Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

27 grudnia 2009 r.
21:08
Edytuj ten wpis

Nie będzie ogłoszeń o tym, gdzie stoi fotoradar. Bo burmistrz zakazał

0 31 A A

Na oficjalnej stronie nałęczowskiej gminy nie znajdziemy już informacji o miejscach usytuowania fotoradaru nałęczowskiej Straży Miejskiej. Taką decyzję podjął burmistrz Andrzej Ćwiek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tej pory dane o miejscu, gdzie będzie stał aparat umieszczano w zakładce poświęconej straży miejskiej. Kierowcy byli z tego bardzo zadowoleni. Ale ich radość nie trwała długo. Ostatnio – zamiast tych danych – pojawiła się następująca notatka: "Do bezpiecznego poruszania się po drodze nie jest konieczna informacja, gdzie i w jakich godzinach pracuje fotoradar, ale przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. (...)”.

– Bo niby dlaczego, mamy działać w interesie tych, którzy łamią przepisy? – uzasadnia swoją decyzję Andrzej Ćwiek, burmistrz Nałęczowa. – Właśnie po to zakupiliśmy to urządzenie, aby pomogło nam wyeliminować piratów z naszych dróg.

Wśród kierowców zawrzało. – Ewidentnie widać, że nie chodzi tutaj o prewencję. Gmina traktuje nową zabawkę jak maszynkę do zarabiania pieniędzy – napisał do nas rozżalony pan Ryszard z Nałęczowa.

– Jeśli wszyscy będziemy uczciwie przestrzegać zasad, nikt nie zostanie ukarany – ripostuje Ćwiek. – Czas zmądrzeć i wytępić wariatów za kierownicą.

Działania gminy popiera policja. – Informowanie o działających fotoradarach to niedorzeczność. To co, jeździmy wolniej tylko tam gdzie robią zdjęcia, a po pozostałych ulicach wyścigi? – komentuje Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskich policjantów.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
beduin / 23 lutego 2010 o 13:06
Tak sobie pomyślałem -A nie taniej będzie jak pani Krysia ,Jola czy pan Zdzicho wezmą radar postawią na ulicy zrobią parę fotek rypną w przerwie kawę i znowu fotki i to w ramach godzin pracy w biurze bo w końcu i tak tam nic albo niewiele robią i co nie wyjdzie taniej jak utrzymanie tych karawaniarzy !?
Avatar
beduin / 23 lutego 2010 o 13:00
~gość~ napisał:
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego to "kominiarze" mają fotoradar? W dawnych czasach Straż Miejska była od pilnowania "grodów" nocą, a teraz to od 7 do 15 jak urzędnik w Gminie, a zasada jest nadal ta sama -dbać o bezpieczeństwo mieszkańców nocą,kiedy oni śpią.Ktoś musi nie spać, aby spać mógł ktoś.Ta zasada przepadła widać bezpowrotnie-mamy niestety kraj bezprawia, a od pilnowania w ciągu dnia są "Smurfy-krawężniki",czy ktoś źle zaparkował,lub przekroczył prędkość(tutaj pieczarki).Niedługo to tylko na podstawie donosów będą "kominiarze" karać, bo nawet im się nie chce ruszyć czterech liter kiedy naprawdę trzeba.Zarabiają duże pieniądze i powinni choć w części to odrobić, a nie gruchy zbijać i lansować się tylko po wsi w promieniach słońca- to nie słoneczny patrol.Dlaczego nie pomagają ludziom w potrzebie, tylko zajmują się sprawami, co do których powołane są inne jednostki?Czy kiedykolwiek będzie w tym kraju normalnie? Kiedy nareszcie dorośniemy do tej Unii, czy muszą minąć wieki, a stara "czerwona nomenklatura"dopiero wymrzeć, aby kraj znormalniał.Na tych właśnie błędach żerują takie twory bez kręgosłupa jak Straż Miejska, a bezpieczeństwo mieszkańców mają gdzieś.To bardzo przykre i wstyd mi za naszych oficjeli na stołkach,że coraz więcej "produkują takich bezszkieletowych tworów", a nie dbają o obywateli swojego kraju.To co na forum piszemy i tak ich nie obejdzie i mają nas gdzieś.Zajęcie tylko "gawiedzi" bzdurnymi nowinkami, to jak domniemywam jak zwykle przykrywka jakiejś afery, czy przekrętu."Polska nierządem stoi"

Tak naprawdę to jest to jeden z nielicznych tu komentarzy które zadają pytanie czy wiemy jakie służby do czego zostały powołane bo chyba decydenci ratuszowi zapominają się i nie mają pamięci jaka rolę miała pełnić straż miejska a jaką pełni i jakie ma ambicje i tu jest to nieporozumienie !Dlatego popieram mądre myśli gdzie wszyscy powinni robić za co otrzymują wynagrodzenie i do czego pierwotnie zostali powołani czyli strażak ma gasić pożary karetka pogotowia z załogą ma ratować życie i zdrowie ,policjant z ruchu drogowego ma zapewnić bezpieczeństwo na drogach ,policjant prewencyjny czy kryminalny ma łapać złodziei i przestępców czy dbać o bezpieczeństwo a straż no właśnie może ktoś pamięta co mówiono przy powoływaniu straży do czego miała służyć bo wtedy logika w tym była bo miała to być i jest straż miejska albo jak kto woli straż prezydencka tylko proszę przypomnijcie co w/g włodarzy miała robić ????

Tak naprawdę to jest to jeden z nielicznych tu komentarzy które zadają pytanie czy wiemy jakie służby do czego zostały powołane bo chyba decydenci ratuszowi zapominają się i nie mają pamięci jaka rolę miała pełnić straż miejska a jaką pełni i jakie ma ambicje i tu jest to nieporozumienie !Dlatego popieram mądre myśli gdzie wszyscy powinni robić za co otrzymują wynagrodzenie i do czego pierwotnie zostali powołani czyli strażak ma gasić pożary karetka pogotowia z załogą ma ratować życie i zdrowie ,policjant z ruchu drog... rozwiń
Avatar
~gość~ / 23 lutego 2010 o 07:39
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego to "kominiarze" mają fotoradar? W dawnych czasach Straż Miejska była od pilnowania "grodów" nocą, a teraz to od 7 do 15 jak urzędnik w Gminie, a zasada jest nadal ta sama -dbać o bezpieczeństwo mieszkańców nocą,kiedy oni śpią.Ktoś musi nie spać, aby spać mógł ktoś.Ta zasada przepadła widać bezpowrotnie-mamy niestety kraj bezprawia, a od pilnowania w ciągu dnia są "Smurfy-krawężniki",czy ktoś źle zaparkował,lub przekroczył prędkość(tutaj pieczarki).Niedługo to tylko na podstawie donosów będą "kominiarze" karać, bo nawet im się nie chce ruszyć czterech liter kiedy naprawdę trzeba.Zarabiają duże pieniądze i powinni choć w części to odrobić, a nie gruchy zbijać i lansować się tylko po wsi w promieniach słońca- to nie słoneczny patrol.Dlaczego nie pomagają ludziom w potrzebie, tylko zajmują się sprawami, co do których powołane są inne jednostki?Czy kiedykolwiek będzie w tym kraju normalnie? Kiedy nareszcie dorośniemy do tej Unii, czy muszą minąć wieki, a stara "czerwona nomenklatura"dopiero wymrzeć, aby kraj znormalniał.Na tych właśnie błędach żerują takie twory bez kręgosłupa jak Straż Miejska, a bezpieczeństwo mieszkańców mają gdzieś.To bardzo przykre i wstyd mi za naszych oficjeli na stołkach,że coraz więcej "produkują takich bezszkieletowych tworów", a nie dbają o obywateli swojego kraju.To co na forum piszemy i tak ich nie obejdzie i mają nas gdzieś.Zajęcie tylko "gawiedzi" bzdurnymi nowinkami, to jak domniemywam jak zwykle przykrywka jakiejś afery, czy przekrętu."Polska nierządem stoi"
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego to "kominiarze" mają fotoradar? W dawnych czasach Straż Miejska była od pilnowania "grodów" nocą, a teraz to od 7 do 15 jak urzędnik w Gminie, a zasada jest nadal ta sama -dbać o bezpieczeństwo mieszkańców nocą,kiedy oni śpią.Ktoś musi nie spać, aby spać mógł ktoś.Ta zasada przepadła widać bezpowrotnie-mamy niestety kraj bezprawia, a od pilnowania w ciągu dnia są "Smurfy-krawężniki",czy ktoś źle zaparkował,lub przekroczył prędkość(tutaj pieczarki).Niedługo to tylko na podsta... rozwiń
Avatar
oli99 / 4 stycznia 2010 o 03:02
ej Goguś to Ty nie wiesz że oni po nocy na miasto nie wychodzą?? jeszcze by im kto tyłka naklepał,po co sie narażac za marne grosze, w zasadzie to racja że przywalają sie tylko do błahostek:) Swoją drogą to przecież przenieśli tu komisariat z meksyku, więc panów szanowanych policjantów jest teraz chyba z 15, więc niech ruszą częściej zadkiem z kościuszki
Avatar
Goguś / 3 stycznia 2010 o 08:11
Ciekawe gdzie jest straż wiejska, gdy złodzieje kradną koła od samochodów kuracjuszy koło kardiologa??? Pewnie swojego fotoradaru pilnują, żeby im go też ktoś nie zaje...ł !!! Potrzebna nam ta straż wiejska jak wrzód na d...pie. Ostatnio się przyczepili, bo samochód stał 50 cm na przejściu dla pieszych- żenada !!! PANIE ĆWIEKU, PARKINGI BY SIĘ PRZYDAŁY W NAŁĘCZOWIE, A NIE STRAŻ "miejska" !!!
Avatar
jelu / 1 stycznia 2010 o 21:22
iuy22 napisał:
Dobrze zrobili jak kozaki maja na drogie fury którymi potrafią tyle śmigać to beda mieć i na zapłacenie mandacika. Kazdy przeciwny bo gmina zarabia( fakt zarabia ,nie wiadomo na co, być może na nowe felgi dla burmistrza), a jak zdarzy sie wypadek śmiertelny to płacz i lament.....

To jak ktoś przełazi poza zebrami - też mandacik od strażaka miejskiego
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 20:13
TE oszołomy w tych czarnych uniformach mają wysokie o sobie ASPIRACJE I MNIEMANIE - jacy to oni są potrzebni społeczeństwu - NAJLEPIEJ JAK BY ICH ZLIKWIDOWALI - A PIENIĄDZE PRZESZŁY NA NASZĄ???? - KOCHANĄ POLICJĘ - EFEKT BY BYŁ WIĘKSZY
Avatar
iuy22 / 29 grudnia 2009 o 21:28
ale jaja,co panie i panowie??świeta racja ze kazdy zwalnia zaraz przed fotoradarem a potem gaz do dechy i lecimy....Dobrze zrobili jak kozaki maja na drogie fury którymi potrafią tyle śmigać to beda mieć i na zapłacenie mandacika. Kazdy przeciwny bo gmina zarabia( fakt zarabia ,nie wiadomo na co, być może na nowe felgi dla burmistrza), a jak zdarzy sie wypadek śmiertelny to płacz i lament.....Inna sprawa że gmina by sie ruszyła i poprawiła drogi i obwodnice zrobili ,ale to już historia na inną bajkę!
Avatar
Gość / 29 grudnia 2009 o 18:21
FFETERTRT
Avatar
Gość / 29 grudnia 2009 o 18:17
zlikwidować Straż Miejską-najlepsze rozwiązanie
Avatar
beduin / 23 lutego 2010 o 13:06
Tak sobie pomyślałem -A nie taniej będzie jak pani Krysia ,Jola czy pan Zdzicho wezmą radar postawią na ulicy zrobią parę fotek rypną w przerwie kawę i znowu fotki i to w ramach godzin pracy w biurze bo w końcu i tak tam nic albo niewiele robią i co nie wyjdzie taniej jak utrzymanie tych karawaniarzy !?
Avatar
beduin / 23 lutego 2010 o 13:00
~gość~ napisał:
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego to "kominiarze" mają fotoradar? W dawnych czasach Straż Miejska była od pilnowania "grodów" nocą, a teraz to od 7 do 15 jak urzędnik w Gminie, a zasada jest nadal ta sama -dbać o bezpieczeństwo mieszkańców nocą,kiedy oni śpią.Ktoś musi nie spać, aby spać mógł ktoś.Ta zasada przepadła widać bezpowrotnie-mamy niestety kraj bezprawia, a od pilnowania w ciągu dnia są "Smurfy-krawężniki",czy ktoś źle zaparkował,lub przekroczył prędkość(tutaj pieczarki).Niedługo to tylko na podstawie donosów będą "kominiarze" karać, bo nawet im się nie chce ruszyć czterech liter kiedy naprawdę trzeba.Zarabiają duże pieniądze i powinni choć w części to odrobić, a nie gruchy zbijać i lansować się tylko po wsi w promieniach słońca- to nie słoneczny patrol.Dlaczego nie pomagają ludziom w potrzebie, tylko zajmują się sprawami, co do których powołane są inne jednostki?Czy kiedykolwiek będzie w tym kraju normalnie? Kiedy nareszcie dorośniemy do tej Unii, czy muszą minąć wieki, a stara "czerwona nomenklatura"dopiero wymrzeć, aby kraj znormalniał.Na tych właśnie błędach żerują takie twory bez kręgosłupa jak Straż Miejska, a bezpieczeństwo mieszkańców mają gdzieś.To bardzo przykre i wstyd mi za naszych oficjeli na stołkach,że coraz więcej "produkują takich bezszkieletowych tworów", a nie dbają o obywateli swojego kraju.To co na forum piszemy i tak ich nie obejdzie i mają nas gdzieś.Zajęcie tylko "gawiedzi" bzdurnymi nowinkami, to jak domniemywam jak zwykle przykrywka jakiejś afery, czy przekrętu."Polska nierządem stoi"

Tak naprawdę to jest to jeden z nielicznych tu komentarzy które zadają pytanie czy wiemy jakie służby do czego zostały powołane bo chyba decydenci ratuszowi zapominają się i nie mają pamięci jaka rolę miała pełnić straż miejska a jaką pełni i jakie ma ambicje i tu jest to nieporozumienie !Dlatego popieram mądre myśli gdzie wszyscy powinni robić za co otrzymują wynagrodzenie i do czego pierwotnie zostali powołani czyli strażak ma gasić pożary karetka pogotowia z załogą ma ratować życie i zdrowie ,policjant z ruchu drogowego ma zapewnić bezpieczeństwo na drogach ,policjant prewencyjny czy kryminalny ma łapać złodziei i przestępców czy dbać o bezpieczeństwo a straż no właśnie może ktoś pamięta co mówiono przy powoływaniu straży do czego miała służyć bo wtedy logika w tym była bo miała to być i jest straż miejska albo jak kto woli straż prezydencka tylko proszę przypomnijcie co w/g włodarzy miała robić ????

Tak naprawdę to jest to jeden z nielicznych tu komentarzy które zadają pytanie czy wiemy jakie służby do czego zostały powołane bo chyba decydenci ratuszowi zapominają się i nie mają pamięci jaka rolę miała pełnić straż miejska a jaką pełni i jakie ma ambicje i tu jest to nieporozumienie !Dlatego popieram mądre myśli gdzie wszyscy powinni robić za co otrzymują wynagrodzenie i do czego pierwotnie zostali powołani czyli strażak ma gasić pożary karetka pogotowia z załogą ma ratować życie i zdrowie ,policjant z ruchu drog... rozwiń
Avatar
~gość~ / 23 lutego 2010 o 07:39
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego to "kominiarze" mają fotoradar? W dawnych czasach Straż Miejska była od pilnowania "grodów" nocą, a teraz to od 7 do 15 jak urzędnik w Gminie, a zasada jest nadal ta sama -dbać o bezpieczeństwo mieszkańców nocą,kiedy oni śpią.Ktoś musi nie spać, aby spać mógł ktoś.Ta zasada przepadła widać bezpowrotnie-mamy niestety kraj bezprawia, a od pilnowania w ciągu dnia są "Smurfy-krawężniki",czy ktoś źle zaparkował,lub przekroczył prędkość(tutaj pieczarki).Niedługo to tylko na podstawie donosów będą "kominiarze" karać, bo nawet im się nie chce ruszyć czterech liter kiedy naprawdę trzeba.Zarabiają duże pieniądze i powinni choć w części to odrobić, a nie gruchy zbijać i lansować się tylko po wsi w promieniach słońca- to nie słoneczny patrol.Dlaczego nie pomagają ludziom w potrzebie, tylko zajmują się sprawami, co do których powołane są inne jednostki?Czy kiedykolwiek będzie w tym kraju normalnie? Kiedy nareszcie dorośniemy do tej Unii, czy muszą minąć wieki, a stara "czerwona nomenklatura"dopiero wymrzeć, aby kraj znormalniał.Na tych właśnie błędach żerują takie twory bez kręgosłupa jak Straż Miejska, a bezpieczeństwo mieszkańców mają gdzieś.To bardzo przykre i wstyd mi za naszych oficjeli na stołkach,że coraz więcej "produkują takich bezszkieletowych tworów", a nie dbają o obywateli swojego kraju.To co na forum piszemy i tak ich nie obejdzie i mają nas gdzieś.Zajęcie tylko "gawiedzi" bzdurnymi nowinkami, to jak domniemywam jak zwykle przykrywka jakiejś afery, czy przekrętu."Polska nierządem stoi"
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego to "kominiarze" mają fotoradar? W dawnych czasach Straż Miejska była od pilnowania "grodów" nocą, a teraz to od 7 do 15 jak urzędnik w Gminie, a zasada jest nadal ta sama -dbać o bezpieczeństwo mieszkańców nocą,kiedy oni śpią.Ktoś musi nie spać, aby spać mógł ktoś.Ta zasada przepadła widać bezpowrotnie-mamy niestety kraj bezprawia, a od pilnowania w ciągu dnia są "Smurfy-krawężniki",czy ktoś źle zaparkował,lub przekroczył prędkość(tutaj pieczarki).Niedługo to tylko na podsta... rozwiń
Avatar
oli99 / 4 stycznia 2010 o 03:02
ej Goguś to Ty nie wiesz że oni po nocy na miasto nie wychodzą?? jeszcze by im kto tyłka naklepał,po co sie narażac za marne grosze, w zasadzie to racja że przywalają sie tylko do błahostek:) Swoją drogą to przecież przenieśli tu komisariat z meksyku, więc panów szanowanych policjantów jest teraz chyba z 15, więc niech ruszą częściej zadkiem z kościuszki
Avatar
Goguś / 3 stycznia 2010 o 08:11
Ciekawe gdzie jest straż wiejska, gdy złodzieje kradną koła od samochodów kuracjuszy koło kardiologa??? Pewnie swojego fotoradaru pilnują, żeby im go też ktoś nie zaje...ł !!! Potrzebna nam ta straż wiejska jak wrzód na d...pie. Ostatnio się przyczepili, bo samochód stał 50 cm na przejściu dla pieszych- żenada !!! PANIE ĆWIEKU, PARKINGI BY SIĘ PRZYDAŁY W NAŁĘCZOWIE, A NIE STRAŻ "miejska" !!!
Avatar
jelu / 1 stycznia 2010 o 21:22
iuy22 napisał:
Dobrze zrobili jak kozaki maja na drogie fury którymi potrafią tyle śmigać to beda mieć i na zapłacenie mandacika. Kazdy przeciwny bo gmina zarabia( fakt zarabia ,nie wiadomo na co, być może na nowe felgi dla burmistrza), a jak zdarzy sie wypadek śmiertelny to płacz i lament.....

To jak ktoś przełazi poza zebrami - też mandacik od strażaka miejskiego
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 20:13
TE oszołomy w tych czarnych uniformach mają wysokie o sobie ASPIRACJE I MNIEMANIE - jacy to oni są potrzebni społeczeństwu - NAJLEPIEJ JAK BY ICH ZLIKWIDOWALI - A PIENIĄDZE PRZESZŁY NA NASZĄ???? - KOCHANĄ POLICJĘ - EFEKT BY BYŁ WIĘKSZY
Avatar
iuy22 / 29 grudnia 2009 o 21:28
ale jaja,co panie i panowie??świeta racja ze kazdy zwalnia zaraz przed fotoradarem a potem gaz do dechy i lecimy....Dobrze zrobili jak kozaki maja na drogie fury którymi potrafią tyle śmigać to beda mieć i na zapłacenie mandacika. Kazdy przeciwny bo gmina zarabia( fakt zarabia ,nie wiadomo na co, być może na nowe felgi dla burmistrza), a jak zdarzy sie wypadek śmiertelny to płacz i lament.....Inna sprawa że gmina by sie ruszyła i poprawiła drogi i obwodnice zrobili ,ale to już historia na inną bajkę!
Avatar
Gość / 29 grudnia 2009 o 18:21
FFETERTRT
Avatar
Gość / 29 grudnia 2009 o 18:17
zlikwidować Straż Miejską-najlepsze rozwiązanie
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 5 3

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 0 3

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć 0 1

Oczyszczalnia ścieków w Lubartowie w ostatnim czasie jest wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców. Ale już za kilka dni odpoczną: zaczyna się rozruch nowej, wyremontowanej części.

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 0

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 13 3

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 5 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 2 4

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!