Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

23 października 2016 r.
7:55

Oszczędzaj wodę i nie wyrzucaj jedzenia. Puławy ruszają z kampanią

0 25 A A

Miasto rozpoczyna ekologiczną kampanię, która ma zachęcić mieszkańców do zachowań przyjaznych dla środowiska. Wyemitowany został już pierwszy z pięciu spotów filmowych, który mówi o zaletach segregacji odpadów. Kolejne będą poświęcone m.in. oszczędzaniu i korzystaniu z transportu miejskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

„Gmina Miasto Puławy dla ekologii” to nazwa programu, na którego realizację Ratusz pozyskał z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w ubiegłym roku 76 tys. złotych. Środki przeznaczono m.in. na różne formy promocji zachowań ekologicznych, których częścią są nakręcone przez puławską firmę Moovio materiały wideo. Spoty, za które miasto zapłaciło w sumie 14 tys. złotych niosą przesłanie, że zachowania przyjazne dla środowiska, są jednocześnie uzasadnione ekonomicznie i mogą przynieść korzyści.

– Na przykład segregacja śmieci, do której zachęcamy w pierwszym spocie to około 600 złotych rocznie, jakie oszczędzamy z uwagi na różnicę w wysokości opłat za wywóz odpadów – tłumaczy Magdalena Wicha z Wydziału Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta Puławy, koordynator kampanii z hasłem „Bądź eco-logiczny, bądź eko-nomiczny”.

Spotów będzie pięć. Kolejne będą dotyczyć: oszczędzania wody, energii elektrycznej, sprzątania po psach i wybierania przyjaznych dla środowiska środków transportu. Nowe materiały będą emitowane co kilka dni. Znaleźć będzie je można na kanałach należących do Urzędu Miasta, czyli na portalu pulawy.eu oraz poprzez profil „Puławoaktywni” na Facebooku i YouTube.

– Chcemy w ten sposób zachęcić mieszkańców naszego miasto do pro-ekologicznych zachowań. Przygotowaliśmy także specjalny poradnik, w którym podpowiadamy jak być „eko”. Przekierowanie do niego można znaleźć na naszej stronie internetowej – dodaje Magdalena Wicha.

Poradnik zachęca np. do korzystania z prysznica (zamiast kąpieli w wannie), zadbania o uszczelki w kranach, mycia zębów przy zakręconym kranie oraz zbierania deszczówki. Dowiemy się z niego także o zaletach żarówek LED, wyłączania nieużywanych urządzeń z prądu, wybierania roweru na dojazdy do pracy, czy korzystania ze szklanych butelek. Skorzystanie ze wszystkich porad, może według szacunkowych obliczeń przynieść nawet kilka tysięcy złotych oszczędności w ciągu roku.

Czytaj więcej o:

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
eko / 26 października 2016 o 00:09
użytkownik niezarejestrowany napisał:
pan eko że tak powiem wisi i powiewa; sam chwali się tu swoimi podatkami, jak powiedział a niech powie b; do węszenia jest pan zbyszek a mi daleko od niego; a na koniec poczucie humoru u niektórych na poziomie 0
po smętnej gadce wnoszę, że nie jedno już ci tylko wisi... i poczytaj kto tu pierwszy wy***ył z podatkami...
Avatar
krawiec / 25 października 2016 o 17:22
Wodę zużywam na umycie rak w pracy i za pół roku zużycie 0,5 m3 płacę 72 zł.Czy ktoś na głowę upadł,żeby na tyle wycenić pół metra wody?
Avatar
Gość / 25 października 2016 o 16:38
pan eko że tak powiem wisi i powiewa; sam chwali się tu swoimi podatkami, jak powiedział a niech powie b; do węszenia jest pan Zbyszek a mi daleko od niego; a na koniec poczucie humoru u niektórych na poziomie 0
Avatar
eko / 25 października 2016 o 15:32
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
pan eko rozumiem jakiś lokalny biznesmen i lobbysta układzików władzy, takim właśnie mówimy stanowcze nie; a może pokarzesz pan zeznania podatkowe to się przekonamy
Pan eko to ci chyba jakąś szpilkę wbił, która tak szczypie, że aż snujesz (błędne) domysły kim jest. Zamiłowanie do kontroli códzych portfeli to sposób na własną nieudolnośc czy hobby poboczne od pieniactwa i węszenia w okół wyimaginowanych nieprawidłowości?
Pan eko to ci chyba jakąś szpilkę wbił, która tak szczypie, że aż snujesz (błędne) domysły kim jest. Zamiłowanie do kontroli códzych portfeli to sposób na własną nieudolnośc czy hobby poboczne od pieniactwa i węszenia w okół wyimaginowanych nieprawidłowości? rozwiń
Avatar
Gość / 25 października 2016 o 13:53
pan eko rozumiem jakiś lokalny biznesmen i lobbysta układzików władzy, takim właśnie mówimy stanowcze nie; a może pokarzesz pan zeznania podatkowe to się przekonamy
Avatar
eko / 25 października 2016 o 09:57
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a może miejscowy układ? czy tu wszystko nie robią te same 'zaprzyjaźnione' firmy? wystarczy zobaczyć kto ciągle robi projekty architektoniczne dla UM ? jest jedna jedyna firma architektoniczna na świecie?
A masz coś poza domysłami na obronę swojej tezy?
dobre oko napisał:
Skoro my mamy być lokalnymi patriotami a ty tak wiele masz wspólnego z video-biznesem to może odpowiesz czy kiedykolwiek  firma Moovio zrobiła  coś dla mieszkańców patriotyczniej społecznie,? Nie na zlecenie UM ? Tyle wszak ciekawego sie dzieje. Podwyżki opłat za śmieci,wode,  OPEC, sprawa cyganów? Zajęli sie kiedykolwiek którąś z tych spraw? Moze przyjdą w czwartek na sesje jak będzie poruszany ten cały program romski? Zrobią obiektywny materiał? Jakby go zrobili i udostępnili go nam, ciekawe czy mieli b y jeszcze kiedykolwie, jakiekolwiek zlecenie z UM!? ?????
Nigdzie nie napisałem, że mam coś wspólnego z video biznesem więc twoje domysły wsadź sobie wiesz gdzie. Jest na YT taki kanał Pana Nadolskiego w którym, przynajmniej częśc tematów o których piszesz byla poruszana. No ale to mi wyglądało na reporterską robotę a tu mówimy o spotach do kampanii. No i powiedz mi teraz jak wyglądał by ten człowiek w oczach swoich widzów, po części wyznawców pewnego "niepokornego" radnego, gdyby jedną ręką filmował to o czym piszesz w imię "misji lokalnego patrioty" a drugą brał kasę za spoty od władzy? A może to o tu chodzi, że wszyscy tu narzekacie bo chcieli byście stworzyć własny "układ" na własnych zasadach? Może to zwykła zazdrość, że inni umieją zarobić uczciwie? Boże broń przed wami...
gość napisał:
A mnie przeszkadza kumoterstwo. To moje pieniądze, bo jak domniemam eko nie płaci podatków, i nie godzę się na niegospodarność, nepotyzm, kolesiostwo i układziki urzędników.
Pudło. Płacę podatki (bardzo możliwe, że więcej niż ty) i są to też moje pieniądze i bardzo się cieszę, że idą one do młodych działających ludzi a nie starych narzekaczy.
Pudło. Płacę podatki (bardzo możliwe, że więcej niż ty) i są to też moje pieniądze i bardzo się cieszę, że idą one do młodych działających ludzi a nie starych narzekaczy. rozwiń
Avatar
gość / 24 października 2016 o 18:37
A mnie przeszkadza kumoterstwo. To moje pieniądze, bo jak domniemam eko nie płaci podatków, i nie godzę się na niegospodarność, nepotyzm, kolesiostwo i układziki urzędników.
Avatar
dobre oko / 24 października 2016 o 18:09
eko napisał:
A to nie jest tak, że można złożyć zapytanie ofertowe i wyłonić wykonawcę na podstawie oferty? Nie mieści wam się w głowach, że może są najtańsi (lub najlepsi z innych względów) i dla tego zgarniają zlecenia? A może chcieli byście wielki doroczny przetarg na "obsługę medialną miasta Puławy"? Wygrała by go zapewne jakaś duża firma z drugiego końca Polski i kasa zamiast iśc do lokalnych przedsiębiorstw szła by hen daleko. I znów była by gównoburza, że w Puławach nic się nie dzieje, że nie idzie tu zarobić i niech ostatni zgasi światło. Powiedzcie mi ludzie. O co was tak dupa piecze? Macie własne studia filmowe i chcecie się przebić? No to składajcie oferty, reklamujcie sie to może i Was wybiorą. A jak nie macie nic wspólnego z video-biznesem to na prawdę nie rozumiem o co wam chodzi. Mnie jako mieszkańcowi Puław nie przeszkadza, że filmy realizowane są przez miejscowy zespół.
Skoro my mamy być lokalnymi patriotami a ty tak wiele masz wspólnego z video-biznesem to może odpowiesz czy kiedykolwiek  firma Moovio zrobiła  coś dla mieszkańców patriotyczniej społecznie,? Nie na zlecenie UM ? Tyle wszak ciekawego sie dzieje. Podwyżki opłat za śmieci,wode,  OPEC, sprawa cyganów? Zajęli sie kiedykolwiek którąś z tych spraw? Moze przyjdą w czwartek na sesje jak będzie poruszany ten cały program romski? Zrobią obiektywny materiał? Jakby go zrobili i udostępnili go nam, ciekawe czy mieli b y jeszcze kiedykolwie, jakiekolwiek zlecenie z UM!? ?????
Skoro my mamy być lokalnymi patriotami a ty tak wiele masz wspólnego z video-biznesem to może odpowiesz czy kiedykolwiek  firma Moovio zrobiła  coś dla mieszkańców patriotyczniej społecznie,? Nie na zlecenie UM ? Tyle wszak ciekawego sie dzieje. Podwyżki opłat za śmieci,wode,  OPEC, sprawa cyganów? Zajęli sie kiedykolwiek którąś z tych spraw? Moze przyjdą w czwartek na sesje jak będzie poruszany ten cały program romski? Zrobią obiektywny materiał? Jakby go zrobili i udostępnili go nam, ciekawe czy mieli b y jeszcze kiedykolw... rozwiń
Avatar
Gość / 24 października 2016 o 17:52
i cena prawie 3 tys za takie g... zwane filmem to woła o pomstę do nieba
Avatar
Gość / 24 października 2016 o 17:51
a może miejscowy układ? czy tu wszystko nie robią te same 'zaprzyjaźnione' firmy? wystarczy zobaczyć kto ciągle robi projekty architektoniczne dla UM ? jest jedna jedyna firma architektoniczna na świecie?
Avatar
eko / 26 października 2016 o 00:09
użytkownik niezarejestrowany napisał:
pan eko że tak powiem wisi i powiewa; sam chwali się tu swoimi podatkami, jak powiedział a niech powie b; do węszenia jest pan zbyszek a mi daleko od niego; a na koniec poczucie humoru u niektórych na poziomie 0
po smętnej gadce wnoszę, że nie jedno już ci tylko wisi... i poczytaj kto tu pierwszy wy***ył z podatkami...
Avatar
krawiec / 25 października 2016 o 17:22
Wodę zużywam na umycie rak w pracy i za pół roku zużycie 0,5 m3 płacę 72 zł.Czy ktoś na głowę upadł,żeby na tyle wycenić pół metra wody?
Avatar
Gość / 25 października 2016 o 16:38
pan eko że tak powiem wisi i powiewa; sam chwali się tu swoimi podatkami, jak powiedział a niech powie b; do węszenia jest pan Zbyszek a mi daleko od niego; a na koniec poczucie humoru u niektórych na poziomie 0
Avatar
eko / 25 października 2016 o 15:32
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
pan eko rozumiem jakiś lokalny biznesmen i lobbysta układzików władzy, takim właśnie mówimy stanowcze nie; a może pokarzesz pan zeznania podatkowe to się przekonamy
Pan eko to ci chyba jakąś szpilkę wbił, która tak szczypie, że aż snujesz (błędne) domysły kim jest. Zamiłowanie do kontroli códzych portfeli to sposób na własną nieudolnośc czy hobby poboczne od pieniactwa i węszenia w okół wyimaginowanych nieprawidłowości?
Pan eko to ci chyba jakąś szpilkę wbił, która tak szczypie, że aż snujesz (błędne) domysły kim jest. Zamiłowanie do kontroli códzych portfeli to sposób na własną nieudolnośc czy hobby poboczne od pieniactwa i węszenia w okół wyimaginowanych nieprawidłowości? rozwiń
Avatar
Gość / 25 października 2016 o 13:53
pan eko rozumiem jakiś lokalny biznesmen i lobbysta układzików władzy, takim właśnie mówimy stanowcze nie; a może pokarzesz pan zeznania podatkowe to się przekonamy
Avatar
eko / 25 października 2016 o 09:57
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a może miejscowy układ? czy tu wszystko nie robią te same 'zaprzyjaźnione' firmy? wystarczy zobaczyć kto ciągle robi projekty architektoniczne dla UM ? jest jedna jedyna firma architektoniczna na świecie?
A masz coś poza domysłami na obronę swojej tezy?
dobre oko napisał:
Skoro my mamy być lokalnymi patriotami a ty tak wiele masz wspólnego z video-biznesem to może odpowiesz czy kiedykolwiek  firma Moovio zrobiła  coś dla mieszkańców patriotyczniej społecznie,? Nie na zlecenie UM ? Tyle wszak ciekawego sie dzieje. Podwyżki opłat za śmieci,wode,  OPEC, sprawa cyganów? Zajęli sie kiedykolwiek którąś z tych spraw? Moze przyjdą w czwartek na sesje jak będzie poruszany ten cały program romski? Zrobią obiektywny materiał? Jakby go zrobili i udostępnili go nam, ciekawe czy mieli b y jeszcze kiedykolwie, jakiekolwiek zlecenie z UM!? ?????
Nigdzie nie napisałem, że mam coś wspólnego z video biznesem więc twoje domysły wsadź sobie wiesz gdzie. Jest na YT taki kanał Pana Nadolskiego w którym, przynajmniej częśc tematów o których piszesz byla poruszana. No ale to mi wyglądało na reporterską robotę a tu mówimy o spotach do kampanii. No i powiedz mi teraz jak wyglądał by ten człowiek w oczach swoich widzów, po części wyznawców pewnego "niepokornego" radnego, gdyby jedną ręką filmował to o czym piszesz w imię "misji lokalnego patrioty" a drugą brał kasę za spoty od władzy? A może to o tu chodzi, że wszyscy tu narzekacie bo chcieli byście stworzyć własny "układ" na własnych zasadach? Może to zwykła zazdrość, że inni umieją zarobić uczciwie? Boże broń przed wami...
gość napisał:
A mnie przeszkadza kumoterstwo. To moje pieniądze, bo jak domniemam eko nie płaci podatków, i nie godzę się na niegospodarność, nepotyzm, kolesiostwo i układziki urzędników.
Pudło. Płacę podatki (bardzo możliwe, że więcej niż ty) i są to też moje pieniądze i bardzo się cieszę, że idą one do młodych działających ludzi a nie starych narzekaczy.
Pudło. Płacę podatki (bardzo możliwe, że więcej niż ty) i są to też moje pieniądze i bardzo się cieszę, że idą one do młodych działających ludzi a nie starych narzekaczy. rozwiń
Avatar
gość / 24 października 2016 o 18:37
A mnie przeszkadza kumoterstwo. To moje pieniądze, bo jak domniemam eko nie płaci podatków, i nie godzę się na niegospodarność, nepotyzm, kolesiostwo i układziki urzędników.
Avatar
dobre oko / 24 października 2016 o 18:09
eko napisał:
A to nie jest tak, że można złożyć zapytanie ofertowe i wyłonić wykonawcę na podstawie oferty? Nie mieści wam się w głowach, że może są najtańsi (lub najlepsi z innych względów) i dla tego zgarniają zlecenia? A może chcieli byście wielki doroczny przetarg na "obsługę medialną miasta Puławy"? Wygrała by go zapewne jakaś duża firma z drugiego końca Polski i kasa zamiast iśc do lokalnych przedsiębiorstw szła by hen daleko. I znów była by gównoburza, że w Puławach nic się nie dzieje, że nie idzie tu zarobić i niech ostatni zgasi światło. Powiedzcie mi ludzie. O co was tak dupa piecze? Macie własne studia filmowe i chcecie się przebić? No to składajcie oferty, reklamujcie sie to może i Was wybiorą. A jak nie macie nic wspólnego z video-biznesem to na prawdę nie rozumiem o co wam chodzi. Mnie jako mieszkańcowi Puław nie przeszkadza, że filmy realizowane są przez miejscowy zespół.
Skoro my mamy być lokalnymi patriotami a ty tak wiele masz wspólnego z video-biznesem to może odpowiesz czy kiedykolwiek  firma Moovio zrobiła  coś dla mieszkańców patriotyczniej społecznie,? Nie na zlecenie UM ? Tyle wszak ciekawego sie dzieje. Podwyżki opłat za śmieci,wode,  OPEC, sprawa cyganów? Zajęli sie kiedykolwiek którąś z tych spraw? Moze przyjdą w czwartek na sesje jak będzie poruszany ten cały program romski? Zrobią obiektywny materiał? Jakby go zrobili i udostępnili go nam, ciekawe czy mieli b y jeszcze kiedykolwie, jakiekolwiek zlecenie z UM!? ?????
Skoro my mamy być lokalnymi patriotami a ty tak wiele masz wspólnego z video-biznesem to może odpowiesz czy kiedykolwiek  firma Moovio zrobiła  coś dla mieszkańców patriotyczniej społecznie,? Nie na zlecenie UM ? Tyle wszak ciekawego sie dzieje. Podwyżki opłat za śmieci,wode,  OPEC, sprawa cyganów? Zajęli sie kiedykolwiek którąś z tych spraw? Moze przyjdą w czwartek na sesje jak będzie poruszany ten cały program romski? Zrobią obiektywny materiał? Jakby go zrobili i udostępnili go nam, ciekawe czy mieli b y jeszcze kiedykolw... rozwiń
Avatar
Gość / 24 października 2016 o 17:52
i cena prawie 3 tys za takie g... zwane filmem to woła o pomstę do nieba
Avatar
Gość / 24 października 2016 o 17:51
a może miejscowy układ? czy tu wszystko nie robią te same 'zaprzyjaźnione' firmy? wystarczy zobaczyć kto ciągle robi projekty architektoniczne dla UM ? jest jedna jedyna firma architektoniczna na świecie?
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 1 0

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 55 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 21 27

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 12 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 30 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 4

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 1

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.