Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

16 sierpnia 2011 r.
11:05
Edytuj ten wpis

Rososz: Pijany kierowca wjechał w dom. Miał dwa promile

Autor: Zdjęcie autora er
0 7 A A
 (KWP w Lublinie)
(KWP w Lublinie)

Kierowany przez pijanego kierowcę renault scenic wypadł z drogi. Rozpędzone auto wpadło na podwórko: rozbiło studnię, uderzyło w dom, uszkadzając przyłącze gazowe.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
>> Nowa wersja portalu DziennikWschodni.pl - przetestuj i wyślij opinię

W poniedziałek w południe 65–letni kierowca przejeżdżał przez Rososz (pow. rycki). Na skrzyżowaniu wypadł z drogi. Najpierw staranował ogrodzenie posesji, przebił się przez krzewy bzu, rozbił studnię.

Zatrzymał się na ścianie domu, uszkadzając przyłącze gazowe. Na szczęście gaz nie wydostał się na zewnątrz.

Za kierownicą siedział mieszkaniec Okrzei. Był pijany. Alkomat pokazał dwa promile w wydychanym powietrzu. Nie odniósł obrażeń.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 18:03
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista i za to jestem obecnie represjonowany!

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Mój telefon: 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl

Jerzy Lenartowicz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem ... rozwiń
Avatar
bf / 7 października 2011 o 18:35
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
abstrakcja / 16 sierpnia 2011 o 15:31
[quote name='realny' timestamp='1313500949' post='515013']
Tylko bez obrazy mieszkańców.
I wystarczyło trochę edukacji - wszystko jest napisane i pokazane.
Rososz powiat rycki (czyli Ryki) na południe od Kraśnika.
Od siebie dodam, że jest to województwo kujawsko-karpackie w stanie Nevada nad Morzem Śródziemnym

Panowie (a może i Panie) z Dziennika Wschodniego - przestańcie się ośmieszać !!!
[/quote]

I co z tego,że jest napisane i pokazane skoro nie nauczyli się czytać ze zrozumieniem,a mapa to czarna magia-z geografią też na bakier.Czego się Jaś nie nauczył-Jan nie będzie umiał.
[quote name='realny' timestamp='1313500949' post='515013']
Tylko bez obrazy mieszkańców.
I wystarczyło trochę edukacji - wszystko jest napisane i pokazane.
Rososz powiat rycki (czyli Ryki) na południe od Kraśnika.
Od siebie dodam, że jest to województwo kujawsko-karpackie w stanie Nevada nad Morzem Śródziemnym

Panowie (a może i Panie) z Dziennika Wschodniego - przestańcie się ośmieszać !!!
[/quote]

I co z tego,że jest napisane i pokazane skoro ni... rozwiń
Avatar
realny / 16 sierpnia 2011 o 15:22
[quote name='tomeku1' timestamp='1313493058' post='514994']
nie czaje bazy to gdzie jest ten zasrany Rososz?????????
[/quote]

Tylko bez obrazy mieszkańców.
I wystarczyło trochę edukacji - wszystko jest napisane i pokazane.
Rososz powiat rycki (czyli Ryki) na południe od Kraśnika.
Od siebie dodam, że jest to województwo kujawsko-karpackie w stanie Nevada nad Morzem Śródziemnym

Panowie (a może i Panie) z Dziennika Wschodniego - przestańcie się ośmieszać !!!
[quote name='tomeku1' timestamp='1313493058' post='514994']
nie czaje bazy to gdzie jest ten zasrany Rososz?????????
[/quote]

Tylko bez obrazy mieszkańców.
I wystarczyło trochę edukacji - wszystko jest napisane i pokazane.
Rososz powiat rycki (czyli Ryki) na południe od Kraśnika.
Od siebie dodam, że jest to województwo kujawsko-karpackie w stanie Nevada nad Morzem Śródziemnym

Panowie (a może i Panie) z Dziennika Wschodniego - przestańcie się ośmieszać !&... rozwiń
Avatar
tomeku1 / 16 sierpnia 2011 o 13:10
nie czaje bazy to gdzie jest ten zasrany Rososz?????????
Avatar
gajowy / 16 sierpnia 2011 o 12:49
do czego jest ta mapa pod tekstem?
Avatar
puzon20 / 16 sierpnia 2011 o 12:04
chciał od razu wjechać do dużego pokoju, bo mu nogi odmówiły posłuszeństwa
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 18:03
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista i za to jestem obecnie represjonowany!

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Mój telefon: 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl

Jerzy Lenartowicz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem ... rozwiń
Avatar
bf / 7 października 2011 o 18:35
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
abstrakcja / 16 sierpnia 2011 o 15:31
[quote name='realny' timestamp='1313500949' post='515013']
Tylko bez obrazy mieszkańców.
I wystarczyło trochę edukacji - wszystko jest napisane i pokazane.
Rososz powiat rycki (czyli Ryki) na południe od Kraśnika.
Od siebie dodam, że jest to województwo kujawsko-karpackie w stanie Nevada nad Morzem Śródziemnym

Panowie (a może i Panie) z Dziennika Wschodniego - przestańcie się ośmieszać !!!
[/quote]

I co z tego,że jest napisane i pokazane skoro nie nauczyli się czytać ze zrozumieniem,a mapa to czarna magia-z geografią też na bakier.Czego się Jaś nie nauczył-Jan nie będzie umiał.
[quote name='realny' timestamp='1313500949' post='515013']
Tylko bez obrazy mieszkańców.
I wystarczyło trochę edukacji - wszystko jest napisane i pokazane.
Rososz powiat rycki (czyli Ryki) na południe od Kraśnika.
Od siebie dodam, że jest to województwo kujawsko-karpackie w stanie Nevada nad Morzem Śródziemnym

Panowie (a może i Panie) z Dziennika Wschodniego - przestańcie się ośmieszać !!!
[/quote]

I co z tego,że jest napisane i pokazane skoro ni... rozwiń
Avatar
realny / 16 sierpnia 2011 o 15:22
[quote name='tomeku1' timestamp='1313493058' post='514994']
nie czaje bazy to gdzie jest ten zasrany Rososz?????????
[/quote]

Tylko bez obrazy mieszkańców.
I wystarczyło trochę edukacji - wszystko jest napisane i pokazane.
Rososz powiat rycki (czyli Ryki) na południe od Kraśnika.
Od siebie dodam, że jest to województwo kujawsko-karpackie w stanie Nevada nad Morzem Śródziemnym

Panowie (a może i Panie) z Dziennika Wschodniego - przestańcie się ośmieszać !!!
[quote name='tomeku1' timestamp='1313493058' post='514994']
nie czaje bazy to gdzie jest ten zasrany Rososz?????????
[/quote]

Tylko bez obrazy mieszkańców.
I wystarczyło trochę edukacji - wszystko jest napisane i pokazane.
Rososz powiat rycki (czyli Ryki) na południe od Kraśnika.
Od siebie dodam, że jest to województwo kujawsko-karpackie w stanie Nevada nad Morzem Śródziemnym

Panowie (a może i Panie) z Dziennika Wschodniego - przestańcie się ośmieszać !&... rozwiń
Avatar
tomeku1 / 16 sierpnia 2011 o 13:10
nie czaje bazy to gdzie jest ten zasrany Rososz?????????
Avatar
gajowy / 16 sierpnia 2011 o 12:49
do czego jest ta mapa pod tekstem?
Avatar
puzon20 / 16 sierpnia 2011 o 12:04
chciał od razu wjechać do dużego pokoju, bo mu nogi odmówiły posłuszeństwa

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 54 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 20 25

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
galeria

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 12 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 4

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra