Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

23 grudnia 2010 r.
10:09
Edytuj ten wpis

Napadali na mieszkania z metalową rurą i tasakiem

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 12 A A

Dwaj mieszkańcy Puław napadli w weekend na dwa mieszkania. Grożąc metalową rurą i tasakiem zabrali pieniądze, zegarki i łańcuszki. Właścicielom zagrozili: Jak zawiadomicie policję, zabijemy was.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mimo gróźb, jeden z mieszkańców Puław zadzwonił w niedzielę na policję i powiedział że właśnie został napadnięty. Do jego mieszkania weszło dwóch sprawców.

Mężczyźni, używając metalowej rurki oraz tasaka, pobili go i zabrali pieniądze oraz zegarki i łańcuszki. Tasakiem złodzieje zranili jednego z gości właściciela mieszkania. A po wszystkim grozili jeszcze pokrzywdzonym zabójstwem w przypadku zgłoszenia tego faktu na policję.

Po kilku godzinach na policję zgłosił się kolejny pokrzywdzony. Zeznał, że tego samego dnia został napadnięty przez dwóch mężczyzn – został pobity rurką oraz okradziony.

Policjanci ustalili, że sprawcami są te same osoby. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Puław: 23 i 16-latek. Dorosły sprawca został już aresztowany przez sąd na trzy miesiące. Nieletni odpowie przed sądem rodzinnym. Sprawcy byli już notowani i są dobrze znani policjantom.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
michal / 1 stycznia 2011 o 13:33
Taak ja wiem na jakim to bylo osiedlu.! na wolce profeckieej! aa co ma ktos jakis problem?
Avatar
michal / 1 stycznia 2011 o 13:31
[quote name='kkkkk25' timestamp='1293104007' post='410357']
Czy ktoś wie na jakiej to było ulicy???
[/quote]
Avatar
xxx / 27 grudnia 2010 o 20:06
BANDYCI BANDYCI BANDYCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
maro / 27 grudnia 2010 o 20:01
Do kibla z nimi i wiadomo co na ich głowe robic !!!
Avatar
puławianin / 27 grudnia 2010 o 18:04
[quote name='Blokers' timestamp='1293296278' post='411151']
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!!
Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
[/quote]Skrzydła im przyprawić i do nieba wypuścić taką dobroć.Lecz się człowieku z głupoty.
[quote name='Blokers' timestamp='1293296278' post='411151']
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie ... rozwiń
Avatar
annopol / 27 grudnia 2010 o 06:42
skoro - jak czytamy - Sprawcy byli już notowani i są dobrze znani policjantom... to można się spodziewać, że po ich wypuszczeniu znowu wpadną na jakiś świetny "pomysł". Takich to trzeba po prostu wsadzić na parę lat, albo lepiej - zmusić do ciężkiej pracy pod nadzorem, tak ciężkiej, że jak popracują to im się odechce realizować kolejne durne pomysły...
Avatar
gość / 26 grudnia 2010 o 01:15
[quote name='Blokers' timestamp='1293296278' post='411151']
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!!
Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
[/quote]

sama kretynko zapoznaj się ze znaczeniem słowa 'pedale' zanim cokolwiek napiszesz.
[quote name='Blokers' timestamp='1293296278' post='411151']
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie ... rozwiń
Avatar
edziu / 25 grudnia 2010 o 22:17
[quote name='Blokers' timestamp='1293296278' post='411151']
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!!
Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
[/quote]

Blokers- to na pewno muszą być w porządku chłopaki, przecięż jakby nie byli w porządku to nie zrobili by takich rzeczy.. aby pozazdrościć im takiej porządkowości...
[quote name='Blokers' timestamp='1293296278' post='411151']
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie ... rozwiń
Avatar
Blokers / 25 grudnia 2010 o 17:57
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!!
Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
Avatar
Przemek / 25 grudnia 2010 o 00:52
Dzieci nie poszły do wojska nie miał ich kto wychowac to i latają z jakimiś pałkami po mieście. Wgl Puławy i Lublin nocą to jedna wielka patologia. Dla takich ludzi powinny by przymusowe prace do końca życia, albo śmierc w męczarniach. Dodam, że za kradzież powinni upier***a* ręce i język a złodziejstwa było by mniej i tej plagi jaka panuje na tym Świecie...
Avatar
michal / 1 stycznia 2011 o 13:33
Taak ja wiem na jakim to bylo osiedlu.! na wolce profeckieej! aa co ma ktos jakis problem?
Avatar
michal / 1 stycznia 2011 o 13:31
[quote name='kkkkk25' timestamp='1293104007' post='410357']
Czy ktoś wie na jakiej to było ulicy???
[/quote]
Avatar
xxx / 27 grudnia 2010 o 20:06
BANDYCI BANDYCI BANDYCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
maro / 27 grudnia 2010 o 20:01
Do kibla z nimi i wiadomo co na ich głowe robic !!!
Avatar
puławianin / 27 grudnia 2010 o 18:04
[quote name='Blokers' timestamp='1293296278' post='411151']
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!!
Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
[/quote]Skrzydła im przyprawić i do nieba wypuścić taką dobroć.Lecz się człowieku z głupoty.
[quote name='Blokers' timestamp='1293296278' post='411151']
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie ... rozwiń
Avatar
annopol / 27 grudnia 2010 o 06:42
skoro - jak czytamy - Sprawcy byli już notowani i są dobrze znani policjantom... to można się spodziewać, że po ich wypuszczeniu znowu wpadną na jakiś świetny "pomysł". Takich to trzeba po prostu wsadzić na parę lat, albo lepiej - zmusić do ciężkiej pracy pod nadzorem, tak ciężkiej, że jak popracują to im się odechce realizować kolejne durne pomysły...
Avatar
gość / 26 grudnia 2010 o 01:15
[quote name='Blokers' timestamp='1293296278' post='411151']
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!!
Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
[/quote]

sama kretynko zapoznaj się ze znaczeniem słowa 'pedale' zanim cokolwiek napiszesz.
[quote name='Blokers' timestamp='1293296278' post='411151']
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie ... rozwiń
Avatar
edziu / 25 grudnia 2010 o 22:17
[quote name='Blokers' timestamp='1293296278' post='411151']
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!!
Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
[/quote]

Blokers- to na pewno muszą być w porządku chłopaki, przecięż jakby nie byli w porządku to nie zrobili by takich rzeczy.. aby pozazdrościć im takiej porządkowości...
[quote name='Blokers' timestamp='1293296278' post='411151']
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie ... rozwiń
Avatar
Blokers / 25 grudnia 2010 o 17:57
Szczepan!
Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go!
Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki!
Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!!
Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
Avatar
Przemek / 25 grudnia 2010 o 00:52
Dzieci nie poszły do wojska nie miał ich kto wychowac to i latają z jakimiś pałkami po mieście. Wgl Puławy i Lublin nocą to jedna wielka patologia. Dla takich ludzi powinny by przymusowe prace do końca życia, albo śmierc w męczarniach. Dodam, że za kradzież powinni upier***a* ręce i język a złodziejstwa było by mniej i tej plagi jaka panuje na tym Świecie...
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 0

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 1 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 1

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć 0 2

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 0 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 10 3

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 19 7

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 28 61

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 10 22

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 13

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 14 7

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 7 2

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!