środa, 27 maja 2015 r.

Góra Puławska: Dwaj młodzi mężczyźni powiesili się razem w domu

Dodano: 16 września 2010, 13:42
Autor: Ewa Pajuro

Tragedia w Górze Puławskiej. Prokuratura ustala przyczyny śmierci dwóch młodych mężczyzn, którzy wspólnie popełnili samobójstwo.

Do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 września. W budynku gospodarczym przystosowanym do mieszkania odbywało się spotkanie towarzyskie trzech osób.

Następnego dnia ok. godz. 13 bliscy gospodarza spotkania, mieszkający w domu obok, znaleźli w budynku zwłoki dwóch mężczyzn powieszonych na lince alpinistycznej. Zmarli to 32-letni gospodarz i jego 25-letni gość.

Z relacji trzeciego mężczyzny, który z nimi przebywał wynika, że mężczyźni tego wieczoru planowali samobójstwo. Rozmawiali m.in. o swoim koledze, który targnął się na swoje życie w ubiegłym roku. W pewnym momencie gospodarz przeciągnął linkę alpinistyczną przez belkę przy suficie mieszkania. Zapowiedział, że się na niej powiesi.

Trzeci mężczyzna twierdzi, że próbował odwieść swoich kompanów od samobójstwa. Zdjął... cały artykuł na stronie Mojego Miasta Puławy - Tajemnicza śmierć w Górze Puławskiej. Dwaj mężczyźni wspólnie popełnili samobójstwo
Czytaj więcej o:
0 komentarzy
Skomentuj
avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)
Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje