niedziela, 25 marca 2018 r.

Puławy

Prosto z sesji Rady Miasta

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 listopada 2005, 17:27

Pomogą bezrobotnym
W ramach miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zostanie otworzony Klub Integracji Społecznej. Powstanie on z myślą o osobach długo pozostających bez pracy.
W KIS będą prowadzone zajęcia warsztatowe, rozmowy z psychologiem i doradcą zawodowym. Tamże bezrobotni będą mogli odbyć staże i praktyki zawodowe.

Nie dla Natury 2000
Puławscy radni nie chcą utworzenia specjalnego obszaru ochrony w granicach Puław. Teren ten, jako część Małopolskiego Przełomu Wisły, miał zostać włączony do programu Natura 2000. Dlaczego radni się nie zgodzili? Bo nie do końca wiedzą, co kryje się pod hasłem Natura 2000. Obawiają się też, że wejście do unijnego programu może przeszkodzić w dalszej rozbudowie bulwaru wiślanego.

Debiut Wawerskiego
Puste miejsce w Radzie Miasta po Włodzimierzu Karpińskim zajął nowy radny – Janusz Wawerski. Na ostatniej sesji nie brał udziału w większości głosowań. – Miałem za mało czasu, żeby zapoznać się z materiałami. Dlatego wstrzymywałem się od głosu – tłumaczy.
Nowy radny zamierza zająć się sprawami kultury, edukacji, turystyki i sportu. – Chciałbym stworzyć w Puławach teatr i muzeum z prawdziwego zdarzenia – mówi.
Janusz Wawerski jest dyrektorem Biura Obsługi Sejmiku Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Interesuje się turystyką i teatrem. Ma żonę i trójkę dzieci. (pn)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!