Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

9 kwietnia 2008 r.
19:59
Edytuj ten wpis

Władze Puław zapominają o promocji?

0 5 A A

Przez dwa dni targów turystycznych LUBTOUR 2008 władze Puław mogły przekonywać o walorach turystycznych naszego miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Na stoisku nie znalazłem nawet ulotki o naszym mieście - krytykuje jeden z puławskich radnych.

Targi LUBTOUR 2008 odbyły się w hali Międzynarodowych Targów Lubelskich. Puławy miały możliwość zaprezentowania swojej oferty turystycznej za pośrednictwem Lokalnej Organizacji Turystycznej "Kraina Lessowych Wąwozów”, do której miasto należy.

Ale zdaniem Michała Sadury, puławskiego radnego i jednocześnie dyrektora ds. marketingu Międzynarodowych Targów Lubelskich, forma prezentacji Puław była bardzo kiepska. - Uczestnictwo w Lokalnej Organizacji Turystycznej miało usprawnić system promowania miasta, ale w trakcie targów kilkukrotnie odwiedzałem to stoisko i nie znalazłem nawet żadnej ulotki o Puławach - opowiada radny.

Halę targową podczas ostatniego weekendu marca odwiedziło kilka tysięcy osób. Byli też przedstawiciele władz samorządowych z kilku krajów europejskich. Wspaniała okazja do promocji. - Myślę, że wypadało wysłać choćby jednego pracownika, który zabezpieczyłby wygląd stoiska Puław - przekonuje Sadura.

Swoimi wątpliwościami radny podzielił się z władzami miasta. - Wiceprezydent Puław wytłumaczyła mi, że nikt nie wziął udziału w imprezie, bo pracownicy Wydziału Promocji akurat się rozchorowali. Ale to kiepskie wytłumaczenie.

Tymczasem rzecznik prezydenta Puław utrzymuje, że promocja na targach przebiegała dobrze. - Puławy na targach LUBTOUR były reprezentowane przez organizację "Kraina Lessowych Wąwozów”. Wpisuje się to w strategię wspólnej promocji naszego regionu - przy niższych kosztach uzyskujemy efektywniejszy przekaz - mówi Michał Gil.

Michał Sadura, który jest członkiem Komisji Promocji Rady Mmiasta, podaje pozytywny przykład starostwa opolskiego, które podczas targów w promocję stoiska zaangażowało ok. 10 osób oraz wydrukowało i rozdało kilka tysięcy specjalnych ulotek promujących region.

Z negatywną oceną sposobu prezentacji Puław nie zgadzają się pracownicy Lokalnej Organizacji Turystycznej, którzy opłacili stoisko na targach. - Puławy przekazały nam swoje foldery. Być może rozeszły się pierwszego dnia - mówi Małgorzata Pyź z LOT "Kraina Lessowych Wąwozów”. - Ale gdyby Puławy chciały u nas zorganizować swoje własne stoisko, nie byłoby problemu.

- I dlatego na stoisku Lokalnej Organizacji Turystycznej widać było SPA Nałęczów i gminę Wojciechów, a nie Puławy - podsumowuje radny Sadura.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mat / 14 kwietnia 2008 o 12:22
a czy ty y wiesz cos na temat promocji czy tylko glupka strugasz jak jedna osoba zwana turystem dowie sie o pieknym miescie to uwazasz ze zyje na bezludnej wyspie czy co .....dobra promocja to nie 1000 ludzi ale jak jeden czlowiek (turysta )dowie sie o miescie zwanym pulawy to kto wie moze to byc jakis gosc co ma 10000000 ty znajomych a oni znowu tyle samo .....wiec przestan piep... bo teraz deb***a z siebie robisz pozdrawiam zza oceanu
Avatar
mat / 14 kwietnia 2008 o 12:16
yello napisał:
Pan radny z Puław, widac że ma jakieś kompleksy. Był na targach i widział tysiace turystow, doskonałą sznase promocji dla swojego miasta. Byłem dwa dni i jak tysiiąć osób przyszło to była góra. Ale cóż pan radny był zaandażowany w organizacje targów, to co moze innego powiedzieć jak nie schwalić swojej pracy:))) Niech pan się zatsnowi i nie kompromituje. Po co było angażować ogrom ludzi - tak jak zrobił to poiwat oposlki - jeśli jak wół trąbiliście, że ocenie konkursowej w tym roku podlegają:
1. produkt turystyczny
2. stoły biesiadne
a wywalić kase na piękne stoisko dla 1000 ludzi- z czego 1/4 to sami wystawcy - to jest dopiero promocja:))))) Pieniadze wyrzucone w błoto!!!!!! I dobrze że Pułąwy były mądrzejsze niż opole lubelskie.
rozwiń
Avatar
AZA / 11 kwietnia 2008 o 09:10
To jest rywalizacja dwóch konkurencyjnych biznesów LOT i KLW za którymi stoją konkretni ludzie biznes i kasa, Pulawy niech im nie sypia kasy ale same sie promuja.
Avatar
gnom / 10 kwietnia 2008 o 23:35
Panie radny......litości!
Avatar
yello / 10 kwietnia 2008 o 20:47
Pan radny z Puław, widac że ma jakieś kompleksy. Był na targach i widział tysiace turystow, doskonałą sznase promocji dla swojego miasta. Byłem dwa dni i jak tysiiąć osób przyszło to była góra. Ale cóż pan radny był zaandażowany w organizacje targów, to co moze innego powiedzieć jak nie schwalić swojej pracy:))) Niech pan się zatsnowi i nie kompromituje. Po co było angażować ogrom ludzi - tak jak zrobił to poiwat oposlki - jeśli jak wół trąbiliście, że ocenie konkursowej w tym roku podlegają:
1. produkt turystyczny
2. stoły biesiadne
a wywalić kase na piękne stoisko dla 1000 ludzi- z czego 1/4 to sami wystawcy - to jest dopiero promocja:))))) Pieniadze wyrzucone w błoto!!!!!! I dobrze że Pułąwy były mądrzejsze niż opole lubelskie.
Pan radny z Puław, widac że ma jakieś kompleksy. Był na targach i widział tysiace turystow, doskonałą sznase promocji dla swojego miasta. Byłem dwa dni i jak tysiiąć osób przyszło to była góra. Ale cóż pan radny był zaandażowany w organizacje targów, to co moze innego powiedzieć jak nie schwalić swojej pracy:))) Niech pan się zatsnowi i nie kompromituje. Po co było angażować ogrom ludzi - tak jak zrobił to poiwat oposlki - jeśli jak wół trąbiliście, że ocenie konkursowej w tym roku podlegają:
1. produkt turystyczny
2. stoły biesi... rozwiń
Avatar
mat / 14 kwietnia 2008 o 12:22
a czy ty y wiesz cos na temat promocji czy tylko glupka strugasz jak jedna osoba zwana turystem dowie sie o pieknym miescie to uwazasz ze zyje na bezludnej wyspie czy co .....dobra promocja to nie 1000 ludzi ale jak jeden czlowiek (turysta )dowie sie o miescie zwanym pulawy to kto wie moze to byc jakis gosc co ma 10000000 ty znajomych a oni znowu tyle samo .....wiec przestan piep... bo teraz deb***a z siebie robisz pozdrawiam zza oceanu
Avatar
mat / 14 kwietnia 2008 o 12:16
yello napisał:
Pan radny z Puław, widac że ma jakieś kompleksy. Był na targach i widział tysiace turystow, doskonałą sznase promocji dla swojego miasta. Byłem dwa dni i jak tysiiąć osób przyszło to była góra. Ale cóż pan radny był zaandażowany w organizacje targów, to co moze innego powiedzieć jak nie schwalić swojej pracy:))) Niech pan się zatsnowi i nie kompromituje. Po co było angażować ogrom ludzi - tak jak zrobił to poiwat oposlki - jeśli jak wół trąbiliście, że ocenie konkursowej w tym roku podlegają:
1. produkt turystyczny
2. stoły biesiadne
a wywalić kase na piękne stoisko dla 1000 ludzi- z czego 1/4 to sami wystawcy - to jest dopiero promocja:))))) Pieniadze wyrzucone w błoto!!!!!! I dobrze że Pułąwy były mądrzejsze niż opole lubelskie.
rozwiń
Avatar
AZA / 11 kwietnia 2008 o 09:10
To jest rywalizacja dwóch konkurencyjnych biznesów LOT i KLW za którymi stoją konkretni ludzie biznes i kasa, Pulawy niech im nie sypia kasy ale same sie promuja.
Avatar
gnom / 10 kwietnia 2008 o 23:35
Panie radny......litości!
Avatar
yello / 10 kwietnia 2008 o 20:47
Pan radny z Puław, widac że ma jakieś kompleksy. Był na targach i widział tysiace turystow, doskonałą sznase promocji dla swojego miasta. Byłem dwa dni i jak tysiiąć osób przyszło to była góra. Ale cóż pan radny był zaandażowany w organizacje targów, to co moze innego powiedzieć jak nie schwalić swojej pracy:))) Niech pan się zatsnowi i nie kompromituje. Po co było angażować ogrom ludzi - tak jak zrobił to poiwat oposlki - jeśli jak wół trąbiliście, że ocenie konkursowej w tym roku podlegają:
1. produkt turystyczny
2. stoły biesiadne
a wywalić kase na piękne stoisko dla 1000 ludzi- z czego 1/4 to sami wystawcy - to jest dopiero promocja:))))) Pieniadze wyrzucone w błoto!!!!!! I dobrze że Pułąwy były mądrzejsze niż opole lubelskie.
Pan radny z Puław, widac że ma jakieś kompleksy. Był na targach i widział tysiace turystow, doskonałą sznase promocji dla swojego miasta. Byłem dwa dni i jak tysiiąć osób przyszło to była góra. Ale cóż pan radny był zaandażowany w organizacje targów, to co moze innego powiedzieć jak nie schwalić swojej pracy:))) Niech pan się zatsnowi i nie kompromituje. Po co było angażować ogrom ludzi - tak jak zrobił to poiwat oposlki - jeśli jak wół trąbiliście, że ocenie konkursowej w tym roku podlegają:
1. produkt turystyczny
2. stoły biesi... rozwiń

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 0 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 5 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 7 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 29 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 10 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 25 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 3 15

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 30 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!