Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

27 kwietnia 2015 r.
16:56
Edytuj ten wpis

Ukradł szalik na meczu piłkarskim

Autor: Zdjęcie autora pab
0 6 A A

20-latek z Puław odpowie za kradzież szalika na meczu piłkarskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w poprzednią środę w trakcie meczu II ligi piłki nożnej w Puławach. Mężczyzna ukradł szalik 25-latkowi, a następnie uciekł do swoich kolegów.

Kiedy znajoma pokrzywdzonego zwróciła się do sprawcy o oddanie skradzionego szalika, ten agresywnie klnąc zagroził jej pobiciem. Wówczas pokrzywdzeni powiadomili policję.

– W trakcie meczu korzystając z kamer monitoringu pokrzywdzeni wskazali mężczyznę – sprawcę kradzieży. Kiedy wychodził ze stadionu został zatrzymany przez kryminalnych – relacjonuje podkom. Marcin Koper, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

20-latek z Puław usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej.
Czytaj więcej o:

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ruch-chorzów / 30 kwietnia 2015 o 14:46

jesu ale ma budne i poobgryzane pazury. Wstyd

Avatar
kibol / 28 kwietnia 2015 o 12:49

Te kibol a u ciebie na wsi co sie zakłada? Jak ci motór wpadnie do 3 to tylko popcorn i szczypki na pseudo stadionie sobie kupisz.

Motor gra w 3 baranie.. ale cóż jak się jest kibicem - Januszem to raz, że nie wiesz w której lidze kto gra a dwa, że każdy może ci barwy skroić - zresztą Puławy znane z tego ze im łatwo barwy kroić hehe zapytajcie legii :) poza tym wstyd do kwadratu, że panna chciała barwy odzyskać a chłopina kupa w majtkach zapewne - na policję.. ja nie mogę.. hahaha ! wstyd dla barw ! i rozumiem ze to puławianin puławianinowi skroił barwy (trolololo :).

ale spoko - napinajcie dalej :)

Motor gra w 3 baranie.. ale cóż jak się jest kibicem - Januszem to raz, że nie wiesz w której lidze kto gra a dwa, że każdy może ci barwy skroić - zresztą Puławy znane z tego ze im łatwo barwy kroić hehe zapytajcie legii :) poza tym wstyd do kwadratu, że panna chciała barwy odzyskać a chłopina kupa w majtkach zapewne - na policję.. ja nie mogę.. hahaha ! wstyd dla barw ! i rozumiem ze to puławianin puławianinowi skroił barwy (trolololo :).

ale spoko - napinajcie dalej :)

rozwiń
Avatar
pwy / 27 kwietnia 2015 o 22:57
Te kibol a u ciebie na wsi co sie zakłada? Jak ci motór wpadnie do 3 to tylko popcorn i szczypki na pseudo stadionie sobie kupisz.
Avatar
izolator / 27 kwietnia 2015 o 21:18

Ukrasc szai to jak mawial klasy jak zgwalcic prostytutke :) co za ciota to zglosila?

Avatar
kibol / 27 kwietnia 2015 o 20:47
Przeciez to jakas c...a .. kto tam szaliki nosi.. w tych pólawach..
Avatar
Lucek / 27 kwietnia 2015 o 20:03

Nie wierzę.

To nie dowcip?

Avatar
ruch-chorzów / 30 kwietnia 2015 o 14:46

jesu ale ma budne i poobgryzane pazury. Wstyd

Avatar
kibol / 28 kwietnia 2015 o 12:49

Te kibol a u ciebie na wsi co sie zakłada? Jak ci motór wpadnie do 3 to tylko popcorn i szczypki na pseudo stadionie sobie kupisz.

Motor gra w 3 baranie.. ale cóż jak się jest kibicem - Januszem to raz, że nie wiesz w której lidze kto gra a dwa, że każdy może ci barwy skroić - zresztą Puławy znane z tego ze im łatwo barwy kroić hehe zapytajcie legii :) poza tym wstyd do kwadratu, że panna chciała barwy odzyskać a chłopina kupa w majtkach zapewne - na policję.. ja nie mogę.. hahaha ! wstyd dla barw ! i rozumiem ze to puławianin puławianinowi skroił barwy (trolololo :).

ale spoko - napinajcie dalej :)

Motor gra w 3 baranie.. ale cóż jak się jest kibicem - Januszem to raz, że nie wiesz w której lidze kto gra a dwa, że każdy może ci barwy skroić - zresztą Puławy znane z tego ze im łatwo barwy kroić hehe zapytajcie legii :) poza tym wstyd do kwadratu, że panna chciała barwy odzyskać a chłopina kupa w majtkach zapewne - na policję.. ja nie mogę.. hahaha ! wstyd dla barw ! i rozumiem ze to puławianin puławianinowi skroił barwy (trolololo :).

ale spoko - napinajcie dalej :)

rozwiń
Avatar
pwy / 27 kwietnia 2015 o 22:57
Te kibol a u ciebie na wsi co sie zakłada? Jak ci motór wpadnie do 3 to tylko popcorn i szczypki na pseudo stadionie sobie kupisz.
Avatar
izolator / 27 kwietnia 2015 o 21:18

Ukrasc szai to jak mawial klasy jak zgwalcic prostytutke :) co za ciota to zglosila?

Avatar
kibol / 27 kwietnia 2015 o 20:47
Przeciez to jakas c...a .. kto tam szaliki nosi.. w tych pólawach..
Avatar
Lucek / 27 kwietnia 2015 o 20:03

Nie wierzę.

To nie dowcip?

Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 1

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 0

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji"
22 czerwca 2018, 18:00

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji" 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 22 czerwca o godz. 18 w Galerii Wirydarz (ul. Grodzka 19) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Waldemara Jerzego Marszałka Wariacje. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną obrazy z ostatniego okresu twórczości artysty.

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej 0 2

Lubelska klasa okręgowa W środę o godz. 18 zmierzą się dwaj najlepsi wicemistrzowie A klasy – KS Drzewce i LKS Stróża. Obie ekipy marzą o awansie do wyższej ligi

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie 3 3

1151 świń trzeba była zabić tylko w jednym gospodarstwie w Świerżach w gminie Dorohusk. W tym roku w powiecie chełmskim wykryto osiem ognisk afrykańskiego pomoru świń. – To jest już stan klęski, a rząd nie ma pomysłu, co z tym zrobić – alarmował wczoraj w Brukseli marszałek województwa Sławomir Sosnowski.

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 2 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 1 15

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 1 3

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!