Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 lutego 2018 r.
21:34

Uzdrowisko sprzedało willę Uciecha

Autor: Zdjęcie autora kp
1 11 A A
W latach pięćdziesiątych w willi Uciecha wypoczywał m.in. Bolesław Bierut
W latach pięćdziesiątych w willi Uciecha wypoczywał m.in. Bolesław Bierut

Willa „Uciecha” należąca dotychczas do Uzdrowiska Nałęczów została sprzedana. Nowym właścicielem stuletniego budynku o charakterystycznej różowej elewacji została warszawska spółka KDW Family Real Estate.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Kwota za jaką willa została sprzedana została objęta tajemnica handlową przez obie strony transakcji – mówi Piotr Marczyk, prezes Uzdrowiska Nałęczów.

Prezes podkreśla, że podobnie jak Pałac Małachowskich (również sprzedany pod koniec minionego roku) willa „Uciecha” nie była wykorzystana pod kątem zabiegów, rehabilitacji czy bazy hotelowej.

– Stąd decyzja zarządu o sprzedaży nieruchomości i przeznaczenie pozyskanych środków na inwestycje w infrastrukturę uzdrowiskową – tłumaczy Marczyk.

Tajemnicą handlową została objęta także kwota, za jaką uzdrowisko sprzedało Pałac Małachowskich.
– Zostaliśmy jednak zapewnieni o tym, że zostanie zachowany historyczny, zabytkowy charakter obiektu, a jego nowe przeznacze-nie będzie z tym charakterem korelowało – podkreśla prezes Uzdrowiska Nałęczów.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 17:54
paamiętacie jak cisowianka kosztowała 0,60zł
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 22:26
Taaaa nawet ręki pracownikom nie podaje jak przechodzi przez firmę. Bo ma ludzi za nic. Praca w cisowiance to tragedia bez perspektyw
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 22:06
Ale dla pracowników Cisowianki to nie mają na podwyżki ....tragedia co za buce z tych WITASZKÓW.takim to zawsze będzie mało i mało.
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 11:17
Lepiej być z PiSu burakiem i moherem niż z platformy Zerem
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 09:35
Pisowcy to totalne burki.Nie lubię totalnych.
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 09:30
będzie na długi albo wypłaty dla dyrektorów którzy przychodzą i za 3-4msce biorą odprawy i wypłaty nie do wyobrażenia....ale tak jest od początku...szarego praciwnika ma się w *** a o wypłatach w terminie można zapomnieć bo kierownik na urlopie. mało tego... wyrzucając pracownika za brak zaangazowania i wykonywania obowiązków przyjmuje spowrotem dlatego że obawia się pseudo kierownik że może mu a box koło tyłka a później taki pracownik jedzie po kierowniku jak po szmacie a w dodatku dostaje w nagrodę wyjazd na szkolenie....zatrudniane osoby po rodzinie po kursach a ludzie mogący pracować nie dostają umów...więcej gadania i obietnic niż zaangażowania że strony kierownika czy dyrektorów.....dlatego żeby mniej było do ogarnięcia to się sprzedaje obiekty za cenę okryta tajemnica.....ale niedługo nie będzie czego dzielić i brak odpowiedniego podejścia i zarządzania przez kierowników wyjdzie w praniu a wtedy będą szukali winnych za to....ale jak się dołki kopię pod innymi to samemu się wpada w nie....jednym słowem brud syf i burdel
będzie na długi albo wypłaty dla dyrektorów którzy przychodzą i za 3-4msce biorą odprawy i wypłaty nie do wyobrażenia....ale tak jest od początku...szarego praciwnika ma się w *** a o wypłatach w terminie można zapomnieć bo kierownik na urlopie. mało tego... wyrzucając pracownika za brak zaangazowania i wykonywania obowiązków przyjmuje spowrotem dlatego że obawia się pseudo kierownik że może mu a box koło tyłka a później taki pracownik jedzie po kierowniku jak po szmacie a w dodatku dostaje w nagrodę wyjazd na szkolenie....zatrudniane osoby ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 09:06
Do gościa z 7.57.......a Ty jesteś zapewne z Peło bo okradliście nawet nieboszczyków !!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 08:50
a po co ta tajemnica? Czegoś się obawiają?Czy ta willa to nie Polaków?
Avatar
rbgr4ooo / 6 lutego 2018 o 08:04
Najgorzej zarządzany jest majatek państwowy. Wic nie ma co się pienić na takie transakcje tylko je popierać.
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 07:57
cały Polski majątek piSSowcy wyprzedadzą !!
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 17:54
paamiętacie jak cisowianka kosztowała 0,60zł
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 22:26
Taaaa nawet ręki pracownikom nie podaje jak przechodzi przez firmę. Bo ma ludzi za nic. Praca w cisowiance to tragedia bez perspektyw
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 22:06
Ale dla pracowników Cisowianki to nie mają na podwyżki ....tragedia co za buce z tych WITASZKÓW.takim to zawsze będzie mało i mało.
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 11:17
Lepiej być z PiSu burakiem i moherem niż z platformy Zerem
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 09:35
Pisowcy to totalne burki.Nie lubię totalnych.
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 09:30
będzie na długi albo wypłaty dla dyrektorów którzy przychodzą i za 3-4msce biorą odprawy i wypłaty nie do wyobrażenia....ale tak jest od początku...szarego praciwnika ma się w *** a o wypłatach w terminie można zapomnieć bo kierownik na urlopie. mało tego... wyrzucając pracownika za brak zaangazowania i wykonywania obowiązków przyjmuje spowrotem dlatego że obawia się pseudo kierownik że może mu a box koło tyłka a później taki pracownik jedzie po kierowniku jak po szmacie a w dodatku dostaje w nagrodę wyjazd na szkolenie....zatrudniane osoby po rodzinie po kursach a ludzie mogący pracować nie dostają umów...więcej gadania i obietnic niż zaangażowania że strony kierownika czy dyrektorów.....dlatego żeby mniej było do ogarnięcia to się sprzedaje obiekty za cenę okryta tajemnica.....ale niedługo nie będzie czego dzielić i brak odpowiedniego podejścia i zarządzania przez kierowników wyjdzie w praniu a wtedy będą szukali winnych za to....ale jak się dołki kopię pod innymi to samemu się wpada w nie....jednym słowem brud syf i burdel
będzie na długi albo wypłaty dla dyrektorów którzy przychodzą i za 3-4msce biorą odprawy i wypłaty nie do wyobrażenia....ale tak jest od początku...szarego praciwnika ma się w *** a o wypłatach w terminie można zapomnieć bo kierownik na urlopie. mało tego... wyrzucając pracownika za brak zaangazowania i wykonywania obowiązków przyjmuje spowrotem dlatego że obawia się pseudo kierownik że może mu a box koło tyłka a później taki pracownik jedzie po kierowniku jak po szmacie a w dodatku dostaje w nagrodę wyjazd na szkolenie....zatrudniane osoby ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 09:06
Do gościa z 7.57.......a Ty jesteś zapewne z Peło bo okradliście nawet nieboszczyków !!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 08:50
a po co ta tajemnica? Czegoś się obawiają?Czy ta willa to nie Polaków?
Avatar
rbgr4ooo / 6 lutego 2018 o 08:04
Najgorzej zarządzany jest majatek państwowy. Wic nie ma co się pienić na takie transakcje tylko je popierać.
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 07:57
cały Polski majątek piSSowcy wyprzedadzą !!