niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Puławy

Sybille dla filmowców i fundacji pomagającej niepełnosprawnym

  Edytuj ten wpis
Dodano: 7 stycznia 2010, 13:14
Autor: (pab)

Agencja Filmowa Studio K czyli wydawca Informacji Puławskich w telewizji kablowej oraz Puławska Fundacja Osób Niepełnosprawnych PA-KT to laureaci tegorocznych statuetek Sybilli wręczanych podczas koncertu noworocznego. Nagroda przedsiębiorcy roku trafiła do firmy Echo-Son.

Statuetki Sybilli są za każdym razem wręczane na początku stycznia przy okazji koncertu noworocznego organizowanego przez prezydenta Puław. Tegoroczna impreza odbyła się w środę w Domu Chemika. Zanim jednak prezydent uhonorował osoby i instytucje na specjalnej prezentacji filmowej pochwalił się najważniejszymi ubiegłorocznymi wydarzeniami z życia miasta.

W tym roku kapituła przyznająca wyróżnienie zdecydowała o uhonorowaniu tylko dwóch instytucji. Puławska Fundacja Osób Niepełnosprawnych PA-KT dostała ją za "znoszenie barier i tworzenie nowej formuły pełnego życia osób niepełnosprawnych, integrowanie środowisk oraz wkład w podnoszenie jakości życia społecznego w mieście, a także kreowanie wizerunku Puław w kraju i za granicą”.

Druga Sybilla trafiła do Agencji Filmowej Studio K za "rozwijanie komunikacji społecznej poprzez tworzenie nowoczesnej telewizji miejskiej, dostępnej i przyjaznej platformy informacyjnej dla mieszkańców Puław, za zaangażowanie w życie społeczności oraz wkład w tworzenie lokalnej tożsamości i wizerunku naszego miasta”.

Każdego roku kapituła wyłania też Puławskego Przedsiębiorcę Roku. Tym razem tytuł wraz ze statuetką Sybilli trafił do Zakładu Doświadczalnego Echo-Son S.A. za "znaczący wkład w rozwój przedsiębiorczości w mieście Puławy poprzez projektowanie i produkcję nowoczesnej, wysoko innowacyjnej aparatury medycznej na światowym poziomie technologicznnym”.

Na zakończenie imprezy na scenie Domu Chemika wystąpił Michał Bajor śpiewając piosenki swoje oraz m.in. Marka Grechuty.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
kacha25
kacha25
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

kacha25
kacha25 (8 stycznia 2010 o 17:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
GRATULACJE CHŁOPAKI. POZDROWIENIA DLA PIOTRKA ADACHA!
Rozwiń
kacha25
kacha25 (8 stycznia 2010 o 17:17) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
GRATULACJE CHŁOPAKI. POZDRAWIAM PIOTRA ADACHA!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!