Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

19 grudnia 2008 r.
20:15
Edytuj ten wpis

Przechodził na czerwonym i wpadł z kontrabandą

0 9 A A

Chodzenie na czerwonym świetle nie popłaca. Przekonał się o tym mężczyzna, którego policjanci zatrzymali kiedy pokonywał ul. Lubelską w Puławach właśnie na czerwonym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Okazało się, że to nie wszystko co miał na sumieniu. 38-letni Sławomir M. z Puław miał przy sobie tekturowe pudło, w którym było 350 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Ci sami policjanci patrolując teren jednego z pobliskich supermarketów przy ul. Lubelskiej znaleźli czarną reklamówkę (przy ścianie marketu na parkingu) z zawartością 85 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Właściciela tych papierosów nie udało się ustalić.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aga / 28 grudnia 2008 o 13:20
niech wezmie sie do normalnej pracy a nie za chandel nielegalnymi fajami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak by tak kazdy robil to co by bylo z tej polski gorszy burdel niz jest!!!!!a w rzadzie kradli i beda kradli dalej tego nikt nie zmieni!!!!a po za tym wpad na wlasne zyczenie nie pierwszy i nie ostatni raz!!!!
Avatar
~gościu~ / 23 grudnia 2008 o 15:26
W rządzie kradną przeogromne sumy i jakoś nikt się za to nie weźmie.. A takich co chcą zarobić trochę na jako takie utrzymanie rodziny ścigają jak niewiadomo jakich przestępców.. Nie ma to jak żyć w państwie prawa.. A zresztą co tu mówic o rządzie, jak nawet dyrektorzy puławskich placówek rozkradają pieniądze należne pracownikom.. np. w takim szpitalu- po co dyrekcja ma dawać pieniądze pracownikom, które właśnie dla nich dostała jeśli może załatać nimi inne dziury.. Co tam pracownicy- skoro samemu ma się ciepłą posadkę i całkiem (nie) skromną pensyjkę, więc można żyć.. Podstawowa zasada- nie dać innym, ale sobie nie odebrać!
W rządzie kradną przeogromne sumy i jakoś nikt się za to nie weźmie.. A takich co chcą zarobić trochę na jako takie utrzymanie rodziny ścigają jak niewiadomo jakich przestępców.. Nie ma to jak żyć w państwie prawa.. A zresztą co tu mówic o rządzie, jak nawet dyrektorzy puławskich placówek rozkradają pieniądze należne pracownikom.. np. w takim szpitalu- po co dyrekcja ma dawać pieniądze pracownikom, które właśnie dla nich dostała jeśli może załatać nimi inne dziury.. Co tam pracownicy- skoro samemu ma się ciepłą posadkę i całkiem (nie) skromn... rozwiń
Avatar
gall / 23 grudnia 2008 o 12:55
to niech im dadzą prace. Poza państwem nikogo nie okradają. A w rzadzie nie takie sumy podpierniczaja.
Avatar
daro / 23 grudnia 2008 o 06:35
Interes kwitnie, a ci nie dadzą się rozwinąć człowiekowi, tylko znaczki, sraczki, akcyzy....
Avatar
Jujo / 20 grudnia 2008 o 16:41
A dzisiaj pusto przed Kauflandem. I tak ma być.
Avatar
tia / 20 grudnia 2008 o 10:11
pokazać tak, ale to jeszcze trzeba potwierdzić przed sądem
Avatar
andy / 20 grudnia 2008 o 09:14
Na każdym targowisku są osoby handlujące takimi rzeczami. Każdy wie, którzy to, tylko nie policja.
Avatar
Lalka / 19 grudnia 2008 o 22:50
Stoi tam dwóch, jeden chudy, drugi gruby, oba brzydkie, ale chudy brzydki jak pierun,
Avatar
Halski / 19 grudnia 2008 o 22:17
LUDZIE!!! Przecież nawet dziecko jest w stanie pokazać który facet sprzedaje papierosy przy Kauflandzie; Śmiech na sali...
Avatar
aga / 28 grudnia 2008 o 13:20
niech wezmie sie do normalnej pracy a nie za chandel nielegalnymi fajami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak by tak kazdy robil to co by bylo z tej polski gorszy burdel niz jest!!!!!a w rzadzie kradli i beda kradli dalej tego nikt nie zmieni!!!!a po za tym wpad na wlasne zyczenie nie pierwszy i nie ostatni raz!!!!
Avatar
~gościu~ / 23 grudnia 2008 o 15:26
W rządzie kradną przeogromne sumy i jakoś nikt się za to nie weźmie.. A takich co chcą zarobić trochę na jako takie utrzymanie rodziny ścigają jak niewiadomo jakich przestępców.. Nie ma to jak żyć w państwie prawa.. A zresztą co tu mówic o rządzie, jak nawet dyrektorzy puławskich placówek rozkradają pieniądze należne pracownikom.. np. w takim szpitalu- po co dyrekcja ma dawać pieniądze pracownikom, które właśnie dla nich dostała jeśli może załatać nimi inne dziury.. Co tam pracownicy- skoro samemu ma się ciepłą posadkę i całkiem (nie) skromną pensyjkę, więc można żyć.. Podstawowa zasada- nie dać innym, ale sobie nie odebrać!
W rządzie kradną przeogromne sumy i jakoś nikt się za to nie weźmie.. A takich co chcą zarobić trochę na jako takie utrzymanie rodziny ścigają jak niewiadomo jakich przestępców.. Nie ma to jak żyć w państwie prawa.. A zresztą co tu mówic o rządzie, jak nawet dyrektorzy puławskich placówek rozkradają pieniądze należne pracownikom.. np. w takim szpitalu- po co dyrekcja ma dawać pieniądze pracownikom, które właśnie dla nich dostała jeśli może załatać nimi inne dziury.. Co tam pracownicy- skoro samemu ma się ciepłą posadkę i całkiem (nie) skromn... rozwiń
Avatar
gall / 23 grudnia 2008 o 12:55
to niech im dadzą prace. Poza państwem nikogo nie okradają. A w rzadzie nie takie sumy podpierniczaja.
Avatar
daro / 23 grudnia 2008 o 06:35
Interes kwitnie, a ci nie dadzą się rozwinąć człowiekowi, tylko znaczki, sraczki, akcyzy....
Avatar
Jujo / 20 grudnia 2008 o 16:41
A dzisiaj pusto przed Kauflandem. I tak ma być.
Avatar
tia / 20 grudnia 2008 o 10:11
pokazać tak, ale to jeszcze trzeba potwierdzić przed sądem
Avatar
andy / 20 grudnia 2008 o 09:14
Na każdym targowisku są osoby handlujące takimi rzeczami. Każdy wie, którzy to, tylko nie policja.
Avatar
Lalka / 19 grudnia 2008 o 22:50
Stoi tam dwóch, jeden chudy, drugi gruby, oba brzydkie, ale chudy brzydki jak pierun,
Avatar