Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

4 czerwca 2009 r.
14:12
Edytuj ten wpis

Passat wymusił pierwszeństwo. Motocyklista w stanie ciężkim

0 20 A A

Około godz. 10 na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej, Żytniej i Janiszewskiej w Rykach volskwagen passat zderzył się z motocyklem. O wypadku poinformował nasz Internauta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Kierowca samochodu z Ryk wyjeżdżając w lewo z ulicy podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocyklu. Według wstępnych ustaleń 23-letni motocyklista jechał wolno i zachował zasady bezpieczeństwa - mówi Kazimierz Stefanek z ryckiej policji.

Kierowca jednośladu był reanimowany. Z licznymi złamaniami trafił do szpitala.

(łm)

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ziom / 1 lipca 2009 o 16:44
~aldonka napisał:
A czy żeby sie tu wypowiadać trzeba mieć jakieś pozwolenie? Haha no prosze Cie nie rozśmieszaj mnie... Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie Nikt nie wątpi w to ze motocyklista jechał zgodnie z przepisami :D weźmy tez pod uwage to że ten "wzorcowy" motocyklista od niedawna posiada prawo jazdy... wczesniej jeździł bez prawka, a to juz drugi wypadek w przeciegu dwóch miesięcy... Nie chce mi się więcej dyskutować na ten temat.

skoro taka poinformowana jestes to powinnas dopisac ze pierwszy wypadek moj kumpel miał przez gościa ktory sie zagapił i wjechał mu w d... gdy on skrecał w lewo czyli wina jakby nie było jest po stronie kierowcy puszki!!! a wprawy jazdy na motocyklu nabierasz w praktyce a nie posiadając prawko. W obu przypadkach to nie była jego wina a ty najwidoczniej nie znasz przepisów SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA ZDZICHU !!!
i!!! a wprawy jazdy na motocyklu nabierasz w praktyce a nie posiadając prawko. W obu przypadkach to nie była jego wina a ty najwidoczniej nie znasz przepisów SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA ZDZICHU !!! rozwiń
Avatar
~aldonka / 28 czerwca 2009 o 16:15
A czy żeby sie tu wypowiadać trzeba mieć jakieś pozwolenie? Haha no prosze Cie nie rozśmieszaj mnie... Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie Nikt nie wątpi w to ze motocyklista jechał zgodnie z przepisami :D weźmy tez pod uwage to że ten "wzorcowy" motocyklista od niedawna posiada prawo jazdy... wczesniej jeździł bez prawka, a to juz drugi wypadek w przeciegu dwóch miesięcy... Nie chce mi się więcej dyskutować na ten temat.
A czy żeby sie tu wypowiadać trzeba mieć jakieś pozwolenie? Haha no prosze Cie nie rozśmieszaj mnie... Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie Nikt nie wątpi w to ze motocyklista jechał zgodnie z przepisami :D weźmy tez pod uwage to że ten "wzorcowy" motocyklista od niedawna posiada prawo jazdy... wczesniej jeździł bez prawka, a to juz drugi wypadek w przeciegu dwóch miesięcy... Nie chce mi się więcej dyskutować na ten temat. rozwiń
Avatar
ninja / 26 czerwca 2009 o 21:36
Widzę że odezwała się przedstawicielka ludzi nie myślących- objawia się to tym że jeżdząc samochodem nie myślą a póżniej piszą takie komentarze nie myśląc o rodzinie i o chłopaku przed którym wiele miesięcy rehabilitacji , niestety ludzie nie myślący są wśród nas. A tekst typu że -śmiać się chce- pokazuje jak bardzo jesteś upośledzoną genetycznie nie myślącą osobą.
Avatar
mada / 26 czerwca 2009 o 21:10
KTO DAŁ CI PRAWO SIE WYPOWIADAĆ, TO AKURAT BYŁ MÓJ BRAT I ZNA SIE NA TYCH "ZABAWKACH", WSZYSTKICH JEDNAK BOLI ŻE MOTOCYKLISTA MOŻE JECHAC ZGODNIE Z PRAWEM I CIEBIE CHYBA TEZ, POLICJANT KTÓRY SIE WYPOWIADA BYŁ NA MIEJSCU SWIADKIEM I WIDZIAŁ CAŁE ZDARZENIE , WIEC NIE ZMIENIAJ FAKTÓW I NIE WYPOWIADAJ SIE JAK NIE MASZ O CZYMS POJECIA!!!
Avatar
mada / 26 czerwca 2009 o 21:02
~aldonka napisał:
taki jest własnie finał kiedy nieodpowiedzialna osoba dostanie w rece zabawke która nie umie sie bawic a mysli ze umie (mowa oczywiscie o motocykliscie... tak tak przeciez to nie jego wina, on jechał zgodnie z przepisami, to jemu wymusili pierwszeństwo) Kuuurde jaka ta historia jest wzruszająca.... Śmiać sie chce ;-) ;-D

P.S. Połamania to to samo co złamania :-D :-D więc zastanówmy się kto Cię kształcił :-D :-D
Avatar
~aldonka / 20 czerwca 2009 o 14:49
taki jest własnie finał kiedy nieodpowiedzialna osoba dostanie w rece zabawke która nie umie sie bawic a mysli ze umie (mowa oczywiscie o motocykliscie... tak tak przeciez to nie jego wina, on jechał zgodnie z przepisami, to jemu wymusili pierwszeństwo) Kuuurde jaka ta historia jest wzruszająca.... Śmiać sie chce ;-) ;-D

P.S. Połamania to to samo co złamania :-D :-D więc zastanówmy się kto Cię kształcił :-D :-D
Avatar
leszek88888 / 11 czerwca 2009 o 01:23
No ja jestem za, nie widzę problemu, tylko mam pomysł, a może by tak we wszystkich pojazdach zainstalować tacho?

pewnie większość nawet nie wie jak wyglada a pisze...
Avatar
dalej... / 9 czerwca 2009 o 09:29
~gosc~ napisał:
sam jestes cwaniak,zamontuj sobie na swoim samochodzie taka tablice zeby na Ciebie uwazac bo pewnie jezdzic nie umiesz

Motor to zabawka!!!! Skoro stać Cię na nią, to dorzuć parę groszy na "tacho" i duży numer rejestracyjny.
Jest to w Twoim interesie - szybko wyeliminuje się idiotów, którzy psują opinię porządnym motocyklistom
Wchodzisz w ten biznes????

Znajdzie się choć jeden śmigant?????

Motor to zabawka!!!! Skoro stać Cię na nią, to dorzuć parę groszy na "tacho" i duży numer rejestracyjny.
Jest to w Twoim interesie - szybko wyeliminuje się idiotów, którzy psują opinię porządnym motocyklistom
Wchodzisz w ten biznes????

Znajdzie się choć jeden śmigant????? rozwiń
Avatar
~gosc~ / 9 czerwca 2009 o 07:34
sam jestes cwaniak,zamontuj sobie na swoim samochodzie taka tablice zeby na Ciebie uwazac bo pewnie jezdzic nie umiesz
Avatar
może / 8 czerwca 2009 o 11:08
Czarodziejkowa napisał:
A motory są wszędzie, tak samo jak samochody, i NIESTETY ale Panowie kierowcy z czterema kołami - MUSICIE SIĘ ROZGLĄDAĆ A NIE WIECZNIE ZGANIAĆ NA PREDKOSC!!!!

Zamontować cwaniakom rejestratory prędkości i duże numery rejestracyjne na tyłkach i plecach.......
Może mniej będzie.... "tatara" na drodze!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
ziom / 1 lipca 2009 o 16:44
~aldonka napisał:
A czy żeby sie tu wypowiadać trzeba mieć jakieś pozwolenie? Haha no prosze Cie nie rozśmieszaj mnie... Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie Nikt nie wątpi w to ze motocyklista jechał zgodnie z przepisami :D weźmy tez pod uwage to że ten "wzorcowy" motocyklista od niedawna posiada prawo jazdy... wczesniej jeździł bez prawka, a to juz drugi wypadek w przeciegu dwóch miesięcy... Nie chce mi się więcej dyskutować na ten temat.

skoro taka poinformowana jestes to powinnas dopisac ze pierwszy wypadek moj kumpel miał przez gościa ktory sie zagapił i wjechał mu w d... gdy on skrecał w lewo czyli wina jakby nie było jest po stronie kierowcy puszki!!! a wprawy jazdy na motocyklu nabierasz w praktyce a nie posiadając prawko. W obu przypadkach to nie była jego wina a ty najwidoczniej nie znasz przepisów SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA ZDZICHU !!!
i!!! a wprawy jazdy na motocyklu nabierasz w praktyce a nie posiadając prawko. W obu przypadkach to nie była jego wina a ty najwidoczniej nie znasz przepisów SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA ZDZICHU !!! rozwiń
Avatar
~aldonka / 28 czerwca 2009 o 16:15
A czy żeby sie tu wypowiadać trzeba mieć jakieś pozwolenie? Haha no prosze Cie nie rozśmieszaj mnie... Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie Nikt nie wątpi w to ze motocyklista jechał zgodnie z przepisami :D weźmy tez pod uwage to że ten "wzorcowy" motocyklista od niedawna posiada prawo jazdy... wczesniej jeździł bez prawka, a to juz drugi wypadek w przeciegu dwóch miesięcy... Nie chce mi się więcej dyskutować na ten temat.
A czy żeby sie tu wypowiadać trzeba mieć jakieś pozwolenie? Haha no prosze Cie nie rozśmieszaj mnie... Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie Nikt nie wątpi w to ze motocyklista jechał zgodnie z przepisami :D weźmy tez pod uwage to że ten "wzorcowy" motocyklista od niedawna posiada prawo jazdy... wczesniej jeździł bez prawka, a to juz drugi wypadek w przeciegu dwóch miesięcy... Nie chce mi się więcej dyskutować na ten temat. rozwiń
Avatar
ninja / 26 czerwca 2009 o 21:36
Widzę że odezwała się przedstawicielka ludzi nie myślących- objawia się to tym że jeżdząc samochodem nie myślą a póżniej piszą takie komentarze nie myśląc o rodzinie i o chłopaku przed którym wiele miesięcy rehabilitacji , niestety ludzie nie myślący są wśród nas. A tekst typu że -śmiać się chce- pokazuje jak bardzo jesteś upośledzoną genetycznie nie myślącą osobą.
Avatar
mada / 26 czerwca 2009 o 21:10
KTO DAŁ CI PRAWO SIE WYPOWIADAĆ, TO AKURAT BYŁ MÓJ BRAT I ZNA SIE NA TYCH "ZABAWKACH", WSZYSTKICH JEDNAK BOLI ŻE MOTOCYKLISTA MOŻE JECHAC ZGODNIE Z PRAWEM I CIEBIE CHYBA TEZ, POLICJANT KTÓRY SIE WYPOWIADA BYŁ NA MIEJSCU SWIADKIEM I WIDZIAŁ CAŁE ZDARZENIE , WIEC NIE ZMIENIAJ FAKTÓW I NIE WYPOWIADAJ SIE JAK NIE MASZ O CZYMS POJECIA!!!
Avatar
mada / 26 czerwca 2009 o 21:02
~aldonka napisał:
taki jest własnie finał kiedy nieodpowiedzialna osoba dostanie w rece zabawke która nie umie sie bawic a mysli ze umie (mowa oczywiscie o motocykliscie... tak tak przeciez to nie jego wina, on jechał zgodnie z przepisami, to jemu wymusili pierwszeństwo) Kuuurde jaka ta historia jest wzruszająca.... Śmiać sie chce ;-) ;-D

P.S. Połamania to to samo co złamania :-D :-D więc zastanówmy się kto Cię kształcił :-D :-D
Avatar
~aldonka / 20 czerwca 2009 o 14:49
taki jest własnie finał kiedy nieodpowiedzialna osoba dostanie w rece zabawke która nie umie sie bawic a mysli ze umie (mowa oczywiscie o motocykliscie... tak tak przeciez to nie jego wina, on jechał zgodnie z przepisami, to jemu wymusili pierwszeństwo) Kuuurde jaka ta historia jest wzruszająca.... Śmiać sie chce ;-) ;-D

P.S. Połamania to to samo co złamania :-D :-D więc zastanówmy się kto Cię kształcił :-D :-D
Avatar
leszek88888 / 11 czerwca 2009 o 01:23
No ja jestem za, nie widzę problemu, tylko mam pomysł, a może by tak we wszystkich pojazdach zainstalować tacho?

pewnie większość nawet nie wie jak wyglada a pisze...
Avatar
dalej... / 9 czerwca 2009 o 09:29
~gosc~ napisał:
sam jestes cwaniak,zamontuj sobie na swoim samochodzie taka tablice zeby na Ciebie uwazac bo pewnie jezdzic nie umiesz

Motor to zabawka!!!! Skoro stać Cię na nią, to dorzuć parę groszy na "tacho" i duży numer rejestracyjny.
Jest to w Twoim interesie - szybko wyeliminuje się idiotów, którzy psują opinię porządnym motocyklistom
Wchodzisz w ten biznes????

Znajdzie się choć jeden śmigant?????

Motor to zabawka!!!! Skoro stać Cię na nią, to dorzuć parę groszy na "tacho" i duży numer rejestracyjny.
Jest to w Twoim interesie - szybko wyeliminuje się idiotów, którzy psują opinię porządnym motocyklistom
Wchodzisz w ten biznes????

Znajdzie się choć jeden śmigant????? rozwiń
Avatar
~gosc~ / 9 czerwca 2009 o 07:34
sam jestes cwaniak,zamontuj sobie na swoim samochodzie taka tablice zeby na Ciebie uwazac bo pewnie jezdzic nie umiesz
Avatar
może / 8 czerwca 2009 o 11:08
Czarodziejkowa napisał:
A motory są wszędzie, tak samo jak samochody, i NIESTETY ale Panowie kierowcy z czterema kołami - MUSICIE SIĘ ROZGLĄDAĆ A NIE WIECZNIE ZGANIAĆ NA PREDKOSC!!!!

Zamontować cwaniakom rejestratory prędkości i duże numery rejestracyjne na tyłkach i plecach.......
Może mniej będzie.... "tatara" na drodze!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 0 0

Mieszkańcy Puław pod koniec tygodnia mieli okazję do obejrzenia eksponatów prosto z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 1 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 7 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 12 5

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 3

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 17

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich