Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

2 grudnia 2017 r.
21:14

Radny PiS prowadził po pijanemu. Teraz przeprasza. "Żałuję, jest mi wstyd..."

89 136 A A

Artur K. członek klubu PiS w puławskiej radzie miasta, prezes stowarzyszenia "Przeszłość-Przyszłości" oraz były już dyrektor biura poselskiego Krzysztofa Szulowskiego, prowadził samochód pod wpływem alkoholu. W sobotę zamieścił przeprosiny na Facebooku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Była pierwsza w nocy z czwartku na piątek, gdy opel, za kierownicą którego siedział Artur K. wypadł z drogi i znalazł się w rowie. Radny stracił panowanie nad samochodem podczas wyprzedzania innego pojazdy na ul. Puławskiej w Kurowie, czyli na starej drodze krajowej nr 12. Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia. 33-letni kierowca podróżował sam, został zabrany do szpitala.

Według informacji przekazanych przez policję, doznał jedynie ogólnych potłuczeń. Badania wykazały, że miał 1,6 promila alkoholu. Prosto z SP ZOZ trafił więc do aresztu. Usłyszał juz zarzut prowadzenia auta po alkoholu.

Więcej o tym zdarzeniu: Radny PiS prowadził po pijanemu, stracił posadę [zdjęcia]

W sobotę na Facebookowym profilu radnego pojawiły się przeprosiny.

"Szanowni Państwo,

w związku ze zdarzeniem drogowym w którym brałem udział, chciałbym przeprosić za swoje nieodpowiedzialne zachowanie i nadużycie Państwa zaufania. To co się wydarzyło nigdy nie powinno mieć miejsca. Żałuję, jest mi wstyd i przepraszam wszystkich, których zawiodłem. Zapewniam, że poniosę konsekwencje przewidziane prawem. Mam świadomość, że utracone zaufanie jest bardzo ciężko odzyskać, ale będę robił wszystko, aby swoją postawą i działaniami to uczynić. Jeszcze raz pragnę Państwa przeprosić."

Komentarze 136

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 grudnia 2017 o 16:15
Panie Cezary Kruk gdzie widzi pan przywoływany honor Artura K. Nadal trzyma się stołka i mandatu radnego nie zamierza oddać.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 12:48
O jej to jeszcze dziecko - on pewnie nie pił alkoholu. Co wy chcecie od niego
Avatar
Cezary Kruk / 5 grudnia 2017 o 11:24
PS. Czasami puszczę bąka po fasoli, ale za to moje nie śmierdzą. Cezary Kruk, tel. 518-482-726
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:49
niestety... prawda jest taka, że wypadek Artura odsłonił na tutejszym forum i fb skalę lewactwa, wyrażaną wypowiedziami politycznych dyletantów którzy czekają na choćby najdrobniejszą wpadkę sympatyków PiS... Pseudonarodowi frustraci epatujący histerycznych nibypatriotów narodowymi symbolami, np. falangi... w rzeczywistości są zwykłymi lewakami, wykarmionymi przez ideowych funkcjonariuszy PRL-u i III RP, myślącymi kalkami realnego socjalizmu... W tym świetle ponuro rysują się wyniki kolejnych wyborów samorządowych za rok... czy do sejmu za 2 lata
Avatar
gość / 4 grudnia 2017 o 21:36
Żenada ale może chociaż Artur czytając się uśmiechnie
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:26
Cezary Kruk napisał:
Gość napisał:
cezary kruk napisał:
gość napisał:
  cezary kruk jest chyba jedyną w puławach osobą, która nie wie dlaczego radny kwapiński ma ksywkę dyktafon.
kompletnie nie wiem. cezary kruk, tel. 518-482-726
Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas rozmowy określał. suszek uznał to za szantaż i założył sprawę w sądzie. kwapiński wyleciał z biura poselskiego sadurskiej gdzie wtedy pracował, ale poza tym krzywda go nie spotkała. suszek jemu sprawy nie założył ale wkrótce sam zaczął pracować w biurze poselskim pis. bynajmniej nie sugeruję tu żadnej transakcji wiązanej. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/proces-o-szantaz-w-pulawach-byly-asystent-poslanki-zaluje-ze-nagral-radnego,n,141109811.html
nic nie rozumiem koleś, za długie nie chce mi sie czytać napisz mi to wolniej i czytelniej, bo jem teraz fasolę a nie umiem jednocześnie jeść i czytać. cezary kruk, tel. 518-482-726
  To puść bąka.
  To puść bąka. rozwiń
Avatar
Cezary Kruk / 4 grudnia 2017 o 21:24
Gość napisał:
cezary kruk napisał:
gość napisał:
 cezary kruk jest chyba jedyną w puławach osobą, która nie wie dlaczego radny kwapiński ma ksywkę dyktafon.
kompletnie nie wiem. cezary kruk, tel. 518-482-726
Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas rozmowy określał. suszek uznał to za szantaż i założył sprawę w sądzie. kwapiński wyleciał z biura poselskiego sadurskiej gdzie wtedy pracował, ale poza tym krzywda go nie spotkała. suszek jemu sprawy nie założył ale wkrótce sam zaczął pracować w biurze poselskim pis. bynajmniej nie sugeruję tu żadnej transakcji wiązanej. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/proces-o-szantaz-w-pulawach-byly-asystent-poslanki-zaluje-ze-nagral-radnego,n,141109811.html
 nic nie rozumiem koleś, za długie nie chce mi sie czytać napisz mi to wolniej i czytelniej, bo jem teraz fasolę a nie umiem jednocześnie jeść i czytać. cezary kruk, tel. 518-482-726
 nic nie rozumiem koleś, za długie nie chce mi sie czytać napisz mi to wolniej i czytelniej, bo jem teraz fasolę a nie umiem jednocześnie jeść i czytać. cezary kruk, tel. 518-482-726 rozwiń
Avatar
PanJan / 4 grudnia 2017 o 21:24
wk napisał:
nie lubie kutafona Kruka, ma omamy i widzi wszedzie Hermaszewskiego, poza tym twierdzi, ze na jego pszczelnikach objawila sie Matka Boska, ale ma racje w tym wzgledzie, ze radni powinni przeglosowac zmiane ulicy Pilsudskiego na Chrystusa Pana!
  Hermaszewski to teść europosła PiS Czarneckiego.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:18
cezary kruk napisał:
gość napisał:
cezary kruk jest chyba jedyną w puławach osobą, która nie wie dlaczego radny kwapiński ma ksywkę dyktafon.
kompletnie nie wiem. cezary kruk, tel. 518-482-726
  Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas rozmowy określał. suszek uznał to za szantaż i założył sprawę w sądzie. kwapiński wyleciał z biura poselskiego sadurskiej gdzie wtedy pracował, ale poza tym krzywda go nie spotkała. suszek jemu sprawy nie założył ale wkrótce sam zaczął pracować w biurze poselskim pis. bynajmniej nie sugeruję tu żadnej transakcji wiązanej. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/proces-o-szantaz-w-pulawach-byly-asystent-poslanki-zaluje-ze-nagral-radnego,n,141109811.html
  Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas... rozwiń
Avatar
Cezary Kruk / 4 grudnia 2017 o 21:13
Apeluję, aby następnym projektem jakim zajmie się miasto było przeniesienie skrzynki "CHLEB" ze śmietnika na ul. Kaniowczyków na moją klatkę schodową, żeby codziennie rano miał suchy chleb dla mojej klaczy Hortensji. Jako zasłużony bojownik walki o wolność powinienem mieć dostęp do suchego chleba przed tym pajacem w czarnej skórze, co codziennie rano podbiera mi go żeby przelewać przezeń denaturat! Cezary Kruk, tel. 518-482-726
Avatar
Gość / 14 grudnia 2017 o 16:15
Panie Cezary Kruk gdzie widzi pan przywoływany honor Artura K. Nadal trzyma się stołka i mandatu radnego nie zamierza oddać.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 12:48
O jej to jeszcze dziecko - on pewnie nie pił alkoholu. Co wy chcecie od niego
Avatar
Cezary Kruk / 5 grudnia 2017 o 11:24
PS. Czasami puszczę bąka po fasoli, ale za to moje nie śmierdzą. Cezary Kruk, tel. 518-482-726
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:49
niestety... prawda jest taka, że wypadek Artura odsłonił na tutejszym forum i fb skalę lewactwa, wyrażaną wypowiedziami politycznych dyletantów którzy czekają na choćby najdrobniejszą wpadkę sympatyków PiS... Pseudonarodowi frustraci epatujący histerycznych nibypatriotów narodowymi symbolami, np. falangi... w rzeczywistości są zwykłymi lewakami, wykarmionymi przez ideowych funkcjonariuszy PRL-u i III RP, myślącymi kalkami realnego socjalizmu... W tym świetle ponuro rysują się wyniki kolejnych wyborów samorządowych za rok... czy do sejmu za 2 lata
Avatar
gość / 4 grudnia 2017 o 21:36
Żenada ale może chociaż Artur czytając się uśmiechnie
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:26
Cezary Kruk napisał:
Gość napisał:
cezary kruk napisał:
gość napisał:
  cezary kruk jest chyba jedyną w puławach osobą, która nie wie dlaczego radny kwapiński ma ksywkę dyktafon.
kompletnie nie wiem. cezary kruk, tel. 518-482-726
Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas rozmowy określał. suszek uznał to za szantaż i założył sprawę w sądzie. kwapiński wyleciał z biura poselskiego sadurskiej gdzie wtedy pracował, ale poza tym krzywda go nie spotkała. suszek jemu sprawy nie założył ale wkrótce sam zaczął pracować w biurze poselskim pis. bynajmniej nie sugeruję tu żadnej transakcji wiązanej. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/proces-o-szantaz-w-pulawach-byly-asystent-poslanki-zaluje-ze-nagral-radnego,n,141109811.html
nic nie rozumiem koleś, za długie nie chce mi sie czytać napisz mi to wolniej i czytelniej, bo jem teraz fasolę a nie umiem jednocześnie jeść i czytać. cezary kruk, tel. 518-482-726
  To puść bąka.
  To puść bąka. rozwiń
Avatar
Cezary Kruk / 4 grudnia 2017 o 21:24
Gość napisał:
cezary kruk napisał:
gość napisał:
 cezary kruk jest chyba jedyną w puławach osobą, która nie wie dlaczego radny kwapiński ma ksywkę dyktafon.
kompletnie nie wiem. cezary kruk, tel. 518-482-726
Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas rozmowy określał. suszek uznał to za szantaż i założył sprawę w sądzie. kwapiński wyleciał z biura poselskiego sadurskiej gdzie wtedy pracował, ale poza tym krzywda go nie spotkała. suszek jemu sprawy nie założył ale wkrótce sam zaczął pracować w biurze poselskim pis. bynajmniej nie sugeruję tu żadnej transakcji wiązanej. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/proces-o-szantaz-w-pulawach-byly-asystent-poslanki-zaluje-ze-nagral-radnego,n,141109811.html
 nic nie rozumiem koleś, za długie nie chce mi sie czytać napisz mi to wolniej i czytelniej, bo jem teraz fasolę a nie umiem jednocześnie jeść i czytać. cezary kruk, tel. 518-482-726
 nic nie rozumiem koleś, za długie nie chce mi sie czytać napisz mi to wolniej i czytelniej, bo jem teraz fasolę a nie umiem jednocześnie jeść i czytać. cezary kruk, tel. 518-482-726 rozwiń
Avatar
PanJan / 4 grudnia 2017 o 21:24
wk napisał:
nie lubie kutafona Kruka, ma omamy i widzi wszedzie Hermaszewskiego, poza tym twierdzi, ze na jego pszczelnikach objawila sie Matka Boska, ale ma racje w tym wzgledzie, ze radni powinni przeglosowac zmiane ulicy Pilsudskiego na Chrystusa Pana!
  Hermaszewski to teść europosła PiS Czarneckiego.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:18
cezary kruk napisał:
gość napisał:
cezary kruk jest chyba jedyną w puławach osobą, która nie wie dlaczego radny kwapiński ma ksywkę dyktafon.
kompletnie nie wiem. cezary kruk, tel. 518-482-726
  Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas rozmowy określał. suszek uznał to za szantaż i założył sprawę w sądzie. kwapiński wyleciał z biura poselskiego sadurskiej gdzie wtedy pracował, ale poza tym krzywda go nie spotkała. suszek jemu sprawy nie założył ale wkrótce sam zaczął pracować w biurze poselskim pis. bynajmniej nie sugeruję tu żadnej transakcji wiązanej. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/proces-o-szantaz-w-pulawach-byly-asystent-poslanki-zaluje-ze-nagral-radnego,n,141109811.html
  Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas... rozwiń
Avatar
Cezary Kruk / 4 grudnia 2017 o 21:13
Apeluję, aby następnym projektem jakim zajmie się miasto było przeniesienie skrzynki "CHLEB" ze śmietnika na ul. Kaniowczyków na moją klatkę schodową, żeby codziennie rano miał suchy chleb dla mojej klaczy Hortensji. Jako zasłużony bojownik walki o wolność powinienem mieć dostęp do suchego chleba przed tym pajacem w czarnej skórze, co codziennie rano podbiera mi go żeby przelewać przezeń denaturat! Cezary Kruk, tel. 518-482-726
Zobacz wszystkie komentarze 136

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 0 0

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 0

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 1 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 2

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 25 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!