Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

23 marca 2014 r.
15:59
Edytuj ten wpis

Radni z Puław: Są ważniejsze sprawy od gender

3 12 A A

Większość radnych z Puław była przeciw apelowi klubu Prawa i Sprawiedliwości w sprawie obrony dzieci i młodzieży przed ideologią gender.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rada Miasta debatowała nad tą kwestią podczas ostatniej sesji. W treści apelu PiS można m.in. przeczytać, że w Polsce próbuje się wprowadzić gender na różnych szczeblach życia społecznego. - Nasz apel zawiera prośbę do nauczycieli i wszystkich ludzi zajmujących się edukacją młodzieży. Chodzi nam o to, aby chronili młodzież przed wpływem ideologii gender. Według nas, a także Kościoła katolickiego gender może być zagrożeniem dla rodziny - wyjaśnia Halina Jarząbek, przewodnicząca klubu PiS w Puławach. Nie wszyscy byli takiego zdania. - Czy naprawdę nie mamy poważniejszych problemów? Mieszkańcy na pewno woleliby, żebyśmy zajęli się np. sprawą bezrobocia - mówił Jan Wawer. Z kolei Krzysztof Cichoń złożył wniosek, aby odstąpić od głosowania w tej sprawie. Przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Śliwiński apelował z kolei do radnych, aby jeszcze przemyśleć temat i zająć się nim później. - Skoro nie potrafimy w gronie radnych dojść do porozumienia, to nie jesteśmy gotowi, aby zająć jakiekolwiek stanowisko w tej sprawie. Moje zdanie jest precyzyjne, nie będę brał udział w głosowaniu - przekonywał Śliwiński. Ostatecznie wniosek radnego Cichonia o wykreślenie punktu dotyczącego gender z porządku obrad nie uzyskał odpowiedniej liczby głosów (9 przy wymaganych 12). W kolejnym głosowaniu, za przyjęciem apelu PiS głosowało 8 radnych, 10 było przeciwko, a trzech wstrzymało się od głosu.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ortografia / 27 marca 2014 o 10:36

Najważniejszym problemem w Puławach jest bezrobocie!!! młode, wykształcone dziewczyny mają najgożej. do pracy w sklepie, jako sprzątaczki za "mądre", a do innej pracy brak odpowiednich znajomości bo w naszym mieście tylko poprzez znajomości znajduje się prace - KAŻDY TO WIE- to chore i straszne. co ma począć wykształcona, ambitna, pracowita, kreatywana dziewczyna jeśli nie zna odpowiednich ludzi? porażka, :(

Wykształcona "najgożej" jak tylko można.Tylko na sprzątaczki takie wykształcone.

Wykształcona "najgożej" jak tylko można.Tylko na sprzątaczki takie wykształcone.

rozwiń
Avatar
dp prymitywa / 27 marca 2014 o 10:32

A tyś jest dziecię resortowe ? ojciec,matka po PZPR ?

Czy tylko na taki argument ciebie stać.
Avatar
wykorzystaj słownik / 27 marca 2014 o 10:29

Stażyści w naszym mieście, a szczególnie w UM traktowani są fatalnie. nikt się z nimi nie liczy i nikt nie zauważa, że to też ludzie. są tylko wykożystywani.

Jak "wykożystać" takich stażystów co z językiem polskim są na bakier.Gdyby do mnie taki petent złożył CV do "wykożystania" go w pracy to by przepadł z kretesem.Widać z tego,że studia dla niejednego to nic nieznaczący epizod w życiu.

Avatar
Gość / 26 marca 2014 o 09:17

młoda ambitna matko, długo jeszcze nie znajdziesz pracy na lepszym stanowisku popełniając takie błędy ortograficzne, druga sprawa to taka, ze najpierw się szuka pracy a dopiero potem rodzi dzieci, teraz jesteś skreślona już na starcie

A tyś jest dziecię resortowe ? ojciec,matka po PZPR ?

Avatar
evka / 26 marca 2014 o 09:14

Najważniejszym problemem w Puławach jest bezrobocie!!! młode, wykształcone dziewczyny mają najgożej. do pracy w sklepie, jako sprzątaczki za "mądre", a do innej pracy brak odpowiednich znajomości bo w naszym mieście tylko poprzez znajomości znajduje się prace - KAŻDY TO WIE- to chore i straszne. co ma począć wykształcona, ambitna, pracowita, kreatywana dziewczyna jeśli nie zna odpowiednich ludzi? porażka, :(

Zmywaki i burdele w zachodniej Europie się takimi zapełniają,to jest dla was Judaszowa ZIELONA WYSPA. Tusk musi odejść. !!!

Zmywaki i burdele w zachodniej Europie się takimi zapełniają,to jest dla was Judaszowa ZIELONA WYSPA. Tusk musi odejść. !!!

rozwiń
Avatar
ilia / 26 marca 2014 o 07:22

młoda ambitna matko, długo jeszcze nie znajdziesz pracy na lepszym stanowisku popełniając takie błędy ortograficzne, druga sprawa to taka, ze najpierw się szuka pracy a dopiero potem rodzi dzieci, teraz jesteś skreślona już na starcie

Avatar
Gość / 25 marca 2014 o 19:48

Stażyści w naszym mieście, a szczególnie w UM traktowani są fatalnie. nikt się z nimi nie liczy i nikt nie zauważa, że to też ludzie. są tylko wykożystywani.

Avatar
młoda wykształcona matka / 25 marca 2014 o 19:46

Najważniejszym problemem w Puławach jest bezrobocie!!! młode, wykształcone dziewczyny mają najgożej. do pracy w sklepie, jako sprzątaczki za "mądre", a do innej pracy brak odpowiednich znajomości bo w naszym mieście tylko poprzez znajomości znajduje się prace - KAŻDY TO WIE- to chore i straszne. co ma począć wykształcona, ambitna, pracowita, kreatywana dziewczyna jeśli nie zna odpowiednich ludzi? porażka, :(

Avatar
gość / 24 marca 2014 o 12:44

Zwiężle i w temacie,brawo..

Tak trzymać.

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 24 marca 2014 o 08:06

Wy cholerne nawiedzone żmije z PiS, na siłę próbujecie wychowywać naród jak by jakis głupi był. Wy jesteście najmądrzejsi? Nie, wy jesteście głupki z tym waszym gender i tymi czarnymi nawiedzonymi facetami w spódnicach z kościoła z zapędami pedofilskimi. Odwalcie się od narodu i dzieci i zajmijcie robotą nieroby. Albo módlta się i zejdźta nam z oczu...

JUDE ???

Avatar
ortografia / 27 marca 2014 o 10:36

Najważniejszym problemem w Puławach jest bezrobocie!!! młode, wykształcone dziewczyny mają najgożej. do pracy w sklepie, jako sprzątaczki za "mądre", a do innej pracy brak odpowiednich znajomości bo w naszym mieście tylko poprzez znajomości znajduje się prace - KAŻDY TO WIE- to chore i straszne. co ma począć wykształcona, ambitna, pracowita, kreatywana dziewczyna jeśli nie zna odpowiednich ludzi? porażka, :(

Wykształcona "najgożej" jak tylko można.Tylko na sprzątaczki takie wykształcone.

Wykształcona "najgożej" jak tylko można.Tylko na sprzątaczki takie wykształcone.

rozwiń
Avatar
dp prymitywa / 27 marca 2014 o 10:32

A tyś jest dziecię resortowe ? ojciec,matka po PZPR ?

Czy tylko na taki argument ciebie stać.
Avatar
wykorzystaj słownik / 27 marca 2014 o 10:29

Stażyści w naszym mieście, a szczególnie w UM traktowani są fatalnie. nikt się z nimi nie liczy i nikt nie zauważa, że to też ludzie. są tylko wykożystywani.

Jak "wykożystać" takich stażystów co z językiem polskim są na bakier.Gdyby do mnie taki petent złożył CV do "wykożystania" go w pracy to by przepadł z kretesem.Widać z tego,że studia dla niejednego to nic nieznaczący epizod w życiu.

Avatar
Gość / 26 marca 2014 o 09:17

młoda ambitna matko, długo jeszcze nie znajdziesz pracy na lepszym stanowisku popełniając takie błędy ortograficzne, druga sprawa to taka, ze najpierw się szuka pracy a dopiero potem rodzi dzieci, teraz jesteś skreślona już na starcie

A tyś jest dziecię resortowe ? ojciec,matka po PZPR ?

Avatar
evka / 26 marca 2014 o 09:14

Najważniejszym problemem w Puławach jest bezrobocie!!! młode, wykształcone dziewczyny mają najgożej. do pracy w sklepie, jako sprzątaczki za "mądre", a do innej pracy brak odpowiednich znajomości bo w naszym mieście tylko poprzez znajomości znajduje się prace - KAŻDY TO WIE- to chore i straszne. co ma począć wykształcona, ambitna, pracowita, kreatywana dziewczyna jeśli nie zna odpowiednich ludzi? porażka, :(

Zmywaki i burdele w zachodniej Europie się takimi zapełniają,to jest dla was Judaszowa ZIELONA WYSPA. Tusk musi odejść. !!!

Zmywaki i burdele w zachodniej Europie się takimi zapełniają,to jest dla was Judaszowa ZIELONA WYSPA. Tusk musi odejść. !!!

rozwiń
Avatar
ilia / 26 marca 2014 o 07:22

młoda ambitna matko, długo jeszcze nie znajdziesz pracy na lepszym stanowisku popełniając takie błędy ortograficzne, druga sprawa to taka, ze najpierw się szuka pracy a dopiero potem rodzi dzieci, teraz jesteś skreślona już na starcie

Avatar
Gość / 25 marca 2014 o 19:48

Stażyści w naszym mieście, a szczególnie w UM traktowani są fatalnie. nikt się z nimi nie liczy i nikt nie zauważa, że to też ludzie. są tylko wykożystywani.

Avatar
młoda wykształcona matka / 25 marca 2014 o 19:46

Najważniejszym problemem w Puławach jest bezrobocie!!! młode, wykształcone dziewczyny mają najgożej. do pracy w sklepie, jako sprzątaczki za "mądre", a do innej pracy brak odpowiednich znajomości bo w naszym mieście tylko poprzez znajomości znajduje się prace - KAŻDY TO WIE- to chore i straszne. co ma począć wykształcona, ambitna, pracowita, kreatywana dziewczyna jeśli nie zna odpowiednich ludzi? porażka, :(

Avatar