piątek, 23 lutego 2018 r.

Puławy

Wybory Miss "Szkoły Orląt” w Dęblinie (wideo, zdjęcia)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 8 marca 2011, 20:29
Autor: (kp)

Paulina Cenkiel została Miss WSOSP w Dęblinie (Bartłomiej Żurawski)
Paulina Cenkiel została Miss WSOSP w Dęblinie (Bartłomiej Żurawski)

Paulina Cenkiel pokonała wczoraj 11 rywalek i została Miss Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Pierwsza Miss w historii tej uczelni studiuje na IV roku na kierunku nawigator naprowadzania.

WIDEO

Kandydatki zaprezentowały się przed jury z Garnizonu Dęblin w strojach biurowych, piżamach i sukniach wieczorowych. Drugie wyjście było połączone z prezentacją talentu. – Można było obejrzeć wszystko: od śpiewu po taniec. Każda prezentacja wymagała od dziewczyn sporej kreatywności i poczucia humoru – ocenia Monika Kowalczyk, koordynatorka wyborów.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
WIKTOR
olo
WIKTOR
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

WIKTOR
WIKTOR (23 marca 2011 o 12:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH

W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.

Grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów.

W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Rozwiń
olo
olo (14 marca 2011 o 07:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Zdjęcie 4/6 - mogliśta pokazać szerszą perspektywę, bo te pończoszki wyglądają zachęcająco...
Rozwiń
WIKTOR
WIKTOR (11 marca 2011 o 07:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH

W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz.

Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów.

Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
Rozwiń
Puatek rurzy
Puatek rurzy (10 marca 2011 o 17:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Najlepsi nawigatorzy pracuja w Smolensku.
Rozwiń
mosquito
mosquito (9 marca 2011 o 15:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jeszce tylko brakuje żeby gejów zaczęli przyjmować ! Kicha się robi a nie szkoła wojskowa.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!