, ale bez sukcesu. A wystarczy tylko być kulturalnym na drodze, przestrzegać przepisy i nie traktować dróg publicznych jak prywatnego toru wyścigowego.

Avatar
Motor Lublin lcs / 22 kwietnia 2015 o 10:26

Zważaj sobie koleś na słowa bo w sieci nie jesteś anonimowy i możesz sie zaraz o tym dowiedzieć!

Zważaj sobie koleś na słowa bo w sieci nie jesteś anonimowy i możesz sie zaraz o tym dowiedzieć!

Grozisz bandyto?

KAPUCHA czy KONFIDENT ? co za kraj ? ech....mogą ci dać namiary !! będę czekał..

Avatar
123 / 22 kwietnia 2015 o 10:17

Zważaj sobie koleś na słowa bo w sieci nie jesteś anonimowy i możesz sie zaraz o tym dowiedzieć!

Grozisz bandyto?

Avatar
Gość / 21 kwietnia 2015 o 16:22

No i co z tego, że motocykliści oddawali krew?

Ja i moi koledzy z jednostko oddajemy regularnie - ale nie chwalimy się tym, bo to przecież nie o to chodzi!

Motocykliści żeby nie wiem jak się próbowali lansować i nie wiem jaką propagandę siali - i tak słusznie pozostają w oczach społeczeństwa en masse bandą przygłupów i bezmózgów, na którą to opinię zarabiają sobie dzień w dzień!

Niech te d e b i l e na motorach zaczną zachowywać się jak biali ludzie a nie jak prymitywy z jaskini - to nie będzie potrzeby lansować się na honorowe krwiodawstwo...

Zważaj sobie koleś na słowa bo w sieci nie jesteś anonimowy i możesz sie zaraz o tym dowiedzieć!

Zważaj sobie koleś na słowa bo w sieci nie jesteś anonimowy i możesz sie zaraz o tym dowiedzieć!

rozwiń
Avatar
polucjant / 21 kwietnia 2015 o 00:21

No i co z tego, że motocykliści oddawali krew?

Ja i moi koledzy z jednostko oddajemy regularnie - ale nie chwalimy się tym, bo to przecież nie o to chodzi!

Motocykliści żeby nie wiem jak się próbowali lansować i nie wiem jaką propagandę siali - i tak słusznie pozostają w oczach społeczeństwa en masse bandą przygłupów i bezmózgów, na którą to opinię zarabiają sobie dzień w dzień!

Niech te d e b i l e na motorach zaczną zachowywać się jak biali ludzie a nie jak prymitywy z jaskini - to nie będzie potrzeby lansować się na honorowe krwiodawstwo...

Ot - mądrego to i przyjemno poczytać!

Ot - mądrego to i przyjemno poczytać!

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Tłumy na spotkaniu z premierem Morawieckim. Doszło do pikiety i przepychanek [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Tłumy na spotkaniu z premierem Morawieckim. Doszło do pikiety i przepychanek [wideo, zdjęcia] 4 2

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo) 8 0

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 21 37

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 1

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 11 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 12 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 37 9

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 36 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 7 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 10 4

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą