Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

14 marca 2013 r.
9:42
Edytuj ten wpis

Ukradli BMW w Krakowie, wpadli w Puławach

Autor: Zdjęcie autora er
0 11 A A
 (KWP)
(KWP)

Pięcioro młodych mieszkańców Puław podstępem ukradło w Krakowie kluczyki do BMW. Wpadli bo GPS pokazał, że auto warte 60 tys. zł dojechało do Puław.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Samochód zginął w poniedziałek. We wtorek po południu policjanci z Puław dowiedzieli się, że GPS zamontowany w terenowym BMW pokazał, że pojazd jest w tym mieście. Patrol puławskiej drogówki zauważył auto zaparkowane przy ul. Składowej.

- Samochód miał tablice rejestracyjne z innego pojazdu – informuje Mirosław Koper, z puławskiej policji. – Zostały skradzione z opla. W pobliżu zaparkowanego BMW policjanci wylegitymowali młodego mężczyznę, który okazał się jednym ze złodziei.

Następnego dnia mundurowi zatrzymali jeszcze czworo młodych mieszkańców Puław zamieszanych w kradzież. To 20 latek, dwóch 19 latków, 17 latek i 18 latka. Policjanci odzyskali skradziony sprzęt narciarski, pieniądze i inne przedmioty, które były w skradzionym samochodzie.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
papacarlito / 20 marca 2013 o 13:16
Pracujesz całe życie odkładasz kupujesz autko a przyjdą takie wraki i kradną. Co się dzieje z tymi ludzmi??



[color=silver]_____________________________________________________________________________[/color]
[size=2]Tu masz wszystkie [url="http://www.plr-machine.pl"]części do maszyn budowlanych[/url][/size]
Avatar
Panisko / 18 marca 2013 o 10:25
[quote name='Gość' timestamp='1363373122' post='745731']
Do czego te czerwone psy doprowadziły ????? POLSKA klęka.....
[/quote]
Co się dziwić? Pokolenie Jasia Pawełka Wtórnego.
Avatar
Gość / 15 marca 2013 o 19:45
[quote name='Lewicowy' timestamp='1363372572' post='745727']
Nic tylko ku*** i zlodzieje. Do szkoly i pracy!
[/quote]Do czego te czerwone psy doprowadziły ????? POLSKA klęka.....
Avatar
Lewicowy / 15 marca 2013 o 19:36
Nic tylko ku*** i zlodzieje. Do szkoly i pracy!
Avatar
olo / 15 marca 2013 o 06:34
[quote name='to ja złodziej' timestamp='1363256641' post='744962']
Dobry tekst,tylko jak jesteś taki wrażliwy to pisz pod adresem kancelarii sejmu,senatu bo tam jest masa złodziei, to za ich przyczyną są dzisiaj okradani renciści,emeryci, zawsze ci najsłabsi,cała służba zdrowi [ ludzie umierają z braku pomocy ] a oni tam walą sobie wielomilionowe nagrody,premie,odprawy.Czy nas POLAKÓW dzisiaj na to stać ???? Gdyby to trafiło na BMW tuSSka,kopaczki czy innego boryśiewicza,geraśia to takim złodziejom tylko przyklasnąć !!!!
[/quote]
Tak, masz rację - jest w sejmie masa złodziei, ale to nie usprawiedliwia kolejnych złodziei wśród tych posranych łebków, którzy są na wikcie u mamusi i tatusia ale pomimo tego, że mają co żreć, gdzie spać - sięgają po cudze, bo naoglądali się filmów o gangsterce, chcą się popisać przed pustą "laską", itp... znam takich cwaniaczków. Powinno się takich wystrelac jak kaczki - jak w Ameryce. Wlazłeś huju na moją ziemię bez zezwolenia to giń. Sejm sejmem, a złodziej złodziejem - jaki by nie był - łapy obcinać. To, że w sejmie kradną to nie zbnaczy, że ja mam się gdzić że jakis obszczymur mnie okrada. Zabijałbym takich. Ja nie kradnę i tego samego od innych wymagam.
[quote name='to ja złodziej' timestamp='1363256641' post='744962']
Dobry tekst,tylko jak jesteś taki wrażliwy to pisz pod adresem kancelarii sejmu,senatu bo tam jest masa złodziei, to za ich przyczyną są dzisiaj okradani renciści,emeryci, zawsze ci najsłabsi,cała służba zdrowi [ ludzie umierają z braku pomocy ] a oni tam walą sobie wielomilionowe nagrody,premie,odprawy.Czy nas POLAKÓW dzisiaj na to stać ???? Gdyby to trafiło na BMW tuSSka,kopaczki czy innego boryśiewicza,geraśia to takim złodziejom tylko przykl... rozwiń
Avatar
olo / 15 marca 2013 o 06:27
Co jak co, ale złodziejstwa nienawidzę. Takim sku***synom i dziwkom to tylko łapska świeżbiące poobcinać, aby więcej nie świeżbiły. Do paki bydlaki!
Avatar
dziennikarz śledczy / 14 marca 2013 o 11:51
Z
[quote name='ania' timestamp='1363257424' post='744973']
Sądzę że gdyby mieli pracę [ CO ZAPEWNIA IM KONSTYTUCJA ] to w tej TUSKA krainie szczęśliwości złodziei było by na pewno o połowę mniej.
[/quote]Zostaną tylko ci na samej tzw.GÓRZE,tam statystyki nigdy się chyba nie zmienią, jeden wielki paradoks, złodzieje bezkarni pod ochroną różnych służb za pieniądze tychże okradanych.
Avatar
ania / 14 marca 2013 o 11:37
Sądzę że gdyby mieli pracę [ CO ZAPEWNIA IM KONSTYTUCJA ] to w tej TUSKA krainie szczęśliwości złodziei było by na pewno o połowę mniej.
Avatar
to ja złodziej / 14 marca 2013 o 11:24
[quote name='muc' timestamp='1363253263' post='744937']
Pod topór, obciąć po jednej ręce i następnym razem zastanowi się czy sięgać po cudze.
[/quote]Dobry tekst,tylko jak jesteś taki wrażliwy to pisz pod adresem kancelarii sejmu,senatu bo tam jest masa złodziei, to za ich przyczyną są dzisiaj okradani renciści,emeryci, zawsze ci najsłabsi,cała służba zdrowi [ ludzie umierają z braku pomocy ] a oni tam walą sobie wielomilionowe nagrody,premie,odprawy.Czy nas POLAKÓW dzisiaj na to stać ???? Gdyby to trafiło na BMW tuSSka,kopaczki czy innego boryśiewicza,geraśia to takim złodziejom tylko przyklasnąć !!!!
[quote name='muc' timestamp='1363253263' post='744937']
Pod topór, obciąć po jednej ręce i następnym razem zastanowi się czy sięgać po cudze.
[/quote]Dobry tekst,tylko jak jesteś taki wrażliwy to pisz pod adresem kancelarii sejmu,senatu bo tam jest masa złodziei, to za ich przyczyną są dzisiaj okradani renciści,emeryci, zawsze ci najsłabsi,cała służba zdrowi [ ludzie umierają z braku pomocy ] a oni tam walą sobie wielomilionowe nagrody,premie,odprawy.Czy nas POLAKÓW dzisiaj na to stać ???? Gdyby to trafił... rozwiń
Avatar
to ja złodziej / 14 marca 2013 o 10:37
Jak nie rąbać pojazdów, to jak tuSSku żyć. Nie ma fabryk,zakładów pracy,działalność gospodarza złodziejsko opodatkowana,ogólny marazm i beznadzieja.Jak długo jeszcze ????
Avatar
papacarlito / 20 marca 2013 o 13:16
Pracujesz całe życie odkładasz kupujesz autko a przyjdą takie wraki i kradną. Co się dzieje z tymi ludzmi??



[color=silver]_____________________________________________________________________________[/color]
[size=2]Tu masz wszystkie [url="http://www.plr-machine.pl"]części do maszyn budowlanych[/url][/size]
Avatar
Panisko / 18 marca 2013 o 10:25
[quote name='Gość' timestamp='1363373122' post='745731']
Do czego te czerwone psy doprowadziły ????? POLSKA klęka.....
[/quote]
Co się dziwić? Pokolenie Jasia Pawełka Wtórnego.
Avatar
Gość / 15 marca 2013 o 19:45
[quote name='Lewicowy' timestamp='1363372572' post='745727']
Nic tylko ku*** i zlodzieje. Do szkoly i pracy!
[/quote]Do czego te czerwone psy doprowadziły ????? POLSKA klęka.....
Avatar
Lewicowy / 15 marca 2013 o 19:36
Nic tylko ku*** i zlodzieje. Do szkoly i pracy!
Avatar
olo / 15 marca 2013 o 06:34
[quote name='to ja złodziej' timestamp='1363256641' post='744962']
Dobry tekst,tylko jak jesteś taki wrażliwy to pisz pod adresem kancelarii sejmu,senatu bo tam jest masa złodziei, to za ich przyczyną są dzisiaj okradani renciści,emeryci, zawsze ci najsłabsi,cała służba zdrowi [ ludzie umierają z braku pomocy ] a oni tam walą sobie wielomilionowe nagrody,premie,odprawy.Czy nas POLAKÓW dzisiaj na to stać ???? Gdyby to trafiło na BMW tuSSka,kopaczki czy innego boryśiewicza,geraśia to takim złodziejom tylko przyklasnąć !!!!
[/quote]
Tak, masz rację - jest w sejmie masa złodziei, ale to nie usprawiedliwia kolejnych złodziei wśród tych posranych łebków, którzy są na wikcie u mamusi i tatusia ale pomimo tego, że mają co żreć, gdzie spać - sięgają po cudze, bo naoglądali się filmów o gangsterce, chcą się popisać przed pustą "laską", itp... znam takich cwaniaczków. Powinno się takich wystrelac jak kaczki - jak w Ameryce. Wlazłeś huju na moją ziemię bez zezwolenia to giń. Sejm sejmem, a złodziej złodziejem - jaki by nie był - łapy obcinać. To, że w sejmie kradną to nie zbnaczy, że ja mam się gdzić że jakis obszczymur mnie okrada. Zabijałbym takich. Ja nie kradnę i tego samego od innych wymagam.
[quote name='to ja złodziej' timestamp='1363256641' post='744962']
Dobry tekst,tylko jak jesteś taki wrażliwy to pisz pod adresem kancelarii sejmu,senatu bo tam jest masa złodziei, to za ich przyczyną są dzisiaj okradani renciści,emeryci, zawsze ci najsłabsi,cała służba zdrowi [ ludzie umierają z braku pomocy ] a oni tam walą sobie wielomilionowe nagrody,premie,odprawy.Czy nas POLAKÓW dzisiaj na to stać ???? Gdyby to trafiło na BMW tuSSka,kopaczki czy innego boryśiewicza,geraśia to takim złodziejom tylko przykl... rozwiń
Avatar
olo / 15 marca 2013 o 06:27
Co jak co, ale złodziejstwa nienawidzę. Takim sku***synom i dziwkom to tylko łapska świeżbiące poobcinać, aby więcej nie świeżbiły. Do paki bydlaki!
Avatar
dziennikarz śledczy / 14 marca 2013 o 11:51
Z
[quote name='ania' timestamp='1363257424' post='744973']
Sądzę że gdyby mieli pracę [ CO ZAPEWNIA IM KONSTYTUCJA ] to w tej TUSKA krainie szczęśliwości złodziei było by na pewno o połowę mniej.
[/quote]Zostaną tylko ci na samej tzw.GÓRZE,tam statystyki nigdy się chyba nie zmienią, jeden wielki paradoks, złodzieje bezkarni pod ochroną różnych służb za pieniądze tychże okradanych.
Avatar
ania / 14 marca 2013 o 11:37
Sądzę że gdyby mieli pracę [ CO ZAPEWNIA IM KONSTYTUCJA ] to w tej TUSKA krainie szczęśliwości złodziei było by na pewno o połowę mniej.
Avatar
to ja złodziej / 14 marca 2013 o 11:24
[quote name='muc' timestamp='1363253263' post='744937']
Pod topór, obciąć po jednej ręce i następnym razem zastanowi się czy sięgać po cudze.
[/quote]Dobry tekst,tylko jak jesteś taki wrażliwy to pisz pod adresem kancelarii sejmu,senatu bo tam jest masa złodziei, to za ich przyczyną są dzisiaj okradani renciści,emeryci, zawsze ci najsłabsi,cała służba zdrowi [ ludzie umierają z braku pomocy ] a oni tam walą sobie wielomilionowe nagrody,premie,odprawy.Czy nas POLAKÓW dzisiaj na to stać ???? Gdyby to trafiło na BMW tuSSka,kopaczki czy innego boryśiewicza,geraśia to takim złodziejom tylko przyklasnąć !!!!
[quote name='muc' timestamp='1363253263' post='744937']
Pod topór, obciąć po jednej ręce i następnym razem zastanowi się czy sięgać po cudze.
[/quote]Dobry tekst,tylko jak jesteś taki wrażliwy to pisz pod adresem kancelarii sejmu,senatu bo tam jest masa złodziei, to za ich przyczyną są dzisiaj okradani renciści,emeryci, zawsze ci najsłabsi,cała służba zdrowi [ ludzie umierają z braku pomocy ] a oni tam walą sobie wielomilionowe nagrody,premie,odprawy.Czy nas POLAKÓW dzisiaj na to stać ???? Gdyby to trafił... rozwiń
Avatar
to ja złodziej / 14 marca 2013 o 10:37
Jak nie rąbać pojazdów, to jak tuSSku żyć. Nie ma fabryk,zakładów pracy,działalność gospodarza złodziejsko opodatkowana,ogólny marazm i beznadzieja.Jak długo jeszcze ????
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 1

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 5 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 1 4

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 59 5

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 20

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 40 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 44 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!