Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

4 lipca 2013 r.
22:09
Edytuj ten wpis

Tragiczny wypadek. Nie żyje 6-letni chłopiec

0 31 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Chłopiec wybiegł z posesji prosto przed nadjeżdżający samochód. 36-letnia kierująca fiatem potrąciła dziecko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszych Czytelników na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl. Dziękujemy.

Do wypadku doszło około godz.18 w miejscowości Witowice, gm. Końskowola.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 36-letnia kobieta kierująca samochodem m-ki Fiat Tempra potrąciła 6-letniego chłopca - wyjaśnia kom. Renata Laszczka - Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie,

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że dziecko wybiegło z posesji wprost przed nadjeżdżający samochód. Na skutek odniesionych obrażeń chłopiec zmarł. Kierująca przebadana została na zawartość alkoholu w organizmie, była trzeźwa. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego wypadku - dodaje policjantka.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
buka / 10 lipca 2013 o 00:48

nikt nie ma prawa wydawac wyroku ani na rodziców ani na kierowcę ponieważ najprawdopodobniej rzadna z osób wypowiadających się na ten temat nie była świadkiem wypadku a w glupie plotki nie warto wierzyć..........

zamiast się kłócić pomodlcie się za dzieciaka........

Avatar
Niania / 8 lipca 2013 o 08:03
Dzisiaj jest pogrzeb wiec przestancie gdybac kto zawinil tylko lepiej pomodlcie sie za Pawelka i dajcie spokuj rodzica bo gdybanie nic nie pomoze nikomu.
Avatar
wqrw / 7 lipca 2013 o 22:47
jak możesz pisać takie brednie w przeddzień pogrzebu! Mam ochotę strzelić Ci w twarz, nie znasz rodziców nie znalas dziecka, nie wiesz czy był sam, lepiej zachowaj tego typu komentarze dla siebie, Pani mądra i bezbłędna! Obyś zawsze była w stanie upilnowac swoje dzieci idealna mamo!
Avatar
Ola / 7 lipca 2013 o 22:02

to jest tak właśnie jak się dziecka nie pilnuje a na wsiach to codzienność. sama od niedawna mieszkam na wsi mam dwoje dzieci i bramę zawsze zamkniętą bo mieszkamy przy samej ulicy i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji żeby moje dzieci wyszły same poza ogrodzenie. gdzie są rodzice co robią gdy ich dziecko wybiega na ulice. szkoda słów normalnie. szkoda dziecka ehh

Avatar
matka / 7 lipca 2013 o 13:09
może i jechała przepisowo ale była tak ślepą że nie widziała kto wpadł na maskę i kogo ciągnęła pod samochodem? Normalnie szlag mnie trafia na takie coś i jeszcze głupie tłumaczenia...
Avatar
iwona / 6 lipca 2013 o 21:01

wyrazy współczucia dla rodziny chłopca. Pilnowanie dziecka to jedno a przepisowa jazda samochodem to drugie... Jakby kobieta jechała przepisowo to nic by się nie stało!!

a skąd ta pewność ze nie jechała przepisowo. nikogo nie chce bronic ale tego nie wiemy czy jechała przepisowo czy nie a dzieci nie zawsze da się upilnować.

Avatar
lilu / 6 lipca 2013 o 17:48
lina widziałas to wszystko że pewną taka jesteś? A no właśnie na wsiach tak jest więc trochę wyobraźni i trzeba myśleć za wszystko... Stało się teraz tylko żal i smutek rodziny i znajomych
Avatar
jozia / 6 lipca 2013 o 10:56

i już tylko cisza, smutek i żal

[*][*][*]

Avatar
Gość / 6 lipca 2013 o 09:56

Pawełku <*><*><*>

Avatar
Ada / 6 lipca 2013 o 08:55

nie raz przejeżdzając przez Witowice widać jak tam ludzie chodzą jak święte krowy to i dzieci robią to samo, współczucie dla rodziny [*], ludzie zwolnijcie!

Avatar
buka / 10 lipca 2013 o 00:48

nikt nie ma prawa wydawac wyroku ani na rodziców ani na kierowcę ponieważ najprawdopodobniej rzadna z osób wypowiadających się na ten temat nie była świadkiem wypadku a w glupie plotki nie warto wierzyć..........

zamiast się kłócić pomodlcie się za dzieciaka........

Avatar
Niania / 8 lipca 2013 o 08:03
Dzisiaj jest pogrzeb wiec przestancie gdybac kto zawinil tylko lepiej pomodlcie sie za Pawelka i dajcie spokuj rodzica bo gdybanie nic nie pomoze nikomu.
Avatar
wqrw / 7 lipca 2013 o 22:47
jak możesz pisać takie brednie w przeddzień pogrzebu! Mam ochotę strzelić Ci w twarz, nie znasz rodziców nie znalas dziecka, nie wiesz czy był sam, lepiej zachowaj tego typu komentarze dla siebie, Pani mądra i bezbłędna! Obyś zawsze była w stanie upilnowac swoje dzieci idealna mamo!
Avatar
Ola / 7 lipca 2013 o 22:02

to jest tak właśnie jak się dziecka nie pilnuje a na wsiach to codzienność. sama od niedawna mieszkam na wsi mam dwoje dzieci i bramę zawsze zamkniętą bo mieszkamy przy samej ulicy i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji żeby moje dzieci wyszły same poza ogrodzenie. gdzie są rodzice co robią gdy ich dziecko wybiega na ulice. szkoda słów normalnie. szkoda dziecka ehh

Avatar
matka / 7 lipca 2013 o 13:09
może i jechała przepisowo ale była tak ślepą że nie widziała kto wpadł na maskę i kogo ciągnęła pod samochodem? Normalnie szlag mnie trafia na takie coś i jeszcze głupie tłumaczenia...
Avatar
iwona / 6 lipca 2013 o 21:01

wyrazy współczucia dla rodziny chłopca. Pilnowanie dziecka to jedno a przepisowa jazda samochodem to drugie... Jakby kobieta jechała przepisowo to nic by się nie stało!!

a skąd ta pewność ze nie jechała przepisowo. nikogo nie chce bronic ale tego nie wiemy czy jechała przepisowo czy nie a dzieci nie zawsze da się upilnować.

Avatar
lilu / 6 lipca 2013 o 17:48
lina widziałas to wszystko że pewną taka jesteś? A no właśnie na wsiach tak jest więc trochę wyobraźni i trzeba myśleć za wszystko... Stało się teraz tylko żal i smutek rodziny i znajomych
Avatar
jozia / 6 lipca 2013 o 10:56

i już tylko cisza, smutek i żal

[*][*][*]

Avatar
Gość / 6 lipca 2013 o 09:56

Pawełku <*><*><*>

Avatar
Ada / 6 lipca 2013 o 08:55

nie raz przejeżdzając przez Witowice widać jak tam ludzie chodzą jak święte krowy to i dzieci robią to samo, współczucie dla rodziny [*], ludzie zwolnijcie!