Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

24 marca 2013 r.
10:51
Edytuj ten wpis

Przyszedł z nożem na pocztę. Chciał pieniędzy

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 17 A A
Za napad z nożem mężczyźnie może grozić do 15 lat pozbawienia wolności. (Policja)
Za napad z nożem mężczyźnie może grozić do 15 lat pozbawienia wolności. (Policja)

20-latek wszedł na pocztę, wyciągnął nóż i chciał żeby dać mu pieniądze. Nie udało się, więc wybiegł z budynku. W złapaniu sprawcy pomógł policjant po służbie, który akurat przechodził obok.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek po południu policjant po służbie szedł ulicą Niemcewicza w Puławach. Funkcjonariusz zauważył młodego mężczyznę w kapturze wybiegającego z budynku poczty. Za nim wybiegł starszy mężczyzna.

Policjant bez chwili wahania ruszył w pościg. Młody mężczyzna wbiegł do lasu, a następnie przeskoczył ogrodzenie przedszkola i schował się za budynkiem. Chwilę później policjant z pomocą świadka zatrzymał mężczyznę.

Okazało się, że uciekinier chwilę wcześniej zaatakował pracownicę poczty. - Ubrany w kaptur i chustkę wyjął nóż i zażądał pieniędzy. Zdecydowana postawa kobiety spowodowała, że napastnik zrezygnował z napadu i uciekł. Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń - wyjaśnia podkom. Marcin Koper z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Na miejscu zjawił się patrol mundurowych, którym przekazano sprawcę. Okazał się nim niespełna 20-letni mieszkaniec Puław. W trakcie przeszukania kieszeni i plecaka policjanci odnaleźli gaz łzawiący, kastet, nóż i drugi komplet ubrania.

20-latek trafił do policyjnego aresztu. - W chwili napadu był trzeźwy, a policjantom powiedział, że chciał okraść pocztę ponieważ zmusiła go do tego sytuacja życiowa. Nigdy wcześniej nie był notowany - dodaje Koper.

Za napad z nożem może mu grozić do 15 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sopel / 25 marca 2013 o 16:53
Teraz będzie miał ciepło i 3 posiłki dziennie. Tak to jest jak dobre miejsca pracy są zajęte dla swoich kolesi a reszcie każe się harować na najniższej krajowej
Avatar
Santiago / 25 marca 2013 o 15:42
No deb***, poprostu deb***.
Avatar
Dartil / 25 marca 2013 o 14:40
Ja pier***e margines społeczny się szerzy. Rodzice albo piją albo mają w du*** to co dzieci robią i takie są tego skutki
Avatar
anonim / 25 marca 2013 o 13:26
co ty ku*** zrobiłes.
Avatar
ala / 25 marca 2013 o 12:41
[quote name='marcin' timestamp='1364121874' post='749381']
już widzę te nagrody dla policjanta,200zł odjąć podatek rzecz jasna,ale komendant dostanie 2000zł bo wychował takiego pracownika
[/quote]
policjanta nie wychowal komendant, tylko matka i ojciec I im sie naleza słowa uznania za takiego syna.
Avatar
Rafix / 25 marca 2013 o 09:58
Nie no, ale komentarze to naprawde na poziomie! Pozazdroscic!
Avatar
olo / 25 marca 2013 o 07:42
Trudna sytuacja życiowa to dopiero teraz się zrobiła. deb***.
Avatar
OTAKE / 24 marca 2013 o 19:59
[quote name='Gość' timestamp='1364151201' post='749588']
a co to za różnica na kogo się głosuje, to jeden "wuj", ja kiedyś głosowałam na tego ..... ...... wałęsę, bp obiecywał drugą japonię i po 100 tys. i co, w wuja równo nas załatwił, on ma sie dobrze z tą swoją gromadą dzieci, a tu człowiek nie jest w stanie jednego-dwoje dzieci wychować, bo za co.Także pieprzona solidarność zaczęła rozpieprzanie kraju i to trwa do dzisiaj przez tych przy korycie.
[/quote]To BOLEK agent i konfident cię oszukał,a nie SOLIDARNOŚĆ jako taka.
[quote name='Gość' timestamp='1364151201' post='749588']
a co to za różnica na kogo się głosuje, to jeden "wuj", ja kiedyś głosowałam na tego ..... ...... wałęsę, bp obiecywał drugą japonię i po 100 tys. i co, w wuja równo nas załatwił, on ma sie dobrze z tą swoją gromadą dzieci, a tu człowiek nie jest w stanie jednego-dwoje dzieci wychować, bo za co.Także pieprzona solidarność zaczęła rozpieprzanie kraju i to trwa do dzisiaj przez tych przy korycie.
[/quote]To BOLEK agent i konfident cię oszuka... rozwiń
Avatar
Gość / 24 marca 2013 o 19:53
[quote name='antyprorok' timestamp='1364137721' post='749480']
koleś,chciałeś forsy, to nie na pocztę,oni tam cienko przędą!! do ryżego wal, do URM !! ryży przywiózł z brukseli miliardy €uro, swoim wyznawcom, rozdaje po milionie !! masz 20 latek, znaczy się głosowałeś , w ostatnich wyborach, i to zapewne na ryżego, albo na innego proroka:kaczkę!! jak ci ryży nie da to do kaczki wal śmiało !!
[/quote]

a co to za różnica na kogo się głosuje, to jeden "wuj", ja kiedyś głosowałam na tego ..... ...... wałęsę, bp obiecywał drugą japonię i po 100 tys. i co, w wuja równo nas załatwił, on ma sie dobrze z tą swoją gromadą dzieci, a tu człowiek nie jest w stanie jednego-dwoje dzieci wychować, bo za co.Także pieprzona solidarność zaczęła rozpieprzanie kraju i to trwa do dzisiaj przez tych przy korycie.
[quote name='antyprorok' timestamp='1364137721' post='749480']
koleś,chciałeś forsy, to nie na pocztę,oni tam cienko przędą!! do ryżego wal, do URM !! ryży przywiózł z brukseli miliardy €uro, swoim wyznawcom, rozdaje po milionie !! masz 20 latek, znaczy się głosowałeś , w ostatnich wyborach, i to zapewne na ryżego, albo na innego proroka:kaczkę!! jak ci ryży nie da to do kaczki wal śmiało !!
[/quote]

a co to za różnica na kogo się głosuje, to jeden "... rozwiń
Avatar
antyprorok / 24 marca 2013 o 16:08
koleś,chciałeś forsy, to nie na pocztę,oni tam cienko przędą!! do ryżego wal, do URM !! ryży przywiózł z brukseli miliardy €uro, swoim wyznawcom, rozdaje po milionie !! masz 20 latek, znaczy się głosowałeś , w ostatnich wyborach, i to zapewne na ryżego, albo na innego proroka:kaczkę!! jak ci ryży nie da to do kaczki wal śmiało !!
Avatar
sopel / 25 marca 2013 o 16:53
Teraz będzie miał ciepło i 3 posiłki dziennie. Tak to jest jak dobre miejsca pracy są zajęte dla swoich kolesi a reszcie każe się harować na najniższej krajowej
Avatar
Santiago / 25 marca 2013 o 15:42
No deb***, poprostu deb***.
Avatar
Dartil / 25 marca 2013 o 14:40
Ja pier***e margines społeczny się szerzy. Rodzice albo piją albo mają w du*** to co dzieci robią i takie są tego skutki
Avatar
anonim / 25 marca 2013 o 13:26
co ty ku*** zrobiłes.
Avatar
ala / 25 marca 2013 o 12:41
[quote name='marcin' timestamp='1364121874' post='749381']
już widzę te nagrody dla policjanta,200zł odjąć podatek rzecz jasna,ale komendant dostanie 2000zł bo wychował takiego pracownika
[/quote]
policjanta nie wychowal komendant, tylko matka i ojciec I im sie naleza słowa uznania za takiego syna.
Avatar
Rafix / 25 marca 2013 o 09:58
Nie no, ale komentarze to naprawde na poziomie! Pozazdroscic!
Avatar
olo / 25 marca 2013 o 07:42
Trudna sytuacja życiowa to dopiero teraz się zrobiła. deb***.
Avatar
OTAKE / 24 marca 2013 o 19:59
[quote name='Gość' timestamp='1364151201' post='749588']
a co to za różnica na kogo się głosuje, to jeden "wuj", ja kiedyś głosowałam na tego ..... ...... wałęsę, bp obiecywał drugą japonię i po 100 tys. i co, w wuja równo nas załatwił, on ma sie dobrze z tą swoją gromadą dzieci, a tu człowiek nie jest w stanie jednego-dwoje dzieci wychować, bo za co.Także pieprzona solidarność zaczęła rozpieprzanie kraju i to trwa do dzisiaj przez tych przy korycie.
[/quote]To BOLEK agent i konfident cię oszukał,a nie SOLIDARNOŚĆ jako taka.
[quote name='Gość' timestamp='1364151201' post='749588']
a co to za różnica na kogo się głosuje, to jeden "wuj", ja kiedyś głosowałam na tego ..... ...... wałęsę, bp obiecywał drugą japonię i po 100 tys. i co, w wuja równo nas załatwił, on ma sie dobrze z tą swoją gromadą dzieci, a tu człowiek nie jest w stanie jednego-dwoje dzieci wychować, bo za co.Także pieprzona solidarność zaczęła rozpieprzanie kraju i to trwa do dzisiaj przez tych przy korycie.
[/quote]To BOLEK agent i konfident cię oszuka... rozwiń
Avatar
Gość / 24 marca 2013 o 19:53
[quote name='antyprorok' timestamp='1364137721' post='749480']
koleś,chciałeś forsy, to nie na pocztę,oni tam cienko przędą!! do ryżego wal, do URM !! ryży przywiózł z brukseli miliardy €uro, swoim wyznawcom, rozdaje po milionie !! masz 20 latek, znaczy się głosowałeś , w ostatnich wyborach, i to zapewne na ryżego, albo na innego proroka:kaczkę!! jak ci ryży nie da to do kaczki wal śmiało !!
[/quote]

a co to za różnica na kogo się głosuje, to jeden "wuj", ja kiedyś głosowałam na tego ..... ...... wałęsę, bp obiecywał drugą japonię i po 100 tys. i co, w wuja równo nas załatwił, on ma sie dobrze z tą swoją gromadą dzieci, a tu człowiek nie jest w stanie jednego-dwoje dzieci wychować, bo za co.Także pieprzona solidarność zaczęła rozpieprzanie kraju i to trwa do dzisiaj przez tych przy korycie.
[quote name='antyprorok' timestamp='1364137721' post='749480']
koleś,chciałeś forsy, to nie na pocztę,oni tam cienko przędą!! do ryżego wal, do URM !! ryży przywiózł z brukseli miliardy €uro, swoim wyznawcom, rozdaje po milionie !! masz 20 latek, znaczy się głosowałeś , w ostatnich wyborach, i to zapewne na ryżego, albo na innego proroka:kaczkę!! jak ci ryży nie da to do kaczki wal śmiało !!
[/quote]

a co to za różnica na kogo się głosuje, to jeden "... rozwiń
Avatar
antyprorok / 24 marca 2013 o 16:08
koleś,chciałeś forsy, to nie na pocztę,oni tam cienko przędą!! do ryżego wal, do URM !! ryży przywiózł z brukseli miliardy €uro, swoim wyznawcom, rozdaje po milionie !! masz 20 latek, znaczy się głosowałeś , w ostatnich wyborach, i to zapewne na ryżego, albo na innego proroka:kaczkę!! jak ci ryży nie da to do kaczki wal śmiało !!
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka 0 0

MUNDIAL 2018 Po niezwykle emocjonującym meczu w Niżnym Nowogrodzie Chorwacja zdeklasowała Argentynę wygrywając 3:0 i zapewniła sobie wyjście z grupy. Z kolei Leo Messi i spółka są o krok od pożegnania się z turniejem w Rosji

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend]
22 czerwca 2018, 21:00

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend] 0 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny weekend z plenerowym Kinem Perła. W najbliższym czasie zobaczymy m.in. horror Wrota do piekieł i dramat Belgica.

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia]
Uroczysta gala
galeria

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia] 0 6

To już 22. edycja Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”. W czwartek wieczorem podczas uroczystej gali w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich nagrodziliśmy zwycięskie firmy. Był czas na gratulacje i okolicznościowe toasty.

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem?

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem? 0 22

Rozmowy w sprawie zawiązania komitetu, którego twarzą byłby urzędujący prezydent Lublina, trwały od kilku miesięcy. W czwartek w obecności dziennikarzy przedstawiciele poszczególnych ugrupowań podpisali porozumienie programowe

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd 0 5

W czwartek sąd rejonowy uchylił postanowienie prokuratury o umorzeniu śledztwa dotyczącego prof. Elżbiety Starosławskiej, byłej dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Rozstrzygnięcie jest prawomocne.

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko 0 7

Puławscy urzędnicy prowadzą rozmowy z właścicielami działek, na których jeszcze w tym roku może powstać nowe miejskie targowisko. Opcje są dwie: tymczasowy, tańszy obiekt na cudzej ziemi lub pozyskanie gruntu i budowa tego docelowego z pełnym wyposażeniem.

Koncert Filipa Lato na Bronowicach
22 czerwca 2018, 18:00

Koncert Filipa Lato na Bronowicach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda Voice of Poland, Filip Lato, wystąpi 22 czerwca o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice (ul. Olchowa 8).

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu 0 3

52-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku w Maryninie (pow. chełmski).

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega 0 1

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ostrzega przed frontem burzowym, który ma dojść m.in. nad woj. lubelskie.

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują 0 9

Kwiatki, bombonierki i pióra to klasyka. Obdarowywanie pedagogów z okazji zakończenia roku szkolnego, wzbudza jednak coraz większe kontrowersje. Zwłaszcza, że pomysły rodziców na prezenty dla nauczycieli są niekiedy bardzo zaskakujące

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark"

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark" 0 7

Deskorolkę bez kółek przynieśli prezydentowi na jego 61. urodziny młodzi ludzie upominający się o budowę skateparku na terenach zielonych przy Rusałce.

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe
22 czerwca 2018, 20:00

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 20 w Whisky Cafe (ul. Rybna 4/2) wystąpi kompozytor i wokalista Piotr Selim.

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener 0 5

Piłkarze Górnika Łęczna w czwartek wrócili do treningów. Zajęcia poprowadził Rafał Wójcik, który ma być nowym trenerem zespołu. Znamy też terminarz sezonu 2018/2019. Zielono-czarni już za miesiąc rozpoczną rozgrywki od wyjazdowego spotkania z Gryfem Wejherowo (21 lipca)

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie 0 5