Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

18 marca 2016 r.
9:20

"Uwaga Pirat". Policjanci z Puław łamią przepisy? Nagrał ich internauta

Autor: Zdjęcie autora dudi
60 85 A A

Policjanci łamią przepisy drogowe? W internecie pojawił się film, którego autor wytyka błędy mundurowym z Puław.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na ponad dwuminutowym filmie pt. "Uwaga Pirat. Edycja puławska policja" nagranym z samochodowego rejestratora w pewnym momencie widać policyjne auto. Pojawiają się napisy. "Ul. Partyzantów jedzie policja. Mają "zieloną strzałkę" winni się zatrzymać, ale co tam".

Potem nagrywający i policjanci jadą jednokierunkową ul. Centralną. Radiowóz jest na środkowym pasie. Kiedy inne auto jadące lewym pasem hamuje przed przejściem dla pieszych, policjanci nie zatrzymują się i jadą dalej. Chwilę później widać jak piesi przechodzą przez ulicę.

O komentarz do filmu poprosiliśmy rzecznika puławskiej policji. - Na podstawie przekazanego materiału filmowego prowadzimy zarówno postępowanie wyjaśniające w sprawach o wykroczenia jak i postępowanie wyjaśniające w trybie Ustawy o policji, jako przewinienie dyscyplinarne - odpowiada Marcin Koper, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

 

Czytaj więcej o:

Komentarze 85

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Turysta / 24 sierpnia 2016 o 23:47
Ależ się w Puławach psy rozszczekały :) Jak piszecie te komenty że konfident to jak nazwać was czyli psy które babcię na czerwonym chcieliście rozjechać radiowozem ?
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 21:37
Ha to i tak nic ja jestem w posiadaniu nagrania jak dochodzeniówka brawką zasuwa na obwodnicy 170 i nic sobie z tego nie robią .
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 10:31

Jeśli ktoś wie czym jeździ ten ORMOWIEC co nagrywa i sprzedaje to proszę napiszcie na forum na jaki samochód  mam uważać - please

szary fiat brava lpu 431r

Avatar
Misio / 23 marca 2016 o 23:15

hehehe  Smiać mi się chce jak to wszystko czytam nagrywanie policjantów potem wietrzenie spisków, ustalanie konfidentów,karanie,mandaty zemsta a w niedziele idziemy wszyscy do kościółka BO MY CHODZIMY DO KOŚCIOŁA NAJLEPIEJ Z NIEMOWLĘTAMI DRĄCYMI RYJA NA CAŁEGO (a nie jak te sku..... złodzieje sąsiady co na nic uczciwie nie zarobili,oni mają a my nie mamy więc trzeba się zniszczyć nawzajem,zabić,obrobić doopę  a na koniec wszyscy pójdziemy DO ZIEMI ale hoooj polaczki są gówno warte i jeden drugiego zabije za dwa złote,II wojna światowa trwała by chwilkę jak by niemcy strzelali markami dzisiejsze polaczki łapały by je prosto do ryja,aha i jeszcze ta frajernia co płaci mandaty z wideorejestratorów prywatnych wy jesteście niedorozwinięci i bardzo dobrze ze swoich 1400netto becelujcie jeszcze bezprawne mandaty które sami przyjeliście błahahahah nie dziwie się że ten kraj tak funkcjonuje(pamiętajcie mózgi świńskie są po 3,50 za kg więc przy takim stopniu debilizmu może warto wziąć kilka dla siebie.

hehehe  Smiać mi się chce jak to wszystko czytam nagrywanie policjantów potem wietrzenie spisków, ustalanie konfidentów,karanie,mandaty zemsta a w niedziele idziemy wszyscy do kościółka BO MY CHODZIMY DO KOŚCIOŁA NAJLEPIEJ Z NIEMOWLĘTAMI DRĄCYMI RYJA NA CAŁEGO (a nie jak te sku..... złodzieje sąsiady co na nic uczciwie nie zarobili,oni mają a my nie mamy więc trzeba się zniszczyć nawzajem,zabić,obrobić doopę  a na koniec wszyscy pójdziemy DO ZIEMI ale hoooj polaczki są gówno warte i jeden drugiego zabije za dwa złote,II wojna św... rozwiń

Avatar
Gość / 23 marca 2016 o 21:17
Uważajcie na auta ze wszystkimi szybami przyciemnionymi bo ostatnio widziałem w puławach takie auto z dwiema kamerami jedna na przedniej szybie a druga na tylnej to auto to było granatowe renault clio II po lifcie,jak ktoś przyciemnia wszystkie szyby to jakiś ma w tym cel...
Avatar
Monika / 23 marca 2016 o 20:57
Napiszcie kto to może być bo to bardzo ciekawe.
Avatar
staś / 23 marca 2016 o 20:22

Dlaczego usuwane sa komentarze dotyczące kierowcy nagrywajacego? Czekamy na odpowiedz dzienniku ze wschodu

Pewnie  usuwa ten co go ludzie na forum opisali. A dziennik teraz  chce ukryć jego tożsamość bo ormowiec zorientował się,że już nie jest anonimowy w donoszeniu.

Pewnie "kolega" go sprzedał :D :D :D

A  może "jakaś szmata ze wsi bajkę o nim puściła"( --Taki koleś--) :wub:

Napiszcie jeszcze raz kto to był. Jestem ciekawa. HEHEHEEHHHhh :lol:

Pewnie  usuwa ten co go ludzie na forum opisali. A dziennik teraz  chce ukryć jego tożsamość bo ormowiec zorientował się,że już nie jest anonimowy w donoszeniu.

Pewnie "kolega" go sprzedał :D :D :D

A  może "jakaś szmata ze wsi bajkę o nim puściła"( --Taki koleś--) :wub:

Napiszcie jeszcze raz kto to był. Jestem ciekawa. HEHEHEEHHHhh :lol:

rozwiń
Avatar
Gość / 23 marca 2016 o 19:39

To pewnie ty "taki koleś' jeźdisz i nagrywasz kierowcółw a potem ....??

Avatar
ewela / 23 marca 2016 o 19:35

do TAKI KOLEŚ---- :P :P HEHE co za lump

Jak twój luby donosił na bandytę do dobrze ale widzę, że na pewno nie chodziło o bandytę. Ja juz wiem i jestem przekonany, że twój kochaś donosił i to z niskich pobudek. Na pewno donosił w pracy i na policji tylko z zazdrości. A jak go odkryli to samochód sam sobie rozwalił, żeby mieć alibi, albo żeby kogoś wkopać a może żeby zakręcić z odszkodowaniem.

Pewnie wyglądało to w taki sposób:

Uprzejmie donoszę, że Jan XXX sam utrzymuje 4-osobową rodzinę i co rusz kupuje sobie nowe auto, motocykl itd. Intensywnie remontuje także swoje mieszkanie. Z tego co mi wiadomo pracuje w firmie paliwowej i nie jest w stanie z tego tytułu osiągać takich dochodów. Proszę o sprawdzenie tego pana i jego dochodów. Powinno się takich znaczyć jak knury.

Ślę dla ciebie i tewgo kolesia wielką zieloną.  .

Prosto na ryje !!

do TAKI KOLEŚ---- :P :P HEHE co za lump

Jak twój luby donosił na bandytę do dobrze ale widzę, że na pewno nie chodziło o bandytę. Ja juz wiem i jestem przekonany, że twój kochaś donosił i to z niskich pobudek. Na pewno donosił w pracy i na policji tylko z zazdrości. A jak go odkryli... rozwiń

Avatar
paweł / 23 marca 2016 o 19:11

do -----------------------taki koleś-------------------------------------

Właśnie, dlaczego to akurat padło na twojego kolegę a nie na ciebie ? I skąd wiesz, że nie donosił?  Jesteście kochankami ? Wszystko sobie z kolegą mówicie ? Jak takiego co ryje się odkryje to potem  taki  się wypiera, wybiela. A potem i tak okazuje się, że  ludzie mieli rację.

W każdej legendzie jest ziarno prawdy a opowiedziana bajka pewnie była z morałem. Wasi kumple głupi by byli gdyby wam obu wierzyli. Jeżeli jeszcze mata kumpli.

Wątpię.

do -----------------------taki koleś-------------------------------------

Właśnie, dlaczego to akurat padło na twojego kolegę a nie na ciebie ? I skąd wiesz, że nie donosił?  Jesteście kochankami ? Wszystko sobie z kolegą mówicie ? Jak takiego co ryje się odkryje to potem  taki  się wypiera, wybiela. A potem i tak okazuje się, że  ludzie mieli rację.

W każdej legendzie jest ziarno prawdy a opowiedziana bajka pewnie była z morałem. Wasi kumple głupi by byli gdyby wam obu wierzyli. Jeżeli ... rozwiń

Avatar
Turysta / 24 sierpnia 2016 o 23:47
Ależ się w Puławach psy rozszczekały :) Jak piszecie te komenty że konfident to jak nazwać was czyli psy które babcię na czerwonym chcieliście rozjechać radiowozem ?
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 21:37
Ha to i tak nic ja jestem w posiadaniu nagrania jak dochodzeniówka brawką zasuwa na obwodnicy 170 i nic sobie z tego nie robią .
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 10:31

Jeśli ktoś wie czym jeździ ten ORMOWIEC co nagrywa i sprzedaje to proszę napiszcie na forum na jaki samochód  mam uważać - please

szary fiat brava lpu 431r

Avatar
Misio / 23 marca 2016 o 23:15

hehehe  Smiać mi się chce jak to wszystko czytam nagrywanie policjantów potem wietrzenie spisków, ustalanie konfidentów,karanie,mandaty zemsta a w niedziele idziemy wszyscy do kościółka BO MY CHODZIMY DO KOŚCIOŁA NAJLEPIEJ Z NIEMOWLĘTAMI DRĄCYMI RYJA NA CAŁEGO (a nie jak te sku..... złodzieje sąsiady co na nic uczciwie nie zarobili,oni mają a my nie mamy więc trzeba się zniszczyć nawzajem,zabić,obrobić doopę  a na koniec wszyscy pójdziemy DO ZIEMI ale hoooj polaczki są gówno warte i jeden drugiego zabije za dwa złote,II wojna światowa trwała by chwilkę jak by niemcy strzelali markami dzisiejsze polaczki łapały by je prosto do ryja,aha i jeszcze ta frajernia co płaci mandaty z wideorejestratorów prywatnych wy jesteście niedorozwinięci i bardzo dobrze ze swoich 1400netto becelujcie jeszcze bezprawne mandaty które sami przyjeliście błahahahah nie dziwie się że ten kraj tak funkcjonuje(pamiętajcie mózgi świńskie są po 3,50 za kg więc przy takim stopniu debilizmu może warto wziąć kilka dla siebie.

hehehe  Smiać mi się chce jak to wszystko czytam nagrywanie policjantów potem wietrzenie spisków, ustalanie konfidentów,karanie,mandaty zemsta a w niedziele idziemy wszyscy do kościółka BO MY CHODZIMY DO KOŚCIOŁA NAJLEPIEJ Z NIEMOWLĘTAMI DRĄCYMI RYJA NA CAŁEGO (a nie jak te sku..... złodzieje sąsiady co na nic uczciwie nie zarobili,oni mają a my nie mamy więc trzeba się zniszczyć nawzajem,zabić,obrobić doopę  a na koniec wszyscy pójdziemy DO ZIEMI ale hoooj polaczki są gówno warte i jeden drugiego zabije za dwa złote,II wojna św... rozwiń

Avatar
Gość / 23 marca 2016 o 21:17
Uważajcie na auta ze wszystkimi szybami przyciemnionymi bo ostatnio widziałem w puławach takie auto z dwiema kamerami jedna na przedniej szybie a druga na tylnej to auto to było granatowe renault clio II po lifcie,jak ktoś przyciemnia wszystkie szyby to jakiś ma w tym cel...
Avatar
Monika / 23 marca 2016 o 20:57
Napiszcie kto to może być bo to bardzo ciekawe.
Avatar
staś / 23 marca 2016 o 20:22

Dlaczego usuwane sa komentarze dotyczące kierowcy nagrywajacego? Czekamy na odpowiedz dzienniku ze wschodu

Pewnie  usuwa ten co go ludzie na forum opisali. A dziennik teraz  chce ukryć jego tożsamość bo ormowiec zorientował się,że już nie jest anonimowy w donoszeniu.

Pewnie "kolega" go sprzedał :D :D :D

A  może "jakaś szmata ze wsi bajkę o nim puściła"( --Taki koleś--) :wub:

Napiszcie jeszcze raz kto to był. Jestem ciekawa. HEHEHEEHHHhh :lol:

Pewnie  usuwa ten co go ludzie na forum opisali. A dziennik teraz  chce ukryć jego tożsamość bo ormowiec zorientował się,że już nie jest anonimowy w donoszeniu.

Pewnie "kolega" go sprzedał :D :D :D

A  może "jakaś szmata ze wsi bajkę o nim puściła"( --Taki koleś--) :wub:

Napiszcie jeszcze raz kto to był. Jestem ciekawa. HEHEHEEHHHhh :lol:

rozwiń
Avatar
Gość / 23 marca 2016 o 19:39

To pewnie ty "taki koleś' jeźdisz i nagrywasz kierowcółw a potem ....??

Avatar
ewela / 23 marca 2016 o 19:35

do TAKI KOLEŚ---- :P :P HEHE co za lump

Jak twój luby donosił na bandytę do dobrze ale widzę, że na pewno nie chodziło o bandytę. Ja juz wiem i jestem przekonany, że twój kochaś donosił i to z niskich pobudek. Na pewno donosił w pracy i na policji tylko z zazdrości. A jak go odkryli to samochód sam sobie rozwalił, żeby mieć alibi, albo żeby kogoś wkopać a może żeby zakręcić z odszkodowaniem.

Pewnie wyglądało to w taki sposób:

Uprzejmie donoszę, że Jan XXX sam utrzymuje 4-osobową rodzinę i co rusz kupuje sobie nowe auto, motocykl itd. Intensywnie remontuje także swoje mieszkanie. Z tego co mi wiadomo pracuje w firmie paliwowej i nie jest w stanie z tego tytułu osiągać takich dochodów. Proszę o sprawdzenie tego pana i jego dochodów. Powinno się takich znaczyć jak knury.

Ślę dla ciebie i tewgo kolesia wielką zieloną.  .

Prosto na ryje !!

do TAKI KOLEŚ---- :P :P HEHE co za lump

Jak twój luby donosił na bandytę do dobrze ale widzę, że na pewno nie chodziło o bandytę. Ja juz wiem i jestem przekonany, że twój kochaś donosił i to z niskich pobudek. Na pewno donosił w pracy i na policji tylko z zazdrości. A jak go odkryli... rozwiń

Avatar
paweł / 23 marca 2016 o 19:11

do -----------------------taki koleś-------------------------------------

Właśnie, dlaczego to akurat padło na twojego kolegę a nie na ciebie ? I skąd wiesz, że nie donosił?  Jesteście kochankami ? Wszystko sobie z kolegą mówicie ? Jak takiego co ryje się odkryje to potem  taki  się wypiera, wybiela. A potem i tak okazuje się, że  ludzie mieli rację.

W każdej legendzie jest ziarno prawdy a opowiedziana bajka pewnie była z morałem. Wasi kumple głupi by byli gdyby wam obu wierzyli. Jeżeli jeszcze mata kumpli.

Wątpię.

do -----------------------taki koleś-------------------------------------

Właśnie, dlaczego to akurat padło na twojego kolegę a nie na ciebie ? I skąd wiesz, że nie donosił?  Jesteście kochankami ? Wszystko sobie z kolegą mówicie ? Jak takiego co ryje się odkryje to potem  taki  się wypiera, wybiela. A potem i tak okazuje się, że  ludzie mieli rację.

W każdej legendzie jest ziarno prawdy a opowiedziana bajka pewnie była z morałem. Wasi kumple głupi by byli gdyby wam obu wierzyli. Jeżeli ... rozwiń