Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

14 maja 2008 r.
17:57
Edytuj ten wpis

Policjant kradł drzewka

0 20 A A

Policjanci z Puław schwytali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież sadzonek ze szkółki drzewek w Końskowoli. Jednym z nich okazał się policjant z Opola Lubelskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W poniedziałek wieczorem właściciel szkółki krzewów z Końskowoli zawiadomił dyżurnego puławskiej komendy o tym, że złodzieje ukradli mu sadzonki krzewów ozdobnych. Pokazał drogę, którą uciekli.

- Policjanci, którzy pojechali na miejsce, zatrzymali dwóch mężczyzn - mówi Anna Smarzak, z biura prasowego KWP w Lublinie. - Obydwaj byli pijani. Niedaleko ich znaleźli 120 sadzonek.

Zatrzymani pochodzą spod Opola Lubelskiego. Jednym z nich jest 37-letni Sławomir T., policjant z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim. W policji pracuje od 13 lat.

Dzisiaj prokurator przedstawił mu zarzut kradzieży. Zrobił to w szpitalu neuropsychiatrycznym w Lublinie, gdzie policjant trafił po zatrzymaniu.
(er)

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
k / 13 czerwca 2008 o 18:36
PolicjantkaLoL napisał:
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/

Pani policjantko, jeśli im odwala to powinni być wywaleni ze słuzby w tym zawodzie nie można sobie pozwolic na takie "odwalanie", znów cos im odwali i przypadkiem kogoś nie daj Boże zastrzelą...?
Avatar
obywatel / 13 czerwca 2008 o 18:33
PolicjantkaLoL napisał:
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/

A ty Pani LOL "Polocjantko" zastanów sie kogo bronisz!To co że wypili!?To im wszystko wolno!?Pytam sie o to!Im wszystko wolno i tłumaczenie że popili???????????To proszę, brac tak samo pod uwagę ludzi którzy popili i przypadkiem spowodowali wypadek drogowy...no po prostu popili i im odwaliło prawda????Żenada, wstyd za nasza policję!!!

A ty Pani LOL "Polocjantko" zastanów sie kogo bronisz!To co że wypili!?To im wszystko wolno!?Pytam sie o to!Im wszystko wolno i tłumaczenie że popili???????????To proszę, brac tak samo pod uwagę ludzi którzy popili i przypadkiem spowodowali wypadek drogowy...no po prostu popili i im odwaliło prawda????Żenada, wstyd za nasza policję!!! rozwiń
Avatar
opolanin / 13 czerwca 2008 o 17:53
a ty kim jesteś miastowy z Puław patafianie większych buraków to nie ma jak w tej narkomani puławskiej i zapamiętaj sobie że jesteś śmieć puławski
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 13:15
niestety nasza policja jest złodziejem ktora w dzien, a ten przypadek powinien byc szczegłowo przebandany czy ten ten policjant wogole sie nadawał do słuzby pod wzgledem badan psychologicznych, a nie teraz udaje wariata, po 0,5 to jest przeztepstwo to za kraty pozdro
Avatar
pulec / 23 maja 2008 o 21:36
Opole-wiesniole, sama dzicz i buractwo, wytluc co do jednego!
Avatar
ktos / 23 maja 2008 o 09:06
obrazanie mieszkancow Opola jest niegrzeczne i bezsensu, wszedzie ludzie sa tacy sami. Zreszta temat nie jest o kierowcach samochodowych tylko o kradziezy drzewek, w ogole dziwie sie wam ze macie czas i ze wam sie chce pisac takie glupoty na temat innych. Zastanowcie sie czy sami jestescie idealni. Pozdrowienia!
Avatar
PolicjantkaLoL / 23 maja 2008 o 09:00
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/
Avatar
OPOLANIN / 20 maja 2008 o 11:29
witek napisał:
Wcale się nie dziwię, że zrobił to policjant z Opola - oczywiście Lublelskiego. Gdy w Puławach przez skrzyżowanie na czerwonym świetle przejedzie samochód, to na 100% był on z rejestracją LOP....., gdy wyprzedzi na trzeciego na skrzyżowaniu lub na linii ciągłej, to miał rejestrację zaczynajacą się na LOP..., co za barany. Kurde, żeby nie było tak, że jak otworzę lodówkę to tam będzie siedział skulony policjant z Opola Lubelskiego podpijający moje mleko...


TAK MYSLAŁEM ŻE TY JESZCZE SĄCZYSZ MLEKO PO TWOJEJ WYPOWIEDZI BARANIE Z ZAĆANEGO MIASTA


TAK MYSLAŁEM ŻE TY JESZCZE SĄCZYSZ MLEKO PO TWOJEJ WYPOWIEDZI BARANIE Z ZAĆANEGO MIASTA rozwiń
Avatar
opolak / 19 maja 2008 o 21:15
Znam wielu policjantów z Opola Lubelskiego i wiem że wstydzą się za swojego kolegę więc nie oceniajcie wszystkich tak samo bo w każdym środowisku trafi się czarna owca, więc zastanówcie się co piszecie bo możecie naprawdę urazić porządnych policjantów
Avatar
LOP / 19 maja 2008 o 15:13
nie można oceniać wszystkich jedną miarą LOP ma bardzo dużo samochodów i nie każdy jest złodziejem i baranem więcej szacunku
Avatar
k / 13 czerwca 2008 o 18:36
PolicjantkaLoL napisał:
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/

Pani policjantko, jeśli im odwala to powinni być wywaleni ze słuzby w tym zawodzie nie można sobie pozwolic na takie "odwalanie", znów cos im odwali i przypadkiem kogoś nie daj Boże zastrzelą...?
Avatar
obywatel / 13 czerwca 2008 o 18:33
PolicjantkaLoL napisał:
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/

A ty Pani LOL "Polocjantko" zastanów sie kogo bronisz!To co że wypili!?To im wszystko wolno!?Pytam sie o to!Im wszystko wolno i tłumaczenie że popili???????????To proszę, brac tak samo pod uwagę ludzi którzy popili i przypadkiem spowodowali wypadek drogowy...no po prostu popili i im odwaliło prawda????Żenada, wstyd za nasza policję!!!

A ty Pani LOL "Polocjantko" zastanów sie kogo bronisz!To co że wypili!?To im wszystko wolno!?Pytam sie o to!Im wszystko wolno i tłumaczenie że popili???????????To proszę, brac tak samo pod uwagę ludzi którzy popili i przypadkiem spowodowali wypadek drogowy...no po prostu popili i im odwaliło prawda????Żenada, wstyd za nasza policję!!! rozwiń
Avatar
opolanin / 13 czerwca 2008 o 17:53
a ty kim jesteś miastowy z Puław patafianie większych buraków to nie ma jak w tej narkomani puławskiej i zapamiętaj sobie że jesteś śmieć puławski
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 13:15
niestety nasza policja jest złodziejem ktora w dzien, a ten przypadek powinien byc szczegłowo przebandany czy ten ten policjant wogole sie nadawał do słuzby pod wzgledem badan psychologicznych, a nie teraz udaje wariata, po 0,5 to jest przeztepstwo to za kraty pozdro
Avatar
pulec / 23 maja 2008 o 21:36
Opole-wiesniole, sama dzicz i buractwo, wytluc co do jednego!
Avatar
ktos / 23 maja 2008 o 09:06
obrazanie mieszkancow Opola jest niegrzeczne i bezsensu, wszedzie ludzie sa tacy sami. Zreszta temat nie jest o kierowcach samochodowych tylko o kradziezy drzewek, w ogole dziwie sie wam ze macie czas i ze wam sie chce pisac takie glupoty na temat innych. Zastanowcie sie czy sami jestescie idealni. Pozdrowienia!
Avatar
PolicjantkaLoL / 23 maja 2008 o 09:00
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/
Avatar
OPOLANIN / 20 maja 2008 o 11:29
witek napisał:
Wcale się nie dziwię, że zrobił to policjant z Opola - oczywiście Lublelskiego. Gdy w Puławach przez skrzyżowanie na czerwonym świetle przejedzie samochód, to na 100% był on z rejestracją LOP....., gdy wyprzedzi na trzeciego na skrzyżowaniu lub na linii ciągłej, to miał rejestrację zaczynajacą się na LOP..., co za barany. Kurde, żeby nie było tak, że jak otworzę lodówkę to tam będzie siedział skulony policjant z Opola Lubelskiego podpijający moje mleko...


TAK MYSLAŁEM ŻE TY JESZCZE SĄCZYSZ MLEKO PO TWOJEJ WYPOWIEDZI BARANIE Z ZAĆANEGO MIASTA


TAK MYSLAŁEM ŻE TY JESZCZE SĄCZYSZ MLEKO PO TWOJEJ WYPOWIEDZI BARANIE Z ZAĆANEGO MIASTA rozwiń
Avatar
opolak / 19 maja 2008 o 21:15
Znam wielu policjantów z Opola Lubelskiego i wiem że wstydzą się za swojego kolegę więc nie oceniajcie wszystkich tak samo bo w każdym środowisku trafi się czarna owca, więc zastanówcie się co piszecie bo możecie naprawdę urazić porządnych policjantów
Avatar
LOP / 19 maja 2008 o 15:13
nie można oceniać wszystkich jedną miarą LOP ma bardzo dużo samochodów i nie każdy jest złodziejem i baranem więcej szacunku
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 0

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 0

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 1

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 6

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 7

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 4

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.