środa, 21 marca 2018 r.

Puławy

Puławy chcą zabić wszystkie komary

  Edytuj ten wpis
Dodano: 24 czerwca 2011, 20:42
Autor: (greg)

Opryski przeciw komarom są prowadzone w Puławach już od kilku lat (Paweł Buczkowski / Archiwum)
Opryski przeciw komarom są prowadzone w Puławach już od kilku lat (Paweł Buczkowski / Archiwum)

W Puławach od poniedziałku do środy w godzinach 5.30–7.30 oraz 19–22 prowadzona będzie akcja odkomarzania.

Opryski zaplanowano m.in. w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym ZA "Puławy” przy ul. Wczasowej, na bulwarze nad Wisłą, w Parku Solidarności, w "Skateparku” przy ul. Niemcewicza, w parku przy ul. Czartoryskich 8, na terenach zieleni wokół budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i wokół Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika”, na skwerze przy Dworcu PKS przy ul. Lubelskiej.

Wykaz wszystkich miejsc, gdzie będą prowadzone opryski znajdziesz na MM Puławy: Opryski przeciw komarom i meszkom od poniedziałku w Puławach
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ko
Sente Niel
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ko
ko (30 lipca 2011 o 19:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Rozwiń
Sente Niel
Sente Niel (26 czerwca 2011 o 20:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
To należy komarom dodać dodatki do żywności: perhydrol z jogurtów, aluminium a mąki lub pasty do zębów, fluor z pasty lub wodociągu, sorbinian potasu, glutaminian sodu i wkrótce pomrą wszystkie.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!