Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

29 sierpnia 2011 r.
18:59
Edytuj ten wpis

Stadion w Puławach dla drużyn Euro 2012? Nie ma chętnych

0 9 A A
Jak prezentuje się nasza propozycja sprawdzali ostatnio Duńczycy (MOSiR Puławy)
Jak prezentuje się nasza propozycja sprawdzali ostatnio Duńczycy (MOSiR Puławy)

Już siedem europejskich delegacji piłkarskich odwiedziło stadion miejski w Puławach. Na razie żadna nie zdecydowała się na rezerwację obiektu na Euro 2012. Ale spokojnie, ostateczne decyzje zapadną w grudniu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
>> Nowa wersja portalu DziennikWschodni.pl - przetestuj i wyślij opinię

Do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej niewiele ponad dziewięć miesięcy. O prawo goszczenia u siebie gwiazd piłkarskich rywalizuje 21 polskich i 17 ukraińskich ośrodków. Wśród nich wspólna oferta Puław, Kazimierza Dolnego i Nałęczowa umieszczona w oficjalnym katalogu UEFA. – Gdyby się udało, to byłoby wielkie wydarzenie dla miasta – marzy Antoni Rękas, dyrektor MOSiR Puławy.

Jak prezentuje się propozycja Lubelszczyzny sprawdzali już Belgowie, Norwegowie, Szkoci, Anglicy, Francuzi, Grecy, a ostatnio Duńczycy. Scenariusz wizyt za każdym razem jest ten sam. Goście przyjeżdżają w asyście przedstawicieli spółki odpowiedzialnej za organizację imprezy w naszym kraju. Na miejscu są oprowadzani przez lokalne władze. – Szkoda tylko, że z tych wizyt kompletnie nic nie wynika – komentuje pan Marcin, kibic piłkarski z Puław.

Ale zarówno władze miast oraz fani muszą się uzbroić w cierpliwość. Wizyty w hotelach i ośrodkach treningowych mogą się odbywać do losowania grup finałowych, zaplanowanego na grudzień 2011. Teraz każda federacja może wstępnie wybrać jedną preferowaną opcję oraz dwie rezerwowe. Wybór muszą potwierdzić dopiero po finałowym losowaniu.

– Dlatego śpimy spokojnie. Mamy świetną ofertę i dalej robimy swoje. Nawet jak się nie uda, to przecież nie będzie tragedii. Stadion był budowany głównie z myślą o mieszkańcach, a nie o Euro – wyjaśnia Rękas.

Oficjalnie wstępnej rezerwacji centrum dokonali już Niemcy, którzy zdecydowali się na Gdańsk. – Czym ich skusiliśmy? Po prostu bardzo im się tu spodobało – śmieje się Sabina Obara, koordynator ds. zakwaterowania i centrów pobytowych w gdańskim Biurze ds. Euro 2012. – Nie ma recepty na sukces. My nawet nie lobbowaliśmy, bo drużyny dostają katalog i same wybierają. Na pewno ważnym czynnikiem są odległości pomiędzy poszczególnymi obiektami. U nas są niewielkie i to jest duży plus.

Z kolei Kraków będzie prawdopodobnie gościł aż dwie reprezentacje: Włoch i Holandii. – Zaprocentowało, że zainwestowaliśmy w budowę nowoczesnych stadionów Wisły i Cracovii – mówi Michał Sobolewski z Urzędu Miasta Kraków. – Dodatkowo naszym atutem jest położenie.
Znajdujemy się mniej więcej w centrum pomiędzy miastami w Polsce i na Ukrainie, gdzie będą rozgrywane mecze – podkreśla Sobolewski.

Oferta z Lubelszczyzny skusić może tych, którym przyjdzie rywalizować na Stadionie Narodowym w Warszawie. Z Puław jest do niego ok. 140 km, które autokarem można pokonać w 2,5 godz. A znacznie krócej samolotem z lotniska w Dęblinie.

– Nic nie jest jeszcze przesądzone. Wszystko może się zmienić po 2 grudnia, kiedy wylosowane zostaną grupy mistrzostw i okaże się, kto gdzie będzie grał – uważa Obara.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 18:12
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista i za to jestem obecnie represjonowany!

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Mój telefon: 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl

Jerzy Lenartowicz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem ... rozwiń
Avatar
fr / 7 października 2011 o 18:25
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
Zenek / 31 sierpnia 2011 o 09:33
Przejeżdżałem kilkakrotnie przez Puławy i zastanawiałem się jak ludzie mogą żyć w takim chemicznym smrodzie. Uprawiać sport w takich chemicznych oparach to trzeba mieć nie pokolei w głowie.
Avatar
KIBOL z PUŁAW / 30 sierpnia 2011 o 21:15
i bardzo dobrze że jeszcze nie ma chętnych na ten PODWÓREK zwany dumnie STADIONEM - plus do tego te garbu na Kazimierskiej (( na wróblewskiego już ich nie ma )) -a jeśli te zostaną to tylko HOLENDRZY NIECH SOBIE WYNAJMĄ ONI SĄ DO TEGO PRZYZWYCZAJENI ----albo rozebrać TYLKO ZA CZYJE PIENIĄDZE p. PREZYDENCIE....
Avatar
Marek / 30 sierpnia 2011 o 11:26
[quote name='mzl' timestamp='1314688559' post='521955']jak to niby na wschodzie Polski się infrastruktura rozwija[/quote]
Jeśli chodzi o Puławy to ten rozwój infrastruktury jest UJEMNY.
Jeszcze parę lat temu między Puławami a Kazimierzem Dolnym jeździło się normalnie, ale później wybudowali tam jakieś kretyńskie garby i teraz jest mordęga.
Biorąc pod uwagę że sportowcy mieli mieszkać w Kazimierzu i dojeżdżać na stadion w Puławach, to wcale się im nie dziwię że olali tą "okazję".
Avatar
Maksellus Łoles / 30 sierpnia 2011 o 09:38
mzl - naucz się czytać barani pusty łbie bez szkoły. Pisze jak wół 2,5 godziny autokarem nieuku !!!! Ale najwyraźniej u Ciebie w 2,5 godziny wędrują informacje z oczu do Twojego mózgu więc tej pustej i nieudolnej reakcji nie ma się co dziwić. Dobrze że wakacje się kończą to pójdziesz do szkoły i przestaniesz wypisywać brednie zasłyszane od kolegów gimnazjalistów. Proponuję więcej pokory i myślenia. Pa skarbuniu. . ręce opadają
Avatar
mzl / 30 sierpnia 2011 o 09:15
140 km do Warszawy w 2,5 godziny a ten prostak Grabarczyk śmie się w sejmie jak głupiec chwalić tym jak to niby na wschodzie Polski się infrastruktura rozwija !!! tylko deb*** ze wschodu zagłosuje na PO !!!
Avatar
Puławiak / 30 sierpnia 2011 o 08:42
Stadion powinien już rok temu zostać otwarty, do tej pory nic się nie ruszyło. Pan Prezydent Grobel razem z posłem Karpińskim (PO) mówią, że wszystko jest ok. Ciekaw jestem kto poniesie konsekwencje tego zaniedbania.<br />
Podobnie jest z obwodnicą Puław. Część, która została wybudowana już się rozlatuje, a II etap, który obiecywał Pan Poseł Karpiński jest w sferze marzeń.
Avatar
www.patole.pl Patologicz / 30 sierpnia 2011 o 08:40
www.patole.pl Patologiczne Oblicze Internetu
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 18:12
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista i za to jestem obecnie represjonowany!

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Mój telefon: 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl

Jerzy Lenartowicz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem ... rozwiń
Avatar
fr / 7 października 2011 o 18:25
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
Zenek / 31 sierpnia 2011 o 09:33
Przejeżdżałem kilkakrotnie przez Puławy i zastanawiałem się jak ludzie mogą żyć w takim chemicznym smrodzie. Uprawiać sport w takich chemicznych oparach to trzeba mieć nie pokolei w głowie.
Avatar
KIBOL z PUŁAW / 30 sierpnia 2011 o 21:15
i bardzo dobrze że jeszcze nie ma chętnych na ten PODWÓREK zwany dumnie STADIONEM - plus do tego te garbu na Kazimierskiej (( na wróblewskiego już ich nie ma )) -a jeśli te zostaną to tylko HOLENDRZY NIECH SOBIE WYNAJMĄ ONI SĄ DO TEGO PRZYZWYCZAJENI ----albo rozebrać TYLKO ZA CZYJE PIENIĄDZE p. PREZYDENCIE....
Avatar
Marek / 30 sierpnia 2011 o 11:26
[quote name='mzl' timestamp='1314688559' post='521955']jak to niby na wschodzie Polski się infrastruktura rozwija[/quote]
Jeśli chodzi o Puławy to ten rozwój infrastruktury jest UJEMNY.
Jeszcze parę lat temu między Puławami a Kazimierzem Dolnym jeździło się normalnie, ale później wybudowali tam jakieś kretyńskie garby i teraz jest mordęga.
Biorąc pod uwagę że sportowcy mieli mieszkać w Kazimierzu i dojeżdżać na stadion w Puławach, to wcale się im nie dziwię że olali tą "okazję".
Avatar
Maksellus Łoles / 30 sierpnia 2011 o 09:38
mzl - naucz się czytać barani pusty łbie bez szkoły. Pisze jak wół 2,5 godziny autokarem nieuku !!!! Ale najwyraźniej u Ciebie w 2,5 godziny wędrują informacje z oczu do Twojego mózgu więc tej pustej i nieudolnej reakcji nie ma się co dziwić. Dobrze że wakacje się kończą to pójdziesz do szkoły i przestaniesz wypisywać brednie zasłyszane od kolegów gimnazjalistów. Proponuję więcej pokory i myślenia. Pa skarbuniu. . ręce opadają
Avatar
mzl / 30 sierpnia 2011 o 09:15
140 km do Warszawy w 2,5 godziny a ten prostak Grabarczyk śmie się w sejmie jak głupiec chwalić tym jak to niby na wschodzie Polski się infrastruktura rozwija !!! tylko deb*** ze wschodu zagłosuje na PO !!!
Avatar
Puławiak / 30 sierpnia 2011 o 08:42
Stadion powinien już rok temu zostać otwarty, do tej pory nic się nie ruszyło. Pan Prezydent Grobel razem z posłem Karpińskim (PO) mówią, że wszystko jest ok. Ciekaw jestem kto poniesie konsekwencje tego zaniedbania.<br />
Podobnie jest z obwodnicą Puław. Część, która została wybudowana już się rozlatuje, a II etap, który obiecywał Pan Poseł Karpiński jest w sferze marzeń.
Avatar
www.patole.pl Patologicz / 30 sierpnia 2011 o 08:40
www.patole.pl Patologiczne Oblicze Internetu
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Orkiestra św. Mikołaja na Moście Kultury
22 czerwca 2018, 16:30

Orkiestra św. Mikołaja na Moście Kultury 0 0

Co Gdzie Kiedy. Czas na przedostatni weekend czerwca na Moście Kultury. Tradycyjnie na uczestników czekają koncerty i warsztaty. Gwiazdą weekendu będzie Orkiestra Św. Mikołaja.

Wakacyjny rozkład komunikacji miejskiej w Lublinie. Co się zmieni?

Wakacyjny rozkład komunikacji miejskiej w Lublinie. Co się zmieni? 1 0

Gotowy jest już wakacyjny rozkład jazdy autobusów i trolejbusów. Jak zwykle pojadą rzadziej, a linie nocne nawet w weekendy mają kursować co 60 minut. Co jeszcze czeka pasażerów?

XIX Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi już w weekend

XIX Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi już w weekend 1 0

Gospodarzem tegorocznej edycji jest po raz drugi w historii Gmina Miączyn.– W Gminie Miączyn są doskonałe warunki do organizacji rywalizacji w Igrzyskach Zrzeszenia LZS. Samorząd lokalny, z wójtem Ryszardem Borowskim na czele, bardzo angażuje się w sport masowy, jest przyjazny wszelkim działaniom i inicjatywom w tej dziedzinie – tłumaczy Arkadiusz Bratkowski, członek Zarządu Województwa Lubelskiego.

Tłumaczył, że sam wywrócił się na nóż. Policjanci nie dali się nabrać

Tłumaczył, że sam wywrócił się na nóż. Policjanci nie dali się nabrać 3 0

31-latek tłumaczył, że sam przewrócił się na nóż. Okazało się, że ugodził go mężczyzna, który był zazdrosny o swoją dziewczynę.

Odpalił silnik i ruszył spod sklepu. Co chwilę zjeżdżał na pobocze

Odpalił silnik i ruszył spod sklepu. Co chwilę zjeżdżał na pobocze 1 0

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 57-letni kierowca Forda, który został zatrzymany przez policję.

Budowlani Lublin grają z Ogniwem Sopot i chcą przeskoczyć rywala

Budowlani Lublin grają z Ogniwem Sopot i chcą przeskoczyć rywala 2 0

W niedzielę o godzinie 13 Budowlani Lublin rozegrają mecz z Ogniwem Sopot. Będzie to ostatnie spotkanie przed wakacjami

To stowarzyszenie pomaga samotnym, starszym osobom. Trwa wakacyjna akcja

To stowarzyszenie pomaga samotnym, starszym osobom. Trwa wakacyjna akcja 0 0

Chcemy, żeby nasi podopieczni mogli spędzić trochę czasu w gronie przyjaznych osób i w otoczeniu pięknej przyrody – mówi Urszula Kępczyk ze Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Można im w tym pomóc.

Super Zbieracz sprzedał swój kebab. Co teraz będzie robił?
galeria

Super Zbieracz sprzedał swój kebab. Co teraz będzie robił? 38 7

Wróciłem do tego, co robiłem. A lubię swoją pracę – mówi Grzegorz Iżycki, popularny Super Zbieracz z Lublina. Iżycki sprzedał lokal z kebabem przy ulicy Jasnej.