Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

20 czerwca 2008 r.
12:13
Edytuj ten wpis

Motocyklista ranny w wypadku jest w ciężkim stanie

0 14 A A

32-letni motocyklista nadal walczy w szpitalu o życie - powiedział nam dzisiaj rano Roman Maruszak, rzecznik puławskiej policji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyzna jest nadal nieprzytomny, ma złamania kości, uraz czaszki i liczne obrażenie wewnętrzne.

Do wypadku doszło wczoraj ok. godz. 19.50 na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z ul. Kołłątaja. Kierowca dostawczego auta marki Kia jadąc od strony mostu na Wiśle skręcał w lewo w Kołłątaja. Wtedy w przód jego samochodu uderzył motocykl Suzuki.

- Kierowca samochodu dostawczego zeznał, że motocyklista jechał bardzo szybko. Ale przesłuchujemy jeszcze innych świadków zdarzenia i na razie nie można mówić o przyczynach wypadku - informuje Maruszak.

49-letni kierowca samochodu w wypadku złamał rękę. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.
(pab)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 lipca 2008 o 17:45
kitek69 napisał:
Tylko ze tak sie sklada ze znam swaidka ktory widzial jak motocyklista jechal od swiatel bardzo szybko i nawet na jednym kole wiec o czym w ogole mowa?!?! a kierowca samochodu wjezdzal pod gorke do tego skrzyzowania wiec mogl go nie zauwazyc jak nadjechal z nadmierna predkoscia Nie usprawiedliwiam kierowcy samochodu gdyz moze nie zachowal nalezytej ostroznosci ale motocyklista ma to na wlasne zyczenie... miasto i taki ruch to nie miejsce na takie szalenstwa i choc zycze mu z calego serca powrotu do zdrowia i gleboko wspolczuje to niech to bedzie przestroga dla innych wlascicieli jednosladow ktorzy wariuja po miascie (a takich tu nie brakuje) ...

Co ty możesz wiedziec?

Co ty możesz wiedziec? rozwiń
Avatar
Gość / 20 lipca 2008 o 17:43
dezoo napisał:
Moze to bedzie nauczka dla innych idiotow na dwoch kolkach, lepiej ze gosc rozplaszczyl sie na innym samochodzie niz mialby rozplaszczyc mnie na przejsciu dla pieszych!


Tylko nie idioci,biedusie.
Avatar
nick / 18 lipca 2008 o 23:21
kitek69 napisał:
No nie wiem kto tu kogo obraza....
I wcale nie zamierzam komentowac powyzszej wypowiedzi bo rozumiem ze rodziny zawsze sie broni ale reki nie dalbys sobie uciac za nikogo!
A informacje sa prawdziwe

Chyba jednak twoje informacje nie są prawdziwe. Ten chłopak który jechał na motorze nie umiał jeździć na kole także nie pisz takich rzeczy jeżeli są nie potwierdzone.
Avatar
Puławianka19 / 18 lipca 2008 o 21:59
Nie byłam na miejscu zdarzenia nie jestem świadkiem,ale nie obrażajmy sie nawzajem pisząc takie słowa jak np''baranie''.W gazecie pisza że sprawcą był kierowca samochodu tak jestem tego samego zdania bo motocyklista miał pierszeństwo nie wiem może temu kierowcy nie chciało sie zachamować albo stanąć i sie rozejrzeć.Motocyklista z jaką prędkością by nie jechał ale był pewny że ma pierszeństwo i nic sie nie stanie rozumiem nawet to jego zachowanie co do pewności,ale czasem bywa tak że nie warto ufać kierowcom ani motocyklistom nie obwiniajmy go.Powinniśmy współczuć rodzinie tego chłopaka napewno to wszystko przeżywają.
Nie byłam na miejscu zdarzenia nie jestem świadkiem,ale nie obrażajmy sie nawzajem pisząc takie słowa jak np''baranie''.W gazecie pisza że sprawcą był kierowca samochodu tak jestem tego samego zdania bo motocyklista miał pierszeństwo nie wiem może temu kierowcy nie chciało sie zachamować albo stanąć i sie rozejrzeć.Motocyklista z jaką prędkością by nie jechał ale był pewny że ma pierszeństwo i nic sie nie stanie rozumiem nawet to jego zachowanie co do pewności,ale czasem bywa tak że nie warto ufać kierowcom ani motocyklistom ... rozwiń
Avatar
kitek69 / 3 lipca 2008 o 23:26
No nie wiem kto tu kogo obraza....
I wcale nie zamierzam komentowac powyzszej wypowiedzi bo rozumiem ze rodziny zawsze sie broni ale reki nie dalbys sobie uciac za nikogo!
A informacje sa prawdziwe
Avatar
Mikry / 2 lipca 2008 o 21:42
Ty baranie chyba miałeś coś wspólnego z tym wypadkiem. Nie obrażaj ludzi z mojej rodziny. Ten twój świadek plótł kompletne bzdury nie pleć niepewnych żeczy!!! Twój świadek musiał się przyczynić do tego wypadku! Ciekawe ile facet dostał za wykończenie chłopaka.
Avatar
kitek69 / 1 lipca 2008 o 21:51
Tylko ze tak sie sklada ze znam swaidka ktory widzial jak motocyklista jechal od swiatel bardzo szybko i nawet na jednym kole wiec o czym w ogole mowa?!?! a kierowca samochodu wjezdzal pod gorke do tego skrzyzowania wiec mogl go nie zauwazyc jak nadjechal z nadmierna predkoscia Nie usprawiedliwiam kierowcy samochodu gdyz moze nie zachowal nalezytej ostroznosci ale motocyklista ma to na wlasne zyczenie... miasto i taki ruch to nie miejsce na takie szalenstwa i choc zycze mu z calego serca powrotu do zdrowia i gleboko wspolczuje to niech to bedzie przestroga dla innych wlascicieli jednosladow ktorzy wariuja po miascie (a takich tu nie brakuje) ...
Tylko ze tak sie sklada ze znam swaidka ktory widzial jak motocyklista jechal od swiatel bardzo szybko i nawet na jednym kole wiec o czym w ogole mowa?!?! a kierowca samochodu wjezdzal pod gorke do tego skrzyzowania wiec mogl go nie zauwazyc jak nadjechal z nadmierna predkoscia Nie usprawiedliwiam kierowcy samochodu gdyz moze nie zachowal nalezytej ostroznosci ale motocyklista ma to na wlasne zyczenie... miasto i taki ruch to nie miejsce na takie szalenstwa i choc zycze mu z calego serca powrotu do zdrowia i gleboko wspolczuje to nie... rozwiń
Avatar
dezoo / 28 czerwca 2008 o 12:06
Moze to bedzie nauczka dla innych idiotow na dwoch kolkach, lepiej ze gosc rozplaszczyl sie na innym samochodzie niz mialby rozplaszczyc mnie na przejsciu dla pieszych!
Avatar
Gość / 24 czerwca 2008 o 12:34
CO TU MA PRęDKOśC deb***E TO SAMOCHóD NIE USTąPIł PIERSZEńSTWA , , NA SWIATłACH TO SIE CHYBA OMIJA A NIE WYPRZEDZA
Avatar
xxx / 22 czerwca 2008 o 15:54
W artykule jest wyrazie napisane, że nie znane są skutki wypadku i nie wiadomo czy motocyklista jechał czy nie jechał za szybko!!!! A winnym wypadku jest gość z KIA który nie ocenił prawidłowo odległości motocyklisty od niego i władował się na pas na którym być w tym momencie nie powinien!!!!
Avatar
Gość / 20 lipca 2008 o 17:45
kitek69 napisał:
Tylko ze tak sie sklada ze znam swaidka ktory widzial jak motocyklista jechal od swiatel bardzo szybko i nawet na jednym kole wiec o czym w ogole mowa?!?! a kierowca samochodu wjezdzal pod gorke do tego skrzyzowania wiec mogl go nie zauwazyc jak nadjechal z nadmierna predkoscia Nie usprawiedliwiam kierowcy samochodu gdyz moze nie zachowal nalezytej ostroznosci ale motocyklista ma to na wlasne zyczenie... miasto i taki ruch to nie miejsce na takie szalenstwa i choc zycze mu z calego serca powrotu do zdrowia i gleboko wspolczuje to niech to bedzie przestroga dla innych wlascicieli jednosladow ktorzy wariuja po miascie (a takich tu nie brakuje) ...

Co ty możesz wiedziec?

Co ty możesz wiedziec? rozwiń
Avatar
Gość / 20 lipca 2008 o 17:43
dezoo napisał:
Moze to bedzie nauczka dla innych idiotow na dwoch kolkach, lepiej ze gosc rozplaszczyl sie na innym samochodzie niz mialby rozplaszczyc mnie na przejsciu dla pieszych!


Tylko nie idioci,biedusie.
Avatar
nick / 18 lipca 2008 o 23:21
kitek69 napisał:
No nie wiem kto tu kogo obraza....
I wcale nie zamierzam komentowac powyzszej wypowiedzi bo rozumiem ze rodziny zawsze sie broni ale reki nie dalbys sobie uciac za nikogo!
A informacje sa prawdziwe

Chyba jednak twoje informacje nie są prawdziwe. Ten chłopak który jechał na motorze nie umiał jeździć na kole także nie pisz takich rzeczy jeżeli są nie potwierdzone.
Avatar
Puławianka19 / 18 lipca 2008 o 21:59
Nie byłam na miejscu zdarzenia nie jestem świadkiem,ale nie obrażajmy sie nawzajem pisząc takie słowa jak np''baranie''.W gazecie pisza że sprawcą był kierowca samochodu tak jestem tego samego zdania bo motocyklista miał pierszeństwo nie wiem może temu kierowcy nie chciało sie zachamować albo stanąć i sie rozejrzeć.Motocyklista z jaką prędkością by nie jechał ale był pewny że ma pierszeństwo i nic sie nie stanie rozumiem nawet to jego zachowanie co do pewności,ale czasem bywa tak że nie warto ufać kierowcom ani motocyklistom nie obwiniajmy go.Powinniśmy współczuć rodzinie tego chłopaka napewno to wszystko przeżywają.
Nie byłam na miejscu zdarzenia nie jestem świadkiem,ale nie obrażajmy sie nawzajem pisząc takie słowa jak np''baranie''.W gazecie pisza że sprawcą był kierowca samochodu tak jestem tego samego zdania bo motocyklista miał pierszeństwo nie wiem może temu kierowcy nie chciało sie zachamować albo stanąć i sie rozejrzeć.Motocyklista z jaką prędkością by nie jechał ale był pewny że ma pierszeństwo i nic sie nie stanie rozumiem nawet to jego zachowanie co do pewności,ale czasem bywa tak że nie warto ufać kierowcom ani motocyklistom ... rozwiń
Avatar
kitek69 / 3 lipca 2008 o 23:26
No nie wiem kto tu kogo obraza....
I wcale nie zamierzam komentowac powyzszej wypowiedzi bo rozumiem ze rodziny zawsze sie broni ale reki nie dalbys sobie uciac za nikogo!
A informacje sa prawdziwe
Avatar
Mikry / 2 lipca 2008 o 21:42
Ty baranie chyba miałeś coś wspólnego z tym wypadkiem. Nie obrażaj ludzi z mojej rodziny. Ten twój świadek plótł kompletne bzdury nie pleć niepewnych żeczy!!! Twój świadek musiał się przyczynić do tego wypadku! Ciekawe ile facet dostał za wykończenie chłopaka.
Avatar
kitek69 / 1 lipca 2008 o 21:51
Tylko ze tak sie sklada ze znam swaidka ktory widzial jak motocyklista jechal od swiatel bardzo szybko i nawet na jednym kole wiec o czym w ogole mowa?!?! a kierowca samochodu wjezdzal pod gorke do tego skrzyzowania wiec mogl go nie zauwazyc jak nadjechal z nadmierna predkoscia Nie usprawiedliwiam kierowcy samochodu gdyz moze nie zachowal nalezytej ostroznosci ale motocyklista ma to na wlasne zyczenie... miasto i taki ruch to nie miejsce na takie szalenstwa i choc zycze mu z calego serca powrotu do zdrowia i gleboko wspolczuje to niech to bedzie przestroga dla innych wlascicieli jednosladow ktorzy wariuja po miascie (a takich tu nie brakuje) ...
Tylko ze tak sie sklada ze znam swaidka ktory widzial jak motocyklista jechal od swiatel bardzo szybko i nawet na jednym kole wiec o czym w ogole mowa?!?! a kierowca samochodu wjezdzal pod gorke do tego skrzyzowania wiec mogl go nie zauwazyc jak nadjechal z nadmierna predkoscia Nie usprawiedliwiam kierowcy samochodu gdyz moze nie zachowal nalezytej ostroznosci ale motocyklista ma to na wlasne zyczenie... miasto i taki ruch to nie miejsce na takie szalenstwa i choc zycze mu z calego serca powrotu do zdrowia i gleboko wspolczuje to nie... rozwiń
Avatar
dezoo / 28 czerwca 2008 o 12:06
Moze to bedzie nauczka dla innych idiotow na dwoch kolkach, lepiej ze gosc rozplaszczyl sie na innym samochodzie niz mialby rozplaszczyc mnie na przejsciu dla pieszych!
Avatar
Gość / 24 czerwca 2008 o 12:34
CO TU MA PRęDKOśC deb***E TO SAMOCHóD NIE USTąPIł PIERSZEńSTWA , , NA SWIATłACH TO SIE CHYBA OMIJA A NIE WYPRZEDZA
Avatar
xxx / 22 czerwca 2008 o 15:54
W artykule jest wyrazie napisane, że nie znane są skutki wypadku i nie wiadomo czy motocyklista jechał czy nie jechał za szybko!!!! A winnym wypadku jest gość z KIA który nie ocenił prawidłowo odległości motocyklisty od niego i władował się na pas na którym być w tym momencie nie powinien!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 74 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 26

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 49 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!