Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

12 czerwca 2012 r.
21:37
Edytuj ten wpis

Wójt gminy Puławy zarabia ponad 10 tys. zł. Teraz dostanie więcej

Autor: Zdjęcie autora (mawi)
0 16 A A

Radni gminy Puławy zdecydują jutro o zarobkach wójta Krzysztofa Brzezińskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Aktualne, miesięczne pobory wójta to 10,5 tys. zł brutto – mówi Teresa Woszczek, sekretarz gminy. – Komisja rewizyjna zaproponowała, żeby podnieść mu wynagrodzenie. Propozycje są dwie: pierwsza – o 1 tys. zł, druga – o 1,6 tys. zł. To tylko parę groszy więcej. Od grudnia 2010 roku, czyli momentu rozpoczęcia urzędowania, wójt zarabia tyle samo, a przecież w wyborach pokonał aż ośmiu kandydatów – argumentuje pani sekretarz.

Ostateczna decyzja należy do radnych, którzy wcześniej zdecydują o przyjęciu sprawozdania z realizacji budżetu gminy za ub. rok i udzieleniu absolutorium wójtowi Brzezińskiemu.

Według oświadczenia majątkowego wójta, w ubiegłym roku zarobił 132,7 tys. zł.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hogan uomo / 26 czerwca 2012 o 13:04
As of late, us all recommand this Hogan Women Boots or shoes, these types of boots [url="http://www.tophoganoutlet.com/"]hogan scarpe[/url] and shoes shown perfect synthetic leather together with very soft cells lining that might useful your feet coziness the whole day long. A good shed that could be started to build usual [url="http://www.tophoganoutlet.com/"]scarpe hogan[/url] academy room or space appeared to be Buster Red frivolously. I’m excited about if ever the Hogan Interactive boots and shoes or boots and shoes are literally signifying famed in your own north america such as my personal help support. The very downy tonal and even attractive individuality supply you with in an effort [url="http://www.tophoganoutlet.com/"]hogan outlet[/url] to underatand the very frade funky personage. Scarpe Hogan " booties " or simply boots or shoes are generally famed alongside one another due to the fact comfort in conjunction with sporting events. Anytime you can expect to start or simply move to clearly show diversified lower limb could help you in order to gain pros during the match, boots or shoes allows you to keep in situations not having slip. Online [url="http://www.tophoganoutlet.com/"]outlet hogan[/url] rebel Hogan boots and shoes maintain acute layout structure throughout typical span and even genuine gathering
As of late, us all recommand this Hogan Women Boots or shoes, these types of boots [url="http://www.tophoganoutlet.com/"]hogan scarpe[/url] and shoes shown perfect synthetic leather together with very soft cells lining that might useful your feet coziness the whole day long. A good shed that could be started to build usual [url="http://www.tophoganoutlet.com/"]scarpe hogan[/url] academy room or space appeared to be Buster Red frivolously. I’m excited about if ever the Hogan Interactive boots and shoes or boots and shoes are literally signify... rozwiń
Avatar
elusia / 18 czerwca 2012 o 08:18
Chciałabym miec te" pare groszy " podwyżki do pensji
Avatar
PODATNIK / 15 czerwca 2012 o 20:29
[quote name='urzędas' timestamp='1339745842' post='639269']
Dojazdy z Poniatowej i z powrotem kosztują - paliwo plus kiepska droga niszczy zawieszenie.
Co to za Wójt, który nie mieszka na terenie swojej gminy?
[/quote]CZY TO WAŻNE ???KASA TAKA SAMA W CAŁEJ POLSCE A TYM DARMOZJADOM TYLKO O KASĘ CHODZI...PIERDZI W STOŁEK A KASA LECI
[quote name='urzędas' timestamp='1339745842' post='639269']
Dojazdy z Poniatowej i z powrotem kosztują - paliwo plus kiepska droga niszczy zawieszenie.
Co to za Wójt, który nie mieszka na terenie swojej gminy?
[/quote]CZY TO WAŻNE ???KASA TAKA SAMA W CAŁEJ POLSCE A TYM DARMOZJADOM TYLKO O KASĘ CHODZI...PIERDZI W STOŁEK A KASA LECI rozwiń
Avatar
urzędas / 15 czerwca 2012 o 09:37
Dojazdy z Poniatowej i z powrotem kosztują - paliwo plus kiepska droga niszczy zawieszenie.
Co to za Wójt, który nie mieszka na terenie swojej gminy?
Avatar
king / 15 czerwca 2012 o 08:09
mam jedno pytanie czy pan wójt narzeka że zarabia za mało ,czy pani sekretarka tak troszczy się o swojego pryncypala ?????? i jaki jest tego powód !!!!
Avatar
Nie Kandydat... / 14 czerwca 2012 o 17:56
[quote name='Gość' timestamp='1339688958' post='639117']
NIE KAŻDY MA TAKIE DUŻE PLECY ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO TEJ WASZEJ ''ELITY''STARTUJĄCYCH W WYBORACH DO WASZYCH ''BIG KORYT'' A MY LUDZIE PRACY PODATKI PŁACIMY NA TAKICH ''PASIBRZUCHÓW''...DAĆ WAM TAKIE WYPŁATY np:1500zł.CIEKAWE KTÓRY BY STARTOWAŁ W WYBORACH?
[/quote]Szukaliby innego zródła gdzie pieniądze z nieba lecą tak jak deszcz...
[quote name='Gość' timestamp='1339688958' post='639117']
NIE KAŻDY MA TAKIE DUŻE PLECY ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO TEJ WASZEJ ''ELITY''STARTUJĄCYCH W WYBORACH DO WASZYCH ''BIG KORYT'' A MY LUDZIE PRACY PODATKI PŁACIMY NA TAKICH ''PASIBRZUCHÓW''...DAĆ WAM TAKIE WYPŁATY np:1500zł.CIEKAWE KTÓRY BY STARTOWAŁ W WYBORACH?
[/quote]Szukaliby innego zródła gdzie pieniądze z nieba lecą tak jak deszcz... rozwiń
Avatar
Gość / 14 czerwca 2012 o 17:49
[quote name='kandydat' timestamp='1339616975' post='638903']
W 2014 r. wybory,każdy ma prawo startować i wygrać,po co tak pieprzyć od rzeczy,to chyba wypisują obeswłasnowolnieni,albo zawieszeni w prawach OBYWATELA RP.
[/quote]NIE KAŻDY MA TAKIE DUŻE PLECY ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO TEJ WASZEJ ''ELITY''STARTUJĄCYCH W WYBORACH DO WASZYCH ''BIG KORYT'' A MY LUDZIE PRACY PODATKI PŁACIMY NA TAKICH ''PASIBRZUCHÓW''...DAĆ WAM TAKIE WYPŁATY np:1500zł.CIEKAWE KTÓRY BY STARTOWAŁ W WYBORACH?
Avatar
mariano / 13 czerwca 2012 o 22:38
Uwaga! Podpisujący się jako kandydat to wójt, od razu to widać bo pisze po niemiecku :-)
Avatar
smaga / 13 czerwca 2012 o 22:26
A ja myślałem ze podwyzki to sie dostaje za dobrze wykonywanA pracE, a nie za wygrane wybory. Może ktoś wie która to już podwyżka dla tego pana
Avatar
kandydat / 13 czerwca 2012 o 21:49
W 2014 r. wybory,każdy ma prawo startować i wygrać,po co tak pieprzyć od rzeczy,to chyba wypisują obeswłasnowolnieni,albo zawieszeni w prawach OBYWATELA RP.
Avatar
hogan uomo / 26 czerwca 2012 o 13:04
As of late, us all recommand this Hogan Women Boots or shoes, these types of boots [url="http://www.tophoganoutlet.com/"]hogan scarpe[/url] and shoes shown perfect synthetic leather together with very soft cells lining that might useful your feet coziness the whole day long. A good shed that could be started to build usual [url="http://www.tophoganoutlet.com/"]scarpe hogan[/url] academy room or space appeared to be Buster Red frivolously. I’m excited about if ever the Hogan Interactive boots and shoes or boots and shoes are literally signifying famed in your own north america such as my personal help support. The very downy tonal and even attractive individuality supply you with in an effort [url="http://www.tophoganoutlet.com/"]hogan outlet[/url] to underatand the very frade funky personage. Scarpe Hogan " booties " or simply boots or shoes are generally famed alongside one another due to the fact comfort in conjunction with sporting events. Anytime you can expect to start or simply move to clearly show diversified lower limb could help you in order to gain pros during the match, boots or shoes allows you to keep in situations not having slip. Online [url="http://www.tophoganoutlet.com/"]outlet hogan[/url] rebel Hogan boots and shoes maintain acute layout structure throughout typical span and even genuine gathering
As of late, us all recommand this Hogan Women Boots or shoes, these types of boots [url="http://www.tophoganoutlet.com/"]hogan scarpe[/url] and shoes shown perfect synthetic leather together with very soft cells lining that might useful your feet coziness the whole day long. A good shed that could be started to build usual [url="http://www.tophoganoutlet.com/"]scarpe hogan[/url] academy room or space appeared to be Buster Red frivolously. I’m excited about if ever the Hogan Interactive boots and shoes or boots and shoes are literally signify... rozwiń
Avatar
elusia / 18 czerwca 2012 o 08:18
Chciałabym miec te" pare groszy " podwyżki do pensji
Avatar
PODATNIK / 15 czerwca 2012 o 20:29
[quote name='urzędas' timestamp='1339745842' post='639269']
Dojazdy z Poniatowej i z powrotem kosztują - paliwo plus kiepska droga niszczy zawieszenie.
Co to za Wójt, który nie mieszka na terenie swojej gminy?
[/quote]CZY TO WAŻNE ???KASA TAKA SAMA W CAŁEJ POLSCE A TYM DARMOZJADOM TYLKO O KASĘ CHODZI...PIERDZI W STOŁEK A KASA LECI
[quote name='urzędas' timestamp='1339745842' post='639269']
Dojazdy z Poniatowej i z powrotem kosztują - paliwo plus kiepska droga niszczy zawieszenie.
Co to za Wójt, który nie mieszka na terenie swojej gminy?
[/quote]CZY TO WAŻNE ???KASA TAKA SAMA W CAŁEJ POLSCE A TYM DARMOZJADOM TYLKO O KASĘ CHODZI...PIERDZI W STOŁEK A KASA LECI rozwiń
Avatar
urzędas / 15 czerwca 2012 o 09:37
Dojazdy z Poniatowej i z powrotem kosztują - paliwo plus kiepska droga niszczy zawieszenie.
Co to za Wójt, który nie mieszka na terenie swojej gminy?
Avatar
king / 15 czerwca 2012 o 08:09
mam jedno pytanie czy pan wójt narzeka że zarabia za mało ,czy pani sekretarka tak troszczy się o swojego pryncypala ?????? i jaki jest tego powód !!!!
Avatar
Nie Kandydat... / 14 czerwca 2012 o 17:56
[quote name='Gość' timestamp='1339688958' post='639117']
NIE KAŻDY MA TAKIE DUŻE PLECY ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO TEJ WASZEJ ''ELITY''STARTUJĄCYCH W WYBORACH DO WASZYCH ''BIG KORYT'' A MY LUDZIE PRACY PODATKI PŁACIMY NA TAKICH ''PASIBRZUCHÓW''...DAĆ WAM TAKIE WYPŁATY np:1500zł.CIEKAWE KTÓRY BY STARTOWAŁ W WYBORACH?
[/quote]Szukaliby innego zródła gdzie pieniądze z nieba lecą tak jak deszcz...
[quote name='Gość' timestamp='1339688958' post='639117']
NIE KAŻDY MA TAKIE DUŻE PLECY ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO TEJ WASZEJ ''ELITY''STARTUJĄCYCH W WYBORACH DO WASZYCH ''BIG KORYT'' A MY LUDZIE PRACY PODATKI PŁACIMY NA TAKICH ''PASIBRZUCHÓW''...DAĆ WAM TAKIE WYPŁATY np:1500zł.CIEKAWE KTÓRY BY STARTOWAŁ W WYBORACH?
[/quote]Szukaliby innego zródła gdzie pieniądze z nieba lecą tak jak deszcz... rozwiń
Avatar
Gość / 14 czerwca 2012 o 17:49
[quote name='kandydat' timestamp='1339616975' post='638903']
W 2014 r. wybory,każdy ma prawo startować i wygrać,po co tak pieprzyć od rzeczy,to chyba wypisują obeswłasnowolnieni,albo zawieszeni w prawach OBYWATELA RP.
[/quote]NIE KAŻDY MA TAKIE DUŻE PLECY ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO TEJ WASZEJ ''ELITY''STARTUJĄCYCH W WYBORACH DO WASZYCH ''BIG KORYT'' A MY LUDZIE PRACY PODATKI PŁACIMY NA TAKICH ''PASIBRZUCHÓW''...DAĆ WAM TAKIE WYPŁATY np:1500zł.CIEKAWE KTÓRY BY STARTOWAŁ W WYBORACH?
Avatar
mariano / 13 czerwca 2012 o 22:38
Uwaga! Podpisujący się jako kandydat to wójt, od razu to widać bo pisze po niemiecku :-)
Avatar
smaga / 13 czerwca 2012 o 22:26
A ja myślałem ze podwyzki to sie dostaje za dobrze wykonywanA pracE, a nie za wygrane wybory. Może ktoś wie która to już podwyżka dla tego pana
Avatar
kandydat / 13 czerwca 2012 o 21:49
W 2014 r. wybory,każdy ma prawo startować i wygrać,po co tak pieprzyć od rzeczy,to chyba wypisują obeswłasnowolnieni,albo zawieszeni w prawach OBYWATELA RP.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program]
24 maja 2018, 18:00
galeria

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek rozpoczynają się KULturalia, czyli Dni Kultury Studenckiej w Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zaplanowano dwa dni koncertów na pl. Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur.

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami 1 4

Pod znakiem zapytania stanął montaż słupków uniemożliwiających nielegalne parkowanie na śródmiejskich chodnikach. Nikt nie chce wziąć tego zlecenia. Drogowcy mają też spory problem z remontami osiedlowych uliczek, m.in. na Czubach i Czechowie

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania 0 0

56-letni mężczyzna spadł z rusztowania w trakcie prac przy remoncie stadionu w Janowie Lubelskim.

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę
ZDJĘCIA
galeria

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę 1 4

17-letnia rowerzystka trafiła do szpitala, po tym jak na lokalnej drodze potrącił ją samochód.

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku 1 1

Dzisiaj o godzinie 19 w Lublinie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Czterech najlepszych zawodników oraz jeden wybrany przez Główną Komisję Sportu Żużlowego wezmą udział w eliminacjach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem 25 1

Baseball Ravens Lublin zaliczyli fantastyczny początek sezonu w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Popularne Kruki po trzech weekendach przewodzą całej stawce

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi
wiersze między newsami

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi 0 1

Na początek dnia, trzy linijki orientu. XVII wiecznemu japońskiemu poecie zen Matsuo Basho tyle wystarczy by opowiedzieć całą historię

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy?

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy? 47 18

Liczba wolnych miejsc pracy w przedsiębiorstwa z województwa lubelskiego tylko w ciągu ostatniego roku zwiększyła się o niemal 70 procent. Najtrudniej o fachowca jest w branży budowlanej i przemyśle. Potrzebni są także kierowcy i magazynierzy

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej?

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej? 2 10

Platforma nie ujawnia żadnych nazwisk, ale poseł Stanisław Żmijan przyznaje, że najchętniej w wyborach na prezydenta Białej Podlaskiej poparłby kobietę