niedziela, 18 lutego 2018 r.

Puławy

Powiatowy Dzień Kultury w Puławach. Lista wyróżnionych

Dodano: 25 listopada 2016, 15:06
Autor: rs

Ponad trzydzieści osób i siedem organizacji – to wyróżnieni wczoraj w ramach Powiatowego Dnia Kultury w Puławach.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty

Na liście jest Stowarzyszenie "Niezapominajka Borysów", Chór "Zorza" przy GDK w Markuszowie, Kapele Nałęczowska z NOK, Koło Gospodyń Wiejskich z Baranowa, Stowarzyszenie Kobiet Gminy Końskowola "Róża", Zespół "Ariadny" z Wąwolnicy i Zespół Śpiewaczy "Senior" z Wąwolnicy.

Starosta Witold Popiołek za wspierania regionalnej kultury nagrody przyznał: Agnieszce Brzozowskiej, Agnieszce Maj, Andrzejowi Pytlakowi, Anieli Kapłon, Annie Rolskiej, Antoniemu Płachcie, Dariuszowi Kosmowskiemu, Elżbiecie Wójtowicz, Ewie Szpakowskiej, Grażynie Idzik-Dominiak, Grzegorzowi Skwarkowi, Halinie Soleckiej, Henrykowi Micińskiemu, Henrykowi Domańskiemu, Jadwidze Sawie-Bendarczyk, Janinie Grzelak, Janinie Wójcik, Joannie Kłopot, Julii Surdackiej, Kacprowi Cholewie, Katarzynie Wójcik, Krzysztofowi Jakubczykowi, Małgorzacie Klinkosch, Markowi Ciotusze, Marioli Kowalik, Mariuszowi Oleśkiewiczowi, Mariuszowi Płoszaj-Mazurkowi, Michałowi Kuładze, Robertowi Ochowi, Wandzie Antoniak, Zbigniewowi Barankiewiczowi i Zuzannie Grabek.

MC
wkurzony na maksa
nio
(14) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

MC
MC (2 grudnia 2016 o 17:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
wkurzony na maksa napisał:
Jeszcze lepszy jest niejaki Ciotucha, którego osiągnięciem jest trzymanie sztandaru PSL na uroczystościach, ale to z kulturą nic wspólnego nie ma.
Oj Pawełku, ty Misiu o Bardzo Małym Rozumku... Opowiem mów ulubiony motyw z Karola May'a, co ciekawe nie z dzikiego zachodu, tylko z Afryki. Do wybrzeży przybija statek, pasażerowie biorą perkal i koraliki i idą na "handel" z krajowcami, kapitan odwiedza miejscowego kacyka. Kacyk pyta go, skąd jest, na to ten, że z Niemiec. Kacyk się zamysla "Niemcy..? Niemcy..? To musi być jakiś mały nędzny kraik, nigdy o nim nie słyszałem". A tak na serio, możesz sobie poszukac w bibliotekach, choć raczej w CBR, bo tam sam zanosiłem, nie wiem, czy w Miejskiej to będzie. Jeśliś jednak leniwy, możesz zapytać wicestarosty Godlińskiego, powinien pamiętać, bo sam mówił, że od tej strony to mnie nie zna, zresztą uzasadnienie nie jest tajne i myślę, że można się z nim zapoznać.
Rozwiń
wkurzony na maksa
wkurzony na maksa (27 listopada 2016 o 19:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kto to jest ta Solecka???
No właśnie - kim jest ta baba. Jakie ma zasługi jakaś Solecka? Za jej dyrektorowania muzeum regionalne zeżarł grzyb. Do dziś sie nie podnosło z upadku. To było z 10-15 lat temu. Od tamtej pory nie widziałem, żeby miała jakieś osiagnięcia oprócz pisania bzdetów w biuletynie pana starosty z PSL. Ludzie - kiedy skończą się takie szopki. Jeszcze lepszy jest niejaki Ciotucha, którego osiągnięciem jest trzymanie sztandaru PSL na uroczystościach, ale to z kulturą nic wspólnego nie ma. Panie starosto - te nagrody to jaja. Obrażacie luidzi, którym naprawdę się należą przyznając je tylko za to, że jest się wiernym, miernym
Rozwiń
nio
nio (26 listopada 2016 o 20:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Szkoda że Dom Chemika nie podlega pod starostę, nie byłoby takich szopek prawicy puławskiej.
Rozwiń
Gość
Gość (26 listopada 2016 o 17:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Znowu ktoś ma kompleks radnego. Ty zapewne byś otrzymał I miejsce za pisanie zgryźliwych i nienawistnych komentarzy. Ten kto pisze takie komentarze na pewno nie reprezentuje sobą niczego dobrego. Poza tym uważaj, bo takie hodowanie w sobie nienawiści do innych może cię doprowadzić do zawału.
Rozwiń
Gość
Gość (26 listopada 2016 o 17:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jakie są zasługi pani Soleckiej tak lansowanej przez "dyktafona". To odrażające. :(
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (14)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!