Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

7 marca 2014 r.
18:15
Edytuj ten wpis

Poczta Polska zmienia swój wizerunek. Remontują siedziby

2 16 A A

Trwa generalny remont budynku poczty przy ul. Lubelskiej w Puławach. To jeden z elementów zmiany wizerunek Poczty Polskiej SA, która do 2017 roku zainwestuje około 170 mln zł w nowy model placówek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rewitalizacja sieci sprzedaży to jeden ze strategicznych projektów Poczty Polskiej na lata 2013-2017. Na terenie całej Polski, do końca roku będzie funkcjonowało ponad 170 urzędów pocztowych. Obecnie na nowych zasadach działają już placówki m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Poznaniu, czy Katowicach. Każdy budynek ma wydzielone strefy. W pocztowej będzie można wysyłać listy i paczki oraz wpłacić i wypłacić pieniądze. W handlowej będzie można kupić prasę, a w bankowo-ubezpieczeniowej pracownicy będą się zajmowali obsługą kont i lokat. Remont poczty w Puławach rozpoczął się na początku stycznia, a wszystko ma być gotowe w połowie tego miesiąca. Obecnie klienci są obsługiwani w drugim skrzydle budynku, którego wejście znajduje się od strony placu Chopina. - Nowy model placówki jest dowodem szeregu przełomowych zmian, jakie dokonują się w Poczcie Polskiej. Profesjonalna obsługa, łatwy dostęp do usług i przyjazna atmosfera to cele, jakie stawia sobie spółka zmieniając placówki pocztowe, w których klienci mogą m.in. otworzyć konto, kupić polisę, a w strefie samoobsługowej własnoręcznie nadać przesyłkę czy odebrać list polecony - mówi Piotr Gołdanowski z biura public relations Poczty Polskiej SA.
Rewitalizacja prowadzona w Puławach to kolejne przedsięwzięcie tego typu w naszym województwie. Dwie nowe placówki funkcjonują od lutego w Lublinie - przy ul. Tarasowej oraz przy ul. Turystycznej. W tym roku w województwie lubelskim remont przejdą jeszcze dwa kolejne budynki poczty. Wszystkie placówki będą miały jednolitą kolorystykę i aranżację wnętrz.
Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ala / 10 marca 2014 o 12:42

Żanada. Ten Prezes to jakiś niezbyt normalny. Straszą ludzi zwolnieniami a w tym samym czasie kupują sobie czerwone designerskie sofy i panele.

Avatar
Piotrek / 8 marca 2014 o 14:16

Co z tego że zmieniają wizerunek skoro jak było czynne jedno okienko tak dalej jest czynne jedno. W drugim Pani sobie siedzi i coś zawsze wklepuje a kolejka rośnie. Przykład Lublin ul. Willowa w Stokrotce

Avatar
Gość / 8 marca 2014 o 13:50

Dlatego TUSK  z całym tym czerwonym,komunistycznym łajnem musi odejść,jak nie to grozi nam drugi MAJDAN.

Avatar
Martyna / 8 marca 2014 o 13:43

Zamiast remontu siedziby przydałaby się wymiana pracowników, już 2 raz ukroadziono mi wysyłaną paczkę. 3 miesiące trwało rozpatrywanie reklamacji i za kazdym razem okazywało się, że paczka nawet nie została wydana z "urzędu" pocztowego przy ul. Lubelskiej. Złodzieje.

Avatar
Marco Polo / 8 marca 2014 o 09:44

Moja żona przychodzi z pracy na poczcie zjeb... jak koń po łesternie.Cały czas zwiekszają zakres obowiazków,zmniejszaja liczbe etatów i człowiek musi tyrac za dwóch!!!Jeszcze troche i chyba sama sie zwolni bo nie sposów być niewolnikiem. Nasze władze dążą do tego aby paczte sprzedac.Teraz remontują a pózniej pójdzie za grosze z wszystkimi placówkami. to jest NASZ rzad sprzedawczyki.....

Dlatego TUSK  z całym tym czerwonym,komunistycznym łajnem musi odejść,jak nie to grozi nam drugi MAJDAN.

Dlatego TUSK  z całym tym czerwonym,komunistycznym łajnem musi odejść,jak nie to grozi nam drugi MAJDAN.

rozwiń
Avatar
zbyszek / 8 marca 2014 o 09:29

Moja żona przychodzi z pracy na poczcie zjeb... jak koń po łesternie.Cały czas zwiekszają zakres obowiazków,zmniejszaja liczbe etatów i człowiek musi tyrac za dwóch!!!Jeszcze troche i chyba sama sie zwolni bo nie sposów być niewolnikiem. Nasze władze dążą do tego aby paczte sprzedac.Teraz remontują a pózniej pójdzie za grosze z wszystkimi placówkami. to jest NASZ rzad sprzedawczyki.....

Avatar
hrum hrum kwii / 8 marca 2014 o 09:07

To wszystko nic. Najlepsza jest placówka związkowa czyli UP 17 w Lublinie na Juranda. Rok temu Pani z rozbrajającą szczerością powiedziała - ,,nie mamy pana przesyłki i co pan nam zrobi ?''

Avatar
Antypoczta / 8 marca 2014 o 04:44

Zamiast remontować siedziby powinni zmienić sposób obsługi klientów. Pamiętam jak dostałem przekaz pocztowy. Po znalezieniu awiza udałem się na pocztę i z własnej niewiedzy stanąłem w kolejce do okienka w którym zawsze odbierałem awizowane przesyłki. Po odstaniu dowiedziałem się, że odbiór przekazów jest w okienku obok. Tam kolejka była krótsza i w końcu odebrałem pieniądze. Przy okazji poprosiłem panią w okienku o 10 znaczków pocztowych. W odpowiedzi usłyszałem, że znaczki można kupić w okienku do którego stałem wcześniej, a kolejka tam w miedzyczasie jeszcze urosła. Jak widać na zdjęciu nowej placówki to co najważniejsze dalej pozostanie bez zmian - oddzielne okienka do załatwiania "różnych" spraw.

Gratulacje dla dyrekcji poczty za dobre samopoczucie.

Zamiast remontować siedziby powinni zmienić sposób obsługi klientów. Pamiętam jak dostałem przekaz pocztowy. Po znalezieniu awiza udałem się na pocztę i z własnej niewiedzy stanąłem w kolejce do okienka w którym zawsze odbierałem awizowane przesyłki. Po odstaniu dowiedziałem się, że odbiór przekazów jest w okienku obok. Tam kolejka była krótsza i w końcu odebrałem pieniądze. Przy okazji poprosiłem panią w okienku o 10 znaczków pocztowych. W odpowiedzi usłyszałem, że znaczki można kupić w okienku do którego stałem wcześniej, a kolejka tam ... rozwiń

Avatar
Gość / 7 marca 2014 o 22:56
fajnie, ide na poczte o 9.00 i widze tabliczkę na drzwiach: czynne 11-18, idę o 11 i widze tabliczkę: czynne 12- 19 - dziękujemy ci poczto polska
Avatar
li / 7 marca 2014 o 21:29

Pewnie dziki temu będziemy mieli kolejne podwyżki cen znaczków i opłat.

i obnizki pensji ale zwiekszenie zato zakresu obowiazków

Avatar
ala / 10 marca 2014 o 12:42

Żanada. Ten Prezes to jakiś niezbyt normalny. Straszą ludzi zwolnieniami a w tym samym czasie kupują sobie czerwone designerskie sofy i panele.

Avatar
Piotrek / 8 marca 2014 o 14:16

Co z tego że zmieniają wizerunek skoro jak było czynne jedno okienko tak dalej jest czynne jedno. W drugim Pani sobie siedzi i coś zawsze wklepuje a kolejka rośnie. Przykład Lublin ul. Willowa w Stokrotce

Avatar
Gość / 8 marca 2014 o 13:50

Dlatego TUSK  z całym tym czerwonym,komunistycznym łajnem musi odejść,jak nie to grozi nam drugi MAJDAN.

Avatar
Martyna / 8 marca 2014 o 13:43

Zamiast remontu siedziby przydałaby się wymiana pracowników, już 2 raz ukroadziono mi wysyłaną paczkę. 3 miesiące trwało rozpatrywanie reklamacji i za kazdym razem okazywało się, że paczka nawet nie została wydana z "urzędu" pocztowego przy ul. Lubelskiej. Złodzieje.

Avatar
Marco Polo / 8 marca 2014 o 09:44

Moja żona przychodzi z pracy na poczcie zjeb... jak koń po łesternie.Cały czas zwiekszają zakres obowiazków,zmniejszaja liczbe etatów i człowiek musi tyrac za dwóch!!!Jeszcze troche i chyba sama sie zwolni bo nie sposów być niewolnikiem. Nasze władze dążą do tego aby paczte sprzedac.Teraz remontują a pózniej pójdzie za grosze z wszystkimi placówkami. to jest NASZ rzad sprzedawczyki.....

Dlatego TUSK  z całym tym czerwonym,komunistycznym łajnem musi odejść,jak nie to grozi nam drugi MAJDAN.

Dlatego TUSK  z całym tym czerwonym,komunistycznym łajnem musi odejść,jak nie to grozi nam drugi MAJDAN.

rozwiń
Avatar
zbyszek / 8 marca 2014 o 09:29

Moja żona przychodzi z pracy na poczcie zjeb... jak koń po łesternie.Cały czas zwiekszają zakres obowiazków,zmniejszaja liczbe etatów i człowiek musi tyrac za dwóch!!!Jeszcze troche i chyba sama sie zwolni bo nie sposów być niewolnikiem. Nasze władze dążą do tego aby paczte sprzedac.Teraz remontują a pózniej pójdzie za grosze z wszystkimi placówkami. to jest NASZ rzad sprzedawczyki.....

Avatar
hrum hrum kwii / 8 marca 2014 o 09:07

To wszystko nic. Najlepsza jest placówka związkowa czyli UP 17 w Lublinie na Juranda. Rok temu Pani z rozbrajającą szczerością powiedziała - ,,nie mamy pana przesyłki i co pan nam zrobi ?''

Avatar
Antypoczta / 8 marca 2014 o 04:44

Zamiast remontować siedziby powinni zmienić sposób obsługi klientów. Pamiętam jak dostałem przekaz pocztowy. Po znalezieniu awiza udałem się na pocztę i z własnej niewiedzy stanąłem w kolejce do okienka w którym zawsze odbierałem awizowane przesyłki. Po odstaniu dowiedziałem się, że odbiór przekazów jest w okienku obok. Tam kolejka była krótsza i w końcu odebrałem pieniądze. Przy okazji poprosiłem panią w okienku o 10 znaczków pocztowych. W odpowiedzi usłyszałem, że znaczki można kupić w okienku do którego stałem wcześniej, a kolejka tam w miedzyczasie jeszcze urosła. Jak widać na zdjęciu nowej placówki to co najważniejsze dalej pozostanie bez zmian - oddzielne okienka do załatwiania "różnych" spraw.

Gratulacje dla dyrekcji poczty za dobre samopoczucie.

Zamiast remontować siedziby powinni zmienić sposób obsługi klientów. Pamiętam jak dostałem przekaz pocztowy. Po znalezieniu awiza udałem się na pocztę i z własnej niewiedzy stanąłem w kolejce do okienka w którym zawsze odbierałem awizowane przesyłki. Po odstaniu dowiedziałem się, że odbiór przekazów jest w okienku obok. Tam kolejka była krótsza i w końcu odebrałem pieniądze. Przy okazji poprosiłem panią w okienku o 10 znaczków pocztowych. W odpowiedzi usłyszałem, że znaczki można kupić w okienku do którego stałem wcześniej, a kolejka tam ... rozwiń

Avatar
Gość / 7 marca 2014 o 22:56
fajnie, ide na poczte o 9.00 i widze tabliczkę na drzwiach: czynne 11-18, idę o 11 i widze tabliczkę: czynne 12- 19 - dziękujemy ci poczto polska
Avatar
li / 7 marca 2014 o 21:29

Pewnie dziki temu będziemy mieli kolejne podwyżki cen znaczków i opłat.

i obnizki pensji ale zwiekszenie zato zakresu obowiazków

Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 30 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 64 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 411 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!