Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

15 czerwca 2009 r.
14:55
Edytuj ten wpis

Uderzali "z główki" w radiowóz i ściany w komendzie

0 4 A A

Najpierw włamali się do sklepu zoologicznego po karmę i legowisko. Potem tłukli głowami w ściany, a policjantów straszyli znajomościami w ABW. Tak wyglądała sobotnia noc w

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Około godziny 1 w nocy puławscy policjanci pojechali na interwencję do lokalu gastronomicznego, skąd miała dochodzić głośna muzyka. Po przybyciu na miejsce zauważyli czterech młodych mężczyzn, kręcących się pod sklepem zoologicznym. W jednym z okien wybita była szyba.

Młodzieńcy na widok policjantów rzucili się do ucieczki. Chwilę później zostali zatrzymali. Wszyscy zachowywali się wulgarnie, nie wykonywali poleceń policjantów i próbowali uciekać.

Zatrzymani to 19-letni Łukasz W., 16-letni Patryk G., 22-letni Daniel K. oraz 17-letni Mateusz J. Wszyscy mieli około 2 promili alkoholu w organizmie.

Pełnoletni sprawcy trafili do policyjnego aresztu, czwartego z nich 16-latka odebrali rodzice. Policjanci ustalili, że to Łukasz W. wspólnie z nieletnim wybili szybę w sklepie. Po wejściu do środka zabrali worek z karmą dla zwierząt i wiklinowe legowisko. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na 150 złotych.

Po tym, jak trafili w ręce policjantów, młodzieńcy zaczęli walić głowami o radiowóz, a później... ściany w komendzie. Jednocześnie posądzali o takie obrażenia interweniujących policjantów. Straszyli ich też znajomościami w Agenci Bezpieczeństwa Wewnętrznego i zapowiadali, że zostaną zwolnieni z pracy.

19-letni Łukasz W. usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat więzienia. Drugi z włamywaczy 16-letni Patryk G. trafi pod oblicze sądu dla nieletnich. Policjanci wyjaśniają rola dwóch pozostałych mężczyzn, którzy tłumaczą że nic nie wiedzą, bo "urwał im się film”.

Więcej informacji z Puław na www.mmpuławy.pl

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 17 czerwca 2009 o 09:42
Za słabo walili ,jakby tak mocniej to byłoby spokojniej w mieście.
Avatar
observer / 16 czerwca 2009 o 07:32
PTo, że zaczęli walić głowami o radiowóz, a później... ściany w komendzie to chyba jakaś reakcja na stres, zaś posądzanie o takie obrażenia interweniujących policjantów to już po prostu bezczelność do potęgi n-tej. Ale to straszenie znajomościami w Agenci Bezpieczeństwa Wewnętrznego i zapowiadanie, że zostaną zwolnieni z pracy to już po prostu robienie sobie jaj.

Naprawdę panowie młodzieńcy - jestem pod wrażeniem głupoty, jaką pokazaliście. W głowie macie chyba PUSTOSTAN. Należy wam się po 10 latek, może nabierzecie rozumu.
Avatar
Gość / 16 czerwca 2009 o 07:29
Ja przeczytałem to:

Po tym, jak trafili w ręce policjantów, młodzieńcy zaczęli walić głowami o radiowóz, a później... ściany w komendzie. Jednocześnie posądzali o takie obrażenia interweniujących policjantów. Straszyli ich też znajomościami w Agenci Bezpieczeństwa Wewnętrznego i zapowiadali, że zostaną zwolnieni z pracy.

...to pomyślałem, że te deb***E zasługują na pierwsze miejsce w rankingu "deb*** ROKU".

Gratulujemy.
Avatar
STYX / 15 czerwca 2009 o 19:21
Ja jestem za aborcją zawsze i wszędzie a wy ? Gdyby ją zastosować wobec tych czterech pedałów o wiele byłoby lepiej przynajmniej w Puławach.
Avatar
~gość~ / 17 czerwca 2009 o 09:42
Za słabo walili ,jakby tak mocniej to byłoby spokojniej w mieście.
Avatar
observer / 16 czerwca 2009 o 07:32
PTo, że zaczęli walić głowami o radiowóz, a później... ściany w komendzie to chyba jakaś reakcja na stres, zaś posądzanie o takie obrażenia interweniujących policjantów to już po prostu bezczelność do potęgi n-tej. Ale to straszenie znajomościami w Agenci Bezpieczeństwa Wewnętrznego i zapowiadanie, że zostaną zwolnieni z pracy to już po prostu robienie sobie jaj.

Naprawdę panowie młodzieńcy - jestem pod wrażeniem głupoty, jaką pokazaliście. W głowie macie chyba PUSTOSTAN. Należy wam się po 10 latek, może nabierzecie rozumu.
Avatar
Gość / 16 czerwca 2009 o 07:29
Ja przeczytałem to:

Po tym, jak trafili w ręce policjantów, młodzieńcy zaczęli walić głowami o radiowóz, a później... ściany w komendzie. Jednocześnie posądzali o takie obrażenia interweniujących policjantów. Straszyli ich też znajomościami w Agenci Bezpieczeństwa Wewnętrznego i zapowiadali, że zostaną zwolnieni z pracy.

...to pomyślałem, że te deb***E zasługują na pierwsze miejsce w rankingu "deb*** ROKU".

Gratulujemy.
Avatar
STYX / 15 czerwca 2009 o 19:21
Ja jestem za aborcją zawsze i wszędzie a wy ? Gdyby ją zastosować wobec tych czterech pedałów o wiele byłoby lepiej przynajmniej w Puławach.
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!