poniedziałek, 26 lutego 2018 r.

Puławy

Puławy: Okradała chorą w szpitalu, teraz szuka jej policja

  Edytuj ten wpis
Dodano: 17 czerwca 2011, 13:57
Autor: (mb)

Poszukiwana kobieta (KWP Lublin)
Poszukiwana kobieta (KWP Lublin)

Jest w wieku około 30 lat, ma ok. 160-170 cm wzrostu, ciemne i falowane włosy, szczupłą budowę ciała. Taka kobieta okradła chorą leczącą się w szpitalu w Puławach.

Do kradzieży doszło 5 kwietnia ok. godz. 12:30 w puławskim szpitalu. Do jednej z pacjentem na oddziale kardiologii przyszła nieznajoma kobieta. Po krótkiej rozmowie zaproponowała pomoc przy obiedzie. W tym celu otworzyła szafkę, w której były m.in. sztućce i portfel z zawartością ponad 1300 złotych. Chora podziękowała za pomoc, po chwili nieznajoma p opuściła salę. Później okazało się, że z szafki zginął portfel.

Policjanci na podstawie opisu pokrzywdzonej sporządzili portret kobiety. Wszystkie osoby, które ją rozpoznają, proszą o kontakt z puławską policją pod numerami (81) 88-90-210 lub 997.

Jednocześnie policjanci apelują: będąc w szpitalu, sanatorium czy przychodniach właściwe zabezpieczajmy swoje mienie. Jeśli nie ma takiej potrzeby, nie nośmy ze sobą znacznej ilości gotówki.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
lo
sonka
Igor
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

lo
lo (30 lipca 2011 o 19:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Rozwiń
sonka
sonka (21 czerwca 2011 o 17:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A nowych wiadomości jak na lekarstwo..
Rozwiń
Igor
Igor (18 czerwca 2011 o 15:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Po co chorej 1300zł w szpitalu. Qrwa mać ludzie naprawdę się niczego nie nauczą i rozpuszczają lekarzy. Zawiadomić CBA!!!!
Rozwiń
aśka
aśka (17 czerwca 2011 o 17:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wygląda mi to na cygańską szumowinę
Rozwiń
sonka
sonka (17 czerwca 2011 o 16:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wyjątkowa hiena, nie da się ukryć. Trudno się dziwić tej kobiecie, że nie przypuszczała, że ją ktoś okradnie w szpitalu
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!