Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

25 marca 2013 r.
9:17
Edytuj ten wpis

Rodzinna tragedia w Kurowie. Ojciec zabił nożem syna

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 73 A A
Policjanci ustalili, że podczas libacji alkoholowej doszło do sprzeczki między ojcem a synem (Archiw
Policjanci ustalili, że podczas libacji alkoholowej doszło do sprzeczki między ojcem a synem (Archiw

55-letni mieszkaniec Kurowa ugodził nożem w szyję swojego syna. 25-latek zmarł mimo długiej reanimacji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę wieczorem policjanci otrzymali informację o tragicznych wydarzeniach na jednej z posesji w Kurowie.

Kiedy patrol dotarł na miejsce trwała jeszcze reanimacja 25-letniego mężczyzny. Policjanci ustalili, że podczas libacji alkoholowej doszło do sprzeczki, a później awantury między 55-letnim mężczyzną i jego synem.

- W pewnym momencie starszy mężczyzna chwycił za nóż kuchenny i ugodził w szyję 25 latka - relacjonuje Marcin Koper, rzecznik puławskiej policji.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy zabójstwa. Chwilę później został zatrzymany 55-letni mężczyzna, który trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Śledczy ustalają co było motywem zbrodni. Za zabójstwo grozi dożywotnia kara pozbawienia wolności.

Komentarze 73

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bogu / 30 marca 2013 o 09:18
Ludzie ! Któż to pisze ? Co to za dziennikarzyna ? Z tytułu wynika , iż tragedią jest to , że zabił nożem a nie to ,że w ogóle zabił. Ciekawe jakie oceny miał autor z wypracowań w szkole średniej , na której jak sądzę zakończył edukację.
Avatar
Gość / 29 marca 2013 o 20:32
[quote name='kasia' timestamp='1364498195' post='751401']
do jasnej cholery powiem Ci , że jak czytam tą dyskusję to szlak mnie trafia , tak się składa że jestem z zawodu kims kto może coś o tym powiedzieć i nie nazywaj ludzi "patologią " bo ani mama , ani brat a ten wspaniały chłopak jakim był Artur nie są winni temu co zrobił ojciec .....tak oceniasz wiec przedstaw swoja rodzinke moze tez jestes patologia a może miałeś w rodzinie pradziadka który kogoś zabił na wojnie więc k*** jestes mordercą ....zastanów się kretynie ....internet daje anonimowosć może powini wprowadzic przymusowe podpisywanie sie pod komentami i wtedy wiekszosc kretynów ucichła by ... żałosne
[/quote]
Żałosna jesteś przede wszystkim Ty: po pierwsze wypisujesz straszne bzdury, a po drugie robisz takie błedy, że powinnaś wrócić do podstawówki. Żal.
[quote name='kasia' timestamp='1364498195' post='751401']
do jasnej cholery powiem Ci , że jak czytam tą dyskusję to szlak mnie trafia , tak się składa że jestem z zawodu kims kto może coś o tym powiedzieć i nie nazywaj ludzi "patologią " bo ani mama , ani brat a ten wspaniały chłopak jakim był Artur nie są winni temu co zrobił ojciec .....tak oceniasz wiec przedstaw swoja rodzinke moze tez jestes patologia a może miałeś w rodzinie pradziadka który kogoś zabił na wojnie więc k*** jestes mordercą ....... rozwiń
Avatar
kurów / 29 marca 2013 o 11:55
Powód zabójstwa Śp, Artura nie jest potwierdzony i to że gazeta fakt.pl ( znana z wysanych z palca histori na litosc boską ) twierdzi , że powodem jest mecz to nie znaczy że tak jest , zastanówcie sie skąd oni mają to wiedzieć .....byli tam ? a może brat odrazy poleciał i sprzedał info do prasy ... pomyślcie troche przecież to absurd.....Nikt prócz ojca i drugiego syna tego nie wie więc darujcie sobie snucia...
jedno jest pewne ta rodzina nie jest patologią , znam ich od lat .Andrzej był porządnym facetem w ostanich latach być może pił więcej przez wyjazdy każdy wie jak wyglądaja takie delegacje ale ja osobiscie nigdy nie widzia lam go pijanego na ulicy nic z tych rzeczy , mama zmarłego to porządna kobieta z Panstwowa praca nie "patologiczna mamusia" , brat też był wporządku ...A zmarły złoty chłopak muchy by nie skrzywdził , zawsze bede pamietac go jako usmiechnietego chłopaka ...wasze komentarze ranią najbliższych oni i tak dużo wycierpieli ...każdy z nas ma rodzine i nie wierze ze nie ma w niej sprzeczek bo one zawsze sa tutaj poprostu poszły za daleko o duzo za daleko i wiadomo ze winy jest alkohol ....młody nie chciał mieszkac w swoim domu rodzinym choc mógł więc nie mówcie ze sam sie prosił o smierc bo pił z ojcem ....Artur miał dobrą pracę dla której wiele poswiecił , żonę która kochał , córeczkę , przyjaciół . Zastanówcie się co czuje jego mama starciła syna i męża w tej rodzinie nie bedzie juz nigdy tak jak było i wiecie co jak cofne sie wstecz 20 lat widze rodzine szczesliwa w której wszystko jest ok , za 20 lat wy mozecie być w tej sytuacji nie komentyujcie jesli macie zadac ból , uszanujcue śmierć człowieka który dla kogoś był całym życiem i dziękujcie Bogu że wasza mama, tata, żona , mąż , dziecko żyja ....
Artur spoczywaj w pokoju [*] Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”
Powód zabójstwa Śp, Artura nie jest potwierdzony i to że gazeta fakt.pl ( znana z wysanych z palca histori na litosc boską ) twierdzi , że powodem jest mecz to nie znaczy że tak jest , zastanówcie sie skąd oni mają to wiedzieć .....byli tam ? a może brat odrazy poleciał i sprzedał info do prasy ... pomyślcie troche przecież to absurd.....Nikt prócz ojca i drugiego syna tego nie wie więc darujcie sobie snucia...
jedno jest pewne ta rodzina nie jest patologią , znam ich od lat .Andrzej był porządnym facetem w ostanich latach być może pił... rozwiń
Avatar
kasia / 28 marca 2013 o 20:16
[quote name='Gość' timestamp='1364233788' post='749994']
Znam, ale skoro Ty masz takie pojęcie "NORMALNEGO" domu, to poszukaj dobrego psychologa (chyba trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego). Może Ci jeszcze pomoże. Patologia polega między innymi na tym, że ludzie, którzy po alkoholu dostają "białej gorączki", piją. Szkoda, że tego nie rozumiesz.
[/quote]

do jasnej cholery powiem Ci , że jak czytam tą dyskusję to szlak mnie trafia , tak się składa że jestem z zawodu kims kto może coś o tym powiedzieć i nie nazywaj ludzi "patologią " bo ani mama , ani brat a ten wspaniały chłopak jakim był Artur nie są winni temu co zrobił ojciec .....tak oceniasz wiec przedstaw swoja rodzinke moze tez jestes patologia a może miałeś w rodzinie pradziadka który kogoś zabił na wojnie więc k*** jestes mordercą ....zastanów się kretynie ....internet daje anonimowosć może powini wprowadzic przymusowe podpisywanie sie pod komentami i wtedy wiekszosc kretynów ucichła by ... żałosne
[quote name='Gość' timestamp='1364233788' post='749994']
Znam, ale skoro Ty masz takie pojęcie "NORMALNEGO" domu, to poszukaj dobrego psychologa (chyba trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego). Może Ci jeszcze pomoże. Patologia polega między innymi na tym, że ludzie, którzy po alkoholu dostają "białej gorączki", piją. Szkoda, że tego nie rozumiesz.
[/quote]

do jasnej cholery powiem Ci , że jak czytam tą dyskusję to szlak mnie trafia , tak się składa że jestem z zawo... rozwiń
Avatar
rezerwista / 27 marca 2013 o 16:27
[quote name='Kurów' timestamp='1364234849' post='750003']
był pożondnym człowiekiem , był żołnieżem który by za was walczył a wy jesteście je***e cioty
[/quote]ale ty jesteś nieporządny i żołnierzem nie zostaniesz.
Avatar
ja / 26 marca 2013 o 12:24
[quote name='male_wredne' timestamp='1364288175' post='750201']
chodzi o sam fakt tego ze osoba podajaca sie za osobe z Kurowa przekreca fakty i od tego sie pozniej zaczynaja ploty. a co do Artura to byl fajnym wesolym facetem i wspolczuje jego zonie i dziecku nie probuje sobie nawet wyobrazic co ona musi czuc i jak pozniej dziecku powie co sie stalo... a Artur na zawsze zostanie w pamieci tych ktorzy choc troche go poznali i ktorych zarazal swoim optymizmem.
[/quote]
w tym problem że dzieci ti widziały
[quote name='male_wredne' timestamp='1364288175' post='750201']
chodzi o sam fakt tego ze osoba podajaca sie za osobe z Kurowa przekreca fakty i od tego sie pozniej zaczynaja ploty. a co do Artura to byl fajnym wesolym facetem i wspolczuje jego zonie i dziecku nie probuje sobie nawet wyobrazic co ona musi czuc i jak pozniej dziecku powie co sie stalo... a Artur na zawsze zostanie w pamieci tych ktorzy choc troche go poznali i ktorych zarazal swoim optymizmem.
[/quote]
w tym problem że dzieci ti wid... rozwiń
Avatar
male_wredne / 26 marca 2013 o 09:56
[quote name='ja' timestamp='1364275666' post='750124']
Czy jest wazne kto kogo pierwszy zabil? ginąl niewinne osoby.
Artur byl wlasnie niewinny i zostawil rodzine;(
A reszte komentujacych prosze nie pisac oszczerstw, bo nigdy nic nie wiadomo co się w naszuych domach stanie.
[*]
[/quote]
chodzi o sam fakt tego ze osoba podajaca sie za osobe z Kurowa przekreca fakty i od tego sie pozniej zaczynaja ploty. a co do Artura to byl fajnym wesolym facetem i wspolczuje jego zonie i dziecku nie probuje sobie nawet wyobrazic co ona musi czuc i jak pozniej dziecku powie co sie stalo... a Artur na zawsze zostanie w pamieci tych ktorzy choc troche go poznali i ktorych zarazal swoim optymizmem.
[quote name='ja' timestamp='1364275666' post='750124']
Czy jest wazne kto kogo pierwszy zabil? ginąl niewinne osoby.
Artur byl wlasnie niewinny i zostawil rodzine;(
A reszte komentujacych prosze nie pisac oszczerstw, bo nigdy nic nie wiadomo co się w naszuych domach stanie.
[*]
[/quote]
chodzi o sam fakt tego ze osoba podajaca sie za osobe z Kurowa przekreca fakty i od tego sie pozniej zaczynaja ploty. a co do Artura to byl fajnym wesolym facetem i wspolczuje jego zonie i dziecku n... rozwiń
Avatar
zuzia / 26 marca 2013 o 09:20
[quote name='mia' timestamp='1364282891' post='750160']
Adamek was podjudza a Wy się dajecie.
Prowadzicie tu jakąś dyskusję - jakby to miało komuś pomóc.
Życia to nikomu nie wróci.
Moim zdaniem komentarz do tej sytuacji jest po prostu zbędny.
[/quote]Jest debeściak, jak go biskup tuSSk zrobi szefem CBA, oj wtedy to się będzie działo,
Avatar
Adamek / 26 marca 2013 o 09:08
Brawo jeden kómaty a reszta cióle
Avatar
mia / 26 marca 2013 o 08:28
Adamek was podjudza a Wy się dajecie.
Prowadzicie tu jakąś dyskusję - jakby to miało komuś pomóc.
Życia to nikomu nie wróci.
Moim zdaniem komentarz do tej sytuacji jest po prostu zbędny.
Avatar
bogu / 30 marca 2013 o 09:18
Ludzie ! Któż to pisze ? Co to za dziennikarzyna ? Z tytułu wynika , iż tragedią jest to , że zabił nożem a nie to ,że w ogóle zabił. Ciekawe jakie oceny miał autor z wypracowań w szkole średniej , na której jak sądzę zakończył edukację.
Avatar
Gość / 29 marca 2013 o 20:32
[quote name='kasia' timestamp='1364498195' post='751401']
do jasnej cholery powiem Ci , że jak czytam tą dyskusję to szlak mnie trafia , tak się składa że jestem z zawodu kims kto może coś o tym powiedzieć i nie nazywaj ludzi "patologią " bo ani mama , ani brat a ten wspaniały chłopak jakim był Artur nie są winni temu co zrobił ojciec .....tak oceniasz wiec przedstaw swoja rodzinke moze tez jestes patologia a może miałeś w rodzinie pradziadka który kogoś zabił na wojnie więc k*** jestes mordercą ....zastanów się kretynie ....internet daje anonimowosć może powini wprowadzic przymusowe podpisywanie sie pod komentami i wtedy wiekszosc kretynów ucichła by ... żałosne
[/quote]
Żałosna jesteś przede wszystkim Ty: po pierwsze wypisujesz straszne bzdury, a po drugie robisz takie błedy, że powinnaś wrócić do podstawówki. Żal.
[quote name='kasia' timestamp='1364498195' post='751401']
do jasnej cholery powiem Ci , że jak czytam tą dyskusję to szlak mnie trafia , tak się składa że jestem z zawodu kims kto może coś o tym powiedzieć i nie nazywaj ludzi "patologią " bo ani mama , ani brat a ten wspaniały chłopak jakim był Artur nie są winni temu co zrobił ojciec .....tak oceniasz wiec przedstaw swoja rodzinke moze tez jestes patologia a może miałeś w rodzinie pradziadka który kogoś zabił na wojnie więc k*** jestes mordercą ....... rozwiń
Avatar
kurów / 29 marca 2013 o 11:55
Powód zabójstwa Śp, Artura nie jest potwierdzony i to że gazeta fakt.pl ( znana z wysanych z palca histori na litosc boską ) twierdzi , że powodem jest mecz to nie znaczy że tak jest , zastanówcie sie skąd oni mają to wiedzieć .....byli tam ? a może brat odrazy poleciał i sprzedał info do prasy ... pomyślcie troche przecież to absurd.....Nikt prócz ojca i drugiego syna tego nie wie więc darujcie sobie snucia...
jedno jest pewne ta rodzina nie jest patologią , znam ich od lat .Andrzej był porządnym facetem w ostanich latach być może pił więcej przez wyjazdy każdy wie jak wyglądaja takie delegacje ale ja osobiscie nigdy nie widzia lam go pijanego na ulicy nic z tych rzeczy , mama zmarłego to porządna kobieta z Panstwowa praca nie "patologiczna mamusia" , brat też był wporządku ...A zmarły złoty chłopak muchy by nie skrzywdził , zawsze bede pamietac go jako usmiechnietego chłopaka ...wasze komentarze ranią najbliższych oni i tak dużo wycierpieli ...każdy z nas ma rodzine i nie wierze ze nie ma w niej sprzeczek bo one zawsze sa tutaj poprostu poszły za daleko o duzo za daleko i wiadomo ze winy jest alkohol ....młody nie chciał mieszkac w swoim domu rodzinym choc mógł więc nie mówcie ze sam sie prosił o smierc bo pił z ojcem ....Artur miał dobrą pracę dla której wiele poswiecił , żonę która kochał , córeczkę , przyjaciół . Zastanówcie się co czuje jego mama starciła syna i męża w tej rodzinie nie bedzie juz nigdy tak jak było i wiecie co jak cofne sie wstecz 20 lat widze rodzine szczesliwa w której wszystko jest ok , za 20 lat wy mozecie być w tej sytuacji nie komentyujcie jesli macie zadac ból , uszanujcue śmierć człowieka który dla kogoś był całym życiem i dziękujcie Bogu że wasza mama, tata, żona , mąż , dziecko żyja ....
Artur spoczywaj w pokoju [*] Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”
Powód zabójstwa Śp, Artura nie jest potwierdzony i to że gazeta fakt.pl ( znana z wysanych z palca histori na litosc boską ) twierdzi , że powodem jest mecz to nie znaczy że tak jest , zastanówcie sie skąd oni mają to wiedzieć .....byli tam ? a może brat odrazy poleciał i sprzedał info do prasy ... pomyślcie troche przecież to absurd.....Nikt prócz ojca i drugiego syna tego nie wie więc darujcie sobie snucia...
jedno jest pewne ta rodzina nie jest patologią , znam ich od lat .Andrzej był porządnym facetem w ostanich latach być może pił... rozwiń
Avatar
kasia / 28 marca 2013 o 20:16
[quote name='Gość' timestamp='1364233788' post='749994']
Znam, ale skoro Ty masz takie pojęcie "NORMALNEGO" domu, to poszukaj dobrego psychologa (chyba trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego). Może Ci jeszcze pomoże. Patologia polega między innymi na tym, że ludzie, którzy po alkoholu dostają "białej gorączki", piją. Szkoda, że tego nie rozumiesz.
[/quote]

do jasnej cholery powiem Ci , że jak czytam tą dyskusję to szlak mnie trafia , tak się składa że jestem z zawodu kims kto może coś o tym powiedzieć i nie nazywaj ludzi "patologią " bo ani mama , ani brat a ten wspaniały chłopak jakim był Artur nie są winni temu co zrobił ojciec .....tak oceniasz wiec przedstaw swoja rodzinke moze tez jestes patologia a może miałeś w rodzinie pradziadka który kogoś zabił na wojnie więc k*** jestes mordercą ....zastanów się kretynie ....internet daje anonimowosć może powini wprowadzic przymusowe podpisywanie sie pod komentami i wtedy wiekszosc kretynów ucichła by ... żałosne
[quote name='Gość' timestamp='1364233788' post='749994']
Znam, ale skoro Ty masz takie pojęcie "NORMALNEGO" domu, to poszukaj dobrego psychologa (chyba trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego). Może Ci jeszcze pomoże. Patologia polega między innymi na tym, że ludzie, którzy po alkoholu dostają "białej gorączki", piją. Szkoda, że tego nie rozumiesz.
[/quote]

do jasnej cholery powiem Ci , że jak czytam tą dyskusję to szlak mnie trafia , tak się składa że jestem z zawo... rozwiń
Avatar
rezerwista / 27 marca 2013 o 16:27
[quote name='Kurów' timestamp='1364234849' post='750003']
był pożondnym człowiekiem , był żołnieżem który by za was walczył a wy jesteście je***e cioty
[/quote]ale ty jesteś nieporządny i żołnierzem nie zostaniesz.
Avatar
ja / 26 marca 2013 o 12:24
[quote name='male_wredne' timestamp='1364288175' post='750201']
chodzi o sam fakt tego ze osoba podajaca sie za osobe z Kurowa przekreca fakty i od tego sie pozniej zaczynaja ploty. a co do Artura to byl fajnym wesolym facetem i wspolczuje jego zonie i dziecku nie probuje sobie nawet wyobrazic co ona musi czuc i jak pozniej dziecku powie co sie stalo... a Artur na zawsze zostanie w pamieci tych ktorzy choc troche go poznali i ktorych zarazal swoim optymizmem.
[/quote]
w tym problem że dzieci ti widziały
[quote name='male_wredne' timestamp='1364288175' post='750201']
chodzi o sam fakt tego ze osoba podajaca sie za osobe z Kurowa przekreca fakty i od tego sie pozniej zaczynaja ploty. a co do Artura to byl fajnym wesolym facetem i wspolczuje jego zonie i dziecku nie probuje sobie nawet wyobrazic co ona musi czuc i jak pozniej dziecku powie co sie stalo... a Artur na zawsze zostanie w pamieci tych ktorzy choc troche go poznali i ktorych zarazal swoim optymizmem.
[/quote]
w tym problem że dzieci ti wid... rozwiń
Avatar
male_wredne / 26 marca 2013 o 09:56
[quote name='ja' timestamp='1364275666' post='750124']
Czy jest wazne kto kogo pierwszy zabil? ginąl niewinne osoby.
Artur byl wlasnie niewinny i zostawil rodzine;(
A reszte komentujacych prosze nie pisac oszczerstw, bo nigdy nic nie wiadomo co się w naszuych domach stanie.
[*]
[/quote]
chodzi o sam fakt tego ze osoba podajaca sie za osobe z Kurowa przekreca fakty i od tego sie pozniej zaczynaja ploty. a co do Artura to byl fajnym wesolym facetem i wspolczuje jego zonie i dziecku nie probuje sobie nawet wyobrazic co ona musi czuc i jak pozniej dziecku powie co sie stalo... a Artur na zawsze zostanie w pamieci tych ktorzy choc troche go poznali i ktorych zarazal swoim optymizmem.
[quote name='ja' timestamp='1364275666' post='750124']
Czy jest wazne kto kogo pierwszy zabil? ginąl niewinne osoby.
Artur byl wlasnie niewinny i zostawil rodzine;(
A reszte komentujacych prosze nie pisac oszczerstw, bo nigdy nic nie wiadomo co się w naszuych domach stanie.
[*]
[/quote]
chodzi o sam fakt tego ze osoba podajaca sie za osobe z Kurowa przekreca fakty i od tego sie pozniej zaczynaja ploty. a co do Artura to byl fajnym wesolym facetem i wspolczuje jego zonie i dziecku n... rozwiń
Avatar
zuzia / 26 marca 2013 o 09:20
[quote name='mia' timestamp='1364282891' post='750160']
Adamek was podjudza a Wy się dajecie.
Prowadzicie tu jakąś dyskusję - jakby to miało komuś pomóc.
Życia to nikomu nie wróci.
Moim zdaniem komentarz do tej sytuacji jest po prostu zbędny.
[/quote]Jest debeściak, jak go biskup tuSSk zrobi szefem CBA, oj wtedy to się będzie działo,
Avatar
Adamek / 26 marca 2013 o 09:08
Brawo jeden kómaty a reszta cióle
Avatar
mia / 26 marca 2013 o 08:28
Adamek was podjudza a Wy się dajecie.
Prowadzicie tu jakąś dyskusję - jakby to miało komuś pomóc.
Życia to nikomu nie wróci.
Moim zdaniem komentarz do tej sytuacji jest po prostu zbędny.
Zobacz wszystkie komentarze 73

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 0 2

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 9 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 9

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 5

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 23 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 3 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 4 2

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 70 3

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 2 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!