Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

28 maja 2016 r.
14:58

Jak działają biura poselskie? "Drzwi zamknięte, telefony milczą"

0 16 A A
Biuro poselskie Gabrieli Masłowskiej przy ul. Wojska Polskiego w Puławach od dawna jest zamknięte (fot. Radosław Szczęch)
Biuro poselskie Gabrieli Masłowskiej przy ul. Wojska Polskiego w Puławach od dawna jest zamknięte (fot. Radosław Szczęch)

Drzwi zamknięte, a telefony milczą. Tak jest w puławskim biurze poselskim Gabrieli Masłowskiej – zaalarmowała nas Czytelniczka. A jak jest u innych posłów mających swoje biura w Puławach?

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
elektorat nie PiSu / 31 maja 2016 o 14:03
Grunt ,że jest biuro a że nikogo w nim nie ma to co wybrali wybrali a dalej dajcie spokój.
Avatar
Gość / 31 maja 2016 o 09:24
Czyli co? Kasa na biura idzie, a jak człek chce coś z posłem załatwić to całuje klamke biura? Super...
Avatar
gość / 30 maja 2016 o 09:28
Toba kieruje Twoja głupota ;)
Avatar
Gość / 29 maja 2016 o 23:39
No cóż, politycy a należą do nich i posłowie póki co są od obiecywania, a wyborcy wierzą im i głosują na nich nie wymagając nawet aby ci wybrańcy narodu obietnice spełniali.
Avatar
equality / 29 maja 2016 o 00:15
Wszyscy posłowie i senatorowie uciekają przede mną. W swoim domu przyjmował mnie wieklokrotnie tylko mecenas Rejniewicz, ale wówczas nie było mojego dowodu WTF. Kolejnego Wielkiego Twierdzenia Fermata nie będzie. Innego autora dowodu WTF nie będzie. Wręczono Medal Abela Anglikowi za rzekomy dowód WTF. To jest zbrodnia przeciwko ludzkości. Nie mylić ze zbrodnią ludobójstwa.
Avatar
Gość / 28 maja 2016 o 23:13
biuro to nic takiego , ważne by kasa z sejmu leciała na jego utrzymnaie
Avatar
Gość / 28 maja 2016 o 21:54
Żona posłanki Gabrieli Masłowskiej?
Avatar
Gość / 28 maja 2016 o 21:53
Żona ładna? Rzecz gustu.
Avatar
Gość / 28 maja 2016 o 21:31
A kto to jest poseł Szulowski? To ten pan, którym kieruje z wawy pani ministra?
Avatar
Ryszard / 28 maja 2016 o 21:11
Podoba nam się, że często bierze udział w uroczystościach razem z żoną (b. ładną).
Avatar
elektorat nie PiSu / 31 maja 2016 o 14:03
Grunt ,że jest biuro a że nikogo w nim nie ma to co wybrali wybrali a dalej dajcie spokój.
Avatar
Gość / 31 maja 2016 o 09:24
Czyli co? Kasa na biura idzie, a jak człek chce coś z posłem załatwić to całuje klamke biura? Super...
Avatar
gość / 30 maja 2016 o 09:28
Toba kieruje Twoja głupota ;)
Avatar
Gość / 29 maja 2016 o 23:39
No cóż, politycy a należą do nich i posłowie póki co są od obiecywania, a wyborcy wierzą im i głosują na nich nie wymagając nawet aby ci wybrańcy narodu obietnice spełniali.
Avatar
equality / 29 maja 2016 o 00:15
Wszyscy posłowie i senatorowie uciekają przede mną. W swoim domu przyjmował mnie wieklokrotnie tylko mecenas Rejniewicz, ale wówczas nie było mojego dowodu WTF. Kolejnego Wielkiego Twierdzenia Fermata nie będzie. Innego autora dowodu WTF nie będzie. Wręczono Medal Abela Anglikowi za rzekomy dowód WTF. To jest zbrodnia przeciwko ludzkości. Nie mylić ze zbrodnią ludobójstwa.
Avatar
Gość / 28 maja 2016 o 23:13
biuro to nic takiego , ważne by kasa z sejmu leciała na jego utrzymnaie
Avatar
Gość / 28 maja 2016 o 21:54
Żona posłanki Gabrieli Masłowskiej?
Avatar
Gość / 28 maja 2016 o 21:53
Żona ładna? Rzecz gustu.
Avatar
Gość / 28 maja 2016 o 21:31
A kto to jest poseł Szulowski? To ten pan, którym kieruje z wawy pani ministra?
Avatar
Ryszard / 28 maja 2016 o 21:11
Podoba nam się, że często bierze udział w uroczystościach razem z żoną (b. ładną).
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 0

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 26 1

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 2

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 9

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 29 6

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 37 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 48 97

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 21 29

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!