Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

15 kwietnia 2012 r.
18:10
Edytuj ten wpis

Przekręt na VAT-cie. Była pracownica skarbówki wyłudziła 400 tys. zł?

Autor: Zdjęcie autora er
0 11 A A
Jeszcze w listopadzie ub. roku Urząd Skarbowy w Puławach zawiadomił prokuraturę o machlojkach swej p
Jeszcze w listopadzie ub. roku Urząd Skarbowy w Puławach zawiadomił prokuraturę o machlojkach swej p

Była już pracownica Urzędu Skarbowego w Puławach podejrzana jest o wyłudzenie ok. 400 tys. zł zwrotu podatku VAT. W piątek usłyszała zarzuty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Fiskus zajmuje się tropieniem nieuczciwych podatników, którzy wyłudzają zwrot VAT na podstawie fałszywych dokumentów. Tymczasem do jednego z największych przekrętów w ostatnich latach na Lubelszczyźnie doszło pod jego dachem.

Jeszcze w listopadzie ub. roku Urząd Skarbowy w Puławach zawiadomił prokuraturę o machlojkach swej pracownicy, która próbowała odebrać zwrot podatku VAT na podstawie nieprawdziwych dokumentów. Kontrola wykazała, że w podobny sposób w przeszłości postępowała wielokrotnie.

W 2004 roku stawka podatku VAT na materiały budowane wzrosła z 7 na 22 proc. Można się ubiegać o zwrot różnicy pomiędzy tymi stawkami. Trzeba złożyć wniosek do urzędu skarbowego wraz z dowodami zakupu materiałów.

– W piątek była pracownica US w Puławach usłyszała 54 zarzuty dotyczące wyłudzenia około 400 tys. zł nienależnego VAT od 2007 roku do 2011 roku – informuje Dariusz Lenard, prokurator rejonowy w Puławach.

Kobieta preparowała dokumentację na nazwiska osób, które w rzeczywistości nie ubiegały się o VAT albo do prawdziwych wniosków o zwrot podatku dokładała fałszywe faktury na zakup materiałów. W tych ostatnich przypadkach urząd skarbowy wypłacał wyższe kwoty niż powinien. Pieniądze były przelewane na konta podane we wnioskach o zwrot VAT.

Prokuratura będzie ustalać jaką rolę w procederze odgrywali ich właściciele.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anonim / 25 lipca 2012 o 19:14
Przy przyjęciach do pracy robią jeszcze większe przekręty, próbowałam nie raz niestety nie miałam przy sobie kluczy od gabinetu w urzędzie jak wszystkie osoby wygrywające konkursy.Ludzie nie nabierajcie się na ich oferty pracy.
Avatar
HOLERYK / 20 kwietnia 2012 o 12:29
[quote name='Torkat' timestamp='1334891667' post='623114']
Jak posiadasz jakieś ciekawe informacje to prześlij na adres svv@onet.pl
[/quote]
TRUDNO IM COKOLWIEK UDOWODNIĆ
Avatar
Torkat / 20 kwietnia 2012 o 05:14
Jak posiadasz jakieś ciekawe informacje to prześlij na adres svv@onet.pl
Avatar
HOLERYK / 19 kwietnia 2012 o 16:12
[quote name='Torkat' timestamp='1334774089' post='622748']
I tak wszystko umorzą. Okaże się, że w sprawę zamieszani są policjanci i ich rodziny, prokuratorzy i ich rodziny, sędziowie i ich rodziny, pracownicy urzędów - skarbowego, zus, celnego i innych. No i jak tu prowadzić sprawę przeciwko swoim??? W końcu Lenard /czytaj: skorumpowany urzędnik, gangster - nie rozumiejący pojęcia "KORZYŚĆ MAJĄTKOWA"/ potrafi tylko mataczyć , fałszować dokumenty i tworzyć fikcyjne zarzuty na podstawie fikcyjnych i spreparowanych dowodów.
[/quote]
Pasowałoby ujawnić niektóre fakty z życia puławskiej elity!!!/pasożytów/
[quote name='Torkat' timestamp='1334774089' post='622748']
I tak wszystko umorzą. Okaże się, że w sprawę zamieszani są policjanci i ich rodziny, prokuratorzy i ich rodziny, sędziowie i ich rodziny, pracownicy urzędów - skarbowego, zus, celnego i innych. No i jak tu prowadzić sprawę przeciwko swoim??? W końcu Lenard /czytaj: skorumpowany urzędnik, gangster - nie rozumiejący pojęcia "KORZYŚĆ MAJĄTKOWA"/ potrafi tylko mataczyć , fałszować dokumenty i tworzyć fikcyjne zarzuty na podstawie fikcyjnych i spre... rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2012 o 16:06
NO ŁADNIE!!! ALE POMYSŁ NA WYGODNE ŻYCIE!!!TO DLATEGO TERAZ W US.WSZYSCY TACY UPRZEJMI...BO KIEDYŚ TO Z KIJEM NIE PODCHODZ!!!WSZYSCY NA PETENTA PATRZYLI JAK NA ZŁO KONIECZNE!!!WSTRĘTNE BABY Z US WARCZAŁY ZAMIAST POINFORMOWAĆ PYTAJĄCEGO!!!A TU KICHA ZŁODZIEJ W US NA WŁASNEJ KRWI WYHODOWANY!!!
NO ŁADNIE!!! ALE POMYSŁ NA WYGODNE ŻYCIE!!!TO DLATEGO TERAZ W US.WSZYSCY TACY UPRZEJMI...BO KIEDYŚ TO Z KIJEM NIE PODCHODZ!!!WSZYSCY NA PETENTA PATRZYLI JAK NA ZŁO KONIECZNE!!!WSTRĘTNE BABY Z US WARCZAŁY ZAMIAST POINFORMOWAĆ PYTAJĄCEGO!!!A TU KICHA ZŁODZIEJ W US NA WŁASNEJ KRWI WYHODOWANY!!! rozwiń
Avatar
Torkat / 18 kwietnia 2012 o 20:42
Zawiadomienia nie składa Urząd !!! Zawiadomienie składa osoba i to ona odpowiada za fałszywe oskarżenie i ewentualnie za składanie fałszywych zeznań. Zgodnie z kpk /Kodeks Postępowania Karnego/.
Avatar
Torkat / 18 kwietnia 2012 o 20:34
I tak wszystko umorzą. Okaże się, że w sprawę zamieszani są policjanci i ich rodziny, prokuratorzy i ich rodziny, sędziowie i ich rodziny, pracownicy urzędów - skarbowego, zus, celnego i innych. No i jak tu prowadzić sprawę przeciwko swoim??? W końcu Lenard /czytaj: skorumpowany urzędnik, gangster - nie rozumiejący pojęcia "KORZYŚĆ MAJĄTKOWA"/ potrafi tylko mataczyć , fałszować dokumenty i tworzyć fikcyjne zarzuty na podstawie fikcyjnych i spreparowanych dowodów.
Avatar
nie dziennikarz / 16 kwietnia 2012 o 12:36
Drogi podatniku - trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że „Żeby mądrze pisać trzeba posiadać podstawowe wiadomości o rzeczy”. No więc Tobie brakuje nie tylko zwyczajnej kultury (bo zwracanie się do dziennikarza per „pismaku” ewidentnie świadczy o jej braku), ale i podstawowej wiedzy w temacie, w którym – jak się wydaje – chciałeś zabłyszczeć. Do Twojej wiadomości: składając doniesienie do prokuratury naczelnik urzędu skarbowego nie działał w tym przypadku jako organ podatkowy, gdyż przestępstwa urzędnicze nie są objęte zakresem regulacji ustawy z 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (Dz.U. z 2005 r., nr 8, poz. 60 ze zm.). To ustawa stricte podatkowa a nie karna i właściwość organów, o których mowa w jej art. 13 (tam wskazano, że organem podatkowym pierwszej instancji jest naczelnik urzędu skarbowego) - nie ma tutaj nic do rzeczy. Jeśli natomiast w związku z podejrzewanymi czynami doszło także do naruszenia przepisów podatkowych przez pracownicę urzędu (dotyczących zwrotu VAT), to dodatkowo muszę Cię zmartwić – organem dochodzenia w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe jest urząd skarbowy, a nie naczelnik urzędu skarbowego (art. 53 § 37 pkt 1 kks). Reasumując, chociaż zawiadomienie do prokuratury formalnie zostało zapewne podpisane przez naczelnika urzędu skarbowego (działającego jednak jako organ administracji rządowej, a nie organ podatkowy), to uproszczenie użyte przez dziennikarza i posłużenie się nazwą instytucji („urząd skarbowy”) jest w tym przypadku w pełni dopuszczalne i dość często praktykowane. Chciałeś ośmieszyć dziennikarza, a kompromitujesz sam siebie…

nie dziennikarz
Drogi podatniku - trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że „Żeby mądrze pisać trzeba posiadać podstawowe wiadomości o rzeczy”. No więc Tobie brakuje nie tylko zwyczajnej kultury (bo zwracanie się do dziennikarza per „pismaku” ewidentnie świadczy o jej braku), ale i podstawowej wiedzy w temacie, w którym – jak się wydaje – chciałeś zabłyszczeć. Do Twojej wiadomości: składając doniesienie do prokuratury naczelnik urzędu skarbowego nie działał w tym przypadku jako organ podatkowy, gdyż przestępstwa urzędnicze nie są objęte zakresem regulacji... rozwiń
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2012 o 09:55
Jakim trzeba być idiotą i pracownikiem us, by nie wiedzieć o kontrolach krzyżowych?
wygrała konkurs na stanowisko?
Avatar
podatnik / 16 kwietnia 2012 o 08:14
Drogi pismaku organem podatkowym jest naczelnik urzędu skarbowego, tak więc TYLKO on mógł złożyć doniesienie do prokuratury. Żeby mądrze pisać trzeba posiadac podstwowe wiadomości o rzeczy.
Avatar
anonim / 25 lipca 2012 o 19:14
Przy przyjęciach do pracy robią jeszcze większe przekręty, próbowałam nie raz niestety nie miałam przy sobie kluczy od gabinetu w urzędzie jak wszystkie osoby wygrywające konkursy.Ludzie nie nabierajcie się na ich oferty pracy.
Avatar
HOLERYK / 20 kwietnia 2012 o 12:29
[quote name='Torkat' timestamp='1334891667' post='623114']
Jak posiadasz jakieś ciekawe informacje to prześlij na adres svv@onet.pl
[/quote]
TRUDNO IM COKOLWIEK UDOWODNIĆ
Avatar
Torkat / 20 kwietnia 2012 o 05:14
Jak posiadasz jakieś ciekawe informacje to prześlij na adres svv@onet.pl
Avatar
HOLERYK / 19 kwietnia 2012 o 16:12
[quote name='Torkat' timestamp='1334774089' post='622748']
I tak wszystko umorzą. Okaże się, że w sprawę zamieszani są policjanci i ich rodziny, prokuratorzy i ich rodziny, sędziowie i ich rodziny, pracownicy urzędów - skarbowego, zus, celnego i innych. No i jak tu prowadzić sprawę przeciwko swoim??? W końcu Lenard /czytaj: skorumpowany urzędnik, gangster - nie rozumiejący pojęcia "KORZYŚĆ MAJĄTKOWA"/ potrafi tylko mataczyć , fałszować dokumenty i tworzyć fikcyjne zarzuty na podstawie fikcyjnych i spreparowanych dowodów.
[/quote]
Pasowałoby ujawnić niektóre fakty z życia puławskiej elity!!!/pasożytów/
[quote name='Torkat' timestamp='1334774089' post='622748']
I tak wszystko umorzą. Okaże się, że w sprawę zamieszani są policjanci i ich rodziny, prokuratorzy i ich rodziny, sędziowie i ich rodziny, pracownicy urzędów - skarbowego, zus, celnego i innych. No i jak tu prowadzić sprawę przeciwko swoim??? W końcu Lenard /czytaj: skorumpowany urzędnik, gangster - nie rozumiejący pojęcia "KORZYŚĆ MAJĄTKOWA"/ potrafi tylko mataczyć , fałszować dokumenty i tworzyć fikcyjne zarzuty na podstawie fikcyjnych i spre... rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2012 o 16:06
NO ŁADNIE!!! ALE POMYSŁ NA WYGODNE ŻYCIE!!!TO DLATEGO TERAZ W US.WSZYSCY TACY UPRZEJMI...BO KIEDYŚ TO Z KIJEM NIE PODCHODZ!!!WSZYSCY NA PETENTA PATRZYLI JAK NA ZŁO KONIECZNE!!!WSTRĘTNE BABY Z US WARCZAŁY ZAMIAST POINFORMOWAĆ PYTAJĄCEGO!!!A TU KICHA ZŁODZIEJ W US NA WŁASNEJ KRWI WYHODOWANY!!!
NO ŁADNIE!!! ALE POMYSŁ NA WYGODNE ŻYCIE!!!TO DLATEGO TERAZ W US.WSZYSCY TACY UPRZEJMI...BO KIEDYŚ TO Z KIJEM NIE PODCHODZ!!!WSZYSCY NA PETENTA PATRZYLI JAK NA ZŁO KONIECZNE!!!WSTRĘTNE BABY Z US WARCZAŁY ZAMIAST POINFORMOWAĆ PYTAJĄCEGO!!!A TU KICHA ZŁODZIEJ W US NA WŁASNEJ KRWI WYHODOWANY!!! rozwiń
Avatar
Torkat / 18 kwietnia 2012 o 20:42
Zawiadomienia nie składa Urząd !!! Zawiadomienie składa osoba i to ona odpowiada za fałszywe oskarżenie i ewentualnie za składanie fałszywych zeznań. Zgodnie z kpk /Kodeks Postępowania Karnego/.
Avatar
Torkat / 18 kwietnia 2012 o 20:34
I tak wszystko umorzą. Okaże się, że w sprawę zamieszani są policjanci i ich rodziny, prokuratorzy i ich rodziny, sędziowie i ich rodziny, pracownicy urzędów - skarbowego, zus, celnego i innych. No i jak tu prowadzić sprawę przeciwko swoim??? W końcu Lenard /czytaj: skorumpowany urzędnik, gangster - nie rozumiejący pojęcia "KORZYŚĆ MAJĄTKOWA"/ potrafi tylko mataczyć , fałszować dokumenty i tworzyć fikcyjne zarzuty na podstawie fikcyjnych i spreparowanych dowodów.
Avatar
nie dziennikarz / 16 kwietnia 2012 o 12:36
Drogi podatniku - trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że „Żeby mądrze pisać trzeba posiadać podstawowe wiadomości o rzeczy”. No więc Tobie brakuje nie tylko zwyczajnej kultury (bo zwracanie się do dziennikarza per „pismaku” ewidentnie świadczy o jej braku), ale i podstawowej wiedzy w temacie, w którym – jak się wydaje – chciałeś zabłyszczeć. Do Twojej wiadomości: składając doniesienie do prokuratury naczelnik urzędu skarbowego nie działał w tym przypadku jako organ podatkowy, gdyż przestępstwa urzędnicze nie są objęte zakresem regulacji ustawy z 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (Dz.U. z 2005 r., nr 8, poz. 60 ze zm.). To ustawa stricte podatkowa a nie karna i właściwość organów, o których mowa w jej art. 13 (tam wskazano, że organem podatkowym pierwszej instancji jest naczelnik urzędu skarbowego) - nie ma tutaj nic do rzeczy. Jeśli natomiast w związku z podejrzewanymi czynami doszło także do naruszenia przepisów podatkowych przez pracownicę urzędu (dotyczących zwrotu VAT), to dodatkowo muszę Cię zmartwić – organem dochodzenia w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe jest urząd skarbowy, a nie naczelnik urzędu skarbowego (art. 53 § 37 pkt 1 kks). Reasumując, chociaż zawiadomienie do prokuratury formalnie zostało zapewne podpisane przez naczelnika urzędu skarbowego (działającego jednak jako organ administracji rządowej, a nie organ podatkowy), to uproszczenie użyte przez dziennikarza i posłużenie się nazwą instytucji („urząd skarbowy”) jest w tym przypadku w pełni dopuszczalne i dość często praktykowane. Chciałeś ośmieszyć dziennikarza, a kompromitujesz sam siebie…

nie dziennikarz
Drogi podatniku - trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że „Żeby mądrze pisać trzeba posiadać podstawowe wiadomości o rzeczy”. No więc Tobie brakuje nie tylko zwyczajnej kultury (bo zwracanie się do dziennikarza per „pismaku” ewidentnie świadczy o jej braku), ale i podstawowej wiedzy w temacie, w którym – jak się wydaje – chciałeś zabłyszczeć. Do Twojej wiadomości: składając doniesienie do prokuratury naczelnik urzędu skarbowego nie działał w tym przypadku jako organ podatkowy, gdyż przestępstwa urzędnicze nie są objęte zakresem regulacji... rozwiń
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2012 o 09:55
Jakim trzeba być idiotą i pracownikiem us, by nie wiedzieć o kontrolach krzyżowych?
wygrała konkurs na stanowisko?
Avatar
podatnik / 16 kwietnia 2012 o 08:14
Drogi pismaku organem podatkowym jest naczelnik urzędu skarbowego, tak więc TYLKO on mógł złożyć doniesienie do prokuratury. Żeby mądrze pisać trzeba posiadac podstwowe wiadomości o rzeczy.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 1 0

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 2

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 2

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 25 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!