Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

9 marca 2016 r.
13:00

Wpadli z kradzionym whisky. Mieli 18 butelek

Autor: Zdjęcie autora pab
0 5 A A
(fot. Policja)
(fot. Policja)

Z kilkunastoma butelkami wysokogatunkowego alkoholu wpadli w Puławach dwaj mieszkańcy Łowicza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

We wtorek puławscy policjanci na ul. Kołłątaja zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy widziani byli wcześniej w kilku sklepach. Kiedy mundurowi sprawdzili ich pojazd, okazało się, że przewożą w nim 18 butelek wysokogatunkowego alkoholu. 29 oraz 45-letni mieszkańcy Łowicza nie potrafili racjonalnie wyjaśnić, skąd posiadają trunki. Chwilę później przyznali, że alkohol kradli w marketach m.in. w Kozienicach, Dęblinie i Puławach.

– Obydwaj trafili do policyjnego aresztu. Wartość ujawnionego w pojeździe alkoholu szacowana jest wstępnie na ponad 1000 zł – relacjonuje kom. Marcin Koper, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Policjanci ustalili, że starszy z zatrzymanych przesiedział już w zakładach karnych ponad 10 lat za kradzieże. Okazało się również, że tego samego dnia jeden z nich ukarany został 500 złotowym mandatem za kradzież w puławskim sklepie.

Zatrzymani przyznali, że kradziony alkohol sprzedawali przygodnie napotkanym osobom. Policjanci sprawdzają, czy mężczyźni nie mają nic wspólnego z innymi podobnymi kradzieżami.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 marca 2016 o 16:01
patrząc na fotkje to nie tylko whisky ale i whisey
Avatar
Gość / 9 marca 2016 o 15:53
Wow chłopaki chcieli na bogato się zabawić, jak kraść to miliony.
Avatar
Gość / 9 marca 2016 o 15:13
Kiedy Polska była częściowo w innych obcych rękach, to mój brejdak nie przeczytał ani jednej książki, w tym żadnej lektury lub wiersza. Stało się to dlatego, że PanBuczek mu pomógł w chwili zaskoczenia. Brejdak miał same dwóje. Było ich pięć. Ale pan sorek Jeżowski kochał dyktanda. Brejdak dostał dwie piąteczki (najlepsze oceny w klasie) i Felek dopuścił go do matury w TGD w Lublinie. A widzisz. Nie buldocz się. Ja również nie czytam w ogóle. Pracę magisterską z psychologii obroniłem na dobra plus u prof. dr. hab. Stanisława Popka. A widzisz. To wystarczy, aby Polska była Polską. Sam ją odbiorę ze szponów jej okupantów. Tak więc nie bój żaby.
Kiedy Polska była częściowo w innych obcych rękach, to mój brejdak nie przeczytał ani jednej książki, w tym żadnej lektury lub wiersza. Stało się to dlatego, że PanBuczek mu pomógł w chwili zaskoczenia. Brejdak miał same dwóje. Było ich pięć. Ale pan sorek Jeżowski kochał dyktanda. Brejdak dostał dwie piąteczki (najlepsze oceny w klasie) i Felek dopuścił go do matury w TGD w Lublinie. A widzisz. Nie buldocz się. Ja również nie czytam w ogóle. Pracę magisterską z psychologii obroniłem na dobra plus u prof. dr. hab. Stanisława Popka. A widzisz... rozwiń
Avatar
Gość / 9 marca 2016 o 14:47
Takie coś, to PanBuczek ma w dupie. Co za różnica? Woda życia, czy kradzież życia. A widzisz. "Bóg widzi i nie grzmi." A dlaczego? Bo wie, że Ty zagrzmisz. Poniekąd masz rację, jednakże wokół nas ma miejsce tyle transformacji, że już nie wiemy, czy mamy do czynienia z male, czy z female, czy z obojgiem rodzajów. Chłopczyku. Ta redakcja nie jest polska. Polska nie jest Twoja. Polska nie należy do Polaków. Czy czaisz bazę?
Avatar
Gość / 9 marca 2016 o 14:33
Dobrze, że nie z kradzionYM wódka. A Bóg widzi i nie grzmi. Gdzie jest wasz dział korekty "Dzienniku", że takie buble językowe nawet w tytułach już puszczacie. Bądźcie przyzwoici, nie róbcie z siebie drugiej przystani dla dysortograficznej młodzieży - w Lublinie już jedna jest (redakcja waszej "wybiórczej" konkurencji).
Avatar
Gość / 9 marca 2016 o 16:01
patrząc na fotkje to nie tylko whisky ale i whisey
Avatar
Gość / 9 marca 2016 o 15:53
Wow chłopaki chcieli na bogato się zabawić, jak kraść to miliony.
Avatar
Gość / 9 marca 2016 o 15:13
Kiedy Polska była częściowo w innych obcych rękach, to mój brejdak nie przeczytał ani jednej książki, w tym żadnej lektury lub wiersza. Stało się to dlatego, że PanBuczek mu pomógł w chwili zaskoczenia. Brejdak miał same dwóje. Było ich pięć. Ale pan sorek Jeżowski kochał dyktanda. Brejdak dostał dwie piąteczki (najlepsze oceny w klasie) i Felek dopuścił go do matury w TGD w Lublinie. A widzisz. Nie buldocz się. Ja również nie czytam w ogóle. Pracę magisterską z psychologii obroniłem na dobra plus u prof. dr. hab. Stanisława Popka. A widzisz. To wystarczy, aby Polska była Polską. Sam ją odbiorę ze szponów jej okupantów. Tak więc nie bój żaby.
Kiedy Polska była częściowo w innych obcych rękach, to mój brejdak nie przeczytał ani jednej książki, w tym żadnej lektury lub wiersza. Stało się to dlatego, że PanBuczek mu pomógł w chwili zaskoczenia. Brejdak miał same dwóje. Było ich pięć. Ale pan sorek Jeżowski kochał dyktanda. Brejdak dostał dwie piąteczki (najlepsze oceny w klasie) i Felek dopuścił go do matury w TGD w Lublinie. A widzisz. Nie buldocz się. Ja również nie czytam w ogóle. Pracę magisterską z psychologii obroniłem na dobra plus u prof. dr. hab. Stanisława Popka. A widzisz... rozwiń
Avatar
Gość / 9 marca 2016 o 14:47
Takie coś, to PanBuczek ma w dupie. Co za różnica? Woda życia, czy kradzież życia. A widzisz. "Bóg widzi i nie grzmi." A dlaczego? Bo wie, że Ty zagrzmisz. Poniekąd masz rację, jednakże wokół nas ma miejsce tyle transformacji, że już nie wiemy, czy mamy do czynienia z male, czy z female, czy z obojgiem rodzajów. Chłopczyku. Ta redakcja nie jest polska. Polska nie jest Twoja. Polska nie należy do Polaków. Czy czaisz bazę?
Avatar
Gość / 9 marca 2016 o 14:33
Dobrze, że nie z kradzionYM wódka. A Bóg widzi i nie grzmi. Gdzie jest wasz dział korekty "Dzienniku", że takie buble językowe nawet w tytułach już puszczacie. Bądźcie przyzwoici, nie róbcie z siebie drugiej przystani dla dysortograficznej młodzieży - w Lublinie już jedna jest (redakcja waszej "wybiórczej" konkurencji).

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 18 3

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 16 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 27 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 20 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!