niedziela, 18 lutego 2018 r.

Puławy

Radny PiS prowadził po pijanemu. Teraz przeprasza. "Żałuję, jest mi wstyd..."

Dodano: 2 grudnia 2017, 21:14

Artur K. członek klubu PiS w puławskiej radzie miasta, prezes stowarzyszenia "Przeszłość-Przyszłości" oraz były już dyrektor biura poselskiego Krzysztofa Szulowskiego, prowadził samochód pod wpływem alkoholu. W sobotę zamieścił przeprosiny na Facebooku.

Była pierwsza w nocy z czwartku na piątek, gdy opel, za kierownicą którego siedział Artur K. wypadł z drogi i znalazł się w rowie. Radny stracił panowanie nad samochodem podczas wyprzedzania innego pojazdy na ul. Puławskiej w Kurowie, czyli na starej drodze krajowej nr 12. Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia. 33-letni kierowca podróżował sam, został zabrany do szpitala.

Według informacji przekazanych przez policję, doznał jedynie ogólnych potłuczeń. Badania wykazały, że miał 1,6 promila alkoholu. Prosto z SP ZOZ trafił więc do aresztu. Usłyszał juz zarzut prowadzenia auta po alkoholu.

Więcej o tym zdarzeniu: Radny PiS prowadził po pijanemu, stracił posadę [zdjęcia]

W sobotę na Facebookowym profilu radnego pojawiły się przeprosiny.

"Szanowni Państwo,

w związku ze zdarzeniem drogowym w którym brałem udział, chciałbym przeprosić za swoje nieodpowiedzialne zachowanie i nadużycie Państwa zaufania. To co się wydarzyło nigdy nie powinno mieć miejsca. Żałuję, jest mi wstyd i przepraszam wszystkich, których zawiodłem. Zapewniam, że poniosę konsekwencje przewidziane prawem. Mam świadomość, że utracone zaufanie jest bardzo ciężko odzyskać, ale będę robił wszystko, aby swoją postawą i działaniami to uczynić. Jeszcze raz pragnę Państwa przeprosić."

Czytaj więcej o: policja wypadek Puławy
Cezary Kruk
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(170) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Cezary Kruk
Cezary Kruk (16 grudnia 2017 o 12:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
W dniu  13 grudnia 2017  roku w  Puławach  w  kościele św. Brata Alberta  odbywały się uroczystości patriotyczne związane z  XXXVI rocznicą wprowadzenia stanu wojennego . Przed uroczystościami pan  Sławomir Kamiński  zarzucił mi publicznie, że  „Walczę o to aby pijani kierowcy mogli w stanie nietrzeźwym prowadzić samochody w stanie upojenia alkoholowego” . Pan  Sławomir Kamiński  zrobił to publicznie a nie w cztery oczy. Celem pana  Sławomira Kamińskiego  było zdyskredytowanie mojej osoby. Wiadomo, że nigdy takich poglądów nie głosiłem i nie głoszę. Ponieważ w przeszłości pan  Sławomir Kamiński  tylko 1 raz (słonie: jeden raz) udzielił mi pomocy finansowej w organizacji jednego ze spotkań patriotycznych postanowiłem zwrócić mu te pieniądze. Zapowiedziałem to publicznie. Natychmiast pojechałem do Banku PKO. Wypłaciłem  100 zł  i natychmiast po uroczystościach zwróciłem je publicznie panu  Sławomirowi Kamińskiemu Pan Sławomir Kamiński 100 zł przyjął z dużym zadowoleniem.  Podejrzewam, że intencją jednorazowej darowizny  100 zł  na cel patriotyczny nie były szczere intencje wsparcia mojej działalności patriotycznej tylko intencją był cel polityczny. Podejrzewam, że pan  Sławomir Kamiński  do końca życia chwaliłby się jak to sponsorował moją działalność patriotyczną. Szczególnie intensywnie w okresie kampanii wyborczych.  A tak dostał swoje 100 złotych i w kolejnej kampanii wyborczej nie będzie mógł się tym pochwalić!  To wszystko co mam do publicznego zakomunikowania.  Cezary Kruk, tel. 518-482-726
Rozwiń
Gość
Gość (14 grudnia 2017 o 16:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Panie Cezary Kruk gdzie widzi pan przywoływany honor Artura K. Nadal trzyma się stołka i mandatu radnego nie zamierza oddać.
Rozwiń
Gość
Gość (5 grudnia 2017 o 12:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
O jej to jeszcze dziecko - on pewnie nie pił alkoholu. Co wy chcecie od niego
Rozwiń
Cezary Kruk
Cezary Kruk (5 grudnia 2017 o 11:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
PS. Czasami puszczę bąka po fasoli, ale za to moje nie śmierdzą. Cezary Kruk, tel. 518-482-726
Rozwiń
Cezary Kruk
Cezary Kruk (5 grudnia 2017 o 08:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Uprzejmie informuję, że postanowiłem zawiesić moje wpisy na  Forum Dziennika Wschodniego  w sprawie pana  Artura Kwapińskiego . Zamiesciłem kilkadziesiąt wpisów na ten temat. Moje satanowisko jest jasne. Pan Artur popełnił wielki błąd. Prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Złamał KK.  Powinien zostać ukarany! Moim zdaniem powinien zrzec się mandatu radnego! Tak by było honorowo!  Ale ten młody człowiek ma ogromny pozytywny dorobek.  Zachęcam Go aby kontynuował swoją działalnosć społeczną i patriotyczną dla dobra Polski!  Uważam, że każdy powinien mieć drugą szansę. Pan Artur także. Obecnie jestem atakowany na Forum Dziennika Wschodniego przez nieznane mi osoby. Osoby te podszywają się pod moją osobę. Podpisują się jako Cezary Kruk. Zamieszczają absurdalne wpisy osmieszające mnie. Dostaję wiele obraźliwych SMS z nieznanych mi numerów telefonu oraz przez Internet. Na koniec pragnę podać do publicznej wiadomosci, że broniłem pana Artura Kwapińskiego pomimo tego, że na Komisji Oswiaty Rady Miasta Puławy w dniu 20 listopada 2017 roku pan Artur Kwapiński podał nie prawdziwą informację, że mam prawomocny wyrok z KK. Wiedziałem o tym od początku, a pomimo to w tak tudnym momencie postganowiłem udzielić mu pomocy. Tak samo postąpił bym wobec innej osoby z innej parii np. z Platformy Obywatelskiej. Każdy powinien mieć drugą szansę!  Każdego trzeba oceniać za całokształt tego co zrobił dobrego i złego!  Pana Artura Kwapińskiego też. Moje stanowisko jest jasne i się nie zmieni.  Więcej moich wpisów nie będzie!  Jeżeli będą jakies inne wpisy niż ten ostatni to znaczy, że ktos się podszywa pod moją osobę.  Cezary Kruk, tel. 518-482-726
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (170)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!