Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

6 kwietnia 2010 r.
20:39
Edytuj ten wpis

Odpowiedzą za brutalny atak na policjanta

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 9 A A

Puławska prokuratura oskarżyła we wtorek trzech nastolatków, którzy na początku marca pobili w Puławach policjanta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
17-letni Jakub B. i Mateusz Ch. z Puław oraz o rok młodszy od nich Grzegorz B. z Ułęża zaatakowali funkcjonariusza na ulicy. Policjant z komendy w Zwoleniu wysiadł z autobusu i szedł w stronę domu.

Trzej mężczyźni w kapturach zastąpili mu drogę. Obrzucili go przekleństwami, potem rzucili się na niego z pięściami. Jeden z nich usiłował wyrwać napadniętemu teczkę. Próbowali przewrócić mundurowego na ziemię.

Policjant wbiegł do najbliższego sklepu. Komendę zawiadomili też przechodnie, którzy widzieli atak. Wkrótce jeden z patroli zatrzymał napastników. Byli pijani. Puławski sąd aresztował ich na miesiąc.
Potem przedłużył im areszt.

Napastnicy odpowiedzą za czynną napaść i pobicie policjanta. Na przesłuchaniu jedynie
Jakub B. przyznał się do pobicia. Jego kompani wszystkiemu zaprzeczali.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gordon / 8 kwietnia 2010 o 21:39
Moczymordy je**** ,
Na tej ffocie to morda ja szczeżuja jakaś
Wpie**** i do bagna .
Frajerzy . . .
Brak mi słów na takich .. .. ..
Avatar
Gość / 8 kwietnia 2010 o 16:02
Specjaliści, magistrzy - blokersi się znaleźli...
Avatar
~gość~ / 8 kwietnia 2010 o 14:26
Gość napisał:
Niestety?
A to co - jesteś kolejnym anty-policyjnym chojrakiem mocnym w gębie?
Za komuny wzięli by was wszystkich wyłapali, spałowali i nauczyli szacunku do państwa polskiego - bo wy to tylko potraficie teraz srać na swój kraj, co objawia się niszczeniem dobra narodowego, wybijania szyb przystanków, łamania ławek w parkach... itd. Kupa bandytów i tyle.
I darciem mordy do północy bo w dzień odsypiają.
Avatar
Gość / 8 kwietnia 2010 o 11:51
cool napisał:
A , chłopaki zrobili swoje - no niestety z Policją się nie wygra ! Takie życie !

Niestety?
A to co - jesteś kolejnym anty-policyjnym chojrakiem mocnym w gębie?
Za komuny wzięli by was wszystkich wyłapali, spałowali i nauczyli szacunku do państwa polskiego - bo wy to tylko potraficie teraz srać na swój kraj, co objawia się niszczeniem dobra narodowego, wybijania szyb przystanków, łamania ławek w parkach... itd. Kupa bandytów i tyle.
Avatar
cool / 7 kwietnia 2010 o 12:57
Gość z prawej na zdjęciu Policyjnym
jest adekwatnie ubrany do sytuacji
Tak trzymać ! Jak znam życie to Policjant zaczął wymachiwać legitymacją bo poczuł się strażnikiem teksasu !
A , chłopaki zrobili swoje - no niestety z Policją się nie wygra ! Takie życie !
Avatar
baca / 7 kwietnia 2010 o 12:49
Gość napisał:
na pewno mu sie cieszy bo nie ma litosci dla policji sa poza prawem jak bys nie zauwazyl, parkuja strzelaja jezdza po 200km bez sygnalu , a naiwni polacy sie na to lapia, bardzo dobrze zrobili oby wiecej takich szacun chlopaki!!

ty chłopie masz jaja, tyle, że w mózgu...
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2010 o 12:18
agrros napisał:
Zróbcie im teraz zdjęcie - ciekawe czy micha jeszcze się cieszy temu palantowi z lewej... czy może już mu zrzedła mina i dotarło do jego pustej PAŁY, że odpowie za to co zrobił...



na pewno mu sie cieszy bo nie ma litosci dla policji sa poza prawem jak bys nie zauwazyl, parkuja strzelaja jezdza po 200km bez sygnalu , a naiwni polacy sie na to lapia, bardzo dobrze zrobili oby wiecej takich szacun chlopaki!!
Avatar
zbychu / 7 kwietnia 2010 o 07:53
niech ich koledzy zrobią co tygodniową zbiórkę na wiadro wazeliny, na pewno im się przyda w pudle
Avatar
agrros / 7 kwietnia 2010 o 06:32
Zróbcie im teraz zdjęcie - ciekawe czy micha jeszcze się cieszy temu palantowi z lewej... czy może już mu zrzedła mina i dotarło do jego pustej PAŁY, że odpowie za to co zrobił...
Avatar
Gordon / 8 kwietnia 2010 o 21:39
Moczymordy je**** ,
Na tej ffocie to morda ja szczeżuja jakaś
Wpie**** i do bagna .
Frajerzy . . .
Brak mi słów na takich .. .. ..
Avatar
Gość / 8 kwietnia 2010 o 16:02
Specjaliści, magistrzy - blokersi się znaleźli...
Avatar
~gość~ / 8 kwietnia 2010 o 14:26
Gość napisał:
Niestety?
A to co - jesteś kolejnym anty-policyjnym chojrakiem mocnym w gębie?
Za komuny wzięli by was wszystkich wyłapali, spałowali i nauczyli szacunku do państwa polskiego - bo wy to tylko potraficie teraz srać na swój kraj, co objawia się niszczeniem dobra narodowego, wybijania szyb przystanków, łamania ławek w parkach... itd. Kupa bandytów i tyle.
I darciem mordy do północy bo w dzień odsypiają.
Avatar
Gość / 8 kwietnia 2010 o 11:51
cool napisał:
A , chłopaki zrobili swoje - no niestety z Policją się nie wygra ! Takie życie !

Niestety?
A to co - jesteś kolejnym anty-policyjnym chojrakiem mocnym w gębie?
Za komuny wzięli by was wszystkich wyłapali, spałowali i nauczyli szacunku do państwa polskiego - bo wy to tylko potraficie teraz srać na swój kraj, co objawia się niszczeniem dobra narodowego, wybijania szyb przystanków, łamania ławek w parkach... itd. Kupa bandytów i tyle.
Avatar
cool / 7 kwietnia 2010 o 12:57
Gość z prawej na zdjęciu Policyjnym
jest adekwatnie ubrany do sytuacji
Tak trzymać ! Jak znam życie to Policjant zaczął wymachiwać legitymacją bo poczuł się strażnikiem teksasu !
A , chłopaki zrobili swoje - no niestety z Policją się nie wygra ! Takie życie !
Avatar
baca / 7 kwietnia 2010 o 12:49
Gość napisał:
na pewno mu sie cieszy bo nie ma litosci dla policji sa poza prawem jak bys nie zauwazyl, parkuja strzelaja jezdza po 200km bez sygnalu , a naiwni polacy sie na to lapia, bardzo dobrze zrobili oby wiecej takich szacun chlopaki!!

ty chłopie masz jaja, tyle, że w mózgu...
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2010 o 12:18
agrros napisał:
Zróbcie im teraz zdjęcie - ciekawe czy micha jeszcze się cieszy temu palantowi z lewej... czy może już mu zrzedła mina i dotarło do jego pustej PAŁY, że odpowie za to co zrobił...



na pewno mu sie cieszy bo nie ma litosci dla policji sa poza prawem jak bys nie zauwazyl, parkuja strzelaja jezdza po 200km bez sygnalu , a naiwni polacy sie na to lapia, bardzo dobrze zrobili oby wiecej takich szacun chlopaki!!
Avatar
zbychu / 7 kwietnia 2010 o 07:53
niech ich koledzy zrobią co tygodniową zbiórkę na wiadro wazeliny, na pewno im się przyda w pudle
Avatar