Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

2 września 2012 r.
8:14
Edytuj ten wpis

Stara Wieś: Tragiczny wypadek koło Końskowoli. Samochód wjechał pod rozpędzony pociąg (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 90 A A
Wypadek na przejeździe kolejowym w Starej Wsi (Waldemar Mrozek)
Wypadek na przejeździe kolejowym w Starej Wsi (Waldemar Mrozek)

Do tragicznego wypadku doszło na przejeździe kolejowym w miejscowości Stara Wieś w gminie Końskowola. Kierowca osobowego mercedesa ominął rogatki i wjechał na tory pod koła nadjeżdżającego pociągu.

Do zdarzenia doszło około godz. 1:40.

Mercedes ominął opuszczoną zaporę na przejeździe kolejowym i wjechał na tory wprost pod rozpędzony pociąg towarowy relacji Jaszczów - Sitkówka Nowiny. Auto zostało zmiażdżone. Maszyna ciągnęła je przez około 100 metrów.

W akcji ratowniczej udział brała policja i 26 strażaków, ale kierowcy nie udało się uratować. 29-letni mieszkaniec gminy Końskowola zginął na miejscu.

Ruch pociągów na tym odcinku odbywa się jednym torem. - Normalny ruch przywrócony będzie dopiero w godzinach 16-17. Utrudnienia spowodowane są wymianą słupa trakcyjnego - informuje Piotr Stefaniuk, rzecznik prasowy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Lublinie.

Droga dla samochodów jest przejezdna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w miejscowości Stara Wieś w powiecie puławskim około godz. 1:40.

Kierowca osobowego mercedesa ominął opuszczoną zaporę na przejeździe kolejowym i wjechał na tory wprost pod rozpędzony pociąg towarowy. Auto zostało zmiażdżone. Maszyna ciągnęła je przez około 350 metrów.

Kierujący, 29-letni mieszkaniec gminy Końskowola zginął na miejscu.

W akcji ratowniczej udział brała policja i 26 strażaków. Zniszczone są słupy trakcji elektrycznej.

Ruch pociągów na tym odcinku odbywa się jednym torem, ale droga dla samochodów jest przejezdna.

Utrudnienia potrwają co najmniej do godz. 18.

Komentarze 90

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ukasz / 1 listopada 2015 o 06:00

....oraz z blachami LKR....
Świdniczanie też nie lepsi

a LOP sam się przekonałem

Avatar
anlex / 8 września 2012 o 15:43
Odszkodowania powypadkowe [url="http://www.kancelariaanlex.pl/"]http://www.kancelariaanlex.pl/[/url] tel. 721 401 000
Avatar
NO NIE!!!! / 8 września 2012 o 14:19
[quote name='igor' timestamp='1346682010' post='670028']
znam go!! to był cwel!!
[/quote]Ty chamie z puławskiej wsi!!!Kryminalisto!!!Pewnie ty jesteś cwelem albo pederastą,a tu się na forum wyładowujesz bo inaczej nie umiesz.Tu jesteś prawie anonimowy(prawie świnio).
Avatar
Gość / 8 września 2012 o 14:12
[quote name='123' timestamp='1346660590' post='669892']
Jeśli to było samobójstwo to deb***ne. Mógł zabić ludzi w pociągu.
[/quote]TO BYŁ POCIĄG TOWAROWY!!!
Avatar
Znajomy / 8 września 2012 o 14:08
[quote name='Marcel' timestamp='1346616248' post='669815']
Kupił sobie cham ze wsi 18 letniego mercedesa. Powiedział do miejscowych chamów w bmw i golfach 3 - jestem od was lepszy bo mam mesia i możecie mi teraz, ja jestem królem wiejskich szos. Skończyło się jak się skończyło.
[/quote]deb***U...CO PISZESZ...???
Avatar
Gość / 8 września 2012 o 14:05
[quote name='Joker 354' timestamp='1346597151' post='669730']
LUDZIE CO WY PISZECIE ANDRZEJ BYL WSPANIALYM CZLOWIEKIEM ZNAM GO JUZ DLUGO I PROSZE NIE PISZCIE TAKICH ZECZY TO PRZYKRE !!! ALE POWIEM WAM JEDNO ZYCZE ABY WAS SPOTKALA TAKA TRAGEDIA MOZE SIE CZEGOS NAUCZYCIE
ANDRZEJ NIECH CI ZIEMIA LEKKA BEDZIE!! [img]http://forum.gs24.pl/public/style_emoticons/default/sad.png[/img]Ile jeszcze takich samych wpisów ?
[/quote] JAKI ANDRZEJ???NA IMIĘ MIAŁ ŁUKASZ...COŚ CI SIĘ POCHRZANIŁO!!!
[quote name='Joker 354' timestamp='1346597151' post='669730']
LUDZIE CO WY PISZECIE ANDRZEJ BYL WSPANIALYM CZLOWIEKIEM ZNAM GO JUZ DLUGO I PROSZE NIE PISZCIE TAKICH ZECZY TO PRZYKRE !!! ALE POWIEM WAM JEDNO ZYCZE ABY WAS SPOTKALA TAKA TRAGEDIA MOZE SIE CZEGOS NAUCZYCIE
ANDRZEJ NIECH CI ZIEMIA LEKKA BEDZIE!! [img]http://forum.gs24.pl/public/style_emoticons/default/sad.png[/img]Ile jeszcze t... rozwiń
Avatar
Student / 4 września 2012 o 12:27
Witam!
Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej województwa Lubelskiego.
Ankieta jest anonimowa i służy celom badawczym.
Z góry dziękuję za poświęcony przez Państwa czas [img]https://s-static.ak.facebook.com/images/blank.gif[/img]
[url="http://www.surveymonkey.com/s/lubelskie"]http://www.surveymonkey.com/s/lubelskie[/url]
Avatar
ka / 3 września 2012 o 20:59
ja pier***e ludzie zanim coś napiszecie zastanówcie się nad tym pare razy !!! pewnie nawet nie znaliście człowieka i wypowiadacie się na jego temat kolega popełnił samobójstwo, a nie jak piszecie że skracał drogę do domu po h** to pisać!!! niech spoczywa w pokoju [*]
Avatar
KIA / 3 września 2012 o 18:48
znałem łukasza,niewięrzę że to było samobójstwo-chyba że naprawdę mial problem ze sobą
Avatar
kasia / 3 września 2012 o 18:39
[quote name='Marcin' timestamp='1346587346' post='669699']
Rodzina tego idioty powinna być obciążona kosztami naprawy taboru. A on sam dostał to, na co zasłużył
[/quote] wsadź sobie w tyłek tę usmiechniętą buźkę !
Avatar
ukasz / 1 listopada 2015 o 06:00

....oraz z blachami LKR....
Świdniczanie też nie lepsi

a LOP sam się przekonałem

Avatar
anlex / 8 września 2012 o 15:43
Odszkodowania powypadkowe [url="http://www.kancelariaanlex.pl/"]http://www.kancelariaanlex.pl/[/url] tel. 721 401 000
Avatar
NO NIE!!!! / 8 września 2012 o 14:19
[quote name='igor' timestamp='1346682010' post='670028']
znam go!! to był cwel!!
[/quote]Ty chamie z puławskiej wsi!!!Kryminalisto!!!Pewnie ty jesteś cwelem albo pederastą,a tu się na forum wyładowujesz bo inaczej nie umiesz.Tu jesteś prawie anonimowy(prawie świnio).
Avatar
Gość / 8 września 2012 o 14:12
[quote name='123' timestamp='1346660590' post='669892']
Jeśli to było samobójstwo to deb***ne. Mógł zabić ludzi w pociągu.
[/quote]TO BYŁ POCIĄG TOWAROWY!!!
Avatar
Znajomy / 8 września 2012 o 14:08
[quote name='Marcel' timestamp='1346616248' post='669815']
Kupił sobie cham ze wsi 18 letniego mercedesa. Powiedział do miejscowych chamów w bmw i golfach 3 - jestem od was lepszy bo mam mesia i możecie mi teraz, ja jestem królem wiejskich szos. Skończyło się jak się skończyło.
[/quote]deb***U...CO PISZESZ...???
Avatar
Gość / 8 września 2012 o 14:05
[quote name='Joker 354' timestamp='1346597151' post='669730']
LUDZIE CO WY PISZECIE ANDRZEJ BYL WSPANIALYM CZLOWIEKIEM ZNAM GO JUZ DLUGO I PROSZE NIE PISZCIE TAKICH ZECZY TO PRZYKRE !!! ALE POWIEM WAM JEDNO ZYCZE ABY WAS SPOTKALA TAKA TRAGEDIA MOZE SIE CZEGOS NAUCZYCIE
ANDRZEJ NIECH CI ZIEMIA LEKKA BEDZIE!! [img]http://forum.gs24.pl/public/style_emoticons/default/sad.png[/img]Ile jeszcze takich samych wpisów ?
[/quote] JAKI ANDRZEJ???NA IMIĘ MIAŁ ŁUKASZ...COŚ CI SIĘ POCHRZANIŁO!!!
[quote name='Joker 354' timestamp='1346597151' post='669730']
LUDZIE CO WY PISZECIE ANDRZEJ BYL WSPANIALYM CZLOWIEKIEM ZNAM GO JUZ DLUGO I PROSZE NIE PISZCIE TAKICH ZECZY TO PRZYKRE !!! ALE POWIEM WAM JEDNO ZYCZE ABY WAS SPOTKALA TAKA TRAGEDIA MOZE SIE CZEGOS NAUCZYCIE
ANDRZEJ NIECH CI ZIEMIA LEKKA BEDZIE!! [img]http://forum.gs24.pl/public/style_emoticons/default/sad.png[/img]Ile jeszcze t... rozwiń
Avatar
Student / 4 września 2012 o 12:27
Witam!
Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej województwa Lubelskiego.
Ankieta jest anonimowa i służy celom badawczym.
Z góry dziękuję za poświęcony przez Państwa czas [img]https://s-static.ak.facebook.com/images/blank.gif[/img]
[url="http://www.surveymonkey.com/s/lubelskie"]http://www.surveymonkey.com/s/lubelskie[/url]
Avatar
ka / 3 września 2012 o 20:59
ja pier***e ludzie zanim coś napiszecie zastanówcie się nad tym pare razy !!! pewnie nawet nie znaliście człowieka i wypowiadacie się na jego temat kolega popełnił samobójstwo, a nie jak piszecie że skracał drogę do domu po h** to pisać!!! niech spoczywa w pokoju [*]
Avatar
KIA / 3 września 2012 o 18:48
znałem łukasza,niewięrzę że to było samobójstwo-chyba że naprawdę mial problem ze sobą
Avatar
kasia / 3 września 2012 o 18:39
[quote name='Marcin' timestamp='1346587346' post='669699']
Rodzina tego idioty powinna być obciążona kosztami naprawy taboru. A on sam dostał to, na co zasłużył
[/quote] wsadź sobie w tyłek tę usmiechniętą buźkę !
Zobacz wszystkie komentarze 90

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 10 11

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 23 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 39 3

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 72 13

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 38 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 54 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 47 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 425 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 13

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!