Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 lutego 2018 r.
18:52

Pijany tata zajmował się 2-latkiem. Dziadek też był nietrzeźwy

Autor: Zdjęcie autora jsz
6 11 A A

Kompletnie pijany 26-latek z Nałęczowa opiekował się swoim dwuletnim synem. Nietrzeźwy był także dziadek chłopca. Ojciec dziecka trafił do aresztu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Zgłoszenie wpłynęło od matki dziecka, która nie mogła dostać się do mieszkania byłego partnera, u którego aktualnie przebywał ich dwuletni syn – wyjaśnia Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowy puławskiej policji.

Mieszkanie było zamknięte na klucz, a zza drzwi słychać było płacz dziecka. Chłopiec od czasu do czasu wołał matkę. Policjantów przywitał w drzwiach zaspany dziadek chłopca. Był pijany. W podobnym stanie był ojciec 2-latka. Panowie spali, a dziecko bawiło się samo.

– Chłopiec ubrany był tylko w bieliznę. W mieszkaniu panował ogromny bałagan, a co najgorsze w dostępnych dla malucha miejscach znajdowały się ostre narzędzia: noże, widelce, wędki z haczykami – dodaje Ewa Rejn-Kozak.

Ojciec dziecka miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Chłopczyk został przekazany mamie. 26-latek trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi za to 5 lat więzienia.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 17:58
A która normalna matka daje dziecko ojcu alkoholikowi ,chyba ta która to samo dziecko pozycja na kilka miesięcy i przypomina sobie że jest 500 plus
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 08:50
Wypisywane są takie niedorzeczności:"grozi mu kara 5 lat więzienia", a dlaczego nikt nie napisze :ile dostał tegoż więzienia???A może się okazać,że to kaczka,albo grubo naciągana sprawa dla poczytności gazety.??? Jeżeli temu opiekunowi grozi 5 lat za opiekę w stanie nietrzeźwym,to ile grozi pani Waltzowej za przekręty warszawskie???Proszę napisać.
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 08:00
Daj chłopom dziecko pod opiekę. Dobrze, że i małemu nie nalali.
Avatar
totalna głupota / 5 lutego 2018 o 22:13
moja córka zarabia nainiższą krajową tj. 1500 zł i alimenty 350 zł i nie dostaje 500+ bo jest dla pisowców za bogata, żeby nie moja pomoc to dziecko nie miałoby co jeść, kazałam jej zatrudnić sie oficjalnie na pół etatu, a resztę niech się umówi z pracodawcą aby dostawała w kopercie, no ale nie można.
Avatar
dert / 5 lutego 2018 o 21:27
undefined napisał:
Jedno dziecko, więc chyba nie ma 500 +??
 jak nie pracują to dochód nie przekracza 800 zł na osobę to i dostają, to tylko uczciwi pracujący z jednym dzieckiem nie dostaną bo dochód przekroczy 800 zł na osobę
Avatar
Gość / 5 lutego 2018 o 20:50
wyszukiwarka : " jedyny lek na depresje lęki uzależnienia "
Avatar
Gość / 5 lutego 2018 o 20:48
Jedno dziecko, więc chyba nie ma 500 +??
Avatar
Gość / 5 lutego 2018 o 20:45
Nikt nic nie pisze ale co się dziwić - maraton trzeźwości
Avatar
Gość / 5 lutego 2018 o 20:27
500 +++++++++
Avatar
Gość / 5 lutego 2018 o 20:04
a co tam u chłopaków z ZSL? Trzeźwi?Napiszcie coś.
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 17:58
A która normalna matka daje dziecko ojcu alkoholikowi ,chyba ta która to samo dziecko pozycja na kilka miesięcy i przypomina sobie że jest 500 plus
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 08:50
Wypisywane są takie niedorzeczności:"grozi mu kara 5 lat więzienia", a dlaczego nikt nie napisze :ile dostał tegoż więzienia???A może się okazać,że to kaczka,albo grubo naciągana sprawa dla poczytności gazety.??? Jeżeli temu opiekunowi grozi 5 lat za opiekę w stanie nietrzeźwym,to ile grozi pani Waltzowej za przekręty warszawskie???Proszę napisać.
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 08:00
Daj chłopom dziecko pod opiekę. Dobrze, że i małemu nie nalali.
Avatar
totalna głupota / 5 lutego 2018 o 22:13
moja córka zarabia nainiższą krajową tj. 1500 zł i alimenty 350 zł i nie dostaje 500+ bo jest dla pisowców za bogata, żeby nie moja pomoc to dziecko nie miałoby co jeść, kazałam jej zatrudnić sie oficjalnie na pół etatu, a resztę niech się umówi z pracodawcą aby dostawała w kopercie, no ale nie można.
Avatar
dert / 5 lutego 2018 o 21:27
undefined napisał:
Jedno dziecko, więc chyba nie ma 500 +??
 jak nie pracują to dochód nie przekracza 800 zł na osobę to i dostają, to tylko uczciwi pracujący z jednym dzieckiem nie dostaną bo dochód przekroczy 800 zł na osobę
Avatar
Gość / 5 lutego 2018 o 20:50
wyszukiwarka : " jedyny lek na depresje lęki uzależnienia "
Avatar
Gość / 5 lutego 2018 o 20:48
Jedno dziecko, więc chyba nie ma 500 +??
Avatar
Gość / 5 lutego 2018 o 20:45
Nikt nic nie pisze ale co się dziwić - maraton trzeźwości
Avatar
Gość / 5 lutego 2018 o 20:27
500 +++++++++
Avatar
Gość / 5 lutego 2018 o 20:04
a co tam u chłopaków z ZSL? Trzeźwi?Napiszcie coś.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 0 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 0 4

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 0 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 0 11

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 4

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!