wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Puławy

Ryki: Pasażerowie jak sardynki

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 kwietnia 2011, 10:33
Autor: Pit

Przeładowany bus w Rykach (KWP Lublin)
Przeładowany bus w Rykach (KWP Lublin)

Bus mógł przewozić 24 pasażerów, jednak w środku jechały 34 osoby. Taki był wynik kontroli drogowej przeprowadzonej wczoraj przez policjantów w Rykach.

- Wczoraj około 13:30 policjanci z drogówki w Rykach zatrzymali pasażerskiego busa do kontroli. To Mercedes który regularnie kursował na terenie powiatu – mówi Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Okazało się, że w środku delikatnie mówiąc jest za dużo pasażerów. - Po otwarciu drzwi pasażerowie praktycznie wypadli na zewnątrz. Jak się okazało kierujący busem przewoził o 10 osób za dużo. Pojazd był przystosowany do przewozu 24 osób łącznie z kierowcą, zaś w busie w czasie kontroli znajdowało się aż...34 – dodaje.

Kierowca, 35-letni mieszkaniec powiatu puławskiego dostał 500 zł mandatu. 10 pasażerów musiało przerwać podróż tym samochodem i znaleźć sobie inny transport. Firmie, do której należy bus ma się przyjrzeć starostwo powiatowe - policjanci mają wysłać pismo w tej sprawie.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
AA
erni
sophisticated
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

AA
AA (1 czerwca 2011 o 08:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.
Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.
Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne.
Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów.
W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Rozwiń
erni
erni (26 kwietnia 2011 o 06:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='polo' timestamp='1303380116' post='468143']
smrut? a co to takiego ?
[/quote]
To takie cuś, jak otworzysz gębę i śmierdzi ci jak ze starej skarpetttty
Rozwiń
sophisticated
sophisticated (24 kwietnia 2011 o 21:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
W tej kwestii to raczej nic nowego.Prawdę mówiąc wchodząc na tę stronę liczyłam na bardziej 'wyszukane informacje' i moja ciekawość nie została w pełni zaspokojona...Ale to co zostało opisane też oczywiście jest ważne i chcąc nie chcąc popieram tego typu akcje prowadzone przez policję , gdyż ta sprawa dotyka również i mnie.
Rozwiń
izy
izy (21 kwietnia 2011 o 15:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ciekawe czy bus nie należał do niejkiego pana P. z Michowa bo on stosuje taki taktyki i przeładowany bus to norma na każdym kursie
Rozwiń
polo
polo (21 kwietnia 2011 o 12:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
smrut? a co to takiego ?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!