Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

19 września 2015 r.
10:08

Radni za referendum ws. zakazu utylizacji odpadów poubojowych. Inicjatorzy straszą odwołaniem wójta

0 14 A A
Radosław Barzenc (z prawej) obawia się, że gminna administracja działa wbrew interesowi mieszkańców, a referendum może zostać odwołane przez wojewodę. Jeśli tak się stanie, nie wyklucza podjęcia kolejnych kroków
Radosław Barzenc (z prawej) obawia się, że gminna administracja działa wbrew interesowi mieszkańców, a referendum może zostać odwołane przez wojewodę. Jeśli tak się stanie, nie wyklucza podjęcia kolejnych kroków

Rada Gminy Końskowola wyraziła zgodę na organizację referendum w sprawie wprowadzenia na terenie gminy zakazu lokowania zakładów utylizujących odpady poubojowe i dużych biogazowni. Głosowanie zaplanowano na 25 października. Teraz ruch po stronie wojewody.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 września 2015 o 16:40
A ja bym się poświęcił i zorganizował to referendum za odwołaniem szanownego wójta,zanim zdąży wykręcić coś gorszego
Avatar
Gość / 22 września 2015 o 09:53
Jak teraz to wszyscy szczekają jaki to wójt jest zły i że już się dogadal z kim trzeba ale jak są wybory to wy wszyscy szczekajacy pierwsi zap....żeby go wybierać zamiast dać szansę młodym i świeżo myślącym kandydatom! Więc teraz przestańcie pie....jak jest po fakcie!
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 21:34

wójt będzie miał nos jak pinokio!kłamie w w żywe oczy i co ciekawe to wcale się tego niewstydzi.W normalnej gminie to on powinien być odwołany za to świństwo co robi mieszkańcom.

Avatar
Gość / 21 września 2015 o 17:01

MOŻE POPROSCIE WÓJTA ŻEBY POSZEDŁ NA WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ, CZY TAM ZWOLNIENIE LEKARSKIE BO JUŻ MU SIĘ WE ŁBIE CAŁKIEM POPIEPRZYLO?

no co ty przecież zapowiadał wielokrotnie, że nic nie zrobi przeciw mieszkańcom , a tu nagle w radiu lublin słuchamy rzecznika wojewody, który potwierdza pouczanie ich przez pracowników wójta, na jakich podstawach mogli by uchylić referendum.Lepszego świństwa ta władza już chyba fundnąć mieszkańcom Końskowoli w tym czasie nie mogła.A OD KORYTA TAK ŁATWO NIE PÓJDZIE ,już widzę jak się tłumaczy ,że to nie on za tym stoi, ale wyciągnie konsekwencje wobec pracowników bo polecenia służbowego nie było.  

no co ty przecież zapowiadał wielokrotnie, że nic nie zrobi przeciw mieszkańcom , a tu nagle w radiu lublin słuchamy rzecznika wojewody, który potwierdza pouczanie ich przez pracowników wójta, na jakich podstawach mogli by uchylić referendum.Lepszego świństwa ta władza już chyba fundnąć mieszkańcom Końskowoli w tym czasie nie mogła.A OD KORYTA TAK ŁATWO NIE PÓJDZIE ,już widzę jak się tłumaczy ,że to nie on za tym stoi, ale wyciągnie konsekwencje wobec pracowników bo polecenia służbowego nie było.  

rozwiń
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 16:59

MOŻE POPROSCIE WÓJTA ŻEBY POSZEDŁ NA WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ, CZY TAM ZWOLNIENIE LEKARSKIE BO JUŻ MU SIĘ WE ŁBIE CAŁKIEM POPIEPRZYLO?

no co ty przecież zapowiadał wielokrotnie, że nic nie zrobi przeciw mieszkańcom , a tu nagle w radiu lublin słuchamy rzecznika wojewody, który potwierdza pouczanie ich przez pracowników wójta, na jakich podstawach mogli by uchylić referendum.Lepszego świństwa ta władza już chyba fundnąć mieszkańcom Końskowoli w tym czasie nie mogła.A OD KORYTA TAK ŁATWO NIE PÓJDZIE ,już widzę jak się tłumaczy ,że to nie on za tym stoi, ale wyciągnie konsekwencje wobec pracowników bo polecenia służbowego nie było.  

no co ty przecież zapowiadał wielokrotnie, że nic nie zrobi przeciw mieszkańcom , a tu nagle w radiu lublin słuchamy rzecznika wojewody, który potwierdza pouczanie ich przez pracowników wójta, na jakich podstawach mogli by uchylić referendum.Lepszego świństwa ta władza już chyba fundnąć mieszkańcom Końskowoli w tym czasie nie mogła.A OD KORYTA TAK ŁATWO NIE PÓJDZIE ,już widzę jak się tłumaczy ,że to nie on za tym stoi, ale wyciągnie konsekwencje wobec pracowników bo polecenia służbowego nie było.  

rozwiń
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 13:42
MOŻE POPROSCIE WÓJTA ŻEBY POSZEDŁ NA WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ, CZY TAM ZWOLNIENIE LEKARSKIE BO JUŻ MU SIĘ WE ŁBIE CAŁKIEM POPIEPRZYLO?
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 13:00
Dobrze, że komuś to przeszkadza i w końcu ktoś nazywa rzeczy po imieniu. A jeśli nikomu by smród nie przeszkadzał nigdy, to do dzisiaj wylewalibyśmy pomyje przez okna a za potrzebą chodzilibyśmy do wychodka. Do dupy z takim wójtem, który ma gdzieś ludzi i łże jak pies patrząc wszystkim w oczy. Zero honoru. Wstyd.
Avatar
h / 21 września 2015 o 12:34

Jakie miejsca pracy, gdzie one są? Z naszej gminy 10 czy 15 osób, to jest śmiech... Ponadto nie ty będziesz decydował czy ktoś ma mieszkać w mieście czy na wsi, to nie twoja sprawa. A odnośnie KRS- zapewne sam kłamiesz to i innych podejrzewasz o nieuczciwość. Mam nieodparte wrażenie, że drżysz o stołek...

Brawo!!! nawet chyba wiem kto tak drży o ten stołek

Avatar
Gość / 21 września 2015 o 12:07
Jakie miejsca pracy, gdzie one są? Z naszej gminy 10 czy 15 osób, to jest śmiech... Ponadto nie ty będziesz decydował czy ktoś ma mieszkać w mieście czy na wsi, to nie twoja sprawa. A odnośnie KRS- zapewne sam kłamiesz to i innych podejrzewasz o nieuczciwość. Mam nieodparte wrażenie, że drżysz o stołek...
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 10:43
Kiedyś super, bo nowe miejsca pracy , teraz be bo śmierdzi... A Ci wszyscy z PINI po zasiłek!!! Gość chce coś zrobić ( i zarobić też chce jak każdy z nas) ale takiemu Panu z miasta śmierdzi - to po co on na wieś się wybiera? Chciałem coś znaleźć o tym stowarzyszeniu w KRSie ale mi się nie udało? - czy to stowarzyszenie widmo? Kiedyś i z azot sama siara i 20 km wokół też waliło a teraz grzyby ptaszki itp, to nikomu nie przeszkadzało a teraz same zakazy. Ciekawe tylko co się sączy u większości mieszkańców Sielc za stodołami ? I to nikomu nie przeszkadza? nie rozumiem takiej wybiórczości.
Kiedyś super, bo nowe miejsca pracy , teraz be bo śmierdzi... A Ci wszyscy z PINI po zasiłek!!! Gość chce coś zrobić ( i zarobić też chce jak każdy z nas) ale takiemu Panu z miasta śmierdzi - to po co on na wieś się wybiera? Chciałem coś znaleźć o tym stowarzyszeniu w KRSie ale mi się nie udało? - czy to stowarzyszenie widmo? Kiedyś i z azot sama siara i 20 km wokół też waliło a teraz grzyby ptaszki itp, to nikomu nie przeszkadzało a teraz same zakazy. Ciekawe tylko co się sączy u większości mieszkańców Sielc za stodołami ? I to nikomu nie p... rozwiń
Avatar
Gość / 22 września 2015 o 16:40
A ja bym się poświęcił i zorganizował to referendum za odwołaniem szanownego wójta,zanim zdąży wykręcić coś gorszego
Avatar
Gość / 22 września 2015 o 09:53
Jak teraz to wszyscy szczekają jaki to wójt jest zły i że już się dogadal z kim trzeba ale jak są wybory to wy wszyscy szczekajacy pierwsi zap....żeby go wybierać zamiast dać szansę młodym i świeżo myślącym kandydatom! Więc teraz przestańcie pie....jak jest po fakcie!
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 21:34

wójt będzie miał nos jak pinokio!kłamie w w żywe oczy i co ciekawe to wcale się tego niewstydzi.W normalnej gminie to on powinien być odwołany za to świństwo co robi mieszkańcom.

Avatar
Gość / 21 września 2015 o 17:01

MOŻE POPROSCIE WÓJTA ŻEBY POSZEDŁ NA WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ, CZY TAM ZWOLNIENIE LEKARSKIE BO JUŻ MU SIĘ WE ŁBIE CAŁKIEM POPIEPRZYLO?

no co ty przecież zapowiadał wielokrotnie, że nic nie zrobi przeciw mieszkańcom , a tu nagle w radiu lublin słuchamy rzecznika wojewody, który potwierdza pouczanie ich przez pracowników wójta, na jakich podstawach mogli by uchylić referendum.Lepszego świństwa ta władza już chyba fundnąć mieszkańcom Końskowoli w tym czasie nie mogła.A OD KORYTA TAK ŁATWO NIE PÓJDZIE ,już widzę jak się tłumaczy ,że to nie on za tym stoi, ale wyciągnie konsekwencje wobec pracowników bo polecenia służbowego nie było.  

no co ty przecież zapowiadał wielokrotnie, że nic nie zrobi przeciw mieszkańcom , a tu nagle w radiu lublin słuchamy rzecznika wojewody, który potwierdza pouczanie ich przez pracowników wójta, na jakich podstawach mogli by uchylić referendum.Lepszego świństwa ta władza już chyba fundnąć mieszkańcom Końskowoli w tym czasie nie mogła.A OD KORYTA TAK ŁATWO NIE PÓJDZIE ,już widzę jak się tłumaczy ,że to nie on za tym stoi, ale wyciągnie konsekwencje wobec pracowników bo polecenia służbowego nie było.  

rozwiń
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 16:59

MOŻE POPROSCIE WÓJTA ŻEBY POSZEDŁ NA WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ, CZY TAM ZWOLNIENIE LEKARSKIE BO JUŻ MU SIĘ WE ŁBIE CAŁKIEM POPIEPRZYLO?

no co ty przecież zapowiadał wielokrotnie, że nic nie zrobi przeciw mieszkańcom , a tu nagle w radiu lublin słuchamy rzecznika wojewody, który potwierdza pouczanie ich przez pracowników wójta, na jakich podstawach mogli by uchylić referendum.Lepszego świństwa ta władza już chyba fundnąć mieszkańcom Końskowoli w tym czasie nie mogła.A OD KORYTA TAK ŁATWO NIE PÓJDZIE ,już widzę jak się tłumaczy ,że to nie on za tym stoi, ale wyciągnie konsekwencje wobec pracowników bo polecenia służbowego nie było.  

no co ty przecież zapowiadał wielokrotnie, że nic nie zrobi przeciw mieszkańcom , a tu nagle w radiu lublin słuchamy rzecznika wojewody, który potwierdza pouczanie ich przez pracowników wójta, na jakich podstawach mogli by uchylić referendum.Lepszego świństwa ta władza już chyba fundnąć mieszkańcom Końskowoli w tym czasie nie mogła.A OD KORYTA TAK ŁATWO NIE PÓJDZIE ,już widzę jak się tłumaczy ,że to nie on za tym stoi, ale wyciągnie konsekwencje wobec pracowników bo polecenia służbowego nie było.  

rozwiń
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 13:42
MOŻE POPROSCIE WÓJTA ŻEBY POSZEDŁ NA WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ, CZY TAM ZWOLNIENIE LEKARSKIE BO JUŻ MU SIĘ WE ŁBIE CAŁKIEM POPIEPRZYLO?
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 13:00
Dobrze, że komuś to przeszkadza i w końcu ktoś nazywa rzeczy po imieniu. A jeśli nikomu by smród nie przeszkadzał nigdy, to do dzisiaj wylewalibyśmy pomyje przez okna a za potrzebą chodzilibyśmy do wychodka. Do dupy z takim wójtem, który ma gdzieś ludzi i łże jak pies patrząc wszystkim w oczy. Zero honoru. Wstyd.
Avatar
h / 21 września 2015 o 12:34

Jakie miejsca pracy, gdzie one są? Z naszej gminy 10 czy 15 osób, to jest śmiech... Ponadto nie ty będziesz decydował czy ktoś ma mieszkać w mieście czy na wsi, to nie twoja sprawa. A odnośnie KRS- zapewne sam kłamiesz to i innych podejrzewasz o nieuczciwość. Mam nieodparte wrażenie, że drżysz o stołek...

Brawo!!! nawet chyba wiem kto tak drży o ten stołek

Avatar
Gość / 21 września 2015 o 12:07
Jakie miejsca pracy, gdzie one są? Z naszej gminy 10 czy 15 osób, to jest śmiech... Ponadto nie ty będziesz decydował czy ktoś ma mieszkać w mieście czy na wsi, to nie twoja sprawa. A odnośnie KRS- zapewne sam kłamiesz to i innych podejrzewasz o nieuczciwość. Mam nieodparte wrażenie, że drżysz o stołek...
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 10:43
Kiedyś super, bo nowe miejsca pracy , teraz be bo śmierdzi... A Ci wszyscy z PINI po zasiłek!!! Gość chce coś zrobić ( i zarobić też chce jak każdy z nas) ale takiemu Panu z miasta śmierdzi - to po co on na wieś się wybiera? Chciałem coś znaleźć o tym stowarzyszeniu w KRSie ale mi się nie udało? - czy to stowarzyszenie widmo? Kiedyś i z azot sama siara i 20 km wokół też waliło a teraz grzyby ptaszki itp, to nikomu nie przeszkadzało a teraz same zakazy. Ciekawe tylko co się sączy u większości mieszkańców Sielc za stodołami ? I to nikomu nie przeszkadza? nie rozumiem takiej wybiórczości.
Kiedyś super, bo nowe miejsca pracy , teraz be bo śmierdzi... A Ci wszyscy z PINI po zasiłek!!! Gość chce coś zrobić ( i zarobić też chce jak każdy z nas) ale takiemu Panu z miasta śmierdzi - to po co on na wieś się wybiera? Chciałem coś znaleźć o tym stowarzyszeniu w KRSie ale mi się nie udało? - czy to stowarzyszenie widmo? Kiedyś i z azot sama siara i 20 km wokół też waliło a teraz grzyby ptaszki itp, to nikomu nie przeszkadzało a teraz same zakazy. Ciekawe tylko co się sączy u większości mieszkańców Sielc za stodołami ? I to nikomu nie p... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 0

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 1 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 1 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 10 1

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

LSM: Wielki Festyn Rodzinny
26 maja 2018, 13:00

LSM: Wielki Festyn Rodzinny 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka w sobotę, 26 maja o godz. 13 na placu przy Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się Wielki Festyn Rodzinny. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Włodawa promuje się w Warszawie

Włodawa promuje się w Warszawie 0 0

Zdjęcia z Włodawy wraz z opisem sztandarowych wydarzeń kulturalnych w tym mieście pojawiły się w samym centrum stolicy.

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł 0 0

Lubartów oficjalnie otworzy nową sportową inwestycję. Chodzi o boisko przy ul. Parkowej.

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu 2 3

Zamojski sąd aresztował trzech mężczyzn, którzy pobili na śmierć 45-latka.

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej 0 3

Dziś w nocy jednojezdniowy odcinek ul. Krochmalnej zostanie zaślepiony tuż przed skrzyżowaniem z Diamentową, a dokładnie na wysokości stacji paliw

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja
galeria

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja 9 17

Sędzia, której prezydent Lublina zarzucił stronniczość nie będzie odsunięta od jego sprawy. Postanowił tak dzisiaj Wojewódzki Sąd Administracyjny. Jego decyzja umożliwia ogłoszenie wyroku, o ile prezydent nie zaskarży postanowienia o odmowie wykluczenia sędzi, a ma do tego prawo.

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping 0 0

W Dzień Dziecka przy centrum handlowym Skende Shopping obok Ikea otwarte zostaną dwie strefy zabawy i wypoczynku. Znajdą się w nich m.in.: ślizgawki, zjeżdżalnie, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji
galeria

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji 2 17

Rządowi PiS-u brakuje refleksji nt. sytuacji osób niepełnosprawnych – powiedział w Lublinie Grzegorz Schetyna. Były wicepremier, obecnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej przyjechał w czwartek do miasta ze swoim „Gabinetem Cieni”.

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody!
Wiersze między newsami

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody! 3 2

Co wybierzecie? Perłową śmietankę czy wafle złożone? Wśród pylnych akacji, zatrzymał się poeta i zapatrzył na wędrowną lodziarnię. Był rok 1914

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?