Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

1 listopada 2017 r.
14:25

Po skoku ucznia podczas lekcji, szkoła usunęła klamki z części okien

Autor: Zdjęcie autora rs
1788 16 A A
Szkoła Podstawowa nr 11 w Puławach
Szkoła Podstawowa nr 11 w Puławach

W ubiegłym tygodniu jeden z uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 w Puławach wyskoczył przez okno podczas lekcji. Na szczęście nie stało mu się nic poważnego i już mógł wyjść ze szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dyrektor SP nr 11 podjął decyzję o zastosowaniu środków zapobiegawczych. Żeby nie dopuścić do kolejnych zdarzeń tego typu w przyszłości, z okien powykręcano klamki.

– Usunęliśmy je z dolnych okien we wszystkich klasach, podobnie jak było to na korytarzach. Te górne okna są uchylne, więc nie będzie problemu z wietrzeniem pomieszczeń. Po prostu wolimy dmuchać na zimne – tłumaczy Jacek Rudnik, wicedyrektor SP nr 11, które oczekuje w tym tygodniu na protokół z kontroli przeprowadzonej przez kuratorium oświaty.

– Nie wiem, jakie będą zalecenia, ale domyślam się, że uwagi mogą dotyczyć dokumentacji, np. prowadzenia raportów o wypadkach na terenie szkoły. Uwag związanych z samym wydarzeniem nie spodziewam się – dodaje wicedyrektor, który podkreśla, że nauczyciele zachowali się wzorowo, bardzo szybko udzielając poszkodowanemu pierwszej pomocy.

Pozostali uczniowie zostali objęci opieką psychologiczną.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 16:44
wy***ył oknem? w tym wieku to możliwe, szkoda, ze nie odchoruje tego np,w postaci połamanych nóg. powinien porządnie dostać w d... w domu od ojca, to mu przejdzie. /-/ babcia
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 13:42
sztućcami też można zrobić krzywdę. kiedy rząd wprowadzi nakaz jedzenia plastikowymi na papierowych talerzach? no i obowiązkowo do tego jakiś podatek, żeby odwrócić uwagą od tego ile kradną i jak przyklepują tylko ujemny budżet. ale wszystko jest ok, patole mają 500+ pis wyborców, a jak było c***owo, tak c***owo w polsce jest nadal i nic się nie zanosi na zmiany.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 12:18
żałosne polskie zwierzęta (nauczyciele ofc)
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 00:25
Polskie cymbały w akcji
Avatar
Gość / 2 listopada 2017 o 21:27
dyrektor ......? ale jaja ? straż pożarna zamknie szkołę ? tsse zamknie szkołę ? przyczyną była klamka, bo się otwieralo okno. ? szef dyrektora też .......? jak nie dzisia ? to za parę lat wy***y ?
Avatar
Gość / 2 listopada 2017 o 07:37
Wiadomo o co poszło? Problem z innymi uczniami?
Avatar
Gość / 2 listopada 2017 o 00:58
Usuwając klamki sparwicie tylko, że będą skakali przez zamknięte okna!
Avatar
Gość / 1 listopada 2017 o 23:38
Jakoś nie słyszałem, by po kolejnej strzelaninie w amerykańskiej szkole zakazano jej posiadania w Ameryce? A u nas po staremu... odpowiedzialność zbiorowa. Teraz czekać na kraty w oknach i... pożar. Cóż to będzie za tragedia.
Avatar
Gość / 1 listopada 2017 o 17:48
lepiej od razu całe drzwi i okna zdemontować - wtedy klamek nie trzeba będzie zdejmować.
Avatar
Gość / 1 listopada 2017 o 17:26
To idiotyzm ,z drzwi też usuną jak sobie w tych drzwiach, ktoś nogę złamie
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 16:44
wy***ył oknem? w tym wieku to możliwe, szkoda, ze nie odchoruje tego np,w postaci połamanych nóg. powinien porządnie dostać w d... w domu od ojca, to mu przejdzie. /-/ babcia
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 13:42
sztućcami też można zrobić krzywdę. kiedy rząd wprowadzi nakaz jedzenia plastikowymi na papierowych talerzach? no i obowiązkowo do tego jakiś podatek, żeby odwrócić uwagą od tego ile kradną i jak przyklepują tylko ujemny budżet. ale wszystko jest ok, patole mają 500+ pis wyborców, a jak było c***owo, tak c***owo w polsce jest nadal i nic się nie zanosi na zmiany.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 12:18
żałosne polskie zwierzęta (nauczyciele ofc)
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 00:25
Polskie cymbały w akcji
Avatar
Gość / 2 listopada 2017 o 21:27
dyrektor ......? ale jaja ? straż pożarna zamknie szkołę ? tsse zamknie szkołę ? przyczyną była klamka, bo się otwieralo okno. ? szef dyrektora też .......? jak nie dzisia ? to za parę lat wy***y ?
Avatar
Gość / 2 listopada 2017 o 07:37
Wiadomo o co poszło? Problem z innymi uczniami?
Avatar
Gość / 2 listopada 2017 o 00:58
Usuwając klamki sparwicie tylko, że będą skakali przez zamknięte okna!
Avatar
Gość / 1 listopada 2017 o 23:38
Jakoś nie słyszałem, by po kolejnej strzelaninie w amerykańskiej szkole zakazano jej posiadania w Ameryce? A u nas po staremu... odpowiedzialność zbiorowa. Teraz czekać na kraty w oknach i... pożar. Cóż to będzie za tragedia.
Avatar
Gość / 1 listopada 2017 o 17:48
lepiej od razu całe drzwi i okna zdemontować - wtedy klamek nie trzeba będzie zdejmować.
Avatar
Gość / 1 listopada 2017 o 17:26
To idiotyzm ,z drzwi też usuną jak sobie w tych drzwiach, ktoś nogę złamie
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!