Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

6 września 2017 r.
14:21

Tragedia w centrum miasta. Mężczyzna wypadł z ostatniego piętra hotelu

Autor: Zdjęcie autora gr
163 15 A A

42-letni mężczyzna wypadł w środę z najwyższego piętra jednego z hoteli w Puławach. Zginął na miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło około godziny 13.30. 42-latek wypadł z 11. piętra hotelu Izabella.

– Nie wykluczamy tego, że mężczyzna popełnił samobójstwo – mówi młodszy aspirant Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Krokodylowy / 9 września 2017 o 20:37
Policzmy. Przeciętna patola ma 4-5 potomków. Jako że nieopodatkowane to już więcej niż minimalna na rękę. Jak które małe to jeszcze się na kosiniakowe załapie, 1 tysiąc co miesiąc przez rok to nie w kij dmuchał. Do tego jeszcze z opieki społecznej coś się da wyrwać, można pokombinować z rozwodem i alimentami... I takie dziecko jaki ma wzór? Głupi niech robi, a ja połączę przyjemne z pożytecznym i jeszcze kasę mi dadzą.
Avatar
Jonek87 / 7 września 2017 o 13:48
Krokodylowy to zakomleksiony debil , któremu wydaje się , że na 500+ można zrobić interes . Do dzieła krokodylowy durniu bierz się za interesy (kolegów) to może sobie dorobisz
Avatar
obserwator / 7 września 2017 o 10:22
undefined napisał:
Krokodylowy, a jesteś w stanie zobaczyć drugą stronę tej sprawy?-dzieci dorastają, pracują, płacą podatki, gospodarka się rozwija, nie wiem, łapiesz o co w tym chodzi? Życie narodu nie kończy się na twoim. Po tobie jeszcze miliony będą i to musi być silny naród żeby przetrwał, a nie 70 procent w wieku po 60. Jak PO i PSL rozkradali miliony to cisza była, a teraz jeden z drugim rodzinom będzie żałował na dzieciaki. Jak wam tak żal tyłki ściska to też sobie naróbcie i do góry tyłkami będziecie leżeć - tak jak domniemacie, że te rodziny to robią. Każdy sądzi według siebie. Poprzednia władza srała i jadła z pod siebie byle im, dobrze było,a  gdzieś miała obywateli i przyszłość kraju.
 Krokodylowy napisał szczerą prawdę.Przjedź się po osiedlach i zapytaj ludzi gdzie dzieci wiecznych patologii pracują i jakie szkoły pokończyły.
 Krokodylowy napisał szczerą prawdę.Przjedź się po osiedlach i zapytaj ludzi gdzie dzieci wiecznych patologii pracują i jakie szkoły pokończyły. rozwiń
Avatar
Gość / 7 września 2017 o 09:40
Patologia była wspierana zawsze zasiłki dodatki itd.i kto miał narobić to ich narobił.!Teraz kożystają też normalne rodziny i nie myślą tylko o robieniu dzieci...
Avatar
Gość / 7 września 2017 o 07:56
to juz chyba drugi przypadek. ostatnio jakis czas temu tez ktoś ***yl z izabelli. pamiętam znicze obok sklepów przy izabelli.
Avatar
Batman / 7 września 2017 o 07:43
pani ewo przecież w tytule jest ze wypadł a nie wy***ył  .... parapety sä mokre pewnie .... a co na to super technik ...
Avatar
antypisomoher / 7 września 2017 o 00:10
undefined napisał:
bo widocznie był uczciwy,  pracował i nie miał za co żyć, bo jedynie teraz w naszym kraju mają się dobrze ci co narobią dzieci
 oj chłopcze.. przeczytaj jeszcze raz swój komentarz.cyt.,,był uczciwy,pracował i nie miał za co żyć...itd" to odpowiedz mi ..co robił z wypłatą uczciwie zarobioną? ku..a następny kompleksiak co go boli ,,bo łon ma pińcet a ja ni mom"...
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 21:50
Krokodylowy, a jesteś w stanie zobaczyć drugą stronę tej sprawy?-dzieci dorastają, pracują, płacą podatki, gospodarka się rozwija, nie wiem, łapiesz o co w tym chodzi? Życie narodu nie kończy się na twoim. Po tobie jeszcze miliony będą i to musi być silny naród żeby przetrwał, a nie 70 procent w wieku po 60. Jak PO i PSL rozkradali miliony to cisza była, a teraz jeden z drugim rodzinom będzie żałował na dzieciaki. Jak wam tak żal tyłki ściska to też sobie naróbcie i do góry tyłkami będziecie leżeć - tak jak domniemacie, że te rodziny to robią. Każdy sądzi według siebie. Poprzednia władza srała i jadła z pod siebie byle im, dobrze było,a gdzieś miała obywateli i przyszłość kraju.
Krokodylowy, a jesteś w stanie zobaczyć drugą stronę tej sprawy?-dzieci dorastają, pracują, płacą podatki, gospodarka się rozwija, nie wiem, łapiesz o co w tym chodzi? Życie narodu nie kończy się na twoim. Po tobie jeszcze miliony będą i to musi być silny naród żeby przetrwał, a nie 70 procent w wieku po 60. Jak PO i PSL rozkradali miliony to cisza była, a teraz jeden z drugim rodzinom będzie żałował na dzieciaki. Jak wam tak żal tyłki ściska to też sobie naróbcie i do góry tyłkami będziecie leżeć - tak jak domniemacie, że te rodziny to rob... rozwiń
Avatar
Krokodylowy / 6 września 2017 o 20:55
Te dzieci wezmą przykład z rodziców (no bo z kogo innego) i przed ukończeniem 18 lat będą miały dwójkę własnych dzieci. A potem będą sukcesywnie zwiększać pogłowie żeby kasy nie stracić.
Avatar
Rodzina 2+1 / 6 września 2017 o 19:17
undefined napisał:
bo widocznie był uczciwy,  pracował i nie miał za co żyć, bo jedynie teraz w naszym kraju mają się dobrze ci co narobią dzieci
Nie wymądrzaj sie tak, prawdopodobnie te dzieci jak dorosnął będą pracowały na twoją emeryturę. Więc licz na to że będzie ich jak najwięcej, w przeciwnym razie będziesz miał słabiutko.
Avatar
Krokodylowy / 9 września 2017 o 20:37
Policzmy. Przeciętna patola ma 4-5 potomków. Jako że nieopodatkowane to już więcej niż minimalna na rękę. Jak które małe to jeszcze się na kosiniakowe załapie, 1 tysiąc co miesiąc przez rok to nie w kij dmuchał. Do tego jeszcze z opieki społecznej coś się da wyrwać, można pokombinować z rozwodem i alimentami... I takie dziecko jaki ma wzór? Głupi niech robi, a ja połączę przyjemne z pożytecznym i jeszcze kasę mi dadzą.
Avatar
Jonek87 / 7 września 2017 o 13:48
Krokodylowy to zakomleksiony debil , któremu wydaje się , że na 500+ można zrobić interes . Do dzieła krokodylowy durniu bierz się za interesy (kolegów) to może sobie dorobisz
Avatar
obserwator / 7 września 2017 o 10:22
undefined napisał:
Krokodylowy, a jesteś w stanie zobaczyć drugą stronę tej sprawy?-dzieci dorastają, pracują, płacą podatki, gospodarka się rozwija, nie wiem, łapiesz o co w tym chodzi? Życie narodu nie kończy się na twoim. Po tobie jeszcze miliony będą i to musi być silny naród żeby przetrwał, a nie 70 procent w wieku po 60. Jak PO i PSL rozkradali miliony to cisza była, a teraz jeden z drugim rodzinom będzie żałował na dzieciaki. Jak wam tak żal tyłki ściska to też sobie naróbcie i do góry tyłkami będziecie leżeć - tak jak domniemacie, że te rodziny to robią. Każdy sądzi według siebie. Poprzednia władza srała i jadła z pod siebie byle im, dobrze było,a  gdzieś miała obywateli i przyszłość kraju.
 Krokodylowy napisał szczerą prawdę.Przjedź się po osiedlach i zapytaj ludzi gdzie dzieci wiecznych patologii pracują i jakie szkoły pokończyły.
 Krokodylowy napisał szczerą prawdę.Przjedź się po osiedlach i zapytaj ludzi gdzie dzieci wiecznych patologii pracują i jakie szkoły pokończyły. rozwiń
Avatar
Gość / 7 września 2017 o 09:40
Patologia była wspierana zawsze zasiłki dodatki itd.i kto miał narobić to ich narobił.!Teraz kożystają też normalne rodziny i nie myślą tylko o robieniu dzieci...
Avatar
Gość / 7 września 2017 o 07:56
to juz chyba drugi przypadek. ostatnio jakis czas temu tez ktoś ***yl z izabelli. pamiętam znicze obok sklepów przy izabelli.
Avatar
Batman / 7 września 2017 o 07:43
pani ewo przecież w tytule jest ze wypadł a nie wy***ył  .... parapety sä mokre pewnie .... a co na to super technik ...
Avatar
antypisomoher / 7 września 2017 o 00:10
undefined napisał:
bo widocznie był uczciwy,  pracował i nie miał za co żyć, bo jedynie teraz w naszym kraju mają się dobrze ci co narobią dzieci
 oj chłopcze.. przeczytaj jeszcze raz swój komentarz.cyt.,,był uczciwy,pracował i nie miał za co żyć...itd" to odpowiedz mi ..co robił z wypłatą uczciwie zarobioną? ku..a następny kompleksiak co go boli ,,bo łon ma pińcet a ja ni mom"...
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 21:50
Krokodylowy, a jesteś w stanie zobaczyć drugą stronę tej sprawy?-dzieci dorastają, pracują, płacą podatki, gospodarka się rozwija, nie wiem, łapiesz o co w tym chodzi? Życie narodu nie kończy się na twoim. Po tobie jeszcze miliony będą i to musi być silny naród żeby przetrwał, a nie 70 procent w wieku po 60. Jak PO i PSL rozkradali miliony to cisza była, a teraz jeden z drugim rodzinom będzie żałował na dzieciaki. Jak wam tak żal tyłki ściska to też sobie naróbcie i do góry tyłkami będziecie leżeć - tak jak domniemacie, że te rodziny to robią. Każdy sądzi według siebie. Poprzednia władza srała i jadła z pod siebie byle im, dobrze było,a gdzieś miała obywateli i przyszłość kraju.
Krokodylowy, a jesteś w stanie zobaczyć drugą stronę tej sprawy?-dzieci dorastają, pracują, płacą podatki, gospodarka się rozwija, nie wiem, łapiesz o co w tym chodzi? Życie narodu nie kończy się na twoim. Po tobie jeszcze miliony będą i to musi być silny naród żeby przetrwał, a nie 70 procent w wieku po 60. Jak PO i PSL rozkradali miliony to cisza była, a teraz jeden z drugim rodzinom będzie żałował na dzieciaki. Jak wam tak żal tyłki ściska to też sobie naróbcie i do góry tyłkami będziecie leżeć - tak jak domniemacie, że te rodziny to rob... rozwiń
Avatar
Krokodylowy / 6 września 2017 o 20:55
Te dzieci wezmą przykład z rodziców (no bo z kogo innego) i przed ukończeniem 18 lat będą miały dwójkę własnych dzieci. A potem będą sukcesywnie zwiększać pogłowie żeby kasy nie stracić.
Avatar
Rodzina 2+1 / 6 września 2017 o 19:17
undefined napisał:
bo widocznie był uczciwy,  pracował i nie miał za co żyć, bo jedynie teraz w naszym kraju mają się dobrze ci co narobią dzieci
Nie wymądrzaj sie tak, prawdopodobnie te dzieci jak dorosnął będą pracowały na twoją emeryturę. Więc licz na to że będzie ich jak najwięcej, w przeciwnym razie będziesz miał słabiutko.