Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 listopada 2016 r.
15:34

Puławy. Kto rozpoznaje tę kobietę? Szuka jej policja

Autor: Zdjęcie autora aa KWP Lublin
0 17 A A
(fot. Policja)
(fot. Policja)

Policjanci z Puław poszukują sklepowej oszustki. Pozorując chęć zakupu towaru kobieta przekazała sprzedającej pieniądze o dużym nominale. Ta dała jej resztę. Później jednak klientka z zakupu zrezygnowała. Jednak oddała sprzedawczyni tylko część pieniędzy. Banknoty ukryła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ktokolwiek rozpoznaje uwiecznioną na monitoringu kobietę proszony jest o kontakt z policją. Informacje można przekazywać dzwoniąc pod numer telefonu 81 88 90 210 lub 997.

Policja zapewnia anonimowość.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 21:49
Przecież oni są doskonale znani Puławskiej policji zwłaszcza ten kulawy pamiętam jak kiedyś kozaczył na jednym z puławskich osiedli i delikatnie pisząc uciekał przed chłopakami
Avatar
huehue / 7 listopada 2016 o 09:25
Ja napisał:
Mnie ta sama Cyganka i tym kolesiem i jeszcze drugim typem zrobiła w konia na 100 zł. Płaci banknotem 200 zł. Rezygnuje zakupów mówiąc żeby jej oddać to 200 zł więc powinna oddać to co jej wydałam. Ale ten koleś cały czas o coś pytał odwracal uwagę gęba mu się nie zamyka i podchodzi jeszcze drugi typ że mu się spieszy że nie może dłużej czekać w kolejce a ona wtedy chowa 100 zł do rękawa z pieniędzy które powinna oddać. Po chwili się zorientowałam ale ich już nie było.
To widać, krótko w handlu pracujesz skoro nie znałaś tego tumeru. Szkoda, że padło na Ciebie ale na przyszłość będziesz się pilnowała.
To widać, krótko w handlu pracujesz skoro nie znałaś tego tumeru. Szkoda, że padło na Ciebie ale na przyszłość będziesz się pilnowała. rozwiń
Avatar
olo / 7 listopada 2016 o 07:50
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Trochę tolerancji dla Romów.
...rozumiem, że to wpis żartobliwy. A'propos - jak ich lubić, skoro sami się nie dadzą? Teraz mamy przykład - lkolejna kradzież i palenie głupa, że co?! Że to jakaś pomyłka zaszła - tak się pewnie będzie tłumaczyć jak ja zatrzymają.... Kradną, a potem dziwią się, że ludzie nie chcą ich w swojej bliskości. Pamiętamy reportarze w TVK o sprawie Romów, że ludzie im zarzucali niszczenie mienia, kradzieże i głośne zachowanie na tym osiedlu na wólce....
...rozumiem, że to wpis żartobliwy. A'propos - jak ich lubić, skoro sami się nie dadzą? Teraz mamy przykład - lkolejna kradzież i palenie głupa, że co?! Że to jakaś pomyłka zaszła - tak się pewnie będzie tłumaczyć jak ja zatrzymają.... Kradną, a potem dziwią się, że ludzie nie chcą ich w swojej bliskości. Pamiętamy reportarze w TVK o sprawie Romów, że ludzie im zarzucali niszczenie mienia, kradzieże i głośne zachowanie na tym osiedlu na wólce.... rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 07:46
Widać po ciemnej karnacji, że jakas Rumunka, a takich często łapka swędzi. Ten obok to jej partner? Tez jakis ciemny...
Avatar
Puławy / 6 listopada 2016 o 22:25
Ten cygan mieszka na ulicy gdańskiej.  Widzę go prawie codziennie g do tego ma charakterystycznego zeza 
Avatar
Gość / 6 listopada 2016 o 18:16
Dlaczego twarz Cygana jest zamazana? Przecież on też brał czynny udział w tej robocie!
Avatar
Gość / 6 listopada 2016 o 16:36
po ubraniach widać że to musiało być w lecie a dali dopiero teraz dając im czas na inne przekręty
Avatar
Gość / 6 listopada 2016 o 14:56
no niech policja nie zartuje, ze nie wie kto to...Srodowisko pewnych nierobów dziedzicznych przetrzepac...Widzicie czym sie konczy nietolerancja? za malo zasiłków im sie daje i krasc muszo bidulki...
Avatar
Gość / 6 listopada 2016 o 12:19
Trochę tolerancji dla Romów.
Avatar
Ja / 6 listopada 2016 o 11:55
Mnie ta sama Cyganka i tym kolesiem i jeszcze drugim typem zrobiła w konia na 100 zł. Płaci banknotem 200 zł. Rezygnuje zakupów mówiąc żeby jej oddać to 200 zł więc powinna oddać to co jej wydałam. Ale ten koleś cały czas o coś pytał odwracal uwagę gęba mu się nie zamyka i podchodzi jeszcze drugi typ że mu się spieszy że nie może dłużej czekać w kolejce a ona wtedy chowa 100 zł do rękawa z pieniędzy które powinna oddać. Po chwili się zorientowałam ale ich już nie było.
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 21:49
Przecież oni są doskonale znani Puławskiej policji zwłaszcza ten kulawy pamiętam jak kiedyś kozaczył na jednym z puławskich osiedli i delikatnie pisząc uciekał przed chłopakami
Avatar
huehue / 7 listopada 2016 o 09:25
Ja napisał:
Mnie ta sama Cyganka i tym kolesiem i jeszcze drugim typem zrobiła w konia na 100 zł. Płaci banknotem 200 zł. Rezygnuje zakupów mówiąc żeby jej oddać to 200 zł więc powinna oddać to co jej wydałam. Ale ten koleś cały czas o coś pytał odwracal uwagę gęba mu się nie zamyka i podchodzi jeszcze drugi typ że mu się spieszy że nie może dłużej czekać w kolejce a ona wtedy chowa 100 zł do rękawa z pieniędzy które powinna oddać. Po chwili się zorientowałam ale ich już nie było.
To widać, krótko w handlu pracujesz skoro nie znałaś tego tumeru. Szkoda, że padło na Ciebie ale na przyszłość będziesz się pilnowała.
To widać, krótko w handlu pracujesz skoro nie znałaś tego tumeru. Szkoda, że padło na Ciebie ale na przyszłość będziesz się pilnowała. rozwiń
Avatar
olo / 7 listopada 2016 o 07:50
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Trochę tolerancji dla Romów.
...rozumiem, że to wpis żartobliwy. A'propos - jak ich lubić, skoro sami się nie dadzą? Teraz mamy przykład - lkolejna kradzież i palenie głupa, że co?! Że to jakaś pomyłka zaszła - tak się pewnie będzie tłumaczyć jak ja zatrzymają.... Kradną, a potem dziwią się, że ludzie nie chcą ich w swojej bliskości. Pamiętamy reportarze w TVK o sprawie Romów, że ludzie im zarzucali niszczenie mienia, kradzieże i głośne zachowanie na tym osiedlu na wólce....
...rozumiem, że to wpis żartobliwy. A'propos - jak ich lubić, skoro sami się nie dadzą? Teraz mamy przykład - lkolejna kradzież i palenie głupa, że co?! Że to jakaś pomyłka zaszła - tak się pewnie będzie tłumaczyć jak ja zatrzymają.... Kradną, a potem dziwią się, że ludzie nie chcą ich w swojej bliskości. Pamiętamy reportarze w TVK o sprawie Romów, że ludzie im zarzucali niszczenie mienia, kradzieże i głośne zachowanie na tym osiedlu na wólce.... rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 07:46
Widać po ciemnej karnacji, że jakas Rumunka, a takich często łapka swędzi. Ten obok to jej partner? Tez jakis ciemny...
Avatar
Puławy / 6 listopada 2016 o 22:25
Ten cygan mieszka na ulicy gdańskiej.  Widzę go prawie codziennie g do tego ma charakterystycznego zeza 
Avatar
Gość / 6 listopada 2016 o 18:16
Dlaczego twarz Cygana jest zamazana? Przecież on też brał czynny udział w tej robocie!
Avatar
Gość / 6 listopada 2016 o 16:36
po ubraniach widać że to musiało być w lecie a dali dopiero teraz dając im czas na inne przekręty
Avatar
Gość / 6 listopada 2016 o 14:56
no niech policja nie zartuje, ze nie wie kto to...Srodowisko pewnych nierobów dziedzicznych przetrzepac...Widzicie czym sie konczy nietolerancja? za malo zasiłków im sie daje i krasc muszo bidulki...
Avatar
Gość / 6 listopada 2016 o 12:19
Trochę tolerancji dla Romów.
Avatar
Ja / 6 listopada 2016 o 11:55
Mnie ta sama Cyganka i tym kolesiem i jeszcze drugim typem zrobiła w konia na 100 zł. Płaci banknotem 200 zł. Rezygnuje zakupów mówiąc żeby jej oddać to 200 zł więc powinna oddać to co jej wydałam. Ale ten koleś cały czas o coś pytał odwracal uwagę gęba mu się nie zamyka i podchodzi jeszcze drugi typ że mu się spieszy że nie może dłużej czekać w kolejce a ona wtedy chowa 100 zł do rękawa z pieniędzy które powinna oddać. Po chwili się zorientowałam ale ich już nie było.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 0 1

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 16

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 46

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 28

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 16

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!