Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 czerwca 2009 r.
8:42
Edytuj ten wpis

Tak mieszkają ludzie w Puławach

0 10 A A

W azbestowym dachu są dziury wielkości pięści. Okna są pozabijane na stałe gwoździami, żeby nie wypadały. Instalacja elektryczna grozi pożarem. Urzędnicy niezbyt się jednak tym przejęli.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przedwojenny budynek przy ul. Prusa w Puławach został całkowicie wyłączony z użytkowania z powodu grożącej ludziom instalacji elektrycznej już dwa tygodnie temu. W parterowym domu należącym do Urzędu Miasta Puławy mieszkają trzy rodziny.

Więcej na www.mmpulawy.pl

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
czytelnik reaktywacja :D / 11 czerwca 2009 o 22:05
jeszcze jedno - serdeczne gratulacje za "profesjonalizm redakcji". Piszecie o dachu i oknach, a fotka nic z tego potwierdza. Czemu fotografia przedstawia wnętrze pomieszczenia, a opisane elementy nawet w najmniejszym stopniu nie zostały ujęte? Zdjęcie "mija się" z artykułem, no chyba że to o to chodziło.
Avatar
czytelnik / 11 czerwca 2009 o 21:56
Ciekawe wypowiedzi przedmówców "niepodległościowych i kapitalistycznych". Co ma niepodległość i kapitalizm do tego, że zarządca budynku nie dba o niego, nie przeciwdziała pogarszającemu się stanowi technicznemu? Urząd miasta powinien jednak zadbać o bezpieczeństwo lokatorów. Bierze czynsz więc ponosi odpowiedzialność. Inna kwestia - z tym łataniem dachu. Człowieku to jest azbest (artykuł o tym mówi więc przeczytaj a potem deb***nie komentuj). Sam ten materiał jest szkodliwy. Chyba lepiej zerwać i nowy kłaść mniej szkodliwy. Ciekawe, że urząd miasta i to nie jakiegoś tam pierwszego lepszego, ale powiatowego nie umie zadbać o 3 rodziny, a chce o dziesiątki tysięcy ludzi...
Ciekawe wypowiedzi przedmówców "niepodległościowych i kapitalistycznych". Co ma niepodległość i kapitalizm do tego, że zarządca budynku nie dba o niego, nie przeciwdziała pogarszającemu się stanowi technicznemu? Urząd miasta powinien jednak zadbać o bezpieczeństwo lokatorów. Bierze czynsz więc ponosi odpowiedzialność. Inna kwestia - z tym łataniem dachu. Człowieku to jest azbest (artykuł o tym mówi więc przeczytaj a potem deb***nie komentuj). Sam ten materiał jest szkodliwy. Chyba lepiej zerwać i nowy kłaść mniej szkodliwy. Ciekaw... rozwiń
Avatar
gość// / 9 czerwca 2009 o 17:46
~gość~ napisał:
Drabinę w rękę i na dach załatać dziurę.Najlepiej siąść i biadolić.

no tak załatać dziurę, ale dlaczego skoro płacą spory czynsz za te mieszkania to mają pokrywać koszty remontu ze swoich pieniędzy, skoro ktos bierze kase za to to powinien swoim budynkiem się zajmować,ja rozumiem że nikt mi ścian w środku nie pomaluje że to trzeba samemu ale takie rzeczy jak łatanie dachu czy wymiana instalacji to troche kosztuje i pwoiino być w zakresie w tym przypadku urzędu miasta

no tak załatać dziurę, ale dlaczego skoro płacą spory czynsz za te mieszkania to mają pokrywać koszty remontu ze swoich pieniędzy, skoro ktos bierze kase za to to powinien swoim budynkiem się zajmować,ja rozumiem że nikt mi ścian w środku nie pomaluje że to trzeba samemu ale takie rzeczy jak łatanie dachu czy wymiana instalacji to troche kosztuje i pwoiino być w zakresie w tym przypadku urzędu miasta rozwiń
Avatar
edziu / 8 czerwca 2009 o 12:08
olo napisał:
To, że coś "się należy" to może i funkcjonowało, ale za socjalizmu w Polsce, teraz to już nic się nie należy... ile zarobisz, tyle masz.... nie masz kasy, to zdychasz.... tego przecież chcieli Polacy, to mają.... kapitalizm pełną gębą.


W Polsce teraz wszystko się należy- ale tylko Cyganom..
Avatar
~gość~ / 8 czerwca 2009 o 09:15
Drabinę w rękę i na dach załatać dziurę.Najlepiej siąść i biadolić.
Avatar
olo / 8 czerwca 2009 o 06:36
To, że coś "się należy" to może i funkcjonowało, ale za socjalizmu w Polsce, teraz to już nic się nie należy... ile zarobisz, tyle masz.... nie masz kasy, to zdychasz.... tego przecież chcieli Polacy, to mają.... kapitalizm pełną gębą.
Avatar
j-23 / 5 czerwca 2009 o 15:10
A samemu tak naprawić to co? Ręce do tyłka przyrosły.Każdemu tylko sięNALEŻY.Podwinąć rękawy i do roboty.
Avatar
20 LAT / 5 czerwca 2009 o 13:23
20 LAT TEMU WYBRALIŚMY DEMOKRACJĘ OBALILIŚMY KOMUNĘ, A TERAZ NARZEKACIE ŻE SŁABE MIESZKANIE, ZAMIAST CIESZYĆ SIĘ Z WOLNOŚCI I NIEPODLEGŁOŚCI? NIEŁADNE TAK NARZEKAĆ.
Avatar
stancja / 5 czerwca 2009 o 09:55
a czy oni mają nakaz tam mieszkać ? - jest demokracja mogą sie wyprowadzić. a jeżeli nie płacą lub płacą za to tyle ile to jest warte to nie ma powodu do biadolenia!!
Avatar
Katarzyna i Jacek / 5 czerwca 2009 o 09:42
Mieszkamy od 6 m-cy w podobnym mieszkaniu z Kasią. Nie zgadzamy się z artykułem. Mieszkanie jest przytulne, dzieci ganiają za myszkami, kot trzyma formę. Oczywiście są pewne niedogodności, brak wody, toalety. Ale liczy się tylko miłość miedzy nami. Pozdrawiamy.
Avatar
czytelnik reaktywacja :D / 11 czerwca 2009 o 22:05
jeszcze jedno - serdeczne gratulacje za "profesjonalizm redakcji". Piszecie o dachu i oknach, a fotka nic z tego potwierdza. Czemu fotografia przedstawia wnętrze pomieszczenia, a opisane elementy nawet w najmniejszym stopniu nie zostały ujęte? Zdjęcie "mija się" z artykułem, no chyba że to o to chodziło.
Avatar
czytelnik / 11 czerwca 2009 o 21:56
Ciekawe wypowiedzi przedmówców "niepodległościowych i kapitalistycznych". Co ma niepodległość i kapitalizm do tego, że zarządca budynku nie dba o niego, nie przeciwdziała pogarszającemu się stanowi technicznemu? Urząd miasta powinien jednak zadbać o bezpieczeństwo lokatorów. Bierze czynsz więc ponosi odpowiedzialność. Inna kwestia - z tym łataniem dachu. Człowieku to jest azbest (artykuł o tym mówi więc przeczytaj a potem deb***nie komentuj). Sam ten materiał jest szkodliwy. Chyba lepiej zerwać i nowy kłaść mniej szkodliwy. Ciekawe, że urząd miasta i to nie jakiegoś tam pierwszego lepszego, ale powiatowego nie umie zadbać o 3 rodziny, a chce o dziesiątki tysięcy ludzi...
Ciekawe wypowiedzi przedmówców "niepodległościowych i kapitalistycznych". Co ma niepodległość i kapitalizm do tego, że zarządca budynku nie dba o niego, nie przeciwdziała pogarszającemu się stanowi technicznemu? Urząd miasta powinien jednak zadbać o bezpieczeństwo lokatorów. Bierze czynsz więc ponosi odpowiedzialność. Inna kwestia - z tym łataniem dachu. Człowieku to jest azbest (artykuł o tym mówi więc przeczytaj a potem deb***nie komentuj). Sam ten materiał jest szkodliwy. Chyba lepiej zerwać i nowy kłaść mniej szkodliwy. Ciekaw... rozwiń
Avatar
gość// / 9 czerwca 2009 o 17:46
~gość~ napisał:
Drabinę w rękę i na dach załatać dziurę.Najlepiej siąść i biadolić.

no tak załatać dziurę, ale dlaczego skoro płacą spory czynsz za te mieszkania to mają pokrywać koszty remontu ze swoich pieniędzy, skoro ktos bierze kase za to to powinien swoim budynkiem się zajmować,ja rozumiem że nikt mi ścian w środku nie pomaluje że to trzeba samemu ale takie rzeczy jak łatanie dachu czy wymiana instalacji to troche kosztuje i pwoiino być w zakresie w tym przypadku urzędu miasta

no tak załatać dziurę, ale dlaczego skoro płacą spory czynsz za te mieszkania to mają pokrywać koszty remontu ze swoich pieniędzy, skoro ktos bierze kase za to to powinien swoim budynkiem się zajmować,ja rozumiem że nikt mi ścian w środku nie pomaluje że to trzeba samemu ale takie rzeczy jak łatanie dachu czy wymiana instalacji to troche kosztuje i pwoiino być w zakresie w tym przypadku urzędu miasta rozwiń
Avatar
edziu / 8 czerwca 2009 o 12:08
olo napisał:
To, że coś "się należy" to może i funkcjonowało, ale za socjalizmu w Polsce, teraz to już nic się nie należy... ile zarobisz, tyle masz.... nie masz kasy, to zdychasz.... tego przecież chcieli Polacy, to mają.... kapitalizm pełną gębą.


W Polsce teraz wszystko się należy- ale tylko Cyganom..
Avatar
~gość~ / 8 czerwca 2009 o 09:15
Drabinę w rękę i na dach załatać dziurę.Najlepiej siąść i biadolić.
Avatar
olo / 8 czerwca 2009 o 06:36
To, że coś "się należy" to może i funkcjonowało, ale za socjalizmu w Polsce, teraz to już nic się nie należy... ile zarobisz, tyle masz.... nie masz kasy, to zdychasz.... tego przecież chcieli Polacy, to mają.... kapitalizm pełną gębą.
Avatar
j-23 / 5 czerwca 2009 o 15:10
A samemu tak naprawić to co? Ręce do tyłka przyrosły.Każdemu tylko sięNALEŻY.Podwinąć rękawy i do roboty.
Avatar
20 LAT / 5 czerwca 2009 o 13:23
20 LAT TEMU WYBRALIŚMY DEMOKRACJĘ OBALILIŚMY KOMUNĘ, A TERAZ NARZEKACIE ŻE SŁABE MIESZKANIE, ZAMIAST CIESZYĆ SIĘ Z WOLNOŚCI I NIEPODLEGŁOŚCI? NIEŁADNE TAK NARZEKAĆ.
Avatar
stancja / 5 czerwca 2009 o 09:55
a czy oni mają nakaz tam mieszkać ? - jest demokracja mogą sie wyprowadzić. a jeżeli nie płacą lub płacą za to tyle ile to jest warte to nie ma powodu do biadolenia!!
Avatar
Katarzyna i Jacek / 5 czerwca 2009 o 09:42
Mieszkamy od 6 m-cy w podobnym mieszkaniu z Kasią. Nie zgadzamy się z artykułem. Mieszkanie jest przytulne, dzieci ganiają za myszkami, kot trzyma formę. Oczywiście są pewne niedogodności, brak wody, toalety. Ale liczy się tylko miłość miedzy nami. Pozdrawiamy.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 0 0

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 1 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 12 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 0

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0

Mieszkańcy Puław mogli zobaczyć eksponaty z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 3 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 9 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 13 10

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!