Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

26 listopada 2012 r.
17:15
Edytuj ten wpis

Puławy: Skoczył z mostu do rzeki

Autor: Zdjęcie autora izi
0 16 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

17-letni chłopak przeskoczył przez barierki wprost do wody. Na szczęście udało się go wyłowić.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chłopak po godz. 15 skoczył z nowego mostu na Wiśle. Człowiek, który to zobaczył, powiadomił Straż Pożarną, a straż poinformowała policję.

– Świadek zdarzenia widział, jak mężczyzna z rozbiegu wyskoczył do rzeki – relacjonuje asp. Arkadiusz Arciszewski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

– Na brzegu znaleziono jego plecak. Później z pomocą łodzi wyłowiono mężczyznę z rzeki i przytomnego przewieziono do szpitala.

W akcji brało udział sześć zastępów Straży Pożarnej. Przejazd przez most był utrudniony.

Nie wiadomo, z jakiego powodu 17-latek skoczył do wody.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rens / 2 grudnia 2012 o 23:24
Grunt ,że żyje!
Avatar
Mela / 2 grudnia 2012 o 11:21
a sie rozwijacie w komentarzach!! nie wiecie Co Was moze spotac!!!!
Jest to dramat dla chlopca dla rodziny i najbizszych a wy? szczekacie!!
i to jak wrednie szczekacie!!
Avatar
VAREA / 2 grudnia 2012 o 06:13
[quote name='anna' timestamp='1354410978' post='703574']
oczepcie sie od niego. mial problemy i to przez takich dupkow jak wy. nie znacie go i oceniacie. chcielibyscie byc tak osadzeni?? nie wydaje mi sie.
[/quote]
spokojnie panienko Ty z pewnoscia go znalas z pewnoscia z obojetnoscia patrzylas na jego niepowodzenia i rosnaca przez to depresje i kto tu jest dupkiem?
[quote name='anna' timestamp='1354410978' post='703574']
oczepcie sie od niego. mial problemy i to przez takich dupkow jak wy. nie znacie go i oceniacie. chcielibyscie byc tak osadzeni?? nie wydaje mi sie.
[/quote]
spokojnie panienko Ty z pewnoscia go znalas z pewnoscia z obojetnoscia patrzylas na jego niepowodzenia i rosnaca przez to depresje i kto tu jest dupkiem? rozwiń
Avatar
anna / 2 grudnia 2012 o 02:16
oczepcie sie od niego. mial problemy i to przez takich dupkow jak wy. nie znacie go i oceniacie. chcielibyscie byc tak osadzeni?? nie wydaje mi sie.
Avatar
Gość / 1 grudnia 2012 o 17:15
Avatar
adam / 1 grudnia 2012 o 14:37
[quote name='Gość' timestamp='1354173463' post='701860']
Każdy czyta artykuł i tym się sugeruje co jest w nim napisane.A że skoczył to prawda bo moja znajoma akurat tamtędy przejeżdżała,więc każdy się tylko domyśla-''DLACZEGO''???
[/quote]
przeciez pokazywali material w wiadomosciach pulawskich - sam skoczyl gowniarz moze po narkotykach byl. po co go wylawiali...??
Avatar
tia / 1 grudnia 2012 o 14:35
wlazł na łuk mostu i perfidnie skoczył - szczyl chciał popełnić samobójstwo, jeszcze policjanci i ratownicy mówili, że krzyczał NIE NIE kiedy wkładali go do karetki, chciał umrzeć. Tylko, że my-wszyscy podatnicy zapłacimy za akcje ratownicza na taka skale przez glupiego łebka. Powninien zostac obciazony kosztami!!! albo samobójcow powinni nie ratowac!!!!!!!!!! przez niego ludzie ryzykowali wlasnym zyciem|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wlazł na łuk mostu i perfidnie skoczył - szczyl chciał popełnić samobójstwo, jeszcze policjanci i ratownicy mówili, że krzyczał NIE NIE kiedy wkładali go do karetki, chciał umrzeć. Tylko, że my-wszyscy podatnicy zapłacimy za akcje ratownicza na taka skale przez glupiego łebka. Powninien zostac obciazony kosztami!!! albo samobójcow powinni nie ratowac!!!!!!!!!! przez niego ludzie ryzykowali wlasnym zyciem|!!!!!!!!!!!!!!!!!&#... rozwiń
Avatar
aaaa / 1 grudnia 2012 o 14:32
w wiadomosciach pulawskich pokazywali material na ten tem - i skoczyl - i popelnil samobojstwo - wiec co tu siejesz zlo!!!
Avatar
Gość / 29 listopada 2012 o 08:17
[quote name='kaja' timestamp='1354108631' post='701501']
nie oceniajcie, dopóki nie poznacie szczegółow. a w artykule są brednie. nie przeskoczył żadnej barierki, plecak nie leżał na żadnym brzegu. i nie zamierzał popełnić samobójstwa.
skończcie pisać bzdury.
[/quote]Każdy czyta artykuł i tym się sugeruje co jest w nim napisane.A że skoczył to prawda bo moja znajoma akurat tamtędy przejeżdżała,więc każdy się tylko domyśla-''DLACZEGO''???
[quote name='kaja' timestamp='1354108631' post='701501']
nie oceniajcie, dopóki nie poznacie szczegółow. a w artykule są brednie. nie przeskoczył żadnej barierki, plecak nie leżał na żadnym brzegu. i nie zamierzał popełnić samobójstwa.
skończcie pisać bzdury.
[/quote]Każdy czyta artykuł i tym się sugeruje co jest w nim napisane.A że skoczył to prawda bo moja znajoma akurat tamtędy przejeżdżała,więc każdy się tylko domyśla-''DLACZEGO''??? rozwiń
Avatar
kaja / 28 listopada 2012 o 14:17
nie oceniajcie, dopóki nie poznacie szczegółow. a w artykule są brednie. nie przeskoczył żadnej barierki, plecak nie leżał na żadnym brzegu. i nie zamierzał popełnić samobójstwa.
skończcie pisać bzdury.
Avatar
Rens / 2 grudnia 2012 o 23:24
Grunt ,że żyje!
Avatar
Mela / 2 grudnia 2012 o 11:21
a sie rozwijacie w komentarzach!! nie wiecie Co Was moze spotac!!!!
Jest to dramat dla chlopca dla rodziny i najbizszych a wy? szczekacie!!
i to jak wrednie szczekacie!!
Avatar
VAREA / 2 grudnia 2012 o 06:13
[quote name='anna' timestamp='1354410978' post='703574']
oczepcie sie od niego. mial problemy i to przez takich dupkow jak wy. nie znacie go i oceniacie. chcielibyscie byc tak osadzeni?? nie wydaje mi sie.
[/quote]
spokojnie panienko Ty z pewnoscia go znalas z pewnoscia z obojetnoscia patrzylas na jego niepowodzenia i rosnaca przez to depresje i kto tu jest dupkiem?
[quote name='anna' timestamp='1354410978' post='703574']
oczepcie sie od niego. mial problemy i to przez takich dupkow jak wy. nie znacie go i oceniacie. chcielibyscie byc tak osadzeni?? nie wydaje mi sie.
[/quote]
spokojnie panienko Ty z pewnoscia go znalas z pewnoscia z obojetnoscia patrzylas na jego niepowodzenia i rosnaca przez to depresje i kto tu jest dupkiem? rozwiń
Avatar
anna / 2 grudnia 2012 o 02:16
oczepcie sie od niego. mial problemy i to przez takich dupkow jak wy. nie znacie go i oceniacie. chcielibyscie byc tak osadzeni?? nie wydaje mi sie.
Avatar
Gość / 1 grudnia 2012 o 17:15
Avatar
adam / 1 grudnia 2012 o 14:37
[quote name='Gość' timestamp='1354173463' post='701860']
Każdy czyta artykuł i tym się sugeruje co jest w nim napisane.A że skoczył to prawda bo moja znajoma akurat tamtędy przejeżdżała,więc każdy się tylko domyśla-''DLACZEGO''???
[/quote]
przeciez pokazywali material w wiadomosciach pulawskich - sam skoczyl gowniarz moze po narkotykach byl. po co go wylawiali...??
Avatar
tia / 1 grudnia 2012 o 14:35
wlazł na łuk mostu i perfidnie skoczył - szczyl chciał popełnić samobójstwo, jeszcze policjanci i ratownicy mówili, że krzyczał NIE NIE kiedy wkładali go do karetki, chciał umrzeć. Tylko, że my-wszyscy podatnicy zapłacimy za akcje ratownicza na taka skale przez glupiego łebka. Powninien zostac obciazony kosztami!!! albo samobójcow powinni nie ratowac!!!!!!!!!! przez niego ludzie ryzykowali wlasnym zyciem|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wlazł na łuk mostu i perfidnie skoczył - szczyl chciał popełnić samobójstwo, jeszcze policjanci i ratownicy mówili, że krzyczał NIE NIE kiedy wkładali go do karetki, chciał umrzeć. Tylko, że my-wszyscy podatnicy zapłacimy za akcje ratownicza na taka skale przez glupiego łebka. Powninien zostac obciazony kosztami!!! albo samobójcow powinni nie ratowac!!!!!!!!!! przez niego ludzie ryzykowali wlasnym zyciem|!!!!!!!!!!!!!!!!!&#... rozwiń
Avatar
aaaa / 1 grudnia 2012 o 14:32
w wiadomosciach pulawskich pokazywali material na ten tem - i skoczyl - i popelnil samobojstwo - wiec co tu siejesz zlo!!!
Avatar
Gość / 29 listopada 2012 o 08:17
[quote name='kaja' timestamp='1354108631' post='701501']
nie oceniajcie, dopóki nie poznacie szczegółow. a w artykule są brednie. nie przeskoczył żadnej barierki, plecak nie leżał na żadnym brzegu. i nie zamierzał popełnić samobójstwa.
skończcie pisać bzdury.
[/quote]Każdy czyta artykuł i tym się sugeruje co jest w nim napisane.A że skoczył to prawda bo moja znajoma akurat tamtędy przejeżdżała,więc każdy się tylko domyśla-''DLACZEGO''???
[quote name='kaja' timestamp='1354108631' post='701501']
nie oceniajcie, dopóki nie poznacie szczegółow. a w artykule są brednie. nie przeskoczył żadnej barierki, plecak nie leżał na żadnym brzegu. i nie zamierzał popełnić samobójstwa.
skończcie pisać bzdury.
[/quote]Każdy czyta artykuł i tym się sugeruje co jest w nim napisane.A że skoczył to prawda bo moja znajoma akurat tamtędy przejeżdżała,więc każdy się tylko domyśla-''DLACZEGO''??? rozwiń
Avatar
kaja / 28 listopada 2012 o 14:17
nie oceniajcie, dopóki nie poznacie szczegółow. a w artykule są brednie. nie przeskoczył żadnej barierki, plecak nie leżał na żadnym brzegu. i nie zamierzał popełnić samobójstwa.
skończcie pisać bzdury.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 11 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 105 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!