wtorek, 20 lutego 2018 r.

Puławy

Puławy: Szukają pracowników do urzędu, biblioteki i ośrodka kultury

Dodano: 11 lutego 2016, 10:44

Poszukiwani są kandydaci do pracy na stanowisku dyrektora ośrodka kultury, kierownika biblioteki oraz do trzech wydziałów Urzędu Miasta.

Jeśli ktoś chce zmienić dotychczasowego pracodawcę na Urząd Miasta Puławy, to teraz mu ku temu najlepszą okazję. Poszukiwani są kandydaci na szereg stanowisk urzędniczych.

Najważniejsza z rekrutacji dotyczy stanowiska dyrektora Puławskiego Ośrodka Kultury. Tutaj kandydaci, poza wyższym wykształceniem, muszą legitymować się doświadczeniem w kierowaniu zespołem ludzkim, znajomością przepisów prawa oraz potrafić porozumiewać się w jednym z zachodnich języków obcych. Czas na złożenie swoich dokumentów aplikacyjnych mija do 19 lutego.

Trochę mniej interesująca, ale za to o wiele spokojniejsza, może być praca w puławskiej Bibliotece Miejskiej. Wszyscy, którzy marzą o kierowaniu filią nr 7 przy ul. 6 Sierpnia muszą się pospieszyć. Czas na złożenie dokumentów mija już w najbliższą środę (decyduje data stempla pocztowego). Wśród wymagań jest m.in. obsługa komputera, umiejętność korzystania z internetu oraz wiedza z zakresu wystąpień publicznych.

Pracowników poszukuje także puławski magistrat. Po ostatnich organizacyjnych przetasowaniach i utworzeniu nowego Wydziału Komunikacji Społecznej, do zajęcia są trzy etaty. Osoba, która trafi do WKS, powinna biegle korzystać z komputera, a szczególnie ceniona będzie umiejętność obsługi programów graficznych oraz znajomość m.in. prawa prasowego. Czas na złożenie kompletu dokumentów mija 17 lutego. Tyle samu czasu mają kandydaci na miejskiego informatyka. Poszukiwani są absolwenci informatyki, elektroniki lub elektrotechniki, którzy poradzą sobie z obsługą serwów internetowych, administracyjnych platform cyfrowych, czy awariami sprzętu. Rekrutacja trwa także do Wydziału Organizacyjnego, gdzie potrzeba specjalisty od bezpieczeństwa i higieny pracy na pół etatu.

Czytaj więcej o: praca Urząd Miasta Puławy
Gość
puławianin
Gość
(26) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (12 lutego 2016 o 22:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
To może byli pracownicy z UG Janowiec albo byli radni z gm. Janowiec znajdą pracę
Rozwiń
puławianin
puławianin (12 lutego 2016 o 21:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Takie informacje są na stronach poszczególnych urzędów i zakładów pracy. Po prostu trzeba je przeglądać raz w miesiącu i tyle. Każdy taki urząd czy instytucja miejska ma Biuletyn Informacji Publicznej gdzie jest dział: Nabór na wolne stanowiska. Jeśli tego nie wiesz, to znaczy, że jesteś dupa wołowa i się nie nadajesz ze względu na brak wiedzy podstawowej. A żeby informacje były w gazetach to urząd czy np. Dom Chemika musi po prostu zlecić takie ogłoszenie

A zamieścili tam takie informację ?? A konkurs na  stanowisko kierownicze  w WKS był???? Popieram -  w puławskich instytucjach, jeśli chodzi o przyjmowanie do pracy panuje jeden wielki NEPOTYZM!!!

Rozwiń
Gość
Gość (11 lutego 2016 o 17:29) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Co się dziwicie, że obstawiają swoimi. Wszak młodzi wyjechali a zostali tylko emeryci. Puławy.... stare, skorumpowane miasto !!!!!
Rozwiń
Gość
Gość (11 lutego 2016 o 16:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Udostępnijcie te oferty oraz uzasadnienia wyboru dokonanego przez komisje-PUBLICZNIE. Chyba nie ma co się wstydzić. Chodzi wszakże o pieniądze nas wszystkich
Rozwiń
Uważny
Uważny (11 lutego 2016 o 16:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

puszczają info na dzienniku wschodnim a na netach i gazetach puławskich, ani widu, ani słychu - ba do biblio dokumenty trza było składac do wczoraj!!! a do urzedu? gdzie normalny czlek ma znalexc info, ogloszenie itd.?

Ogłoszenia są na miejskim BIP (Biuletyn Informacji Publicznej dla niewtajemniczonych)

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (26)

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!