Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

15 lutego 2017 r.
18:40

Wypadek na drodze Lublin-Warszawa. Samochód stanął w ogniu (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora łm
45 12 A A

Dwie osoby zostały ranne w wypadku w Cezarynie między Rykami a Żyrzynem na drodze krajowej nr 17. Zdjęcia przesłał nam czytelnik Tomasz, dziękujemy!

Aktualizacja artykułu: 16 lutego 2017 r. 16:27
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło tuż przed godz. 17. Zderzyły się dwa samochody, jeden z nich wypadł z drogi i stanął w ogniu. Do szpitala trafiły dwie osoby. 

Pas drogi w stronę Lublina był zablokowany. Utrudnienia zakończyły się po godz. 21.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bolo / 16 lutego 2017 o 11:41
***ok napisał:
użytkownik niezarejestrowany napisał:
osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodzinę proszę o kontakt: elzbieta.sordyl@vp.pl
daj se siana hieno, teraz to juz nieopłacalne...
***ok napisał:
użytkownik niezarejestrowany napisał:
osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodzinę proszę o kontakt: elzbieta.sordyl@vp.pl
daj se siana hieno, teraz to juz nieopłacalne...
osoby poszkodowane prosze o kontakt, dam wyższą cenę!!!!!: odsdzk@qp.pl
osoby poszkodowane prosze o kontakt, dam wyższą cenę!!!!!: odsdzk@qp.pl rozwiń
Avatar
hujok / 16 lutego 2017 o 11:40
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodzinę proszę o kontakt: elzbieta.sordyl@vp.pl
Daj se siana hieno, teraz to juz nieopłacalne...
Avatar
Gość / 16 lutego 2017 o 09:10
Osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodzinę proszę o kontakt: elzbieta.sordyl@vp.pl
Avatar
Gość / 16 lutego 2017 o 05:42
forgon to ciebie robił
Avatar
Ja / 16 lutego 2017 o 01:55
Buraku daczego czepiasz się strażaków! Oni sa wzywani praktycznie do każdej roboty, a nie tylko do gaszenia pożarów!!! Zapoznaj się z ich pracą zanim jeszcze raz coś głupiego napiszesz!
Avatar
Khghj / 15 lutego 2017 o 22:07
Samochody wypadkowe poza drogą, a blokowały drogę strażackie, pięć, czy nawet sześć dużych. Chyba powini im płacić nie za wyjazdy, tylko za gaszenie, wykazane filmem. Wystarczyłby forgon z gaśnicami, paroma ludźmi, i aparaturą do cięcia. Niech Jaśnie Pana przeproszą i odszkodowanie wypłatą za zjedzony później niż zwykle obiad. 
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 21:44
Samochody wypadkowe poza drogą, a blokowały drogę strażackie, pięć, czy nawet sześć dużych. Chyba powini im płacić nie za wyjazdy, tylko za gaszenie, wykazane filmem. Wystarczyłby forgon z gaśnicami, paroma ludźmi, i aparaturą do cięcia.
Avatar
a co / 15 lutego 2017 o 21:08
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Płoną focus.
Płoną to focusy..jeden to płonął.
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 20:58
Cezaryn to czarny punkt w czarnym punkcie. Ile tu ludzi zginęło...
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 20:51
GDZIE ONO SIE TAK KUXWA SPESZY? jadę 90 A TU TYLKO BZIU BZIU BZIU JADĄ PO ŚMIERĆ, A KOSTUCHA ZACIERA RĘCE.
Avatar
bolo / 16 lutego 2017 o 11:41
***ok napisał:
użytkownik niezarejestrowany napisał:
osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodzinę proszę o kontakt: elzbieta.sordyl@vp.pl
daj se siana hieno, teraz to juz nieopłacalne...
***ok napisał:
użytkownik niezarejestrowany napisał:
osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodzinę proszę o kontakt: elzbieta.sordyl@vp.pl
daj se siana hieno, teraz to juz nieopłacalne...
osoby poszkodowane prosze o kontakt, dam wyższą cenę!!!!!: odsdzk@qp.pl
osoby poszkodowane prosze o kontakt, dam wyższą cenę!!!!!: odsdzk@qp.pl rozwiń
Avatar
hujok / 16 lutego 2017 o 11:40
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodzinę proszę o kontakt: elzbieta.sordyl@vp.pl
Daj se siana hieno, teraz to juz nieopłacalne...
Avatar
Gość / 16 lutego 2017 o 09:10
Osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodzinę proszę o kontakt: elzbieta.sordyl@vp.pl
Avatar
Gość / 16 lutego 2017 o 05:42
forgon to ciebie robił
Avatar
Ja / 16 lutego 2017 o 01:55
Buraku daczego czepiasz się strażaków! Oni sa wzywani praktycznie do każdej roboty, a nie tylko do gaszenia pożarów!!! Zapoznaj się z ich pracą zanim jeszcze raz coś głupiego napiszesz!
Avatar
Khghj / 15 lutego 2017 o 22:07
Samochody wypadkowe poza drogą, a blokowały drogę strażackie, pięć, czy nawet sześć dużych. Chyba powini im płacić nie za wyjazdy, tylko za gaszenie, wykazane filmem. Wystarczyłby forgon z gaśnicami, paroma ludźmi, i aparaturą do cięcia. Niech Jaśnie Pana przeproszą i odszkodowanie wypłatą za zjedzony później niż zwykle obiad. 
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 21:44
Samochody wypadkowe poza drogą, a blokowały drogę strażackie, pięć, czy nawet sześć dużych. Chyba powini im płacić nie za wyjazdy, tylko za gaszenie, wykazane filmem. Wystarczyłby forgon z gaśnicami, paroma ludźmi, i aparaturą do cięcia.
Avatar
a co / 15 lutego 2017 o 21:08
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Płoną focus.
Płoną to focusy..jeden to płonął.
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 20:58
Cezaryn to czarny punkt w czarnym punkcie. Ile tu ludzi zginęło...
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 20:51
GDZIE ONO SIE TAK KUXWA SPESZY? jadę 90 A TU TYLKO BZIU BZIU BZIU JADĄ PO ŚMIERĆ, A KOSTUCHA ZACIERA RĘCE.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 0 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 18 3

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 17 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 28 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 5 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 20 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?